Odpowiedz  [ 12 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna
 Propozycja "potania" 
Autor Wiadomość
Odpowiedz z cytatem
Post Propozycja "potania"
Hello :P

Mam taką propozycję na temat tego, gdy bierze się potki. Chodzi mi o to, że np. idziemy z ekipą na modliszkę/jaskółkę/losowe itd. musimy co grupkę sprawdzać czy ktoś już tam coś potnął i trzeba klikać na grupowy i wyłączać kilka razy aż ktoś potnie. Mimo, że tak nie trzeba ale często ktoś tak robi...szczególnie z lagami:P
Chodziło mi o zrobienie tak jak w odpoczywaniu, właczasz grupowy i wsio regeneruje ci sie automatycznie, widać, jak hp/konda/mana sie przesuwają. Tak samo chodziło mi o branie potek, że po 200+ czy ileś tam Ci dodaje na grupowym :D


Edit dla ludzi niezrozumiałych ( pana niżej ):

Chodzi mi po prostu o to, że gdy idziemy na bossa z ekipą i w trakcie kiedy trzeba wziąć poty musimy odświeżać drużynę, żeby zobaczyć czy ktoś wziął te poty. Chodziło mi o to, by zrobić tak samo kiedy odpoczywamy, gdy klikniemy na drużynowy w czasie odpoczynku widzimy, że automatycznie się pasek hp/many/kondy przesuwa. Tak samo chodziło mi o poty.


Ostatnio edytowany przez Cielu, 8 Lip 2013, o 17:59, edytowano w sumie 1 raz



7 Lip 2013, o 01:35
Taernijczyk z ekwipunkiem
Awatar użytkownika

Rejestracja: 2 Gru 2012, o 10:47
Posty: 12
Miejscowość: Okolice Poznania
Podziękowano: 18 razy
Otrzymanych podziękowań: 19 razy
Nick w grze: Pia
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Propozycja "potania"
Dobry.

Jakoś nic nie zrozumiałem z Twojej propozycji. Spróbuj to jakoś wytłumaczyć w inny sposób :]

_________________
Pia / Voodoo / Ostlor / 83lvl / ON

Alidore / Rycerz / Ostlor / 90lvl / R.I.P 24.07.2017r.


8 Lip 2013, o 10:00
Profil WWW
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Lut 2012, o 16:11
Posty: 150
Podziękowano: 95 razy
Otrzymanych podziękowań: 26 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Propozycja "potania"
Legendary napisał(a):
Dobry.

Jakoś nic nie zrozumiałem z Twojej propozycji. Spróbuj to jakoś wytłumaczyć w inny sposób :]

To musisz poćwiczyć czutanie ze zrozumieniem, chodzi jej o to, że jak patrzysz na czat drużynowy, to nie widać na paskach hp/many/kondy członów drużyny obecnego hp/many/kondy, jeśli użyli eliksirów i trzeba wyłączać i spowrotem włączać widok druzyny, żeby się odświeżyło. Pomysł jest taki, żeby np. hp odświeżało się po użyciu "pota". Myślę, że to dobry pomysł.


8 Lip 2013, o 10:34
Profil
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Propozycja "potania"
Wybaczcie, ale troche na szybko pisałam... od razu mi wpadło przy modliszce ^^
Więc bałam się, że wyjdzie mi z głowy. Jeśli też ktoś nie rozumie poprawię to i lepiej wytłumaczę :3


8 Lip 2013, o 14:08
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 12 Cze 2012, o 20:03
Posty: 6
Podziękowano: 2 razy
Otrzymanych podziękowań: 5 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Propozycja "potania"
Myślisz, że to naprawdę jest dobry pomysł, aby ktoś uzupełniał barbarzyńcy manę do pełna po każdej grupce? Lub czy nie byłoby to nadużywane np na DZ, bo prowadzący jest barbarzyńcą zadbanym przez druida i ma po każdej walce prawie full konde i hp, a rycerzowi po 3-4 grupkach kończy się mana na rozkaz i ten zamiast na odp zużywa jego ostatnie potki?

Natomiast fajnie by było, aby każdy miał taki guziczek "tankuj do pełna" kiedy np druidowi się mana kończy w trakcie bicia czegoś i musi wyskoczyć i potnąć jak najprędzej, aby zdążyć jeszcze w tej samej turze wrócić i podleczyć. Wiem jednak, że niektórzy to potrafią i bez magicznych guziczków :)


9 Lip 2013, o 02:20
Profil
Uczeń Heremona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Lis 2011, o 09:33
Posty: 494
Miejscowość: Kameneak
Podziękowano: 143 razy
Otrzymanych podziękowań: 106 razy
Nick w grze: Crossborn
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Propozycja "potania"
@up:
Z tego co ja wyczytałem to gra nie bd brała automatycznie potek, tylko paski zdrowia, hp, many bd sie automatycznie przesuwaly(gdy ktos bierze pota) w grp lub innym miejscu do podgladu druzyny, ktore mogloby byc dodane(choc nwm po co).

_________________
_______
Image
Image


9 Lip 2013, o 06:27
Profil WWW
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Sie 2011, o 08:35
Posty: 263
Podziękowano: 37 razy
Otrzymanych podziękowań: 50 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Propozycja "potania"
Dla tych co nie rozumieja: CHODZI O TO, BY PRZY BRANIU POTEK PRZEZ KOGOS Z DRUZYNY, W PODGLADZIE DRUZYNY NIE TRZEBABY ODSWIEZAC RECZNIE PODGLADU, LECZ ROBILOBY SIE TO AUTOMATYCZNIE.


9 Lip 2013, o 12:12

Podziękowali: 2 Carrot (9 Lip 2013, o 12:13), Monia Bitn (9 Lip 2013, o 18:39)
Profil
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Propozycja "potania"
Również, dałam pomysł w tym - viewtopic.php?f=121&t=27501&p=194456&hilit=poty#p194456 z screenem, którego sama robiłam i wkleił Dev - http://zapodaj.net/a959d62c29272.png.html .... żeby na górze zrobić szybszy tryb do potek. Dla mnie to też byłoby na +


9 Lip 2013, o 14:20
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 1 Paź 2011, o 15:38
Posty: 249
Miejscowość: Daleko
Podziękowano: 150 razy
Otrzymanych podziękowań: 472 razy
Nick w grze: Brigitte
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Propozycja "potania"
Cielu Cielu Cielaczku :D

Obydwa pomysły moim zdaniem są dobre i godne wprowadzenia.Nic dodać nic ująć:P

_________________
LARKAS
Brigitte
74 VD
Mordoorr 27 BB
"...and we don't know why
we fear, how we feel inside..."


9 Lip 2013, o 14:24
Profil
Pogromca Valdaroga

Rejestracja: 4 Kwi 2011, o 23:13
Posty: 1301
Podziękowano: 26 razy
Otrzymanych podziękowań: 502 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Propozycja "potania"
Z ułatwieniami dostępu do potów nie należy przesadzać.
Nie ma to jak grać VD, wsadzić szpilę, zaćmienie i okrzyk... a w drugiej rundzie przeciwnik ucieka, pota, atakuje i trzeba znowu zapewniać komplet.
Główna propozycja jest całkiem sensowna. Lecz sądzę że wtedy system musiałby sprawdzać hp graczy w każdej sekundzie ich gry, a to mogłoby spowodować lagi. Odpoczynek to inna kwestia - uruchamia się go odpowiednią akcją i tam dopiero na określony czas jest większy przepływ informacji między widokiem drużyny, a serverem.
Chociaż pewnie przesadzam, a obciążenie dla servera byłoby nie warte uwagi.


9 Lip 2013, o 14:26
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 12 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 313 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron