Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 45 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna
 Piena i jego znajomości + ewentualne ich wykorzystanie. 
Autor Wiadomość
Współpracownik Gnarla

Rejestracja: 26 Mar 2012, o 20:07
Posty: 228
Podziękowano: 92 razy
Otrzymanych podziękowań: 162 razy
Post Re: Piena i jego znajomości + ewentualne ich wykorzystanie.
Uważa, że to trochę nagięcie regulaminu :] W końcu limit literowy jest po to aby się go trzymać, jedynie w przypadku naruszenia regulaminu i kiedy Game-master nie miałby pomysłu na nowy nick dla delikwenta możliwe byłoby wykroczenie domyśłnej liczby znaków.
Co więcej osobo wyżej o nicku na "C". Mówisz o wpatrzeniu w grę a sama siedzisz dniami i nocami szukając kolegów na czacie ogólnym :]


14 Lip 2013, o 15:45

Podziękowali: 2 HardMelange (14 Lip 2013, o 17:58), Unki (14 Lip 2013, o 16:50)
Profil
Post Re: Piena i jego znajomości + ewentualne ich wykorzystanie.
baloczi napisał(a):
Co więcej osobo wyżej o nicku na "C". Mówisz o wpatrzeniu w grę a sama siedzisz dniami i nocami szukając kolegów na czacie ogólnym :]


Oh, serio? Szukam kolegów? Skoro już gram to chce mieć jakiś znajomych w grze.
Bo chyba sama na wyprawę sobie nie pójdę, a co do tego, że pisze na czacie ogolnym to RZADKO teraz to robię. Chyba, że czasami jakiś fajny temat jest to sobie popiszę z kilkoma osobami. W grze gram z kilka godzin i postać zostawiam w gildii, żeby mnie nie wywaliło - więc nie ma mnie nawet przy komputerze. Także kolego nie znasz mnie nie oceniaj. Bo denerwują mnie wszyscy tacy ludzie w tej grze, którzy biorą to jak swoje życie realne. I teraz bym tu zwróciła uwagę na Mordorr'a z s1, który ciągle na ogólnym mnie zaczepia pisząc mi "piesków już nie ma Raicho. Liżesz [xxxx] dużym levelom, haha!" itd. taka osoba owszem rozśmiesza mnie, a wiesz dlaczego? Ponieważ jego IQ jest 10 razy mniejsze od przeciętnego człowieka. Nie patrze kto jaki level ma w grze nie obchodzi mnie to. Patrzę na to kto jest miły,fajny i można z nim normalnie porozmawiać/pograć.
Ekipę również lubiłam i lubię dalej bo z niektórymi da się normalnie porozmawiać, pożartować np. z Gjenkiem, Sokołem, Developerem itp. a nie z jakimś ( nawet 120 lvl w grze) człowiekiem, z którym nie da się porozmawiać bo będzie sie z Ciebie śmiał czy cię wyzywał. Mam wrażenie, że tacy ludzie po prostu zazdroszczą im tych znajomych.


14 Lip 2013, o 17:25
Współpracownik Gnarla

Rejestracja: 26 Mar 2012, o 20:07
Posty: 228
Podziękowano: 92 razy
Otrzymanych podziękowań: 162 razy
Post Re: Piena i jego znajomości + ewentualne ich wykorzystanie.
Cielu napisał(a):
baloczi napisał(a):
Co więcej osobo wyżej o nicku na "C". Mówisz o wpatrzeniu w grę a sama siedzisz dniami i nocami szukając kolegów na czacie ogólnym :]


Oh, serio? Szukam kolegów? Skoro już gram to chce mieć jakiś znajomych w grze.
Bo chyba sama na wyprawę sobie nie pójdę, a co do tego, że pisze na czacie ogolnym to RZADKO teraz to robię. Chyba, że czasami jakiś fajny temat jest to sobie popiszę z kilkoma osobami. W grze gram z kilka godzin i postać zostawiam w gildii, żeby mnie nie wywaliło - więc nie ma mnie nawet przy komputerze. Także kolego nie znasz mnie nie oceniaj. Bo denerwują mnie wszyscy tacy ludzie w tej grze, którzy biorą to jak swoje życie realne. I teraz bym tu zwróciła uwagę na Mordorr'a z s1, który ciągle na ogólnym mnie zaczepia pisząc mi "piesków już nie ma Raicho. Liżesz [xxxx] dużym levelom, haha!" itd. taka osoba owszem rozśmiesza mnie, a wiesz dlaczego? Ponieważ jego IQ jest 10 razy mniejsze od przeciętnego człowieka. Nie patrze kto jaki level ma w grze nie obchodzi mnie to. Patrzę na to kto jest miły,fajny i można z nim normalnie porozmawiać/pograć.
Ekipę również lubiłam i lubię dalej bo z niektórymi da się normalnie porozmawiać, pożartować np. z Gjenkiem, Sokołem, Developerem itp. a nie z jakimś ( nawet 120 lvl w grze) człowiekiem, z którym nie da się porozmawiać bo będzie sie z Ciebie śmiał czy cię wyzywał. Mam wrażenie, że tacy ludzie po prostu zazdroszczą im tych znajomych.

To jest rzadko ? To w takim razie kiedyś twoje teksty musiały przykrywać 75% chatu ogólnego.... jaki to problem musiał być ze znalezieniem wyprawy :/. Dobrze, że kiedyś nastawiony byłem na bardziej grę solową i nie czytałem aż tak co się na ogólnym czacie czasem wyrabia :).
Co więcej osoby typu szanowanego Pana Mordorr'a mają rację. twoje zachowanie zaczęło obserwować trochę osób i już nie jesteś "rodzynkiem" na S1 :]


14 Lip 2013, o 17:49
Profil
Uciekinier Taernijczyk
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Lip 2013, o 17:39
Posty: 7
Podziękowano: 4 razy
Otrzymanych podziękowań: 4 razy
Post Re: Piena i jego znajomości + ewentualne ich wykorzystanie.
Cielu napisał(a):
baloczi napisał(a):
Co więcej osobo wyżej o nicku na "C". Mówisz o wpatrzeniu w grę a sama siedzisz dniami i nocami szukając kolegów na czacie ogólnym :]


Oh, serio? Szukam kolegów? Skoro już gram to chce mieć jakiś znajomych w grze.
Bo chyba sama na wyprawę sobie nie pójdę, a co do tego, że pisze na czacie ogolnym to RZADKO teraz to robię. Chyba, że czasami jakiś fajny temat jest to sobie popiszę z kilkoma osobami. W grze gram z kilka godzin i postać zostawiam w gildii, żeby mnie nie wywaliło - więc nie ma mnie nawet przy komputerze. Także kolego nie znasz mnie nie oceniaj. Bo denerwują mnie wszyscy tacy ludzie w tej grze, którzy biorą to jak swoje życie realne. I teraz bym tu zwróciła uwagę na Mordorr'a z s1, który ciągle na ogólnym mnie zaczepia pisząc mi "piesków już nie ma Raicho. Liżesz [xxxx] dużym levelom, haha!" itd. taka osoba owszem rozśmiesza mnie, a wiesz dlaczego? Ponieważ jego IQ jest 10 razy mniejsze od przeciętnego człowieka. Nie patrze kto jaki level ma w grze nie obchodzi mnie to. Patrzę na to kto jest miły,fajny i można z nim normalnie porozmawiać/pograć.
Ekipę również lubiłam i lubię dalej bo z niektórymi da się normalnie porozmawiać, pożartować np. z Gjenkiem, Sokołem, Developerem itp. a nie z jakimś ( nawet 120 lvl w grze) człowiekiem, z którym nie da się porozmawiać bo będzie sie z Ciebie śmiał czy cię wyzywał. Mam wrażenie, że tacy ludzie po prostu zazdroszczą im tych znajomych.



Wiesz co, trochę zeszliśmy z tematu ale ok, "RZADKO teraz to robię" prawda jest taka że spamisz niemiłosiernie tym swoim "xd c: :c ;_; :)" i innymi duperelami których nie chce mi się wypisywać, prawdą też jest że liżesz dupsko "h levelom" i ludzi to bardzo.. ale to bardzo.. irytuje. Co by tu jeszcze... Gram mało ? prosze cię siedzisz CIĄGLE przy taernie ( nie żebym coś do tego miał ale taki styl życia wybrałaś ), jak cię ludzie mają brać na poważnie i szanować jak pierwsze piszesz ze masz tam 13 czy 15 lat a potem okazuje się ze 21, potem 20 i tak dalej.. "Patrzę na to kto jest miły,fajny" i znajomości aby potem "rajczi" miała debbe, eq.. Prawdą jest też ze szukasz tu znajomych podejrzewam w rl jest ich nie wielu dlatego wybrałaś tutaj, taki mały "tearański" świat w którym wydaje ci się ze jesteś kimś..

wiem że za moment napiszesz coś równie żałosnego jak twój post wyżej ale nie będę już się wypowiadał w tym temacie.


14 Lip 2013, o 17:54

Podziękowali: 2 baloczi (14 Lip 2013, o 18:50), Przeprobest (14 Lip 2013, o 19:15)
Profil
Post Re: Piena i jego znajomości + ewentualne ich wykorzystanie.
Wiesz z moim wiekiem to akurat inna sprawa, sama nawet nie chciałam żeby ktokolwiek sie dowiedział, że tyle mam...ile teraz każdy wie.
Nie mówiłam, że raz mam 13 potem 15 itd. na początku mówiłam tylko 15... więc nie wiem kto Ci takie cos nagadał.
Przeszkadza Ci to, że dodaje jakieś emotki? Nie patrz na nie. Nie widzę problemu, żeby na nie się patrzyć. Po prostu je lubię i tyle.
W takim razie zaproszę Cię do mnie oraz zaproszę swoich kumpli zobaczymy czy jest ich nie wielu...
Wiesz od 4 dni od 17:00 do 5:00 chodziłam na tygryska, żeby sobie dropnąć Debbe. Więc nie zwalaj tu od razu na znajomych. Nie wiem kim jesteś, ale nie raz napewno ktoś Ci coś kupił w grze.

Przy okazji co do "h leveli" daj swój nick w grze podam Ci nicki ludzi, których mam w znajomych i zobaczymy ile osób powie, że im akurat robie tak jak ty twierdzisz.


14 Lip 2013, o 18:57
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 4 Mar 2013, o 20:37
Posty: 235
Miejscowość: Tarnów
Podziękowano: 37 razy
Otrzymanych podziękowań: 55 razy
Nick w grze: Rzaba
Post Re: Piena i jego znajomości + ewentualne ich wykorzystanie.
To i ja cos dopisze co z tego ze ma 13 lat chwała na wyskosci ze sie potrafi przyznac wielu z was w rl ma po tyle samo lub 2,3 więcej po wieku oceniasz człowieka ? bo jezeli tak to gratuluje ...
napisaliscie równierz iz szuka kolegów i ma debbe hmmmm kto by dał przedmiot który wart jest 10kk za darmo czekaj ja bym nawet wlasnemu ojcu nie dał -,-
4x12 = 48 h tyle cielu spędził czasu zeby zdobyc debbe i co opłaciło sie ? pewnie tak zazdroszcze jej ze ja tyle czasu nie potrafie sie skupic na jednym ale cóz ....
odniose sie jeszcze do tego ze miala 13,15,21 ,20 wiesz czemu tak jest ? bo ludzie nie chcą odstawac od innych z powodu takich trooli za jakich was uwazam ( tych co napisali posty wyzej o "cielu") którzy na kazdym kroku napiszą "ee masz 13 lat ucz sie matematyki" lub "za mały w gaciach jestes"

_________________
MO 36
Image
Image


Vocare Ad Regnum


14 Lip 2013, o 19:18

Podziękowali: 2 piena (14 Lip 2013, o 20:58), skilight (14 Lip 2013, o 21:35)
Profil
Post Re: Piena i jego znajomości + ewentualne ich wykorzystanie.
Również, jeżeli chodzi o zakup debby powiedzmy Pirek na s1 nie ma wiekszego lvl ode mnie, ale pytam go o zakup dlatego, że wiem, że on jest cierpliwy.... i mogłabym mu oddać kase za nią powoli mimo, że od kilku miesięcy mi w ogóle nic nie dropie wiec mam problem ze zbieraniem kasy - a raczej nie kupuje w grze platyny, za normalne pieniądze żeby ją potem sprzedac w grze bo sama dużo tych pieniędzy nie mam, a wole przeznaczyć je na coś innego.

I tak jak Zakrzew powiedział, mówiąc, że mam 15 lat nie tylko sprawdziłam ludzi, ale dowiedziałam się jak wredni potrafią być poprzez swój sędziwy wiek do osób młodszych.....
Tak czy siak nie chciałam, by wydało się, że tyle nie mam.


Edit: Unki jak może wytłumaczysz to, że stanęłam w obronie osoby którą lubię, bo ciebie to nie wiem nie za bardzo chyba. Ten twój tekst, który z niecacka mi napisałeś -> http://scr.hu/28t/zc3iy


14 Lip 2013, o 20:01
Taernijczyk z ekwipunkiem

Rejestracja: 20 Mar 2012, o 18:36
Posty: 18
Miejscowość: Lyon
Podziękowano: 32 razy
Otrzymanych podziękowań: 15 razy
Nick w grze: FirstToFight
Post Re: Piena i jego znajomości + ewentualne ich wykorzystanie.
Zakrzew napisał(a):
To i ja cos dopisze co z tego ze ma 13 lat chwała na wyskosci ze sie potrafi przyznac wielu z was w rl ma po tyle samo lub 2,3 więcej po wieku oceniasz człowieka ? bo jezeli tak to gratuluje ...
napisaliscie równierz iz szuka kolegów i ma debbe hmmmm kto by dał przedmiot który wart jest 10kk za darmo czekaj ja bym nawet wlasnemu ojcu nie dał -,-
4x12 = 48 h tyle cielu spędził czasu zeby zdobyc debbe i co opłaciło sie ? pewnie tak zazdroszcze jej ze ja tyle czasu nie potrafie sie skupic na jednym ale cóz ....
odniose sie jeszcze do tego ze miala 13,15,21 ,20 wiesz czemu tak jest ? bo ludzie nie chcą odstawac od innych z powodu takich trooli za jakich was uwazam ( tych co napisali posty wyzej o "cielu") którzy na kazdym kroku napiszą "ee masz 13 lat ucz sie matematyki" lub "za mały w gaciach jestes"



odniose sie do tego postu bo jest szczery i oparty na realiach wiec DROGI UNKI przypomne ci kto ile ma lat bo z tego co pamietasz to ty masz 14 bo kiedys szlismy na wyprawe kilka miesiecy temu i co bylo SORKI MAMA MI MOWI ZEBYM SZEDL SPAC BO JUTRO DO SZKOLY A BYLA 21°° wiec tak to unki czy baloczi przypiekal kociol garnkowi sami jestescie dziecmi a do innych piszecie dzieciaku nie bede tu zamieszczal ss bo pograze was za kulture osobista


nawiaze tez unki do eqw sam WYZEBRALES u innych set dla rycka wiec co widzisz zlego w tym ze ktos poprosil o przysluge w postaci kupna dla niego eqw i splaty tego eqw w ratach ja nic zlego

kwitujac tak to jest unki u siebie nie widzisz kolka w oku ale u innego zadre wiec zastanow sie nad tym co piszesz i nad soba bo chcesz zablysnac a jakos ci se nie udaje

_________________
FirstToFight


14 Lip 2013, o 20:34

Podziękowali: skilight (14 Lip 2013, o 21:35)
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem

Rejestracja: 10 Sie 2012, o 13:00
Posty: 22
Podziękowano: 14 razy
Otrzymanych podziękowań: 10 razy
Post Re: Piena i jego znajomości + ewentualne ich wykorzystanie.
Raicho, Ty lubisz ludzi którzy mają dostęp do kasy i znajomości :] Nie dziwie się, że "stanęłaś w obronie znajomego" bo zwyczajnie by miał pretensje, dlaczego mu nie pomogłaś gdy on Ci pomaga w różnych innych sprawach :]

HAHAHAHAHAH PIENA ROZBAWILES MNIE WIELCE

nie chodze z toba na zadne wyprawy z wyjatkiem 1 regisa ktorego zrobilismy po poludniu, wiec prosze nie znizaj sie do poziomu klamstwa, tak mam 14 lat i co z tego?
Set dla ryca? wyżebrałem? to że umieszczałem ogłoszenie kupna przez dłuższy czas nie znaczy że go wyżebrałem więc ogarnij 4 litery.

Rzaba prosze, to nie Twoj serwer wiec sie nie udzielaj.


EDIT: Ja nie prosiłem innej osoby żeby mi kupiła ten lub inny itemek. Dogadaliśmy się uczciwie co do rat. Więc PROSZĘ nie mów o czymś czego nie umiesz widocznie rozróżnić.

_________________
PantuptuśV - Rycerz 77 i stoi S1 (LoL,BF4 i te sprawy...)


14 Lip 2013, o 20:37
Profil
Post Re: Piena i jego znajomości + ewentualne ich wykorzystanie.
Unki to jest forum udziela się tu każdy i to z różnych serwerów. Może i nie, ale skąd wiesz? Może Zakrzew ma postać na s1.

Piena, czy ja od Ciebie kiedykolwiek pożyczyłam kasę, żebrałam od Ciebie? Dawałam/Lizałam Ci te "4 litery" (<- Bo Unki tylko to potrafi napisać nic więcej. )
Bo UNKI tak twierdzi, ale ja chyba nie.


14 Lip 2013, o 20:40
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 45 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 234 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron