Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 45 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna
 Piena i jego znajomości + ewentualne ich wykorzystanie. 
Autor Wiadomość
Taernijczyk z ekwipunkiem

Rejestracja: 10 Sie 2012, o 13:00
Posty: 22
Podziękowano: 14 razy
Otrzymanych podziękowań: 10 razy
Post Re: Piena i jego znajomości + ewentualne ich wykorzystanie.
Chodzi Ci o to żebym napisał DUPA ? Poza tym mało wiarygodne będzie to co w tej chwili Piena napisze.

_________________
PantuptuśV - Rycerz 77 i stoi S1 (LoL,BF4 i te sprawy...)


14 Lip 2013, o 20:42
Profil
Post Re: Piena i jego znajomości + ewentualne ich wykorzystanie.
Nie, nie "dupa" tylko, że Ty potrafisz tylko tym jednym zdaniem się chronić, które i tak Ci nic nie pomaga.


14 Lip 2013, o 20:44
Taernijczyk z ekwipunkiem

Rejestracja: 10 Sie 2012, o 13:00
Posty: 22
Podziękowano: 14 razy
Otrzymanych podziękowań: 10 razy
Post Re: Piena i jego znajomości + ewentualne ich wykorzystanie.
Ja się nie bronię tylko stwierdzam fakt.

Odchodzimy od tematu, zadałem pytanie, czy mi też mógłbyś przedłużyć nick ?

_________________
PantuptuśV - Rycerz 77 i stoi S1 (LoL,BF4 i te sprawy...)


14 Lip 2013, o 20:46
Profil
Współpracownik Gnarla

Rejestracja: 26 Mar 2012, o 20:07
Posty: 228
Podziękowano: 92 razy
Otrzymanych podziękowań: 162 razy
Post Re: Piena i jego znajomości + ewentualne ich wykorzystanie.
piena napisał(a):
Zakrzew napisał(a):
To i ja cos dopisze co z tego ze ma 13 lat chwała na wyskosci ze sie potrafi przyznac wielu z was w rl ma po tyle samo lub 2,3 więcej po wieku oceniasz człowieka ? bo jezeli tak to gratuluje ...
napisaliscie równierz iz szuka kolegów i ma debbe hmmmm kto by dał przedmiot który wart jest 10kk za darmo czekaj ja bym nawet wlasnemu ojcu nie dał -,-
4x12 = 48 h tyle cielu spędził czasu zeby zdobyc debbe i co opłaciło sie ? pewnie tak zazdroszcze jej ze ja tyle czasu nie potrafie sie skupic na jednym ale cóz ....
odniose sie jeszcze do tego ze miala 13,15,21 ,20 wiesz czemu tak jest ? bo ludzie nie chcą odstawac od innych z powodu takich trooli za jakich was uwazam ( tych co napisali posty wyzej o "cielu") którzy na kazdym kroku napiszą "ee masz 13 lat ucz sie matematyki" lub "za mały w gaciach jestes"



odniose sie do tego postu bo jest szczery i oparty na realiach wiec DROGI UNKI przypomne ci kto ile ma lat bo z tego co pamietasz to ty masz 14 bo kiedys szlismy na wyprawe kilka miesiecy temu i co bylo SORKI MAMA MI MOWI ZEBYM SZEDL SPAC BO JUTRO DO SZKOLY A BYLA 21°° wiec tak to unki czy baloczi przypiekal kociol garnkowi sami jestescie dziecmi a do innych piszecie dzieciaku nie bede tu zamieszczal ss bo pograze was za kulture osobista


nawiaze tez unki do eqw sam WYZEBRALES u innych set dla rycka wiec co widzisz zlego w tym ze ktos poprosil o przysluge w postaci kupna dla niego eqw i splaty tego eqw w ratach ja nic zlego

kwitujac tak to jest unki u siebie nie widzisz kolka w oku ale u innego zadre wiec zastanow sie nad tym co piszesz i nad soba bo chcesz zablysnac a jakos ci se nie udaje

Ktoś tutaj przegina. Piena, to że jesteś starym chłopem nie oznacza, że wiesz cokolwiek o mnie i Unkim :] Każdy gra w tę samą grę i co keruje prowadząc swoją postać to jego sprawa. Swoją drogą taki z ciebie chłop a zachować się nie potrafisz i nawet dotrzymać reguł wojny nie potrafisz.
Poza tym nie wiem o czym ty mówisz pisząc "WYZEBRALES u innych set dla rycka"
Unki kupił go za złoto oraz platynę, którą sam zamówił. Sam osobiście sprzedałem mu tarczę i to za normalną, aktualną do rynkowej wtedy ceny (8kk)*.
ty oferowałeś 3kk i wyśmiałeś mnie, że jestem dzieciakiem szukającym głupków.
Pokrótce sądząc po twoich wypowiedziach to nie powinieneś wogóle pchać się do rozmowy, bo może masz te "dzieści" lat, ale piszesz jak przedstawicile mlodego pokolenia, tak zwanych "dzieci neo"
10:28 Piena: bloczki pvp ???
Sorry, że bez screena ale miałem w notatniku skopiowane.


14 Lip 2013, o 20:48

Podziękowali: 3 Misakii (14 Lip 2013, o 20:55), Przeprobest (14 Lip 2013, o 20:56), Unki (14 Lip 2013, o 20:52)
Profil
Post Re: Piena i jego znajomości + ewentualne ich wykorzystanie.
Baloczi, tym kopiuj>wklej nic nie udowodnisz zawsze mogłeś sam sobie to ot tak napisać.
Przy okazji, co reguły wojny w grze mają do naszej kłótni na temat - kto ile ma lat, jak się do tego wyraża, dzieci w waszym wieku mogą wyrażać się do starszych w sposób jaki wyrażają się do swoich kolegów.
Widzę, że nie potrafisz utrzymać tematu na jednej naciągniętej linii tylko wprowadzasz coś nowego co w ogole tu nie pasuje.


14 Lip 2013, o 20:52
Taernijczyk z ekwipunkiem

Rejestracja: 20 Mar 2012, o 18:36
Posty: 18
Miejscowość: Lyon
Podziękowano: 32 razy
Otrzymanych podziękowań: 15 razy
Nick w grze: FirstToFight
Post Re: Piena i jego znajomości + ewentualne ich wykorzystanie.
unki albo zmienisz okuliste albo czytaj ze zrozumieniem a co do wypowiedzi zakrzewa moze i jest na innym serwie ale ma prawo do wszystkiego bo po to jest forum a ty nie jestes panem i wladca skoro zalozyles temat na forum kazdy ale to kazdy ma prawo sie wpisac unki a co do rat to byly takie ze do dzis nie sa splacone wiec zacznij myslec zanim cos napiszesz szukasz czegos tylko nie wiesz czego myslisz dziecko a moze mi sie uda :)
co do wyprawy to czytaj dokladnie kilka miesiecy temu i nie bylo to na aqua zal mamusia powiedziala spac i poszlo dziecko z dz
co do wieku nie szukaj u innych tylko popatrz na siebie ort i gram sie klania nie mowie juz o kulturze ktorej ci brakuje bo mimo ze piszesz 4 litery nie zmienia faktu ze jestes nie poukladany ale jak to mowia bity w szkole i ponizany chce sie wyzyc na forum i w grze taka prawda unki a co do tego ze jestem dzieckiem tak dla moich rodzicow zawsze nim bede a ty jakby mi sie pierwszy numer udal to moglbys byc moim ale nie chciel bym miec takiego jak napisalem powyzej
co do tego czy cielu pozyczalas kase i jak to unki lizesz/podlizujesz itp nie nigdy czegos nie mialo miejsca a ze cie lubie to inna sprawa ale jak widac komus zal tylek sciska ze ktos taki jak ja XX latek moze sie polubic z nastolatka napisal bym wiecej ale nie ma sensu a baloczi co do mojego jezyka to schodze poprostu do twojego poziomu logiczne

_________________
FirstToFight


14 Lip 2013, o 20:56

Podziękowali: skilight (14 Lip 2013, o 21:36)
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem

Rejestracja: 10 Sie 2012, o 13:00
Posty: 22
Podziękowano: 14 razy
Otrzymanych podziękowań: 10 razy
Post Re: Piena i jego znajomości + ewentualne ich wykorzystanie.
Piena żal mi dupe ściska jak patrze na Twoje wypociny i widzę w nich, że krytykujesz mnie o ortografię i gramatykę... http://scr.hu/625/br3fy

Btw. Secik jest elegancko spłacony więc nie wiem o co Ci chodzi ( a poza tym to nie od Ciebie go kupowałem więc nie powinno Cię to obchodzić).

_________________
PantuptuśV - Rycerz 77 i stoi S1 (LoL,BF4 i te sprawy...)


14 Lip 2013, o 21:03
Profil
Post Re: Piena i jego znajomości + ewentualne ich wykorzystanie.
Unki skąd wiesz, że to Piena pisał? Może na jego koncie siedział syn, który się jeszcze uczy pisać. Nie wiem ile ma lat ale wiedzieć moge, że jest młody i uczy się jeszcze w szkole... ja również nie umiałam pisać poprawnie gdy byłam młoda.
A i bardziej wydaje mi się, że po prostu zazdrościsz innym dobrej przyjaźni. Tyle.


14 Lip 2013, o 21:07
Taernijczyk z ekwipunkiem

Rejestracja: 10 Sie 2012, o 13:00
Posty: 22
Podziękowano: 14 razy
Otrzymanych podziękowań: 10 razy
Post Re: Piena i jego znajomości + ewentualne ich wykorzystanie.
Tak, to najlepszy wykręt. A skąd wiesz że na przykład to nie moja siostra pisała (jeśli coś takiego zaszło) że "mama każe jej spać" ?

_________________
PantuptuśV - Rycerz 77 i stoi S1 (LoL,BF4 i te sprawy...)


14 Lip 2013, o 21:08
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem

Rejestracja: 20 Mar 2012, o 18:36
Posty: 18
Miejscowość: Lyon
Podziękowano: 32 razy
Otrzymanych podziękowań: 15 razy
Nick w grze: FirstToFight
Post Re: Piena i jego znajomości + ewentualne ich wykorzystanie.
po pierwsze ponizej jest korekta ktorego juz nie zamiesciles w ss bo wybrales co ci wygodniejsze
po drugie to byla literowka
a po trzecie siedze dluzej za granica niz ty masz lat wiec czasami i taki blad sie wkradnie szkoda ze nie mam ss w twoja wypowiedzia jak napisales ze gildia upada za moich zonduf

_________________
FirstToFight


14 Lip 2013, o 21:09

Podziękowali: skilight (14 Lip 2013, o 21:38)
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 45 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 224 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron