Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 45 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna
 Piena i jego znajomości + ewentualne ich wykorzystanie. 
Autor Wiadomość
Współpracownik Gnarla

Rejestracja: 26 Mar 2012, o 20:07
Posty: 228
Podziękowano: 92 razy
Otrzymanych podziękowań: 162 razy
Post Re: Piena i jego znajomości + ewentualne ich wykorzystanie.
Piena gdybyś schodził do mojego poziomu pisał byś dość przyzwoicie, możesz zapytać kogokolwiek nawet spoza moich znajomych (nie mówię o wrogach), ale ortografii to mi nie zarzucisz :).
Poza tym widać, że jesteś człowiekiem rozpieszczonym przez pieniądze kiedy leciała jakaś uwaga w twoją stronę odpowiedź wyglądała "stać mnie to tak robię".
Skończcie swoje wywody, zaraz zaczniecie sobie sami dawać podziękowania (o ile jest taka możliwość).


14 Lip 2013, o 21:10

Podziękowali: 2 HardMelange (14 Lip 2013, o 22:16), Unki (14 Lip 2013, o 21:11)
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem

Rejestracja: 10 Sie 2012, o 13:00
Posty: 22
Podziękowano: 14 razy
Otrzymanych podziękowań: 10 razy
Post Re: Piena i jego znajomości + ewentualne ich wykorzystanie.
Hahaha koleś, nigdy bym czegoś takiego nie napisał bo przeczytałem więcej książek niż Ty z Twoją rodziną. I na to zacytuję Ci to:
Cielu napisał(a):
Baloczi, tym kopiuj>wklej nic nie udowodnisz zawsze mogłeś sam sobie to ot tak napisać.

_________________
PantuptuśV - Rycerz 77 i stoi S1 (LoL,BF4 i te sprawy...)


14 Lip 2013, o 21:11
Profil
Współpracownik Gnarla

Rejestracja: 26 Mar 2012, o 20:07
Posty: 228
Podziękowano: 92 razy
Otrzymanych podziękowań: 162 razy
Post Re: Piena i jego znajomości + ewentualne ich wykorzystanie.
Cielu napisał(a):
gdy byłam młoda.
A

Przecież Ty masz 13 lat ponoć ? Ja już czegoś w końcu nie rozumiem.


14 Lip 2013, o 21:12
Profil
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 4 Mar 2013, o 20:37
Posty: 235
Miejscowość: Tarnów
Podziękowano: 37 razy
Otrzymanych podziękowań: 55 razy
Nick w grze: Rzaba
Post Re: Piena i jego znajomości + ewentualne ich wykorzystanie.
ja tylko powiem ze mam postac na s1 mo 36 lvl :) a udzielac moge sie nawet jakbym jej nie mial bo to forum polecam wikipedie znajdziesz o tym ;)
co do zebrania czy to wasza sprawa ?? ja na przyklad wyzebralem braski i co z tego ? uniza mi to ? nie bo bylem na tyle nobem ze nie wiedzialem co to halit ja nie rozumiem osobiscie wydalem na tę gre 7 zloty czego zaluje bo moglem dac na piwo i powiem to prosto z mostu ja pracuje i dla mnie 7 zloty ... wiec jezeli dla "cielu" 7 zloty to duzo i ją popieram dlaczego ? po 1 to dziewczyna pewnie woli sobie kupic perfum lub "sexi" wdzianko niz dawac na gre i ją popieram w 100 %
do tego ze ma 13 lat to zaleta dlaczego ? bo moze sobie grac do woli zazdroszcze po raz 2 ... odczepcie sie od niej wkoncu bo udajecie takich a mamusia wam robi kanapeczke z nutella :)

_________________
MO 36
Image
Image


Vocare Ad Regnum


14 Lip 2013, o 21:12

Podziękowali: piena (14 Lip 2013, o 21:18)
Profil
Post Re: Piena i jego znajomości + ewentualne ich wykorzystanie.
Unki, ale Piena raczej nie napisał godziny i twojego nicku więc to nie było kopiuj>wklej. ;)

Baloczi, jeśli już coś mówisz o ortografii i innych duperelach to wiedz, że kropkę stawia się zaraz po zakończeniu zdania, a nie po emotce.

Zakrzew napisał(a):
ja tylko powiem ze mam postac na s1 mo 36 lvl :) a udzielac moge sie nawet jakbym jej nie mial bo to forum polecam wikipedie znajdziesz o tym ;)
co do zebrania czy to wasza sprawa ?? ja na przyklad wyzebralem braski i co z tego ? uniza mi to ? nie bo bylem na tyle nobem ze nie wiedzialem co to halit ja nie rozumiem osobiscie wydalem na tę gre 7 zloty czego zaluje bo moglem dac na piwo i powiem to prosto z mostu ja pracuje i dla mnie 7 zloty ... wiec jezeli dla "cielu" 7 zloty to duzo i ją popieram dlaczego ? po 1 to dziewczyna pewnie woli sobie kupic perfum lub "sexi" wdzianko niz dawac na gre i ją popieram w 100 %
do tego ze ma 13 lat to zaleta dlaczego ? bo moze sobie grac do woli zazdroszcze po raz 2 ... odczepcie sie od niej wkoncu bo udajecie takich a mamusia wam robi kanapeczke z nutella :)


Dzięki Zak, ale Unki jest taki zbyt wpatrzony w siebie tyle Ci też powiem. Dla niego liczy się jedynie hmm... FEJM, że tak powiem. Unki, chyba nie znasz zasad internetu i chowasz to wszystko by tylko twoja mama się o tym nie dowiedziała. Dalej, pokaż jej to jak odnosisz się do ludzi.


Ostatnio edytowany przez Cielu, 14 Lip 2013, o 21:22, edytowano w sumie 1 raz



14 Lip 2013, o 21:15
Taernijczyk z ekwipunkiem

Rejestracja: 20 Mar 2012, o 18:36
Posty: 18
Miejscowość: Lyon
Podziękowano: 32 razy
Otrzymanych podziękowań: 15 razy
Nick w grze: FirstToFight
Post Re: Piena i jego znajomości + ewentualne ich wykorzystanie.
Zakrzew napisał(a):
ja tylko powiem ze mam postac na s1 mo 36 lvl :) a udzielac moge sie nawet jakbym jej nie mial bo to forum polecam wikipedie znajdziesz o tym ;)
co do zebrania czy to wasza sprawa ?? ja na przyklad wyzebralem braski i co z tego ? uniza mi to ? nie bo bylem na tyle nobem ze nie wiedzialem co to halit ja nie rozumiem osobiscie wydalem na tę gre 7 zloty czego zaluje bo moglem dac na piwo i powiem to prosto z mostu ja pracuje i dla mnie 7 zloty ... wiec jezeli dla "cielu" 7 zloty to duzo i ją popieram dlaczego ? po 1 to dziewczyna pewnie woli sobie kupic perfum lub "sexi" wdzianko niz dawac na gre i ją popieram w 100 %
do tego ze ma 13 lat to zaleta dlaczego ? bo moze sobie grac do woli zazdroszcze po raz 2 ... odczepcie sie od niej wkoncu bo udajecie takich a mamusia wam robi kanapeczke z nutella :)



popieram w zupelnosci i proponuje zostawmy w tym temacie unkiego i balocziego nie maja chlopcy gdzie tu im dali prawo

_________________
FirstToFight


14 Lip 2013, o 21:17
Profil
Współpracownik Gnarla

Rejestracja: 26 Mar 2012, o 20:07
Posty: 228
Podziękowano: 92 razy
Otrzymanych podziękowań: 162 razy
Post Re: Piena i jego znajomości + ewentualne ich wykorzystanie.
Cielu napisał(a):
Unki, ale Piena raczej nie napisał godziny i twojego nicku więc to nie było kopiuj>wklej. ;)

Baloczi, jeśli już coś mówisz o ortografii i innych duperelach to wiedz, że kropkę stawia się zaraz po zakończeniu zdania, a nie po emotce.

Cielu jeśli wiesz co to jest ortografia to zaskoczę cię. Stawianie kropek należy do interpunkcji a nie ortografii, ale skoro jesteś taka obeznana to czemu o tym nie wiesz ?


@Down- Bronisz ich bo co ? Zobaczyłeś ich kilka słów na forum, a nie wiesz co na codzien reprezentują na S1. Zapraszam pograj, poznasz opinię o nich.


Ostatnio edytowany przez baloczi, 14 Lip 2013, o 21:23, edytowano w sumie 1 raz



14 Lip 2013, o 21:18
Profil
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 4 Mar 2013, o 20:37
Posty: 235
Miejscowość: Tarnów
Podziękowano: 37 razy
Otrzymanych podziękowań: 55 razy
Nick w grze: Rzaba
Post Re: Piena i jego znajomości + ewentualne ich wykorzystanie.
baloczi napisał(a):
Piena gdybyś schodził do mojego poziomu pisał byś dość przyzwoicie, możesz zapytać kogokolwiek nawet spoza moich znajomych (nie mówię o wrogach), ale ortografii to mi nie zarzucisz :).
Poza tym widać, że jesteś człowiekiem rozpieszczonym przez pieniądze kiedy leciała jakaś uwaga w twoją stronę odpowiedź wyglądała "stać mnie to tak robię".
Skończcie swoje wywody, zaraz zaczniecie sobie sami dawać podziękowania (o ile jest taka możliwość).

przepraszam ale cie nie rozumiem czemu ją/jego obrazasz mówiąc rozpieszczonym przez pieniądze wystarczy ze ktos dropnie dobrego rara opchnie i go stac wiec zwazaj na slowa ...
up ma prawo nie wiedziec nie wiem czy w podbazie uczą tego więc jeszcze raz powiem nie wiesz to sie utkaj :)

_________________
MO 36
Image
Image


Vocare Ad Regnum


14 Lip 2013, o 21:19

Podziękowali: piena (14 Lip 2013, o 21:28)
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem

Rejestracja: 20 Mar 2012, o 18:36
Posty: 18
Miejscowość: Lyon
Podziękowano: 32 razy
Otrzymanych podziękowań: 15 razy
Nick w grze: FirstToFight
Post Re: Piena i jego znajomości + ewentualne ich wykorzystanie.
Zakrzew napisał(a):
baloczi napisał(a):
Piena gdybyś schodził do mojego poziomu pisał byś dość przyzwoicie, możesz zapytać kogokolwiek nawet spoza moich znajomych (nie mówię o wrogach), ale ortografii to mi nie zarzucisz :).
Poza tym widać, że jesteś człowiekiem rozpieszczonym przez pieniądze kiedy leciała jakaś uwaga w twoją stronę odpowiedź wyglądała "stać mnie to tak robię".
Skończcie swoje wywody, zaraz zaczniecie sobie sami dawać podziękowania (o ile jest taka możliwość).

przepraszam ale cie nie rozumiem czemu ją/jego obrazasz mówiąc rozpieszczonym przez pieniądze wystarczy ze ktos dropnie dobrego rara opchnie i go stac wiec zwazaj na slowa ...



zakrzew bo im sciska z zazdrosci conieco bo stac mnie na kupno 2 epikow oraz wiekszosci eqw nu nie mowie juz o poziomie ulepszen barb 93 od 62 z epikiem pelnym eqw nu poza setem sheed 85lvl z epikiem od 70+ eqw nu mo z eqw nu poza setem i to jest ten bol bo ja jesli daje oferte to wyglada jak ta tu i nie moga zajarzyc tematu a to co pisza to pisza tylko i wylacznie z ZAZDROSCI
tu zamieszczam oferte viewtopic.php?f=60&t=29750

ps zapomnialem dodac ze wiekszosc twierdzi ze wydaje wlasna kase wiec mowie ze nie, a chociazby nawet to tylko i wylacznie moja sprawa co robie z zarobionymi pieniedzmi

_________________
FirstToFight


Ostatnio edytowany przez piena, 14 Lip 2013, o 21:26, edytowano w sumie 1 raz



14 Lip 2013, o 21:24
Profil
Post Re: Piena i jego znajomości + ewentualne ich wykorzystanie.
baloczi napisał(a):
Cielu napisał(a):
Unki, ale Piena raczej nie napisał godziny i twojego nicku więc to nie było kopiuj>wklej. ;)

Baloczi, jeśli już coś mówisz o ortografii i innych duperelach to wiedz, że kropkę stawia się zaraz po zakończeniu zdania, a nie po emotce.

Cielu jeśli wiesz co to jest ortografia to zaskoczę cię. Stawianie kropek należy do interpunkcji a nie ortografii, ale skoro jesteś taka obeznana to czemu o tym nie wiesz ?




Baloczi przeczytaj jeszcze raz - znaki interpunkcyjne, ortografia i inne duperele dotyczące pisania i układania zdań to jest JEDEN PASUJĄCY TEMAT.
Te kilka słów łączymy w całość.


14 Lip 2013, o 21:25
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 45 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 226 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron