Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 45 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5
 Piena i jego znajomości + ewentualne ich wykorzystanie. 
Autor Wiadomość
Współpracownik Gnarla

Rejestracja: 26 Mar 2012, o 20:07
Posty: 228
Podziękowano: 92 razy
Otrzymanych podziękowań: 162 razy
Post Re: Piena i jego znajomości + ewentualne ich wykorzystanie.
Szybka odpowiedź:
Piena jeszcze dzisiaj pisałeś do mojego kolegi "PVP ze słabym barbem?". Jesteś wężem, chcesz górować nad słabszymi, i kajasz się przed tymi u których nie masz szans [co ostatnio Gzergowi pisałeś ? :) ]. Nie interesuje mnie jakie masz eq, no może w tej chwili trochę i tak, ponieważ mamy wojnę a ty udajesz w niej maltretowany pionek.

Cielu- Szkoda słów. Mówisz, że nie przestrzegam zasad ortografii, a teraz wrzucasz ją do tego samego worka co interpunkcję.
Jeśli chodzi o poziom merytoryczny, to nie powinniście nawet udawać, że reprezentujecie coś więcej.
Koniec spamu w tym temacie.


14 Lip 2013, o 21:36
Profil
Post Re: Piena i jego znajomości + ewentualne ich wykorzystanie.
Baloczi, nie napisałam, że nie przestrzegasz zasad ortograficznych - czytaj ze zrozumieniem PROSZĘ CIĘ.
Napisałam, że interpunkcja i ortografia to jeden temat i to jest to samo bo tutaj mówimy o poprawnym pisaniu wypowiedzi.
Przy okazji nie jesteś GM'em ani moderatorem forum, żeby decydować o końcu spamu bo Przepro Ci tak powiedział. Wiem, że już to powinno się skończyć, ale ja widze dalsze kontynuacje i coś nowego.


14 Lip 2013, o 21:43
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 4 Mar 2013, o 20:37
Posty: 235
Miejscowość: Tarnów
Podziękowano: 37 razy
Otrzymanych podziękowań: 55 razy
Nick w grze: Rzaba
Post Re: Piena i jego znajomości + ewentualne ich wykorzystanie.
a ja widze że baloczi nie mial dziecinstwa bo ci go wyraznie zazdrosci ;)

_________________
MO 36
Image
Image


Vocare Ad Regnum


14 Lip 2013, o 21:50
Profil
Uciekinier Taernijczyk
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Lip 2013, o 17:39
Posty: 7
Podziękowano: 4 razy
Otrzymanych podziękowań: 4 razy
Post Re: Piena i jego znajomości + ewentualne ich wykorzystanie.
Miałem się nie udzielać ale cóż ..
Raicho weź się nie wypowiadaj i nie bron pieny (wiem ze chcesz zyskać nowego przyjaciela) kto wie, możne sponsora ^^ ale wszyscy wiedza z s1 jaka jesteś ty, jaki jest piena, ty wkręcasz ludzi, łasisz się do nich, opowiadasz jakieś pierdoły ze chodzisz do gimnazjum następnie studia we Wrocku za moment będzie jakaś praca PIENA CORPORATION, ogólnie nie zdziwiłbym się gdyby tam jakaś baba siedziała (za monitorem) po czterdziestce z czterema kotami czy 40 latek z przepoconymi jajami, ogólnie temat już zachodzi za daleko.. i robi się spam właściwie już powstał więc niech ktoś go zamknie bo nie mam zamiaru czytać tych wypocin "rajczi" "ciela" "thomik" czy jak jej tam było "wszystkie pieski poszły już spać" (mogłaś udowodnić swoja płeć na zlocie)

Co do pieny, "taniej kupie drożej sprzedam" (taki komunikat jeżeli piena chce coś kupić wiedz ze wartość tego przedmiotu wynosi od 0.5-2x to co offeruje piena) wydaje ci się że jak masz "hajs" to wszystko ci można? otóż nie, kupiłeś druida, chciałeś kupić tez inne postacie ale ludzie nie byli aż tak głupi żeby ci sprzedać (wybacz witcher) ale taka jest prawda, nie szanujesz kobiet NIC, o przeciętnym graczu już nie wspomnę za kogo ty się wgl masz? wez wyluzuj, zaparz sobie meliski, usiądź obok żony, zrób kolacje.. te sprawy a nie napinasz się i kierujesz podziękowania samemu sobie swoim drugim kompem..

Pozdrawiam


14 Lip 2013, o 22:09
Profil
Walczący z drzewcami

Rejestracja: 8 Cze 2012, o 12:41
Posty: 341
Podziękowano: 28 razy
Otrzymanych podziękowań: 10 razy
Nick w grze: Poiko
Post Re: Piena i jego znajomości + ewentualne ich wykorzystanie.
Nie ma sensu żeby ten temat był dalej otwarty. Zrobiliście tu spam, który nie ma żadnego związku z tym o co chodziło w pierwszym poście.


14 Lip 2013, o 22:14
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 45 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 190 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron