Odpowiedz  [ 46 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5
 Małże i poziomy... 
Autor Wiadomość
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 6 Cze 2011, o 17:11
Posty: 153
Podziękowano: 323 razy
Otrzymanych podziękowań: 108 razy
Nick w grze: Maerle
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Małże i poziomy...
Kyth, jedno jest pewne, nie było wtedy marudzenia pomimo tak ograniczonych metod pozyskania funduszy. Pamiętam to doskonale. Teraz, gdy opcji sie multum, każdemu coś nie pasuje. Biją Cię na małżach? Idź na halit na ochronce lub rób zlecenie na kasę. Ja problemu naprawdę nie widzę.

edit:
Cytuj:
Pytanie, czy teraz 5 niedoświadczonych 20 lvli dałoby radę ubić doświadczonego w mordowaniu słabszych 100 lvla? Nie mam jeszcze zbyt dużej wiedzy o tej grze, ale wątpie, żeby low lvle miały jakies szanse. Tym bardziej, że jak padnie, to wróci z kolegami.


Good point. Ale podtrzymuję co napisałem kilka linijek wyżej.

_________________
Gildia: Wytrawni Smakosze
Profesja: Barb [Ostlor]


16 Lip 2013, o 17:01
Profil WWW
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 30 Cze 2013, o 21:52
Posty: 6
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Nick w grze: Piety
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Małże i poziomy...
Sulti napisał(a):
Ja wypowiem się w trochę inny sposób. Małże, jak powiedział Descared są jedną z wielu metod zarobkowych. Na s3 jak powiedział Kyth nie ma problemu ze zbieraniem, i prażeniem. Gdy zbierasz małże to nikt się do cb nie dowala, jeżeli jesteś wporzo, czyli: nie kradniesz innym małż, nie atakujesz innych, nie wyzywasz innych. Jak dochodzi do chwili prażenia to powinna zacząć funkcjonować rzadko używana przez wielu umiejętność kultury. Ja swoim dru 28 bez problemowo dogadałem się z red czachą , że gdy ona skończy prażyć, to ja będę mógł sobie skorzystać z ogniska. Mało tego, powiedziałerm kulturalnie, i skutkiem tego było to, że gdy dziś idę zbierać małże, a inne czachy tam są to nie jestem atakowany, gdyż zawsze próbuje iść na ugodę, a nawet jestem broniony przez owych Hitmanów gdy zaatakuje mnie jakaś postać z wyższym lev odemnie.


To super. Mogłeś jednak trafić na czachę z gimbazy, która bez słowa zaatakuje od razu, jak tylko zerknie na level/itemy i upewni się, że na pewno masz 0 szans na wygraną. A jakiekolwiek próby negocjacji zostaną zignorowane albo jeszcze zwyzywa Ciebie i Twoją mamę. Wtedy może miałbyś inne zdanie, a na S5 właśnie taki scenariusz jest prawdopodobny.

Poza tym nie wiem, jak to było w Twoim przypadku, ale jest też granica między "dogadaniem się", a błaganiem. Bo np. ja nie mam zamiaru błagać jakiegoś niewyżytego dziecka, żeby łaskawie mnie nie bił i pozwolił prażyć małże tylko dlatego, że ma wyższy level.
Niektórzy pewnie uznają to za głupie, ale takie jest moje stanowisko w tej sprawie.


16 Lip 2013, o 17:19
Profil
Pogromca Valdaroga

Rejestracja: 4 Kwi 2011, o 23:13
Posty: 1301
Podziękowano: 26 razy
Otrzymanych podziękowań: 502 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Małże i poziomy...
Cytuj:
A jakiekolwiek próby negocjacji zostaną zignorowane albo jeszcze zwyzywa Ciebie i Twoją mamę

Screen. Jeśli się nie mylę, za obrazę rodziny dostałby bana na nie krócej niż na miesiąc. Już po problemie.
Chyba że właśnie zmyśliłeś sytuację? Jeśli kłamiesz na temat wyzwisk, to i całość postu jest mało wiarygodna.
Chociaż powtarzam. S4 swego czasu był patologią. Teraz przechodzi to na S5. Na nowe servery przechodzą wszelkie trolle i zbanowani gracze. Jeśli nie da się z nimi normalnie dogadać, to po prostu zrezygnuj z małż - za kilka miesięcy czy lat sytuacja się unormuje i na małżach łatwiej będzie spotkać normalnych ludzi.


16 Lip 2013, o 17:27
Profil
Jedną nogą w Haligardzie
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Maj 2013, o 17:22
Posty: 35
Miejscowość: Gdańsk
Podziękowano: 25 razy
Otrzymanych podziękowań: 13 razy
Nick w grze: Anezja
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Małże i poziomy...
Kyth Moire napisał(a):
Cytuj:
A jakiekolwiek próby negocjacji zostaną zignorowane albo jeszcze zwyzywa Ciebie i Twoją mamę

Screen. Jeśli się nie mylę, za obrazę rodziny dostałby bana na nie krócej niż na miesiąc. Już po problemie.
Chyba że właśnie zmyśliłeś sytuację? Jeśli kłamiesz na temat wyzwisk, to i całość postu jest mało wiarygodna.
Chociaż powtarzam. S4 swego czasu był patologią. Teraz przechodzi to na S5. Na nowe servery przechodzą wszelkie trolle i zbanowani gracze. Jeśli nie da się z nimi normalnie dogadać, to po prostu zrezygnuj z małż - za kilka miesięcy czy lat sytuacja się unormuje i na małżach łatwiej będzie spotkać normalnych ludzi.

Jakie to mądre :D . A co do patologii na s4, ona tam dalej istnieje w postaci różnorakich n00bów z top 100. To też dotyczy niektórych członków ekipy na tym servie.


16 Lip 2013, o 17:59
Profil
Współpracownik Gnarla
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Lip 2013, o 16:26
Posty: 173
Podziękowano: 56 razy
Otrzymanych podziękowań: 31 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Małże i poziomy...
kalarepar napisał(a):
Sulti napisał(a):
Ja wypowiem się w trochę inny sposób. Małże, jak powiedział Descared są jedną z wielu metod zarobkowych. Na s3 jak powiedział Kyth nie ma problemu ze zbieraniem, i prażeniem. Gdy zbierasz małże to nikt się do cb nie dowala, jeżeli jesteś wporzo, czyli: nie kradniesz innym małż, nie atakujesz innych, nie wyzywasz innych. Jak dochodzi do chwili prażenia to powinna zacząć funkcjonować rzadko używana przez wielu umiejętność kultury. Ja swoim dru 28 bez problemowo dogadałem się z red czachą , że gdy ona skończy prażyć, to ja będę mógł sobie skorzystać z ogniska. Mało tego, powiedziałerm kulturalnie, i skutkiem tego było to, że gdy dziś idę zbierać małże, a inne czachy tam są to nie jestem atakowany, gdyż zawsze próbuje iść na ugodę, a nawet jestem broniony przez owych Hitmanów gdy zaatakuje mnie jakaś postać z wyższym lev odemnie.


To super. Mogłeś jednak trafić na czachę z gimbazy, która bez słowa zaatakuje od razu, jak tylko zerknie na level/itemy i upewni się, że na pewno masz 0 szans na wygraną. A jakiekolwiek próby negocjacji zostaną zignorowane albo jeszcze zwyzywa Ciebie i Twoją mamę. Wtedy może miałbyś inne zdanie, a na S5 właśnie taki scenariusz jest prawdopodobny.

Poza tym nie wiem, jak to było w Twoim przypadku, ale jest też granica między "dogadaniem się", a błaganiem. Bo np. ja nie mam zamiaru błagać jakiegoś niewyżytego dziecka, żeby łaskawie mnie nie bił i pozwolił prażyć małże tylko dlatego, że ma wyższy level.
Niektórzy pewnie uznają to za głupie, ale takie jest moje stanowisko w tej sprawie.

Powiadam Ci, że doskonale znam różnicę pomiędzy dogadaniem się, ażebraniem, i zapewniam Cie, iż mam swój honor, co nie zmienia owego faktu który wniosłeś pisząc, że dana osoba wyzywa ciebie i twoją matkę. Najlepszym sposobem jest zrobienie ss i zgłoszenie osobnika do administracjii, a jeżeli to nic nie da to zgłosić to do kogoś z wyżej postawionych "urzędasów" typu: Torgred, SamoZuo, a zapewniam Cię, że owy fakt nie zostanie zignorowany. Lecz inną sprawą jest to, że ktoś ma czelność wyzywać innego gracza/jego rodzinę bez żadnego pretekstu, tzn. że wogóle ma czalność. Mniejsza tu o kulture, ale to zakrawa pod łamanie prawa Netykiety oraz kodeksu karnego, bezwzględu ile lat ma ten osobnik. Lecz obecna władza nic sobie nie robi z takich wydarzeń, a zgłoszenie tego na policję bez posiadania adresu IP, lub znania tego osobnika byłoby tylko powodem do stania się obiektem kpin. Więc nigdy nie pisać do tego wyzywacza, że gdzieś się to zgłosi, tolko rób ss'a i daj link ekipie, najlepiej jest nie odpowiadać na takie zaczepki.

_________________
AVE S3: Miachavelli/Druid (ciągle rosnie)


16 Lip 2013, o 18:25
Profil
Jedną nogą w Haligardzie

Rejestracja: 30 Mar 2013, o 21:41
Posty: 26
Podziękowano: 17 razy
Otrzymanych podziękowań: 1 raz
Nick w grze: Kajero
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Małże i poziomy...
Nie jestem za :evil:

_________________
Maluzo-S3 ON


17 Sie 2013, o 23:54
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 46 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 40 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron