Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 2 posty(ów) ] 
 ulepszenia petów 
Autor Wiadomość
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 2 Kwi 2013, o 23:18
Posty: 2
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post ulepszenia petów
witam proponuje udoskonalić nasze pet. Już mówię co mam na myśli. Żeby nasze pupile
mogły nosić eq jak nasz własny bohater. Niemusicie robić całe eq dla naszego peta wystarczy że jakąś jego część np. na ogara hełm,zbroja,spodnie,naszyjnik i 2 pary butów
na każdego peta proponuje ine dobranie sprzętu(jak pet dednie to sprzet niech zostanie z nim). I nie róbcie nowych bossów na eq dla petów. tylko proponuje dać kowalowi nowy dodatek "przerobienie przedmiotu" czy coś w tym stylu i nq. zdobyłem jeroszki przerabiam je i zakładam na peta. Sądze ze to dobry pomysł i proszę o przemyślenie mojej propozycji.
Pozdrawiam :twisted: :mrgreen:


Ostatnio edytowany przez kamil-lol, 16 Lip 2013, o 22:19, edytowano w sumie 1 raz



16 Lip 2013, o 22:09
Profil
Współpracownik Gnarla
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Lip 2013, o 16:26
Posty: 173
Podziękowano: 56 razy
Otrzymanych podziękowań: 31 razy
Post Re: ulepszenia petów
Co do zbroi dla peta przydałaby się, oraz dodała nowe opcje. Możnaby też wprowadzić nowe bossy mające specjalne rary zbroje dla petów. Możliwe, że za twoją zgodą podejmę ten temat i wymyślę nazwy czempów/bossów oraz rarów setów jakie mogłyby dropić dla naszego peta. Oczywiście pomysł byłby wpełni rozbudowany wyłączając grafikę


używajcie szukajki, było wielokrotnie, nie przejdzie. zamykam - ironka

_________________
AVE S3: Miachavelli/Druid (ciągle rosnie)


16 Lip 2013, o 22:16
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 2 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 443 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron