Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 4 posty(ów) ] 
 Wywalenie z serwera i brak możliwości logowania 
Autor Wiadomość
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 20 Sty 2011, o 16:33
Posty: 3
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Wywalenie z serwera i brak możliwości logowania
Serwer: s1
Postać: xtb
Data: 12.02.2011
Godzina: około 11:45

Po pokonaniu druidów na zrujnowanej wieży ( misja aby dostać się do kmenak), znalazłem dwie skrzynki, w jednej był kamień Aan, podchodze do drugiej - również kamień Aan, w momencie gdy go podniosłem automatycznie mnie wylogowało. Nie mogę zalogować się na tą postać, na inna bez problemu na tym samym serwerze. Czyściłem pliki tymczasowe, cookie.
Po zalogowaniu jedyne co widze to czarny ekran, brak możliwości czegokolwiek.

Pozdrawiam,
Czekam na odpowiedz


12 Lut 2011, o 13:03
Profil
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Lip 2010, o 11:17
Posty: 301
Miejscowość: Legionowo
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Re: Wywalenie z serwera i brak możliwości logowania
Próbowałem interweniować, ale żadne narzędzie nie działało (sum,gate). Przy każdym zalogowaniu pojawia się info*



*szegóły w strefie GMa

_________________
Plox - 81 MO - Top S1 NuB [Off]


12 Lut 2011, o 13:06
Profil WWW
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Cze 2009, o 16:34
Posty: 3515
Podziękowano: 108 razy
Otrzymanych podziękowań: 1521 razy
Post Re: Wywalenie z serwera i brak możliwości logowania
Naprawione.
Podniosłeś 2 skrzynki z kamieniem. Możesz napisać w jakis sposób się to stało? Stały dwie obok siebie? Czy to podwójne kliknięcie + lag? Jeżeli to 2 skrzynki: czy robiłes questa z kimś ?


12 Lut 2011, o 16:50
Profil
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 20 Sty 2011, o 16:33
Posty: 3
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Re: Wywalenie z serwera i brak możliwości logowania
Laga nie miałem, w quescie pomagały mi 3 osoby i tylo ja miałem tę misje do zaliczenia (z tego co wiem dwie osoby już kmenak mają odblokowane, a jedna miała poniżej 40lvl - więc też nie mogła mieć tego questa) .

Skrzynki stały obok siebie, zaliczyłem jedynie deda - w chwili bicia ostatniej drużyny - chłopaki sami dokończyli, jak wróciłem na instancje, to stały już dwie skrzynki. Udało mi się je bez problemu otworzyć, jedną po drugiej i zabrać 2 kamienie.


Ps. Prosiłbym jeszcze o zabranie jednego kamienia z ekwipunku, miasto odblokowałem. A to mi zajmuje 10 wagi i nic z tym zrobić nie mogę, przy okazji jeszcze wątrobę parobka bezużytecznie niosę i nie mogę wyrzucic


12 Lut 2011, o 17:06
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 4 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 126 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron