Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 52 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6
 Crash Serwera 18/07/2013 
Autor Wiadomość
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Sie 2011, o 18:26
Posty: 111
Miejscowość: Wawka
Podziękowano: 308 razy
Otrzymanych podziękowań: 659 razy
Nick w grze: Conan
Serwer: Ostlor
Post Re: Crash Serwera 18/07/2013
S1
postać: Mithrandir
crash około 20:30
straciłem 500 platyny (doładowane 18-go przed crashem, miałem ją przed crashem prawdopodobnie na rycu nick Thulsa) i pigment (z depo). Wylogowałem się przy 4k pingu i już nie mogłem wejść.

18.07 kupiłeś platynę na postaci Mithrandir, ale sporo przed crashem, więc nie mogła zniknąć. Na postaci Thulsa 18/07 nie kupiłeś platyny.
3siu

oddano

_________________
corrumpunt mores bonos colloquia mala


20 Lip 2013, o 00:46
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Sie 2011, o 18:26
Posty: 111
Miejscowość: Wawka
Podziękowano: 308 razy
Otrzymanych podziękowań: 659 razy
Nick w grze: Conan
Serwer: Ostlor
Post Re: Crash Serwera 18/07/2013
Proponuję sprawdzić raz jeszcze. Platynę kupowałem na postaci Mithrandir, przed crashem, nie pamiętam dokładnie o której godzinie, nie pisałem, że zrobiłem to tuż przed crashem. W momencie crasha była w plecaku Thulsy, po crashu już jej nie było. Być może nie wyraziłem się wystarczająco precyzyjnie. Liczę, że można sprawdzić co i na co przekładałem. Jestem pewien, że miałem jej 500, tak jak jestem pewien, że "mogła zniknąć". Proponuję sprawdzić doładowania platy na moich postaciach z ostatniego miesiąca: Maleficarum, Mithrandir, Thulsa, Thorverine. Rozumiem, że pozytywne "załatwienie" mojej sprawy może spowodować spam typu "miałem przed crashem tysiąc, dwa, trzy tysiące platy...", jednakowoż liczę, że da się to sprawdzić. To proste, czy ryzykowałbym bana za 500 platy, doładowując jej w ostatnim miesiącu jakieś 10 tysięcy? :)

Fakt, nie zrozumieliśmy się;) zakup platyny nie zapisuje się tam, gdzie wyjęcie jej z depozytu. Pigment zwrócony. Paczki musi zwrócić admin.
3siu

_________________
corrumpunt mores bonos colloquia mala


23 Lip 2013, o 17:14
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 52 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 157 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron