Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 
 Moje propozycje 
Autor Wiadomość
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 15 Gru 2011, o 19:47
Posty: 2
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Nick w grze: ChaIV
Odpowiedz z cytatem
Post Moje propozycje
1. Osiągnięcia stare (moby/bossy), nowe osiągnięcia.
Każdy pewnie zauważył, że rozwój zakładki „osiągnięcia” stanął w miejscu. Można się pokusić o stwierdzenie że „umarł śmiercią naturalną”. Dlatego też wychodzę z propozycją rozbudowy i aktualizacji osiągnięć, wprowadzenia nowej, specjalnej szaty graficznej pod osiągnięcia oraz zmiany nazewnictwa poszczególnych osiągnięć. Zakładka „osiągnięcia” sama w sobie jest bardzo dobrym pomysłem, gdyż każdy z nas poświęca swój prywatny czas na grę i przedmiot tej dyskusji jest swego rodzaju tego śladem. Po drugie, istotą tego projektu jest porównywanie swoich osiągnięć z osiągnięciami znajomych, i nie jest w tym nic dziwnego gdyż głęboko w naszej podświadomości istnieje potrzeba rywalizacji a zatem, z rozwoju tejże zakładki skorzysta każdy, nawet twórcy gry ponieważ gracze poświęcą więcej czasu na greż by mieć większe osiągnięcia od kolegi. Co do szaty graficznej, ładnie by to wyglądało na tej samej zasadzie jak umiejętności. Dwie zakładki, w jednej zwykłe moby a w drugiej bossy, w ustalonej kolejności poukładać awatary przeciwników aby było wiadomo o jakiego moba dokładnie chodzi (w obecnym systemie, niektórych osiągnięć nie da się zidentyfikować).
Co do nowych osiągnięć. Mam na myśli osiągnięcia bardziej podczas trwania walki, przykładowo: najmocniejsze uderzenie, największa ilość ataków, uderzenia krytyczne pod rząd etc. Są to bardziej szczegółowe osiągnięcia ale uważam je za ciekawe.
2. Hoty dla EQ.
Kolejną moja propozycją jest dodanie przycisków szybkiego wyboru dla eq, szczególnie przydatne w przypadku gdy gracz posiada bardzo dużą ilość rarów/psychorarów służących mu np. dla poprawy hp/resów/many etc. Wymiana każdego rara po kolei staje się bardzo frustrujące i motonne. Dzięki tym przyciskom zaoszczędzimy sporo czasu i nerwów. Miejsce umieszczenie przycisków pozostawiam w gestii twórców.
3. Odejście z gildii i powrót.
Odejście z gildii i powrót wiąże się wyzerowaniem dotychczasowego prestiżu i stażu, a po naszym dotychczasowym działaniu w gildii nie pozostaje najmniejszy ślad. Uważam że jest to złe gdyż nie zawsze z naszej winy jesteśmy usuwani z gildii z różnych przyczyn. Staż i prestiż powinien być zapisywany i dodawany gdy po raz kolejny dołączymy do gildii.


24 Lip 2013, o 15:39
Profil
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Maj 2011, o 21:41
Posty: 2129
Podziękowano: 468 razy
Otrzymanych podziękowań: 593 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Moje propozycje
1. Było wiele razy i kwestia osiągnięć będzie poprawiona.
2. Może było, ale na pewno nie przejdzie. Gra ma mieć z założenia elementy zręcznościowe, to tak jak z szybkim potaniem.
3. Uważam, że dobrze jest tak jak jest. Jak Cię z pracy zwolnią a potem przyjmą, to wszystko liczymy od nowa.

_________________
Rzuff - s2 (Taern.pl)
Rzuffi - s1 (Taern.com)
Rzuff na YT: http://goo.gl/84D78E

Image


24 Lip 2013, o 15:46
Profil
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 15 Gru 2011, o 19:47
Posty: 2
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Nick w grze: ChaIV
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Moje propozycje
Nie porównujmy pracy do gry. Za prace dostajemy wynagrodzenie, za gre nie. Mam tutaj na myśli dołączanie do tej samej gildii w której byliśmy wcześniej


24 Lip 2013, o 15:49
Profil
Chodząca legenda
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Kwi 2011, o 03:06
Posty: 2255
Miejscowość: Wawa
Podziękowano: 216 razy
Otrzymanych podziękowań: 865 razy
Nick w grze: Szymdaro
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Moje propozycje
ChaIV napisał(a):
Staż i prestiż powinien być zapisywany i dodawany gdy po raz kolejny dołączymy do gildii.


Sprostuję - prestiż jest zapisywany na koncie gildii, nie na koncie gracza, jeśli zdobywamy go będąc w gildii, zatem po dojściu nie ma co dodawać, bo wszystko jest w gildii, a nie na postaci.

Jedyny prestiż dodawany po przyjęciu gracza = ten tracony przy jego odejściu związany tylko z poziomem postaci.

Krótko:
1. Było.
2. Nie.
3. Nie.

_________________
Mój kanał na YT

Życie jest jak szachy: albo posuwasz królową, albo bijesz konia.
Życie jest jak szachy: najbardziej żałujemy ruchów, których nie możemy cofnąć.
Prawdziwie wolnym człowiekiem jest tylko ten, kto nikogo nie kocha.


24 Lip 2013, o 15:51
Profil WWW
Jedną nogą w Haligardzie
Awatar użytkownika

Rejestracja: 9 Lip 2013, o 17:31
Posty: 26
Podziękowano: 3 razy
Otrzymanych podziękowań: 18 razy
Nick w grze: Azhan
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Moje propozycje
1. było (a nawet to wlasnie jaten pomysl wymyslilem i napisalem)
2. Po co na sile coś zmieniac? - Nie
3. No tutaj nawet niezly pomysl, ale niech to bedzie pod warunkiem, ze nie doszedles do innej gildi w między czasie.

_________________
Ósma profesja, dziesiąty skill, jest fajna nutka- Power of will


27 Lip 2013, o 00:44
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 5 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 401 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron