Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 20 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna
 [IDEA] Mag-2 propozycje 
Autor Wiadomość
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Maj 2012, o 12:32
Posty: 298
Miejscowość: Starogard Gdański
Podziękowano: 64 razy
Otrzymanych podziękowań: 41 razy
Nick w grze: Stachubrach
Post [IDEA] Mag-2 propozycje
Witam. Napiszę krótko i zwięźle. Mam dwie propozycje odnośnie maga.
1) Proponuję,by zlecenie było dostępne od 45/50/60 levelu. Dlaczego? Małe lvle mogą za bardzo zarobić duszą,mapką,kluczem itp...
2) Proponuję w zleceniu od maga(może i też u rocka) drop 1 ogniwa. Jakieś urozmaicenie.
Pozdrawiam.

_________________
Stachubrach-Łucznik [85] OFF :(
Pomogłem? Podoba się? Daj ku f e l k a. :)
Mój kanał na YT: http://www.youtube.com/channel/UC4rLfyOMgD-2IhDf0b6YxOw/feed


25 Lip 2013, o 00:00
Profil
Uczeń Heremona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Lis 2011, o 09:33
Posty: 494
Miejscowość: Kameneak
Podziękowano: 143 razy
Otrzymanych podziękowań: 106 razy
Nick w grze: Crossborn
Post Re: [IDEA] Mag-2 propozycje
Jestem za.
Bardzo często widzę kiedy 30-50 lvl'e szukają maga, po czym wstawiajac na czat co dostały i są zawiedzone że nie dostały żadnego z powyżej wymienionych przez stacha przedmiotów.

_________________
_______
Image
Image


25 Lip 2013, o 00:15
Profil WWW
Uczeń Heremona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Mar 2013, o 13:05
Posty: 517
Podziękowano: 189 razy
Otrzymanych podziękowań: 241 razy
Post Re: [IDEA] Mag-2 propozycje
Stachubrach napisał(a):
1) Proponuję,by zlecenie było dostępne od 45/50/60 levelu. Dlaczego? Małe lvle mogą za bardzo zarobić duszą,mapką,kluczem itp...


Strzał we własne kolano?
Taki 30 lvl dostanie duszę? I bardzo dobrze! Sprzeda ją a zarobione złoto wyda na zakup rarów. Bo low lvle i tak się głowią skąd wziąć złoto na te rary, a z kolei mid i high narzekają że nikt od nich nie kupuje. Ale jak ma kupować kiedy nie ma złota?
A może ograniczmy drop dla lvl 50+ ? Dlaczego? Duże lvle mogą za bardzo zarobić czachą,garnkiem, obdartymi itp...
Mam nadzieję że dostrzegasz ironię.
Stachubrach napisał(a):
2) Proponuję w zleceniu od maga(może i też u rocka) drop 1 ogniwa. Jakieś urozmaicenie.

Tu się zgadzam.
Po pierwsze tak jak napisał autor, zawsze to jakieś urozmaicenie, po drugie, może to sprawi, ze konstrukt będzie częściej odwiedzany niż ma to miejsce teraz.

MaxMar napisał(a):
Jestem za.
Bardzo często widzę kiedy 30-50 lvl'e szukają maga, po czym wstawiajac na czat co dostały i są zawiedzone że nie dostały żadnego z powyżej wymienionych przez stacha przedmiotów.

A co to ma do rzeczy? Co ma spam głupotami do ceny itemków od maga? I nie mów że to tylko low lvl spamują na globalu, na S3 80% graczy z lvl 75+ lubi sobie pospamować. Ale wiadomo, u nas jest luz.

@Rzuff
rzuff napisał(a):
Tylko pytanie czy powinien go dawać Mag, czy jednak Rock?
Jeśli chodzi o lvle to oczywiście Mag, ale teoretycznie to terytorium Rocka.

Tu przyznam się bez bicia że nie mam pojęcia jak to rozwiązać. Bo na dobrą sprawę logicznie rzecz ujmując ogniwo powinien dawać Mag (w końcu to jakieś techniczno-magiczne niuanse), ale skoro to "teren" Rocka... Może dodać jakąś opcje dialogową (dla Rocka) w stylu: "Jak byłem młody to złupiliśmy taki jeden statek z magami. Masz, trzymaj, wziąłem sobie wtedy na pamiątkę" [otrzymałeś ogniwo]. Ale to niech się mądrzejsi wypowiadają


Ostatnio edytowany przez Torkil, 25 Lip 2013, o 09:56, edytowano w sumie 1 raz



25 Lip 2013, o 08:35

Podziękowali: Ashbull (25 Lip 2013, o 09:15)
Profil
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Maj 2011, o 21:41
Posty: 2129
Podziękowano: 468 razy
Otrzymanych podziękowań: 593 razy
Post Re: [IDEA] Mag-2 propozycje
Torkil napisał(a):
Stachubrach napisał(a):
MaxMar napisał(a):
Jestem za.
Bardzo często widzę kiedy 30-50 lvl'e szukają maga, po czym wstawiajac na czat co dostały i są zawiedzone że nie dostały żadnego z powyżej wymienionych przez stacha przedmiotów.

A co to ma do rzeczy? Co ma spam głupotami do ceny itemków od maga? I nie mów że to tylko low lvl spamują na globalu, na S3 80% graczy z lvl 75+ lubi sobie pospamować. Ale wiadomo, u nas jest luz.

Bardzo dobrze to ująłeś.


Co do drugiego pomysłu, oczywiście na tak, ogniwo jest chyba jedynym itemkiem na bosa, który został pominięty.

Tylko pytanie czy powinien go dawać Mag, czy jednak Rock?
Jeśli chodzi o lvle to oczywiście Mag, ale teoretycznie to terytorium Rocka.

_________________
Rzuff - s2 (Taern.pl)
Rzuffi - s1 (Taern.com)
Rzuff na YT: http://goo.gl/84D78E

Image


25 Lip 2013, o 09:48
Profil
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Maj 2012, o 12:32
Posty: 298
Miejscowość: Starogard Gdański
Podziękowano: 64 razy
Otrzymanych podziękowań: 41 razy
Nick w grze: Stachubrach
Post Re: [IDEA] Mag-2 propozycje
rzuff napisał(a):
Tylko pytanie czy powinien go dawać Mag, czy jednak Rock?
Jeśli chodzi o lvle to oczywiście Mag, ale teoretycznie to terytorium Rocka.

Z tego co wiem,czarną perłę daje także mag(chyba,że to fałszywe informacje) więc ogniwo mogli by dawać obaj Npc-ty. :)

_________________
Stachubrach-Łucznik [85] OFF :(
Pomogłem? Podoba się? Daj ku f e l k a. :)
Mój kanał na YT: http://www.youtube.com/channel/UC4rLfyOMgD-2IhDf0b6YxOw/feed


25 Lip 2013, o 12:19
Profil
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Maj 2011, o 21:41
Posty: 2129
Podziękowano: 468 razy
Otrzymanych podziękowań: 593 razy
Post Re: [IDEA] Mag-2 propozycje
Stachubrach napisał(a):
rzuff napisał(a):
Tylko pytanie czy powinien go dawać Mag, czy jednak Rock?
Jeśli chodzi o lvle to oczywiście Mag, ale teoretycznie to terytorium Rocka.

Z tego co wiem,czarną perłę daje także mag(chyba,że to fałszywe informacje) więc ogniwo mogli by dawać obaj Npc-ty. :)


Tak, Mag daje Perłę, ale Mistrz jest w Dolnym, więc to jak najbardziej pasuje, a Rock respi się na terenie dla ~40stych lvli, więc też może ją mieć.

Ok, ogniwo mogą dawać obaj, Rock bo to jego teren, Mag bo ma wszystkie itemki na insty w ofercie :D

_________________
Rzuff - s2 (Taern.pl)
Rzuffi - s1 (Taern.com)
Rzuff na YT: http://goo.gl/84D78E

Image


25 Lip 2013, o 12:55
Profil
Duma Forum!
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Paź 2010, o 22:03
Posty: 4171
Miejscowość: 100lica
Podziękowano: 452 razy
Otrzymanych podziękowań: 1822 razy
Nick w grze: HeavenM
Post Re: [IDEA] Mag-2 propozycje
Ależ kombinujecie :P pomyślę nad dorzuceniem ogniwa - ale raczej wrzucę je tylko Rockowi - niech farciarze, którym czasami się je uda złapać mają rynek na sprzedanie ich.

Zastanawiam się nad dorzuceniem też mapki na tygrysa - tyle, że ona byłaby droga, jakieś 3-4x tyle co Owadzia i do tego rzadko by leciała - ale tu wciąż mam mieszane uczucia i nie wiem czy nie warto zostawić kotka w spokoju.


25 Lip 2013, o 13:05
Profil
Uczeń Heremona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Mar 2013, o 13:05
Posty: 517
Podziękowano: 189 razy
Otrzymanych podziękowań: 241 razy
Post Re: [IDEA] Mag-2 propozycje
Heavenmaker napisał(a):
Zastanawiam się nad dorzuceniem też mapki na tygrysa - tyle, że ona byłaby droga, jakieś 3-4x tyle co Owadzia i do tego rzadko by leciała - ale tu wciąż mam mieszane uczucia i nie wiem czy nie warto zostawić kotka w spokoju.


Droga w senie przewodnik do tygrysa brałby 600-800k? Nie wiem czy ktoś by z niej korzystał... I nie chodzi mi o to żeby była tańsza (absolutnie nie). Tylko nie widzę sensu w "polowaniu" na mapkę za skorzystanie z której będzie trzeba wybulić tyle kasy. Ale może dlatego że mi nic oprócz arcanów nigdy nie leci i sknera ze mnie


25 Lip 2013, o 13:57
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem

Rejestracja: 20 Paź 2011, o 02:48
Posty: 17
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 23 razy
Post Re: [IDEA] Mag-2 propozycje
Oj myślę , że właśnie z tygrysa by się korzystało najchętniej...
A tak serio, to skorzystanie z mapy modli jest jednak ciut drogie, a tygrys to i 1kk mógłby spokojnie kosztować.

Osobista prośba o usunięcie duszek vorlinga z maga, w zamian spokojnie mogłyby być runki (i sensownie - nadal to godziwy zarobek), to co się teraz dzieje, to jakieś szaleństwo.
Kategorii fart / niefart mamy w grze po uszy...nic bardziej nie demobilizuje jak honor po raz 155, a koleś po tobie 3cią duszę tego samego dnia dostaje.

pzdr


26 Lip 2013, o 01:33
Profil
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 2 Cze 2011, o 18:45
Posty: 328
Podziękowano: 83 razy
Otrzymanych podziękowań: 213 razy
Post Re: [IDEA] Mag-2 propozycje
Co do tygrysa to 800k za samo wejscie do niego z mapka zacheci tylko najwytrwalszych i najbardziej pragnacych debby i Ghaitarogu na morfa.

Co do duszy to całkowicie popieram zdanie Falgariana ze lepiej juz było by ją runkami zastapić..bo teraz to już nikt nawet zbytnio runek kupić nie chce tylko dusze ,a o dziwo co chwila ma ktoś dusze na handlu wiec sadze ze potrzeby serwerowe w czasach gdy rary z htagi lecą na łeb na szyję te dusze w znacznym stopniu zaspokajają..tak btw nagly spadek cen rarow z htagi ma pewien związek własnie z tymi duszami.

_________________
Galmachar-Barbarzyńca 140lvl Ostlor Image

Żmij
Attawa
Skin Blasku
Allenor


Ostatnio edytowany przez Galmachar, 26 Lip 2013, o 08:45, edytowano w sumie 1 raz



26 Lip 2013, o 07:49
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 20 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 395 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron