Odpowiedz  [ 34 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następna
 [IDEA] "Ożywienie" wyspy 
Autor Wiadomość
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Lip 2013, o 10:16
Posty: 87
Podziękowano: 184 razy
Otrzymanych podziękowań: 76 razy
Odpowiedz z cytatem
Post [IDEA] "Ożywienie" wyspy
Wioska Rybacka .... obecnie chyba jedna z najbardziej ponurych krain Haligardu .
Dawniej słynęła ona z połowu dorszy , teraz nikt już o nich nie pamięta . Zarobki poprzez połów ryb zastąpiono najpierw bogatymi złożami halitu , następnie łowieniem i prażeniem małż . Stało się tak zapewne dlatego , że tamte usuługi zapewniały więcej złota . O wielkim rybaku Murragu pamięta już niewiele osób , a osoby robiące jego zadanie można policzyć na palcach ręki stolarza . Jaki klimat gry stwarza zbieranie minerałów w ciemnej jaskini pełnej jaszczurów . A co jakby tak ożywić wioskę rybacką aby od nowa mogła świetnie prosperować ? Można tego dokonać poprzez kilka niewielkich zmian , które przedstawie poniżej .

a). Cenę filetów sprzedawanych u emilki podnieść do 800-900 golda za sztuke . Bardzo bardzo dawno temu pamiętam , ze byly po 350 za sztuke dzisiaj na wiki zobaczyłem , ze sa po 550 za sztuke , wiec cene juz podniesiono , ale jak widac nie przynioslo to zamierzanego efektu .
b).Na wyspie dodać czempy ( stare ) , proponowałbym kosiora i kruczego , jako , ze respia sie one tylko w duzej komnacie jest tam czesto duzy ruch , wiec jezeli dodac by je na wyspie , tez tak by sie stalo , a przy okazji moznabyłoby ubic tam paru nobkow polujacych na nie :twisted:
c).Usunięcie tego drzewca oraz nastepnych 3 , niższe lv dla ktorych jedynym normalnym zarobkiem , bez przedzierania sie przez jaskinie sa wlasnie dorsze ( ktorych nikt juz nie lowi , bo cwaniaki przechodza jaskiniami po to zeby w szybszym czasie wiecej zarobic ) musza za kazdym razem przebijac sie przez tego ogromnego drzewca a dalej przez 3 - ktore w moim przypadku stoja akurat tam gdzie lowi sie dorsze , drzewiec respi sie za szybko , walka z nim zabiera hp , a gdy zabierze hp to po drodze bija nas też szkielety , co jest bardzo irytujace , co prawda mamy mozliwosc uzycia potow , ale jak to by wygladalo , za kazdym razem potac kiedy bedziemy przechodzic przez terytorium drzewca ? Bezsens .

Image

Image

Oczywiscie nie chodzi mi o to , aby wszystkie 3 punkty ktore napisalem polaczyc razem tylko wybrac 1 lub 2 najbardziej sensowne .

Niech wioska rybacka odzyska dawny blask !


PS. Pewnie zaraz wyjda na swiatło dzienne hejty , które zaczna hejtowac tylko po to aby nabic sobie posty . Dla wiekszych lv napewno to sie nie przyda i beda pisali " po co to komu " ale pomyslcie , małym lv bardzo by sie przydalo no i zaoszczedzilibyscie nerwow na wylewanie zalu na czacie naszych malych Taernajczykow , ze oni biedni , ze oni bez grosza , no i moze udaloby sie zlikwidowac żebractwo :)

Pozdrawiam

_________________
tu podpis, za którego dostałem bana, bo gdy moderator poprosił o zmianę postanowiłem się z nim droczyć zamiast posłuchać


Ostatnio edytowany przez Qmacz 28 Lip 2013, o 14:11, edytowano w sumie 11 razy



26 Lip 2013, o 21:50

Podziękowali: 6 Gloks (26 Lip 2013, o 22:00), Indywiduum (28 Lip 2013, o 12:34), Krawiec (26 Lip 2013, o 21:54), lubie diaxy (21 Sie 2013, o 13:20), mandaryn3d (27 Lip 2013, o 22:34), Torkil (27 Lip 2013, o 20:22)
Profil
Uczeń Heremona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Kwi 2011, o 20:41
Posty: 689
Miejscowość: Zawiercie
Podziękowano: 134 razy
Otrzymanych podziękowań: 91 razy
Nick w grze: Kraldjur
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Zapomniane dorsze
Ja tam dalej biegam na dorsze noobkami jak nie mam czasu expić a siędzę online... :)

_________________
Żmijcia, ŁK 87 lvl [Ostlor]
Kraldjur , MO 67lvl [Ostlor]

Spelmastare, DT 45 lvl [Ostlor]


26 Lip 2013, o 22:04
Profil
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 1 Paź 2011, o 15:38
Posty: 249
Miejscowość: Daleko
Podziękowano: 150 razy
Otrzymanych podziękowań: 472 razy
Nick w grze: Brigitte
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Zapomniane dorsze
Pomysł ciekawy i rozwinięty. Można by też podmalować wysepke, wkońcu jest nie duża. W niektórych miejscach też (tam gdzie jest red) dać żółte dla odpoczynku. Zawsze tam fajnie a pusto :/

_________________
LARKAS
Brigitte
74 VD
Mordoorr 27 BB
"...and we don't know why
we fear, how we feel inside..."


26 Lip 2013, o 23:56
Profil
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Zapomniane dorsze
Cal prawda :(
ja ten q wykonywalem tylko na jednej postaci , na kolejnych 20 nie znalazłem czasu bo lepszy był exp na szkieletach, obecnie PROLOG deklasuje wszystkie questy w przedziale 1-20lvl poza tym na herszta i to jest problem, bo po co mi wyspa skoro mam już 20-22 lvl po zakaczeniu prologu i dostęp do Alairu?

Wyspa żeby się odnowić wymagała by. Powiększenia tak aby 30+ lvle miały po co tam przychodzić, dodanie nowego bosa, i respu czempionow z plaży mogłoby to uratować tą lokacje, właściwie to wysepke można by rozbudować do archipelagu :) wszysto w rękach ekipy, o ile wgl zechcą się za nią zabrać :(


27 Lip 2013, o 00:12
Jedną nogą w Haligardzie
Awatar użytkownika

Rejestracja: 9 Lip 2013, o 17:31
Posty: 26
Podziękowano: 3 razy
Otrzymanych podziękowań: 18 razy
Nick w grze: Azhan
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Zapomniane dorsze
seba11pl napisał(a):
obecnie PROLOG deklasuje wszystkie questy w przedziale 1-20lvl poza tym na herszta i to jest problem, bo po co mi wyspa skoro mam już 20-22 lvl po zakaczeniu prologu i dostęp do Alairu?


Co ty chcesz od prologa :D spoko jest mozna szybko wbic 20lv na kazdej profce ;d
Weź nawet tak nie pisz bo jeszcze ekipa to usunie :)
Co do dorszy... róbcie z nimi co chcecie mnie one krotko mowiac nie obchodza ;p

_________________
Ósma profesja, dziesiąty skill, jest fajna nutka- Power of will


27 Lip 2013, o 00:54
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Lip 2013, o 10:16
Posty: 87
Podziękowano: 184 razy
Otrzymanych podziękowań: 76 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Zapomniane dorsze
Pewnie pomysł ten jutro zniknie pośród innych banalnych i kompletnie nie przedatnych tematów . Ja się pytam po co , dział pomysły i propozycje jest otwarty , skoro każdy sensowny temat znika po okolo 2 dniach albo dlatego , ze inni zaspamuja caly dział bezsensownymi tematami po czym tematu nikt nie przeczyta albo ekipa odpowie " nie widzę w najbliższym czasie szans na wprowadzenie " , więc ja się pytam po co my się meczymy wymyslając jakies sensowne opcje na polepszenie naszego Taernu , aby nam gralo sie lepiej i przyjemniej skoro i tak żaden temat dotyczacy wygladu gry lub sprawienie ze stanie sie ona przyjemniejsza nie przejdzie , jedyna szanse na wprowadzenie maja pomysly na temat balansu . Moze to najlepszy sposob , nie zakladac nowych tematow , w ten sposob bedzie mniej spamu i zaoszczedzimy pracy moderatorom forum ?

_________________
tu podpis, za którego dostałem bana, bo gdy moderator poprosił o zmianę postanowiłem się z nim droczyć zamiast posłuchać


27 Lip 2013, o 08:45
Profil
Jedną nogą w Haligardzie
Awatar użytkownika

Rejestracja: 9 Lip 2013, o 17:31
Posty: 26
Podziękowano: 3 razy
Otrzymanych podziękowań: 18 razy
Nick w grze: Azhan
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Zapomniane dorsze
Qmacz napisał(a):
Pewnie pomysł ten jutro zniknie pośród innych banalnych i kompletnie nie przedatnych tematów . Ja się pytam po co , dział pomysły i propozycje jest otwarty , skoro każdy sensowny temat znika po okolo 2 dniach albo dlatego , ze inni zaspamuja caly dział bezsensownymi tematami po czym tematu nikt nie przeczyta albo ekipa odpowie " nie widzę w najbliższym czasie szans na wprowadzenie " , więc ja się pytam po co my się meczymy wymyslając jakies sensowne opcje na polepszenie naszego Taernu , aby nam gralo sie lepiej i przyjemniej skoro i tak żaden temat dotyczacy wygladu gry lub sprawienie ze stanie sie ona przyjemniejsza nie przejdzie , jedyna szanse na wprowadzenie maja pomysly na temat balansu . Moze to najlepszy sposob , nie zakladac nowych tematow , w ten sposob bedzie mniej spamu i zaoszczedzimy pracy moderatorom forum ?


Jak ma się dobry pomysł to zakładać, po to jest ten dział. Jak się nie ma to nie Qmacz.

_________________
Ósma profesja, dziesiąty skill, jest fajna nutka- Power of will


27 Lip 2013, o 09:00
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Lip 2013, o 10:16
Posty: 87
Podziękowano: 184 razy
Otrzymanych podziękowań: 76 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Zapomniane dorsze
Azhan napisał(a):
Jak ma się dobry pomysł to zakładać, po to jest ten dział. Jak się nie ma to nie Qmacz.


Z tego co widze po obserwacjach tego działu to nawet najlepsze tematy dotyczące polepszenia wyglądu gry lub nieco ułatwienia gry graczą nie maja szans na przejście . Ekipa ma najwyraźniej swoje wlasne wyobrazenie o tej grze i gracze nie są jej do tego potrzebni , oczekuje od nas zapewne tylko tyle , abyśmy znajdowali im błedy które wymagaja poprawki , nic wiecej .

_________________
tu podpis, za którego dostałem bana, bo gdy moderator poprosił o zmianę postanowiłem się z nim droczyć zamiast posłuchać


27 Lip 2013, o 09:09
Profil
Współpracownik Gnarla
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Gru 2010, o 14:18
Posty: 215
Podziękowano: 48 razy
Otrzymanych podziękowań: 32 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Zapomniane dorsze
Zmijka napisał(a):
Ja tam dalej biegam na dorsze noobkami jak nie mam czasu expić a siędzę online... :)


Najszczersze gratulacje, najlepsza metoda na zarabianie solo.

_________________
A little knowledge is a dangerous thing.
Image
PJONA!


27 Lip 2013, o 17:14
Profil
Uczeń Heremona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Mar 2013, o 13:05
Posty: 517
Podziękowano: 189 razy
Otrzymanych podziękowań: 241 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Zapomniane dorsze
Jak dla mnie, bardzo fajny pomysł, z tym, że:
Punkt "a" jest bez zastrzeżeń,
Punkt "b" - raczej bym pominął, łatwość w polowaniu na Kosiora i Kruczego w jaskini, w porównaniu do dodatkowej lokacji na wyspie mogłaby znacznie obniżyć szansę na rarki z nich dla low lvl
Podpunkt "c" zamiast likwidacji drzewców proponowałbym żółte pole dla odpoczynku, bo tak jak jest teraz to faktycznie ciężko dojść na łowisko.
Ogólnie pomysł całkiem fajny jak dla mnie, kufelek leci :D


27 Lip 2013, o 20:22
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 34 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 355 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron