Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 24 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3  Następna
 uderzenie chi 

Czy uderzenie chi ma sie porównać z latarką
Ankieta zakończyła się 12 Sie 2013, o 17:47
tak 11%  11%  [ 2 ]
nie 89%  89%  [ 17 ]
Sheed pro + 0%  0%  [ 0 ]
Razem głosów : 19

 uderzenie chi 
Autor Wiadomość
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 2 Lip 2011, o 10:30
Posty: 87
Podziękowano: 45 razy
Otrzymanych podziękowań: 33 razy
Nick w grze: Phantom
Post Re: uderzenie chi
ok. 450 many jest z samego eq, ja mam wsadzone tylko 9 pkt. w mane i nie mam żadnych problemów by mi jej brakowało. Skoro tobie jej brakuje możesz sobie trochę pkt. wsadzić a na twoim lvl nie będzie to praktycznie odczuwalne.

_________________
We think too much and feel too little.


5 Sie 2013, o 23:42
Profil
Chodząca legenda
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Sty 2011, o 19:01
Posty: 2181
Podziękowano: 262 razy
Otrzymanych podziękowań: 697 razy
Nick w grze: desacred
Post Re: uderzenie chi
becian napisał(a):
Prosze o wypowiedzenie sie sheedów i ekipy
inne odpowiedzi typu latarka to epik a uderzenie chi to skill nie bedą brane pod uwage
Każdy sie pewnie zastanawiał jak latarka u druta zabiera mane i dodaje drutowi to dlaczego sheed jest pokrzywdzony z uderzeniem chi bo zabiera mane ale sobie jej nie dodaje :/ :x :x :x :x

Każdy Sheed 70+ przy robieniu solo jakiegoś bosa spotyka sie z dylematem brak many
walczmy o szlachetną profesje jaką jest Sheeed

Jeżeli to zły dział niech mod przeniesie


Prosze o wypowiedzenie sie

Po pierwsze skill to nie epik :mrgreen:
Po drugie bossy nie są do solowania i problemy z maną przy solowaniu czegokolwiek nie są żadnym argumentem.
Po trzecie mam 580 many i nigdy nie odczuwałem jej niedoborów w PvP ani w PvM.

Po czwarte kaishi faktycznie jest tragicznym "epikiem"
Po piąte ryc/barb są w stanie bić mocniej niż sh z hadu. Tylko dlatego, że hadu nie jest atakiem magicznym w takiej formie, jakiej powinno być (jednak wprowadzenie tego rodzaju ataku wykoksiło by sh jeszcze bardziej. A i tak jest top koxem w PvP nie licząc druida).

_________________
"Fałszywa skromność to najgorszy rodzaj pychy."

"Nie znam się, to się wypowiem."
"Znam się na wszystkim, na niczym dobrze."


6 Sie 2013, o 08:11
Profil WWW
Uczeń Simona

Rejestracja: 9 Lut 2012, o 15:49
Posty: 61
Podziękowano: 1 raz
Otrzymanych podziękowań: 4 razy
Post Re: uderzenie chi
A ja bym chciał tylko zapytać skoro SH to taka dobra silna, i wykokszona profa, zrobiona tak bezbłędnie i nie wymagająca poprawek, dla czego jest tak mało graczy tej profy, w porównaniu do innych. Cos musi być na rzeczy. Może ktoś z ekipy czytając ten post doda np. statystyki ilości profesji na poszczególnych serwerach, będzie czarno na białym co trzeba poprawić bo jest złe, a nad czym nie ma sensu się pochylać. Czemu zasada w Taern jest zawsze ta sama jak jest coś złego i dobrego to trzeba osłabić dobre, a nie poprawić gorsze, bo tak jest łatwiej ?


6 Sie 2013, o 08:32
Profil
Chodząca legenda
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Sty 2011, o 19:01
Posty: 2181
Podziękowano: 262 razy
Otrzymanych podziękowań: 697 razy
Nick w grze: desacred
Post Re: uderzenie chi
lizaczek napisał(a):
A ja bym chciał tylko zapytać skoro SH to taka dobra silna, i wykokszona profa, zrobiona tak bezbłędnie i nie wymagająca poprawek, dla czego jest tak mało graczy tej profy, w porównaniu do innych. Cos musi być na rzeczy. Może ktoś z ekipy czytając ten post doda np. statystyki ilości profesji na poszczególnych serwerach, będzie czarno na białym co trzeba poprawić bo jest złe, a nad czym nie ma sensu się pochylać.

Sheedów jest około 5-7% na serwer, ich ilość rozkłada się rosnąco od najstarszego do najmłodszego serwera. Ilość sh zależna jest od ich przydatności w grupie która jest dość "specyficzna" i sprawdza się w konkretnych momentach. SH jest mniej najmniej wszechstronnym debuferem z pośród trzech obecnych w grze. Także nic nie jest na rzeczy i nie ma żadnej teorii spiskowej. Ludzie nie ryzykują gry postacią, która może mieć problem z wywalczeniem sobie miejsca w drużynie gdy ktoś ma do wyboru dodatkowo VD albo łuka.
lizaczek napisał(a):
Czemu zasada w Taern jest zawsze ta sama jak jest coś złego i dobrego to trzeba osłabić dobre, a nie poprawić gorsze, bo tak jest łatwiej ?
Sam sobie odpowiedziałeś - tak jest łatwiej. I jeśli coś jest "lepsze" nie znaczy że jest "dobre".

_________________
"Fałszywa skromność to najgorszy rodzaj pychy."

"Nie znam się, to się wypowiem."
"Znam się na wszystkim, na niczym dobrze."


6 Sie 2013, o 09:20
Profil WWW
Błądzący w Tunelach

Rejestracja: 18 Lip 2012, o 11:13
Posty: 96
Podziękowano: 16 razy
Otrzymanych podziękowań: 7 razy
Nick w grze: Przemyslaf
Post Re: uderzenie chi
Była mowa o balansie Dr, Vd ,Barb<wywiad> a nic o łuku i sh prosze o jakis post może przeoczyłem chyba sh i łuk to najlepsze profy wzgledem administracji że nic z nimi nie robią

_________________
Kawa będzie mocniejsza jeżeli zamiast cukru dodasz amfetaminy

Grzyby są różne: jedne nakarmią, inne film wyświetlą...

- Jaki jest najlepszy hamulec świata?
- Kobieca dłoń. Raz chwyci i już stoi...


6 Sie 2013, o 09:25
Profil
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Maj 2011, o 21:41
Posty: 2129
Podziękowano: 468 razy
Otrzymanych podziękowań: 593 razy
Post Re: uderzenie chi
MultiWitamina napisał(a):
2. uniki które działają raz czasem dwa czasem trzy lub wogóle


Wbij je na 7 to zobaczysz, że jak sheed się nie obroni to i tak unik wejdzie i masz 5x pudło..


becian napisał(a):
Była mowa o balansie Dr, Vd ,Barb<wywiad> a nic o łuku i sh prosze o jakis post może przeoczyłem chyba sh i łuk to najlepsze profy wzgledem administracji że nic z nimi nie robią

Sheed to prze kox, zresztą łuk też, naucz się nimi grać.

_________________
Rzuff - s2 (Taern.pl)
Rzuffi - s1 (Taern.com)
Rzuff na YT: http://goo.gl/84D78E

Image


6 Sie 2013, o 09:46
Profil
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 4 Mar 2013, o 20:37
Posty: 235
Miejscowość: Tarnów
Podziękowano: 37 razy
Otrzymanych podziękowań: 55 razy
Nick w grze: Rzaba
Post Re: uderzenie chi
becian napisał(a):
Była mowa o balansie Dr, Vd ,Barb<wywiad> a nic o łuku i sh prosze o jakis post może przeoczyłem chyba sh i łuk to najlepsze profy wzgledem administracji że nic z nimi nie robią

nazywasz to balansem nawet na blogu pisze "vd wygrywa druid przegrywa" do tego kazda profa ma szanse druida pokonac nie ma lepszej gorszej -,- to taki offtop

_________________
MO 36
Image
Image


Vocare Ad Regnum


6 Sie 2013, o 09:59
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem

Rejestracja: 10 Lis 2012, o 14:09
Posty: 11
Podziękowano: 11 razy
Otrzymanych podziękowań: 78 razy
Post Re: uderzenie chi
Rzuff jak masz cos jeszcze głupiego do powiedzenia ogórku co sheedem nie gra i nigdy nie grał to sie nie odzywaj.
Uniki wbic na 7 ? Moge na 8 tylko mi to umozliwij http://scr.hu/0rkn/jfti5

Aha i na marginesie mały procent sheedów jest dlatego że jezeli ktos juz tą profesją zacznie grac i wyjdzie poza 50+ to szkoda jest taka postac zostawic i masz do wyboru albo byc nie ogarem i zmienic profe albo stanąc na wysokosci zadania i podjąc sie tej profesji jest to najciezsza profesja dla graczy i jezeli jej nie bedziesz chciał ogarnąć to wybierzesz inna profesje łatwiejsza .
Sheed jest koksem tylko dlatego że ludzie którzy zdecydowali sie na gre tą profesja i graja tylko tą jedna i chca zrobic z niej koksa to robia wszystko zeby tak było tylko nikt nie zwraca uwagi na to ile ktos musi włozyc czasu cierpliwosci żadna inna profa nie wymaga tyle czasu na expienie,znalezienie miejsca w druzynie ( które jest łatwe jak ludzie widza że ogarniasz).
Napisze to jeszcze raz BRAK ZAANGAŻOWANIA LUDZI Z ADMINISTRACJI CO DO TEJ PROFESJI

Edytuj posty - rzuff

_________________
Księciuunio Sheed 135+
Pykom czasem.


6 Sie 2013, o 14:22
Profil
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Maj 2011, o 21:41
Posty: 2129
Podziękowano: 468 razy
Otrzymanych podziękowań: 593 razy
Post Re: uderzenie chi
MultiWitamina napisał(a):
Rzuff jak masz cos jeszcze głupiego do powiedzenia ogórku co sheedem nie gra i nigdy nie grał to sie nie odzywaj.


Grałem, a przede wszystkim walczyłem przeciwko i można powiedzieć że mam w tej dziedzinie jako takie doświadczenie, chodziłem też z sheedami na wyprawy i wiem jaki jest potrzebny w drużynie..

_________________
Rzuff - s2 (Taern.pl)
Rzuffi - s1 (Taern.com)
Rzuff na YT: http://goo.gl/84D78E

Image


6 Sie 2013, o 15:18
Profil
Jedną nogą w Haligardzie
Awatar użytkownika

Rejestracja: 9 Lip 2013, o 17:31
Posty: 26
Podziękowano: 3 razy
Otrzymanych podziękowań: 18 razy
Nick w grze: Azhan
Post Re: uderzenie chi
Hahahahahahhaa :lol:
Sheed ma ssać mane przy uderzeniu chi? buahahahaha
Latarnia życia to epik czlowieku nwm ile teraz warty ale chyba cos +30.000platyn.
Uderzenie chi kazdy glupi moze miec. Zreszta buahahhaa to ja chce na vodo przy ukazie ssać mane bo bardzo dużo many żre, u mo przy meteorycie i wgl. chce zlikwidowac mane i konde. Najlepiej nie? Czlowieku ogarnij sie z takimi pomyslami. Sheed jest super w PvP i to wystarczy w bosach tez jest dobry jak sie potrafi grac a nie plakac ze many brak. Gralem sheedem i to super profesja nie ma co w niej zmieniac. Moza jedynie uniczki oslabic jak tak bardzo chcesz cos zmienic. A co do skili na równi z epikami to sheed juz ma czar na dodatkowe 2PA wiec sie ciesz. Sheed ma lepsze skile od druida tylko ze dru potrafi korkowac no i wiadomo leczyc bufowac.

_________________
Ósma profesja, dziesiąty skill, jest fajna nutka- Power of will


11 Sie 2013, o 22:59
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 24 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 243 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron