Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 20 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna
 Mikstury 
Autor Wiadomość
Współpracownik Gnarla
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Kwi 2013, o 14:55
Posty: 173
Miejscowość: Gdańsk
Podziękowano: 18 razy
Otrzymanych podziękowań: 35 razy
Nick w grze: Crazyzdf
Post Mikstury
Wpadłem na kolejny ciekawy pomysł....

Wiadomo ze mikstyry sa zablokowane w handlu, wiadomo ze istnieje mozliwosc zrobienia ich samemu(czasochłonne zajecie niemal nie warte zachodu) wiadomo tez ze mozna kupic je za platyne.. Wydaje mi sie ze blokada na miksturach została wprowadzona własnie dlatego aby gracza zrobic pod górke, i aby platyna na tym polu schodziła jak woda , bo jak wiadomo mało kto mikstury robi...

czego dotycz moja propozycja. A no tego by uwolnic mikstury z blokady i pozwolic nimi swobodnie handlowac, lub opcja nr 2 zdjac blokade ale zezwolic na sprzedaz tylko za platyne i kupno , ale do tego trzeba bylo by wprowadzic w handlu mozliwosc płacenia platyna rozpaczkowana co nie powinno byc trudne.. ( te rozwiazanie nie wpłyneło by na ilosc zuzywanej platyny to tez administracja by nie straciła na takim rozwiazaniu a raczej wiecej by szło bo ludziemaja full mikstur a nie maja co z nimi zrobic) a gracza ułatwilo by troche to zycie . Lub opcja 3 chociaz troche obnizcie recepture ciezar i czas potrzebny na zbieranie... Oczywiscie to moje zdanie ..

ogolnie chcialbym sie dowiedziec czy jakies plany w tej materi macie gdzies tam zapisane...


10 Sie 2013, o 10:53
Profil WWW
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 4 Mar 2013, o 20:37
Posty: 235
Miejscowość: Tarnów
Podziękowano: 37 razy
Otrzymanych podziękowań: 55 razy
Nick w grze: Rzaba
Post Re: Mikstury
jak zwykle twoj pomidorowy pomysl ;)
po 1 bardziej sie oplaca zrobic poty i jest to warte zachodu w 2 h mam ok 300 ;)
po 2 jak sie ma plate to mozna kupic potki wiec nie wiem po co chcialbys odblokowac -,-

_________________
MO 36
Image
Image


Vocare Ad Regnum


10 Sie 2013, o 11:00
Profil
Post Re: Mikstury
Zapomniałeś o bezwodnikach :) Niektórzy gracze utrzymują się z ich wytwarzania, a co za tym idzie, kupujący bezwodniki mają miksturki. Ci, którzy mają ich za dużo przerzucają sobie na inne swoje postacie, albo po prostu mają, by nigdy im nie brakło :) wątpie, by ktos chciał pozbywać się większej ilości potków.


10 Sie 2013, o 11:01
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Wrz 2011, o 22:12
Posty: 406
Podziękowano: 138 razy
Otrzymanych podziękowań: 169 razy
Serwer: Tolnor
Post Re: Mikstury
"Ciekawy" powiadasz? Raczej śmieszny pomysł. Potki nigdy nie zostaną odblokowane w handlu, operatorzy gry muszą zarabiać na platynie. Od mikstur masz bezwodniki i nie wiem co jeszcze. Może daj sobie spokój z tymi Twoimi "pomysłami".

_________________
"Każdego dnia budzimy się, by walczyć o jutro, każdej nocy zasypiamy marząc o lepszej przyszłości"


10 Sie 2013, o 11:06
Profil
Post Re: Mikstury
Co do planów na potki, odsyłam tutaj: viewtopic.php?t=25046


10 Sie 2013, o 11:08
Zabójca Tilsai
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Paź 2011, o 22:01
Posty: 799
Podziękowano: 66 razy
Otrzymanych podziękowań: 195 razy
Nick w grze: Eld
Post Re: Mikstury
Ariaris napisał(a):
Zapomniałeś o bezwodnikach :) Niektórzy gracze utrzymują się z ich wytwarzania, a co za tym idzie, kupujący bezwodniki mają miksturki. Ci, którzy mają ich za dużo przerzucają sobie na inne swoje postacie, albo po prostu mają, by nigdy im nie brakło :) wątpie, by ktos chciał pozbywać się większej ilości potków.

platyna 10k/szt - za 10 platyny kupimy 50 potionów, 1 bezwodnik - 10 potionów
wniosek: nie opłaca się kupować i robić bezwodników

@down pomyliłem się, oczywiście za 10 platy mamy 100 potionów, co nie zmienia faktu, że nadal nikomu nie będzie się chciało robić bezwodników

_________________
We are all the same, players in the game.


Ostatnio edytowany przez koperek 10 Sie 2013, o 11:21, edytowano w sumie 5 razy



10 Sie 2013, o 11:11
Profil
Post Re: Mikstury
koperek napisał(a):
platyna 10k/szt - za 10 platyny kupimy 50 potionów, 1 bezwodnik - 10 potionów
wniosek: nie opłaca się kupować i robić bezwodników


platyna na s2 13k/szt
10platy - 130k - 100 el.
1bezwo- 4-5k/szt (za 10:40k) - 100el.

@to jest 15-20 minut dodatkowej roboty za połowe mniejszą cenę :)


10 Sie 2013, o 11:17
Współpracownik Gnarla
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Kwi 2013, o 14:55
Posty: 173
Miejscowość: Gdańsk
Podziękowano: 18 razy
Otrzymanych podziękowań: 35 razy
Nick w grze: Crazyzdf
Post Re: Mikstury
bezwodniki mozna robic jak sie ma czas....... i przy okazji robi sie cos innego na innych stronach.. poprostu receptura sprawia to ze jest to tak czasochłonne ze az niepopłacalne.... owszem mozna w dzien nawet 200 zrobic czasem wiecej ale 200 to taka granica aby kcy nie dostac...

handel miksturami móglby byc wolny, zreszta podałem 3 przykłady, 2nie wpłyna by na zarobek administracji, 3 byłby optymalny wzgledem czasu i ilosci robienia, a pierwszy to abstrakcja ale niekoniecznie debilna


10 Sie 2013, o 11:27
Profil WWW
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Lip 2013, o 10:16
Posty: 87
Podziękowano: 184 razy
Otrzymanych podziękowań: 76 razy
Post Re: Mikstury
Blokada została załozona z prostego powodu , jezeli jej by nie bylo gracze zakladaliby nowe konta i przezucali sobie poty za darmo z konta na konto

Mysle ze bezsensowny temat mozna zamknac

_________________
tu podpis, za którego dostałem bana, bo gdy moderator poprosił o zmianę postanowiłem się z nim droczyć zamiast posłuchać


Ostatnio edytowany przez Qmacz, 10 Sie 2013, o 12:17, edytowano w sumie 1 raz



10 Sie 2013, o 11:33
Profil
Współpracownik Gnarla
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Kwi 2013, o 14:55
Posty: 173
Miejscowość: Gdańsk
Podziękowano: 18 razy
Otrzymanych podziękowań: 35 razy
Nick w grze: Crazyzdf
Post Re: Mikstury
mikstury chyba mozna odkkładac do skrzyn... tak wiec twoja teoria lezy... skoro wszystkie moje maja dostep do depozytu to biore z niego co chce na jakiejkolwiek postaci..


10 Sie 2013, o 11:49
Profil WWW
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 20 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 358 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron