Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 20 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
 Mikstury 
Autor Wiadomość
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Lip 2013, o 10:16
Posty: 87
Podziękowano: 184 razy
Otrzymanych podziękowań: 76 razy
Post Re: Mikstury
Widze , ze nie odrozniasz pojecia postac od pojecia konto . Blokada uniemozliwia przezucanie mikstur z konta na konto a nie z postaci na postac . Wyobraz sobie ze 10 osob na raz zalozylo konto ( potwierdzilo email - za co dostali 10 platyny) , przeszlo prolog kupilo poty i wszyscy dali poty jednej osobie - czyli 100 potow w jakies max 10 minut a wyobraz sobie jakby powtorzyc ta czynnosc chociaz 5 razy - okolo 500 potow w godzine , nadal nie rozumiesz ?

_________________
tu podpis, za którego dostałem bana, bo gdy moderator poprosił o zmianę postanowiłem się z nim droczyć zamiast posłuchać


10 Sie 2013, o 11:52
Profil
Współpracownik Gnarla
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Kwi 2013, o 14:55
Posty: 173
Miejscowość: Gdańsk
Podziękowano: 18 razy
Otrzymanych podziękowań: 35 razy
Nick w grze: Crazyzdf
Post Re: Mikstury
to akurat było by wielce opłacalne OMG .....

skoro znasz te metode to przyznaj sie ile walków juz zrobiles?? a jakby był wolny rynek lub jak w metodzie 2 to twoja teroria znowu lezy bo nikt by nie musiał tak robic


Ostatnio edytowany przez Crazyzdf, 10 Sie 2013, o 12:02, edytowano w sumie 1 raz



10 Sie 2013, o 12:00
Profil WWW
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Lip 2013, o 10:16
Posty: 87
Podziękowano: 184 razy
Otrzymanych podziękowań: 76 razy
Post Re: Mikstury
No i własnie dlatego nie mozna ich odblokowac ...

_________________
tu podpis, za którego dostałem bana, bo gdy moderator poprosił o zmianę postanowiłem się z nim droczyć zamiast posłuchać


10 Sie 2013, o 12:01
Profil
Współpracownik Gnarla
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Kwi 2013, o 14:55
Posty: 173
Miejscowość: Gdańsk
Podziękowano: 18 razy
Otrzymanych podziękowań: 35 razy
Nick w grze: Crazyzdf
Post Re: Mikstury
Jedyny powód dlaczego sa zablokowane to to by szła platyna taki sam powód jest w trudnosci zebrania i zrobienia ich samemu. Nie ma innego...

Patrzac na sugestie nr 2 nikt by nie stracił , a jeszcze byłby plus dodatkowy bo ogolnie mozna by było rozpaczkowana platyna płacic ludzia za np rary..


10 Sie 2013, o 12:03
Profil WWW
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Lip 2013, o 10:16
Posty: 87
Podziękowano: 184 razy
Otrzymanych podziękowań: 76 razy
Post Re: Mikstury
Podalem Ci powod , ślepy jestes czy co ? Gdyby je odblokwano nikt niekupowalby platynowych kluczy i potkow za platyne ... Powiedz , naprawde dalej nie mozesz tego przyjac do swiadomosci ?

_________________
tu podpis, za którego dostałem bana, bo gdy moderator poprosił o zmianę postanowiłem się z nim droczyć zamiast posłuchać


10 Sie 2013, o 12:06
Profil
Post Re: Mikstury
Ta dyskusja powoli prowadzi do nikad, i zaczynacie sie tu obrazac. mysle, ze temat wart by był już zamkniecia.


10 Sie 2013, o 12:09
Współpracownik Gnarla
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Kwi 2013, o 14:55
Posty: 173
Miejscowość: Gdańsk
Podziękowano: 18 razy
Otrzymanych podziękowań: 35 razy
Nick w grze: Crazyzdf
Post Re: Mikstury
:lol: platyne wydaje sie na rozne sposoby.... podales nikły przykład , zreszta nielegalny za bardzo bo sprawdzenie takich graczy to nie problem ile z jakiego ip jest postaci.. Jak mas 10 to kit jak juz 100 i stoja na lvl 1 to coz walek i wałki sie kara ...

Wszystko zalezy jak spojrzec na ta sprawe.... jakie ma ekipa piorytety w tych blokadach to tez wybacz mozesz sobie pisac ale póki nie napisze ktos kto maczał w tym łapki to bede ignorowal wszelkie wypowiedzi, to nie karczma do dyskusji . Tu zostaja pomysły przyjete badz nie i odpowiednio uzasadnione, inaczej nabija sie tu tylko posty gledzac nie na temat

Tez mysle ze temat mozna zamknac bo zwykła pyskówka sie robi ... zreszta jak zwykle


10 Sie 2013, o 12:12
Profil WWW
Uczeń Heremona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Mar 2013, o 13:05
Posty: 517
Podziękowano: 189 razy
Otrzymanych podziękowań: 241 razy
Post Re: Mikstury
Qmacz napisał(a):
Blokada została załozona z prostego powodu , jezeli jej by nie bylo gracze zakladaliby nowe konta i przezucali sobie poty za darmo z postaci na postac ...


Da się to spokojnie obejść i czerpać zyski z nowego konta.
W sumie to nie wiem czy nawet jest to złamanie regulaminu (nie czytałem go pod kontem multikont więc nie ogarniam czy to legalne czy nie)

Crazyzdf napisał(a):
poprostu receptura sprawia to ze jest to tak czasochłonne ze az niepopłacalne.... owszem mozna w dzien nawet 200 zrobic czasem wiecej ale 200 to taka granica aby kcy nie dostac...

Crazydf, wystarczy że cena platynki podskoczy i będzie to bardziej opłacalne dla lvl 30-35 niż jest teraz . Na tym lvl sam robiłem sobie bezwodniki i z 3 kursów miałem zdaje się 120 potek, co wystarczyło mi na 2 lub nawet przy dobrych wiatrach 3 tygodnie. Dla lvl większych , faktycznie lepiej przeznaczyć czas na zarobienie złota i wydanie o na platyne, ale na takim przedziale jak podałem, gdy czachy szaleją na małżach i nasionkach, a na halicie jest tyle jaszczurek że się nie da przejść to zawsze można te 30 minut poświęcić.
Nie wspominając już o tym, że platyna cały czas drożeje.
A zarobek może być godziwy: 5k/szt bezwodnika i mamy zarobek prawdopodobnie porównywalny do halitu (więcej kasy, ale tez więcej czasu). Dla tych co kupują bezwodniki to oszczędność co najmniej 2k na każdych 10 eliksirach (wystarczy tylko podskoczyć po wodę), więc sknery na midlvl mogą się skusić.
Poza tym, jest to bardziej opłacalne niż zbieranie lawy z kamenak czy grzybów...
Co do sprzedaży platyny luzem:
Nie po to zablokowali tę możliwość by teraz ją odblokować. prawda?
P.S.
Kcy?


10 Sie 2013, o 12:14
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Lip 2013, o 10:16
Posty: 87
Podziękowano: 184 razy
Otrzymanych podziękowań: 76 razy
Post Re: Mikstury
Ariaris masz racje , ja rezygnuje , nie mam zamiaru prowadzic dyskusji z kims komu nie mozna nic uswiadomic .

_________________
tu podpis, za którego dostałem bana, bo gdy moderator poprosił o zmianę postanowiłem się z nim droczyć zamiast posłuchać


10 Sie 2013, o 12:15
Profil
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Mar 2012, o 12:46
Posty: 1968
Miejscowość: Łódź
Podziękowano: 293 razy
Otrzymanych podziękowań: 1598 razy
Nick w grze: Sokoliskoo
Serwer: HardCore
Post Re: Mikstury
Potki nie zostaną nigdy odblokowane w handlu.
Nie ma takich planów i na pewno nie będzie. Najłatwiej zbierać platynowe skrzynie.
Platynę kupujesz za gold, wymieniasz ją na klucze i wio na poszukiwania. Zapytaj koksów którzy ze skrzynek wyciągneli po 20-35k potek.

Zamykam bo pomysł i tak nie przejdzie.

_________________
Administrator Team Speak`a - masz kłopot napisz KLIK!
Administrator Facebook - KLIK!
***
"Zło jest złem - mniejsze czy większe nie ma różnicy.
Jak to ocenić? Czy to w ogóle możliwe?
Jeśli mam wybierać między złem a złem, to wolę nie wybierać wcale."


10 Sie 2013, o 12:40

Podziękowali: Morhoud (20 Sie 2014, o 00:30)
Profil WWW
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 20 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 363 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron