Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 24 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3
 uderzenie chi 

Czy uderzenie chi ma sie porównać z latarką
Ankieta zakończyła się 12 Sie 2013, o 17:47
tak 11%  11%  [ 2 ]
nie 89%  89%  [ 17 ]
Sheed pro + 0%  0%  [ 0 ]
Razem głosów : 19

 uderzenie chi 
Autor Wiadomość
Jedną nogą w Haligardzie
Awatar użytkownika

Rejestracja: 9 Lip 2013, o 17:31
Posty: 26
Podziękowano: 3 razy
Otrzymanych podziękowań: 18 razy
Nick w grze: Azhan
Post Re: uderzenie chi
MultiWitamina napisał(a):
Rzuff jak masz cos jeszcze głupiego do powiedzenia ogórku co sheedem nie gra i nigdy nie grał to sie nie odzywaj.
Uniki wbic na 7 ? Moge na 8 tylko mi to umozliwij http://scr.hu/0rkn/jfti5

Aha i na marginesie mały procent sheedów jest dlatego że jezeli ktos juz tą profesją zacznie grac i wyjdzie poza 50+ to szkoda jest taka postac zostawic i masz do wyboru albo byc nie ogarem i zmienic profe albo stanąc na wysokosci zadania i podjąc sie tej profesji jest to najciezsza profesja dla graczy i jezeli jej nie bedziesz chciał ogarnąć to wybierzesz inna profesje łatwiejsza .
Sheed jest koksem tylko dlatego że ludzie którzy zdecydowali sie na gre tą profesja i graja tylko tą jedna i chca zrobic z niej koksa to robia wszystko zeby tak było tylko nikt nie zwraca uwagi na to ile ktos musi włozyc czasu cierpliwosci żadna inna profa nie wymaga tyle czasu na expienie,znalezienie miejsca w druzynie ( które jest łatwe jak ludzie widza że ogarniasz).
Napisze to jeszcze raz BRAK ZAANGAŻOWANIA LUDZI Z ADMINISTRACJI CO DO TEJ PROFESJI

Edytuj posty - rzuff



BUahahahhahahahahah!!!!!! :D :lol:
Luudzie!! po co ogladac kabarety w TV? Po co? :D
Sheed to trudna profka no nie? BARDZO KURDE! jedna z najlatwiejszych do expa.
Jak KURDE można narzekać na sheeda? Ktoś kto grał tylko sheedem moze takie brednie pisac. KTO KURDE HALINKA JEST ZA ZLIKWIDOWANIEM TAKICH NObOW CO NARZEKAJA STAWIA KUFEL>>> kurde walduś kurde

_________________
Ósma profesja, dziesiąty skill, jest fajna nutka- Power of will


11 Sie 2013, o 23:04
Profil
Błądzący w Tunelach

Rejestracja: 18 Lip 2012, o 11:13
Posty: 96
Podziękowano: 16 razy
Otrzymanych podziękowań: 7 razy
Nick w grze: Przemyslaf
Post Re: uderzenie chi
akurat ja gram akurat sh nie miałem styczności z innymi profami a twoje kiepskie żarty są nie na miejscu a skomentuje twój podpis
-Kto narzeka na ekipę, ten nie ma postaci koxa lecz lipę.
(wiem z doświadczenia, że ludzie przewaznie z 20lvlami lub nie potrafiacy grac narzekaja na ekipe kurde)

mam sh 73 lvl czekam od 26 lipca na odpowiedz na suporcie jedyny Sokół dał mi jakąś odpowiedzi i jutro moją sprawą sie zajmie.Wiedz na resztę ekipy mam prawo narzekać Pozdrawiam Przemo

_________________
Kawa będzie mocniejsza jeżeli zamiast cukru dodasz amfetaminy

Grzyby są różne: jedne nakarmią, inne film wyświetlą...

- Jaki jest najlepszy hamulec świata?
- Kobieca dłoń. Raz chwyci i już stoi...


11 Sie 2013, o 23:17
Profil
Jedną nogą w Haligardzie
Awatar użytkownika

Rejestracja: 9 Lip 2013, o 17:31
Posty: 26
Podziękowano: 3 razy
Otrzymanych podziękowań: 18 razy
Nick w grze: Azhan
Post Re: uderzenie chi
becian napisał(a):
akurat ja gram akurat sh nie miałem styczności z innymi profami a twoje kiepskie żarty są nie na miejscu a skomentuje twój podpis
-Kto narzeka na ekipę, ten nie ma postaci koxa lecz lipę.
(wiem z doświadczenia, że ludzie przewaznie z 20lvlami lub nie potrafiacy grac narzekaja na ekipe kurde)

mam sh 73 lvl czekam od 26 lipca na odpowiedz na suporcie jedyny Sokół dał mi jakąś odpowiedzi i jutro moją sprawą sie zajmie.Wiedz na resztę ekipy mam prawo narzekać Pozdrawiam Przemo



Ekipa lipa <-- (prywatnie mój umysł tak smutnie mysli)
Ekipe nie lipa <-- (tak pisze zeby przestali mnie banowac i kneble dawac bo jak ktoś ma znajomego moderatora to knebla dostaniesz za odpoczynek po walce)

_________________
Ósma profesja, dziesiąty skill, jest fajna nutka- Power of will


11 Sie 2013, o 23:20
Profil
Uczeń Simona

Rejestracja: 9 Lut 2012, o 15:49
Posty: 61
Podziękowano: 1 raz
Otrzymanych podziękowań: 4 razy
Post Re: uderzenie chi
Jak tak czytam te posty to mam wrażenie że tyko Multi może cos powiedzieć o SH, może dla tego że kawałek Taerna tym SH przeszedł. SH do 80 LVL to nie problem, nigdy nie miałem problemu ze znalezieniem miejsca do tego LVL. Schody zaczynają się wyżej Uniki 3 razy ale głupi ten kto tylko na nich polega. 2PA no fakt są tacy co doceniają hmmmm niech pomyślę tylko barba. Jesteśmy więc PETAMI dla barby. Nie zmieniał bym w SH wiele dałbym tylko dronta na 2 rundy, many więcej nie potrzeba jeżeli postać dobrze zbudowana nie brakuje i szybko się regeneruje. Jedna mała zmiana nic więcej. Mam SH na 94 lvl grałem dru, i barba i ryc. A że w PVP jest koksem to może nie wiem nie gram ale nie każdy lubi PVP, i nie wiem ale chyba nie da się na tym tak szybko expic jak na zwykłych mobach i bosach. Sh jest jedynie dobry jako samotnik ale ile razy można chodzić z motylem na miśka albo na kościaka. Tak jak pisał wcześniej desacred "Sheedów jest około 5-7% na serwer, ich ilość rozkłada się rosnąco od najstarszego do najmłodszego serwera. Ilość sh zależna jest od ich przydatności w grupie która jest dość "specyficzna" i sprawdza się w konkretnych momentach. SH jest mniej najmniej wszechstronnym debuferem z pośród trzech obecnych w grze. Także nic nie jest na rzeczy i nie ma żadnej teorii spiskowej. Ludzie nie ryzykują gry postacią, która może mieć problem z wywalczeniem sobie miejsca w drużynie gdy ktoś ma do wyboru dodatkowo VD albo łuka." Kto mówi o teorii spiskowej po prostu architekci gry położyli lachę, "Wybrałeś se SH to sie nim męcz" Nie przestane grać SH ale przykro że wszyscy wiedzą że jest nie najlepiej ale i tak mówią o koksiarstwie SH


13 Sie 2013, o 20:57
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 24 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 194 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron