Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 72 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna
 Epik mode on :) 

Uważam ten pomysł za:
Dobry 59%  59%  [ 67 ]
Zły 39%  39%  [ 44 ]
Nie mam zdania 3%  3%  [ 3 ]
Razem głosów : 114

 Epik mode on :) 
Autor Wiadomość
Uczeń Simona

Rejestracja: 1 Cze 2013, o 20:19
Posty: 46
Miejscowość: xXx
Podziękowano: 20 razy
Otrzymanych podziękowań: 4 razy
Nick w grze: Samozuo
Post Re: Epik mode on :)
@ Qmacz, ciesz się, że masz coś wg do powiedzenia w tej sprawie, a nie robisz wielkie wyrzuty sumienia. Ta mała zamiana w grze nie ma znaczącegow wpływu na dalszy ciąg rozgrywki, więc admini dali nam prawo zakwestionować, czy chcemy, taką małą zmianę czy nie. Gdyby, tak wszystkie przerobki w grze dać do rozpatrzenia i oceny graczom, to sam nie wiem co by się w tej grze działo.

_________________
Moje postacie na s5:

Ryc Samozuo 77 lvl (wciąż rośnie)
Vd Horazon 24 lvl pod turki


12 Sie 2013, o 20:54
Profil
Jedną nogą w Haligardzie
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Sty 2013, o 18:27
Posty: 29
Miejscowość: Kętrzyn
Podziękowano: 12 razy
Otrzymanych podziękowań: 10 razy
Post Re: Epik mode on :)
Spam w razie pojawienia się takiej informacji będzie na pewno, no ale w końcu to wydropienie epika, ważne wydarzenie na servie + duży respect dla gracza. Ja bym się cieszył gdyby mi pół serva gratulowało i z miejsca nick utrwaliłby się pozytywnie w pamięci graczy. Coś pięknego (i mało prawdopodobnego :D). Jestem za, pomysł dobry.

_________________
Gałwuniak - Ryc 50 / s5 / main
Gałwuniarz - Łuk 24 / s5 / alt

Po wydropieniu rara -> http://z0r.de/4929


12 Sie 2013, o 21:29
Profil
Uczeń Heremona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lip 2011, o 22:55
Posty: 578
Miejscowość: Parowar
Podziękowano: 478 razy
Otrzymanych podziękowań: 2053 razy
Nick w grze: Inkwizycja
Serwer: Tolnor
Post Re: Epik mode on :)
Zdecydowanie NIE. W sobotę wydropiłem Blask - to co się działo na privie to była istna masakra. Szczęśliwie dość szybko się epika pozbyłem - jednak i to nie pomogło. W miejsce Sprzedasz/Zamienisz się/Ile pojawił się spam Kto kupił/za ile/moja oferta była lepsza/dlaczego sprzedales jemu. Przypominam, że o fakcie wydropienia nie wiedzieli wszyscy - gdyby obok tego była dodatkowo informacja o moim nicku, to chyba wyłączyłbym czat bo gra byłaby bez sensu. Przypominam, że wydropiłem Blask - więc "szał" był na 75% - gdyby była to Latarnia albo Żmij - wtedy dopiero zaczęłoby się szaleństwo. Przez spam na czacie, nie można się cieszyć zdobyczą - jeżeli już, to takie info powinno pojawiać się tylko na bocznym tych, których mamy w znajomych.

Takie INFO to tylko raj dla tych co chcą epik kupić / kochają spam - a sama informacja KTO w zakupie epika im nie pomoże, bo niemal każdy epik ma swoje "planowane przeznaczenie" - po co miałaby wyświetlić się informacja o tym, że wydropiłem Latarnie/Żmija/Allenor - skoro bezdyskusyjnie zostałby on w Gildii ?

_________________
"Zawsze mam rację z prostego powodu-nie chrzanie głupot" - Kalart

"Moja refleksja jest taka że kneblować każdy umie, domagać się sprawiedliwości wobec innych " - Mroczna

"Wybacz jeżeli uraziłam Twoje myślenie" - Ruuda


12 Sie 2013, o 21:41
Profil ICQ WWW
Współpracownik Gnarla

Rejestracja: 15 Sty 2012, o 17:29
Posty: 166
Podziękowano: 18 razy
Otrzymanych podziękowań: 29 razy
Post Re: Epik mode on :)
ograniczylo by to spam na globalu bo czasem wciagu ok 30min pisza kto dropna kto dropna itd...


12 Sie 2013, o 22:39
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Lip 2013, o 10:16
Posty: 87
Podziękowano: 184 razy
Otrzymanych podziękowań: 76 razy
Post Re: Epik mode on :)
Cytuj:
odpowiem nieładnie - no jeśli ktoś prezentuje postawę taką jak Ty to faktycznie trudno się z takim zdaniem liczyć - jednak my opinie i pomysły oceniamy nie po tym kto je wymyślił ale po tym jaki to pomysł...

Wy wcale nie oceniacie ... no wlasnie trudno sie liczyc , kiedys tak nie sadzilem , ale teraz zmienilem zdanie , gdy zobaczylem , ze olewacie kazdy temat ( nawet sensowny ) - pewnie nawet do niego nie zagladacie , no chyba ze temat zalozyl gm , admin czy mod to co innego ...

Cytuj:
@ Qmacz, ciesz się, że masz coś wg do powiedzenia w tej sprawie, a nie robisz wielkie wyrzuty sumienia. Ta mała zamiana w grze nie ma znaczącegow wpływu na dalszy ciąg rozgrywki, więc admini dali nam prawo zakwestionować, czy chcemy, taką małą zmianę czy nie. Gdyby, tak wszystkie przerobki w grze dać do rozpatrzenia i oceny graczom, to sam nie wiem co by się w tej grze działo.

nie ciesze sie bo nic do powiedzenia nie mam moge jedynie skomentowac co nic nie da , zwykly gracz w tej grze nie ma juz nic do powiedzenia

Co do tematu , jest bezsensowny juz tematy niektore tematy Crazego sa bardziej sensowne ...

_________________
tu podpis, za którego dostałem bana, bo gdy moderator poprosił o zmianę postanowiłem się z nim droczyć zamiast posłuchać


12 Sie 2013, o 22:56
Profil
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Lut 2013, o 19:38
Posty: 378
Miejscowość: Poznań
Podziękowano: 176 razy
Otrzymanych podziękowań: 105 razy
Nick w grze: Zuzialol
Post Re: Epik mode on :)
Pomysł dobry, jestem na tak. Parę minut spamu na priv nikomu nie zaszkodzi :P

_________________
Zuzialol 84 dr...
70 lvl wbity 27.07.2014 o godzinie 20:46.
80 lvl wbity 10.09.2015 o godzinie 16:50 :) Szybko mi idzie

Na zawsze pozostaje Pijanym Jeżem...

Do tego turkowy łuk 27 Zuziuk, mo 35 Teestpremki i inne

12 Sie 2013, o 23:14
Profil
Współpracownik Gnarla
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Kwi 2013, o 14:55
Posty: 173
Miejscowość: Gdańsk
Podziękowano: 18 razy
Otrzymanych podziękowań: 35 razy
Nick w grze: Crazyzdf
Post Re: Epik mode on :)
8-)


Ostatnio edytowany przez Crazyzdf, 17 Sie 2013, o 17:19, edytowano w sumie 1 raz



13 Sie 2013, o 09:05
Profil WWW
Uczeń Simona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Lip 2013, o 13:02
Posty: 49
Podziękowano: 59 razy
Otrzymanych podziękowań: 18 razy
Post Re: Epik mode on :)
Tak,zapobiegnie to duzemu spamowi ale polecam tez przyblokowac wtedy priv dropiacemu na 10 min i tylko przyjaciele moga pisac :)


13 Sie 2013, o 09:42
Profil
Jedną nogą w Haligardzie
Awatar użytkownika

Rejestracja: 2 Kwi 2013, o 13:10
Posty: 42
Podziękowano: 5 razy
Otrzymanych podziękowań: 7 razy
Nick w grze: ProTesciowa
Post Re: Epik mode on :)
Jedna dobra jedna zla wiadomosc gdy ktos dropnie epika nie ma spamu na czacie kto dropl? komu lolt ? a ta zla ze gracz ma spam na priv wiec 50/100

_________________
Nick: ProTesciowa
Profesja: Ryc
Level: 44
Server: 2
Bo w życiu są najważniejsze skille
Ban :/ Powrót 30 sierpnia 2013


13 Sie 2013, o 17:28
Profil
Uczeń Simona

Rejestracja: 5 Lut 2011, o 14:50
Posty: 79
Podziękowano: 5 razy
Otrzymanych podziękowań: 20 razy
Post Re: Epik mode on :)
Wprowadzenie informacji o tym kto zdobył dany item będzie dymorfizmem wśród graczy.
Nie spowoduje to ostudzenia emocji związanych z tym kto, po co i dlaczego, wręcz przeciwnie.
Wielu graczy narzeka na skąpe bossy, a tu o... epik.. i znów macie przejaw ileż to on nie musiał zapłacić, a "Drygu ma nową dostawę bezołowiowej".
Bez przesady. Informacja taka może być odbierana dwuznacznie. Z jednej strony mogą być typowe szykanowania względem osób, bądź przeciwnie olania tematu. W chwili obecnej informacją taką interesują się głównie osoby, które nie mają innych zainteresowań niż nos w monitorze i śledzenie linijek zwięzłych literek w odcieniu pomarańczy. Zaspokojenie ich ciekawości znajduje miejsce w 80% przypadków, gdy ktoś "życzliwy" (niekoniecznie nabywca tegoż itemu) umieszcza screena na chacie.
Co prawda znajduje się lawina spamu na globalu czy gdaczącym, lecz nie wywołuje to zbytnio fali "złych emocji". Każdy nakręca każdego. A zmienność prezentowanych opinii, która odbywa się czasem w momencie uzyskania informacji, kto jest posiadaczem, jest czasem "zabawna".

Pomijając już spam na privie, nie każdy kocha rozgłos i prestiż. Nie po to trzyma wiele lolków z których handluje, chodzi na turki, by w pewnej chwili jedna informacja coś zmieniła. Kto ma wiedzieć o danym incydencie ten wie.
Nie wszystkie informacje powinny lecieć do wiadomości publicznej. (tak tak, skoro zdobył uczciwie to co ma do ukrycia? -> ma, swój spokój i świadomość wolności)

Gra ma być klimatyczna i odprężająca, a według mnie ta informacja burzy to odczucie.


13 Sie 2013, o 20:06
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 72 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 385 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron