Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 72 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna
 Epik mode on :) 

Uważam ten pomysł za:
Dobry 59%  59%  [ 67 ]
Zły 39%  39%  [ 44 ]
Nie mam zdania 3%  3%  [ 3 ]
Razem głosów : 114

 Epik mode on :) 
Autor Wiadomość
Inżynier
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Kwi 2011, o 09:40
Posty: 238
Podziękowano: 87 razy
Otrzymanych podziękowań: 238 razy
Post Re: Epik mode on :)
Ja z kolei jestem przeciwny. Kiedy sam zdropiłem epika chciałem koleżance zrobić niespodziankę i poprosiłem drużynę o nieujawnianie komu spadło. Jednak sprawa wyszła na jaw przez czat gildyjny itd. i było mi przykro, że zamiast miłej niespodzianki po zalogowaniu dziewczyna wiedziała duuuuużo wcześniej, że otrzyma epika ;(

Także jestem przeciwny, gdyby spadł on z jakiegoś bossa do solowania, może udałoby się zrobić takie niespodzianki ;) a jak ktoś chce to sam się pochwali na globalu ss'em ;)

_________________
Eder vill jag gifva ett förgyllande svärd
Som klingar utaf femton guldringar
Och strida huru I strida vill
Stridsplatsen skolen i väl vinna


14 Sie 2013, o 20:39
Profil
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Sie 2011, o 08:35
Posty: 263
Podziękowano: 37 razy
Otrzymanych podziękowań: 50 razy
Post Re: Epik mode on :)
Ja też jestem przeciwny ukazywaniu czyjegoś nicka przy komunikacie serwerowym - ktoś chce się pochwalić, może to zrobić na chacie i ss'em. Niedawno na s1 spadło na modliszce Kaishi dla mojego kumpla, z którym grałem u niego w domu na dwa kompy. Ktoś wrzucił ss'a na ogólny i od razu zaczął się spam - od zwykłych gz'tów, przez zwykłe oferty, "dasz mi za free?" kończąc na różnych wyzwiskach. Dlatego jestem na nie ;)

Co do pokazywania z czego jaki epik spadł, nie mam żadnych obiekcji. Wreszcie się okaże, co ile epików spada z icha ;)


14 Sie 2013, o 21:11
Profil
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Maj 2012, o 12:32
Posty: 298
Miejscowość: Starogard Gdański
Podziękowano: 64 razy
Otrzymanych podziękowań: 41 razy
Nick w grze: Stachubrach
Post Re: Epik mode on :)
Jestem za wprowadzeniem z jakiego bossa,lecz kto lootł nie. Na pewno osoba ta miała by duży spam na priv...

_________________
Stachubrach-Łucznik [85] OFF :(
Pomogłem? Podoba się? Daj ku f e l k a. :)
Mój kanał na YT: http://www.youtube.com/channel/UC4rLfyOMgD-2IhDf0b6YxOw/feed


14 Sie 2013, o 21:33
Profil
Współpracownik Gnarla

Rejestracja: 26 Mar 2012, o 20:07
Posty: 228
Podziękowano: 92 razy
Otrzymanych podziękowań: 162 razy
Post Re: Epik mode on :)
Może to nie ma wiele wspólnego, ale jesli to wejdzie w życie, to także kary za naruszenia regulaminu powinny być jawne. Skoro nie będzie prywatności przy zdobyciu epika, to czemu przy zdobyciu kar ma byc?
Ponadto, nie patrząc na powyższe sam nie wiem... z jednej strony tak, a z drugiej nie, do tego mogłoby być także podane z jakiego moba, to to napewno.
A czy ma być podany nick gracza to i tak i nie... chyba lepiej nie sam nie wiem..


15 Sie 2013, o 14:11
Profil
Duma Forum!
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Paź 2010, o 22:03
Posty: 4171
Miejscowość: 100lica
Podziękowano: 452 razy
Otrzymanych podziękowań: 1822 razy
Nick w grze: HeavenM
Post Re: Epik mode on :)
baloczi napisał(a):
Może to nie ma wiele wspólnego, ale jesli to wejdzie w życie, to także kary za naruszenia regulaminu powinny być jawne. Skoro nie będzie prywatności przy zdobyciu epika, to czemu przy zdobyciu kar ma byc?

no faktycznie, jedno z drugim nie ma nic wspólnego

a co do prywatności - o jakiej my tu prywatności mówimy? użytkownicy posługują się pseudonimami/nickami, ukrywają się pod avatarami, teoretycznie 'żyją' tylko po zalogowaniu w grze więc mówienie o prywatności jest co najmniej nadużyciem.


15 Sie 2013, o 14:57
Profil
Współpracownik Gnarla

Rejestracja: 26 Mar 2012, o 20:07
Posty: 228
Podziękowano: 92 razy
Otrzymanych podziękowań: 162 razy
Post Re: Epik mode on :)
Heavenmaker napisał(a):
baloczi napisał(a):
Może to nie ma wiele wspólnego, ale jesli to wejdzie w życie, to także kary za naruszenia regulaminu powinny być jawne. Skoro nie będzie prywatności przy zdobyciu epika, to czemu przy zdobyciu kar ma byc?

no faktycznie, jedno z drugim nie ma nic wspólnego

a co do prywatności - o jakiej my tu prywatności mówimy? użytkownicy posługują się pseudonimami/nickami, ukrywają się pod avatarami, teoretycznie 'żyją' tylko po zalogowaniu w grze więc mówienie o prywatności jest co najmniej nadużyciem.

W takim razie jawność kar wprowadzacie z następnym up'em? : ) Bo tak się zasłanialiście głownie, że będa licytacje na ogólnym itp, a co do dropu epika będzie jeszcze gorzej.
"a noob dropnął" "a taki to taki"


15 Sie 2013, o 15:08
Profil
Uczeń Simona

Rejestracja: 5 Lut 2011, o 14:50
Posty: 79
Podziękowano: 5 razy
Otrzymanych podziękowań: 20 razy
Post Re: Epik mode on :)
Heavenmaker napisał(a):
a co do prywatności - o jakiej my tu prywatności mówimy? użytkownicy posługują się pseudonimami/nickami, ukrywają się pod avatarami, teoretycznie 'żyją' tylko po zalogowaniu w grze więc mówienie o prywatności jest co najmniej nadużyciem.


Chodzi o prostą zasadę jawności. W internecie aktualnie każdy jest Panem swoich danych i ma wolną rękę czy je podaje dalej czy też nie.
Tworząc ogólną rubrykę "pokaż wszystko" jest to ominięcie pewnych reguł o które 'to życie' jest oparte.
Niby to niewielka informacja, ale jednak. Powiadasz "ludzie kryją się za nickami" no i właśnie jest historia zmiany nicku.
Dobrze, że napisałeś "teoretycznie żyją". Niektórzy prowadzą normalne życie, które łączą ze społecznością wirtualną w sposób realny.

Dlatego dla mnie ujawnianie takich informacji jest swego rodzajem obalenia "wolności w sieci".


15 Sie 2013, o 18:04
Profil
Duma Forum!
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Paź 2010, o 22:03
Posty: 4171
Miejscowość: 100lica
Podziękowano: 452 razy
Otrzymanych podziękowań: 1822 razy
Nick w grze: HeavenM
Post Re: Epik mode on :)
baloczi napisał(a):
W takim razie jawność kar wprowadzacie z następnym up'em? : ) Bo tak się zasłanialiście głownie, że będa licytacje na ogólnym itp, a co do dropu epika będzie jeszcze gorzej.

kary są ukryte i będą, choć je można akurat ujawniać bez 'wprowadzania' i od reki mogę je włączyć... ale nie włączę. Co do epików spam i syf na czatach jest i teraz, przy braku jawności kto dropnął dochodzą do tego jeszcze zakulisowe rozgrywki, oszustwa, łamanie regulaminu i szereg innych patologii (choć nie w każdym przypadku). Jawność by takie machloje zwyczajnie ograniczyła.


15 Sie 2013, o 21:22
Profil
Współpracownik Gnarla
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Kwi 2013, o 14:55
Posty: 173
Miejscowość: Gdańsk
Podziękowano: 18 razy
Otrzymanych podziękowań: 35 razy
Nick w grze: Crazyzdf
Post Re: Epik mode on :)
8-)


Ostatnio edytowany przez Crazyzdf, 17 Sie 2013, o 17:20, edytowano w sumie 1 raz



16 Sie 2013, o 00:43
Profil WWW
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Maj 2011, o 21:41
Posty: 2129
Podziękowano: 468 razy
Otrzymanych podziękowań: 593 razy
Post Re: Epik mode on :)
Crazyzdf napisał(a):
Dobrze jest jak jest .. czemu znowu chcecie nas do czegoś zmuszac HEAVEN????? Znowu na siłe ?

57 do 33, jak to zmuszać? Wprowadzać coś co jest pożądane.


Epik z założenia jest czymś wyjątkowym, widać to zresztą po fali spamu po każdym komunikacie, gracze tym żyją.

Dlatego uważam, że taki komunikat to coś fajnego i się po prostu należy ogółowi.

Poza tym, fajnie by było gdyby było więcej komunikatów, może nie o każdym dingu, ale o 100 czy 140stym lvlu, może o wydropieniu 3 rarów czy jakimś innym, ogólnie podziwianym osiągnięciu.

Zagalopowałem się, to nie miejsce na to.

_________________
Rzuff - s2 (Taern.pl)
Rzuffi - s1 (Taern.com)
Rzuff na YT: http://goo.gl/84D78E

Image


16 Sie 2013, o 00:55
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 72 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 287 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron