Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 72 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Następna
 Epik mode on :) 

Uważam ten pomysł za:
Dobry 59%  59%  [ 67 ]
Zły 39%  39%  [ 44 ]
Nie mam zdania 3%  3%  [ 3 ]
Razem głosów : 114

 Epik mode on :) 
Autor Wiadomość
Współpracownik Gnarla
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Kwi 2013, o 14:55
Posty: 173
Miejscowość: Gdańsk
Podziękowano: 18 razy
Otrzymanych podziękowań: 35 razy
Nick w grze: Crazyzdf
Post Re: Epik mode on :)
:twisted:


Ostatnio edytowany przez Crazyzdf, 17 Sie 2013, o 17:20, edytowano w sumie 1 raz



16 Sie 2013, o 01:45
Profil WWW
Uczeń Simona

Rejestracja: 1 Cze 2013, o 20:19
Posty: 46
Miejscowość: xXx
Podziękowano: 20 razy
Otrzymanych podziękowań: 4 razy
Nick w grze: Samozuo
Post Re: Epik mode on :)
@ up co sie tak denerwujesz

Co do tego, żeby zamiast nicku było info z jakiego mobka- hmm... tego raczej napewno nie wprowadzą, bo gdyby się ktoś uwziął mógłby, być może, obliczyć jaka to jest realna szansa na epika. Chociaż sam nie wiem czy dałby rade. Mówiłem, żeby dać o tym pomyśle info na serwach i co i nic.
Dajcie link na poszczególnych światach i po sprawie, każdy wyrazi swoje zdanie i będzie wiadomo, czy są realne szanse na wprowadzenie tego pomysłu do gry. No chyba, że ten pomysł to tylko 1 wielki żart i jaja sobie z nas robicie ?

_________________
Moje postacie na s5:

Ryc Samozuo 77 lvl (wciąż rośnie)
Vd Horazon 24 lvl pod turki


16 Sie 2013, o 09:50
Profil
Duma Forum!
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Paź 2010, o 22:03
Posty: 4171
Miejscowość: 100lica
Podziękowano: 452 razy
Otrzymanych podziękowań: 1822 razy
Nick w grze: HeavenM
Post Re: Epik mode on :)
Nafixdd napisał(a):
Co do tego, żeby zamiast nicku było info z jakiego mobka- hmm... tego raczej napewno nie wprowadzą, bo gdyby się ktoś uwziął mógłby, być może, obliczyć jaka to jest realna szansa na epika.

Aby coś takiego móc szacować musiałby taki gracz wiedzieć ile jest bitych tego typu bossów/champów a takiej wiedzy nie ma dostępnej i nie będzie.


16 Sie 2013, o 10:07
Profil
Uczeń Simona

Rejestracja: 1 Cze 2013, o 20:19
Posty: 46
Miejscowość: xXx
Podziękowano: 20 razy
Otrzymanych podziękowań: 4 razy
Nick w grze: Samozuo
Post Re: Epik mode on :)
Czy ja wiem czy nie ma takiej dostępnej wiedzy. Przecież jakby taki koleś naprawde się uwziął by obliczyć jaka jest szansa na epika np. z fyo mógłby tam stać całe dnie i noce i liczyć każdą ekipę, która na bossa wyruszyła, a wy dalibyście takie info z jakiego mobka epik spada hmm.... no nie wiem czy to nie było by wykonalne, lecz z narażeniem własnego życia ( zero snu) cały czas przed kompem mózg= galareta

_________________
Moje postacie na s5:

Ryc Samozuo 77 lvl (wciąż rośnie)
Vd Horazon 24 lvl pod turki


16 Sie 2013, o 16:49
Profil
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Lut 2013, o 19:38
Posty: 378
Miejscowość: Poznań
Podziękowano: 176 razy
Otrzymanych podziękowań: 105 razy
Nick w grze: Zuzialol
Post Re: Epik mode on :)
Nafi, zuważ, że to i tak by nie wyszło :) Może się okazać, że szansa na epika wynosi 90%, a u większości jakim cudem to 10% przeważa ;) Tego nie da się na żaden a żaden sposób obliczyć. Procenty to procenty

_________________
Zuzialol 84 dr...
70 lvl wbity 27.07.2014 o godzinie 20:46.
80 lvl wbity 10.09.2015 o godzinie 16:50 :) Szybko mi idzie

Na zawsze pozostaje Pijanym Jeżem...

Do tego turkowy łuk 27 Zuziuk, mo 35 Teestpremki i inne

16 Sie 2013, o 17:31
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem
Awatar użytkownika

Rejestracja: 3 Maj 2013, o 11:10
Posty: 14
Miejscowość: Konwojent
Podziękowano: 2 razy
Otrzymanych podziękowań: 6 razy
Post Re: Epik mode on :)
Zuzialol napisał(a):
Nafi, zuważ, że to i tak by nie wyszło :) Może się okazać, że szansa na epika wynosi 90%, a u większości jakim cudem to 10% przeważa ;) Tego nie da się na żaden a żaden sposób obliczyć. Procenty to procenty



Procent to procent, racja. Nie rozumiem jednej rzeczy. Większość osób która wypowiada się na "nie" argumentuje to takimi słowami: "A jak mi poleci epik.." Ja odpowiadam: Nie dropniesz, nie będziesz miał. Napewno nie doczekamy takich czasów gdzie każdy będzie latał z epikiem. Zdobycie go jest tak wyjątkowym wydarzeniem które pobudza serwer i moim zdaniem warto jest pochwalić się przed wszystkimi, że to ja go mam, ja go zdobyłem. Nie miałbym nic przeciwko takiemu spamu na pw.

_________________
21:32 ZaPs: wiem ze niededasz bo czaszka czaszki niededa XD


16 Sie 2013, o 17:35
Profil
Uczeń Simona

Rejestracja: 1 Cze 2013, o 20:19
Posty: 46
Miejscowość: xXx
Podziękowano: 20 razy
Otrzymanych podziękowań: 4 razy
Nick w grze: Samozuo
Post Re: Epik mode on :)
@ up Dokładnie

Wszyscy, którzy piszą na NIE piszą jakby z góry mieli już przesądzone, że będą mieli epika :shock: no oprócz jednej osoby. Ogarnijcie się, epik = loteria lotto | epik nie = się rar.

_________________
Moje postacie na s5:

Ryc Samozuo 77 lvl (wciąż rośnie)
Vd Horazon 24 lvl pod turki


16 Sie 2013, o 18:08
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Lut 2012, o 16:11
Posty: 150
Podziękowano: 95 razy
Otrzymanych podziękowań: 26 razy
Post Re: Epik mode on :)
Zuzialol napisał(a):
Nafi, zuważ, że to i tak by nie wyszło :) Może się okazać, że szansa na epika wynosi 90%, a u większości jakim cudem to 10% przeważa ;) Tego nie da się na żaden a żaden sposób obliczyć. Procenty to procenty


Przy ilości prób na serwerze na pewno nie ma mowy o zbyt wielkiej pomyłce, im więcej prób, tym dokładniejsze obliczenia(to, że "1% to nie 0%" nie znaczy, że na 1% masz praktyczne szanse np. na trafienie 5x z rzędu na 1% ). Ale też znowu zbyt dokładne to by nie było, przy takiej małej szansie to nawet serwer ma za mało prób, żeby było dokładnie, bo żeby tak było musiało by być zdropione conajmniej ze 100 epików, a na to jeszcze trzeba dłuuugo czekać. Co do tematu, to nie mam skrajnych poglądów, argumenty obu stron są dobre, ale zagłosowałem na tak, bo jednak fajnie wiedzieć, kto jest tym szczęśliwcem, chociaż i tak okaże się, że spadł z duchów itp dla jakiegoś "noobka". Tak przy okazji tematu, to proponuję, żeby epiki dropiły z ducha zamku i mocniejszych, kto w ogóle wymyślił, żeby taki mocny przedmiot spadał z ichi?

Ichi to przykład, nawet jeśli jest mała szansa, to co z tego? Wystarczy mieć farta, już niejeden epik dropnął z ichi. Nie lepiej całkiem znieść możliwość dropnięcia epika z takich bossów?


Ostatnio edytowany przez Carrot, 17 Sie 2013, o 12:32, edytowano w sumie 1 raz



17 Sie 2013, o 08:21
Profil
Uczeń Simona

Rejestracja: 1 Cze 2013, o 20:19
Posty: 46
Miejscowość: xXx
Podziękowano: 20 razy
Otrzymanych podziękowań: 4 razy
Nick w grze: Samozuo
Post Re: Epik mode on :)
@ up Wiesz, że taki przedmiot spada również z ropuszki.Ale sa to naprawde małe szanse, że z tak słabego bossa spadnie ci epik. Jak to mówią twórcy: im potężniejszy boss tym większa szansa na epik.

_________________
Moje postacie na s5:

Ryc Samozuo 77 lvl (wciąż rośnie)
Vd Horazon 24 lvl pod turki


17 Sie 2013, o 09:17
Profil
Uczeń Heremona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lip 2011, o 22:55
Posty: 578
Miejscowość: Parowar
Podziękowano: 478 razy
Otrzymanych podziękowań: 2053 razy
Nick w grze: Inkwizycja
Serwer: Tolnor
Post Re: Epik mode on :)
rzuff napisał(a):
Crazyzdf napisał(a):
Dobrze jest jak jest .. czemu znowu chcecie nas do czegoś zmuszac HEAVEN????? Znowu na siłe ?

57 do 33, jak to zmuszać? Wprowadzać coś co jest pożądane.



Rzuff - jeżeli liczbę 100 oddanych głosów uważasz za reprezentatywną to ja nie będę z Tobą na ten temat polemizował. Wydropiłem 2 epiki - z tego jeden miałem tylko w plecaku - paradoksalnie podanie nicku pewnie ułatwiłoby mi odzyskanie tego pierwszego - jednak uważam, że propozycja i podawanie tego KTO nie jest trafionym pomysłem.

_________________
"Zawsze mam rację z prostego powodu-nie chrzanie głupot" - Kalart

"Moja refleksja jest taka że kneblować każdy umie, domagać się sprawiedliwości wobec innych " - Mroczna

"Wybacz jeżeli uraziłam Twoje myślenie" - Ruuda


17 Sie 2013, o 14:44
Profil ICQ WWW
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 72 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 283 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron