Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 17 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna
 Problem z serwerem US 
Autor Wiadomość
Uczeń Simona

Rejestracja: 5 Sie 2011, o 17:48
Posty: 57
Podziękowano: 19 razy
Otrzymanych podziękowań: 39 razy
Nick w grze: Querido
Post Problem z serwerem US
Opis:
Witam. Na wstępie wiem, że to polskie forum i to nie powinno tu być ale nie mówię aż tak biegle po angielsku żeby się tam dogadać. Od razu odpowiadam na pytania "po co tam grasz?" na czacie daje radę. :) Nikt tą sprawą na suporcie US nie interesował ani żaden admin nie chciał pomóc- nie odpisywał po prostu- to szukam pomocy tutaj.
Otóż sprawa ma się tak, wykonując prolog w pewnym momencie przenosimy się na mapę, która normalnie łączy las orków z garnizonem. Sam nie dałbym rady więc wziąłem kolegę do pomocy, po wykonanym quescie tam jest teleport i przenosi nas na jakąś wyspę i problem w tym, że mnie przeniosło a kolega został. Wyjść się stamtąd nie da w żaden sposób i grać też nie można. Piszę to ja a nie on.. a czemu nie? Żeby nikt nie miał nie jasności wszystkie pytania jakie moglibyście zadać nie odnoszące się do tematu odpowiedź jest tutaj.


23 Sie 2013, o 23:43
Profil
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Maj 2011, o 21:41
Posty: 2129
Podziękowano: 468 razy
Otrzymanych podziękowań: 593 razy
Post Re: Problem z serwerem US
Sprawa jest bardzo prosta, łapiesz aktywnego smoda lub gma i prosisz o przeniesienie tego, który utknął.
Utknięty musi być online, to jedyny warunek.

Ten q jest tak zrobiony, że można się przenieść w kilka osób, ale wraca tylko jedna, reszta pozostaje bez wyjścia.

_________________
Rzuff - s2 (Taern.pl)
Rzuffi - s1 (Taern.com)
Rzuff na YT: http://goo.gl/84D78E

Image


23 Sie 2013, o 23:47
Profil
Uczeń Simona

Rejestracja: 5 Sie 2011, o 17:48
Posty: 57
Podziękowano: 19 razy
Otrzymanych podziękowań: 39 razy
Nick w grze: Querido
Post Re: Problem z serwerem US
Jak by to było takie proste byłoby fajnie. Tyle, że został 1 gm, który jak jest online i tak nie odpisuje a na supporcie też nikt nie daje znaku życia.

Edit: http://scr.hu/screenshooter/6571780/vclmjgw wiadomość pisana do GM i nadal zero odzewu.Jest data widać kiedy to było.


23 Sie 2013, o 23:49
Profil
Duma Forum!
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Paź 2010, o 22:03
Posty: 4171
Miejscowość: 100lica
Podziękowano: 452 razy
Otrzymanych podziękowań: 1822 razy
Nick w grze: HeavenM
Post Re: Problem z serwerem US
Hmmm,
Trochę się dziwię problemowi bo na us jest bodaj trzech aktywnych smodów - każdy z nich może w tym pomóc. A Ty upierasz się przy GMie? Poszukaj uważnie najpierw na serwerze pomocy. I przy okazji dlaczego problem zgłaszasz Ty a nie Twój kolega,który ma problem z wyjściem?


24 Sie 2013, o 10:59
Profil
Uczeń Simona

Rejestracja: 5 Sie 2011, o 17:48
Posty: 57
Podziękowano: 19 razy
Otrzymanych podziękowań: 39 razy
Nick w grze: Querido
Post Re: Problem z serwerem US
"Upieram się przy GM" bo za bardzo nie wiem kto jakie ma uprawnienia i co może zrobić.Nie wiem czym się tym smod wyróżnia kolor nicku czy coś takiego.. A piszę ja bo ja go tam wciągnąłem, i wypadałoby go wyciągnąć stamtąd.


24 Sie 2013, o 11:06
Profil
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 4 Mar 2013, o 20:37
Posty: 235
Miejscowość: Tarnów
Podziękowano: 37 razy
Otrzymanych podziękowań: 55 razy
Nick w grze: Rzaba
Post Re: Problem z serwerem US
mam pyt dlaczego piszesz na polskim forum co z tego ze dajesz rade na czacie ? to forum pl nie uk kup sb slownik angl i po problemie

_________________
MO 36
Image
Image


Vocare Ad Regnum


28 Sie 2013, o 10:14
Profil
Uczeń Simona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 2 Lis 2011, o 16:44
Posty: 75
Miejscowość: Giżycko
Podziękowano: 17 razy
Otrzymanych podziękowań: 20 razy
Post Re: Problem z serwerem US
@up skleić wyrazy to i każdy umie ale zrobić zdanie w odpowiednim czasie lub w odpowiednim znaczeniu to już nie wszyscy potrafią

_________________
Nope.


28 Sie 2013, o 13:49
Profil
Uczeń Simona

Rejestracja: 5 Sie 2011, o 17:48
Posty: 57
Podziękowano: 19 razy
Otrzymanych podziękowań: 39 razy
Nick w grze: Querido
Post Re: Problem z serwerem US
Zakrzew nikt nie pytał Cię o zdanie. Może tylko dlatego, że tam wszędzie mało co się dzieje i ciężko otrzymać pomoc a są ludzie z tego forum co opiekują się tamtym serverem i mogli by pomóc.


28 Sie 2013, o 20:39
Profil
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 4 Mar 2013, o 20:37
Posty: 235
Miejscowość: Tarnów
Podziękowano: 37 razy
Otrzymanych podziękowań: 55 razy
Nick w grze: Rzaba
Post Re: Problem z serwerem US
WARHEAD napisał(a):
Zakrzew nikt nie pytał Cię o zdanie. Może tylko dlatego, że tam wszędzie mało co się dzieje i ciężko otrzymać pomoc a są ludzie z tego forum co opiekują się tamtym serverem i mogli by pomóc.

hmm to jest forum a nie prywatne pogawedki i tutaj swoje zdanie moge wyrazic ;)


Możesz, pod warunkiem, że wnosi ono cokolwiek do tematu. Nabijanie postów zakończy się ostrzeżeniami i odpoczynkiem. rzuff

_________________
MO 36
Image
Image


Vocare Ad Regnum


30 Sie 2013, o 14:25
Profil
Post Re: Problem z serwerem US
@up No właśnie, to jest forum, i zwykle posty pisze sie na temat, który jest opisany wyżej, a Ty rzadko kiedy trzymasz sie tej zasady

@Warhead: Na UK osobiście za każdym razem widuję Pana TenakaKhan, to jest S-Mod, więc jeśli masz problem, to polecam pisać najpierw do niego :)


30 Sie 2013, o 14:44
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 17 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 207 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron