Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 6 posty(ów) ] 
 Podwójny Atak 
Autor Wiadomość
Uciekinier Taernijczyk
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Lip 2013, o 17:39
Posty: 7
Podziękowano: 4 razy
Otrzymanych podziękowań: 4 razy
Post Podwójny Atak
Serwer: S1
Nazwa postaci: PaZabieram
Czas: trudno powiedzieć :D
Opis:
Witam, od pewnego czasu po kupnie setu piniari zauważyłem że jest bug w podwójnych atakach i nie jest on tylko u mnie.. np: gdy daje atak na zgrzyta który ma 1k hp zabijam go i przy ostatnim ataku (na drugim mobie) gdy wchodzi podwójny postać nie uderza nam go, bug jest tylko przy ostatnim ataku gdy podwójny wchodzi przy 1-2-3-4 uderzeniu wszystko jest ok.


29 Sie 2013, o 10:19
Profil
Uczeń Simona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 1 Lis 2012, o 19:35
Posty: 65
Miejscowość: Taern
Podziękowano: 10 razy
Otrzymanych podziękowań: 14 razy
Post Re: Podwójny Atak
Hm z tego co piszesz wnioskuje ze chodzi Ci o celność ataku na następnego zgrzyta bądź moba, set Pinarii daje dodatkowy atak lecz przy zmianie moba po zabiciu 1 brany jest tez deff tego następnego atakowanego wiec jest możliwość ze możesz trafić lecz nie musisz


29 Sie 2013, o 11:25
Profil
Uczeń Simona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Cze 2011, o 14:55
Posty: 45
Miejscowość: Wioska Romana
Podziękowano: 38 razy
Otrzymanych podziękowań: 35 razy
Post Re: Podwójny Atak
Też używałem setu dość dłuugo (na sheedzie) i to o czym mówisz występuje dlatego, że tzw. "przechodzące" ataki (te w 2 moba) nie zawsze są wykonywane w kolejności, w której zostały ustawione i może się zdarzyć, że ten zdublowany atak został wyświetlony przed tym, przy którym podwójny atak zadziałał. Licz ataki :P - napewno się będzie zgadzać.


29 Sie 2013, o 12:04
Profil
Uciekinier Taernijczyk
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Lip 2013, o 17:39
Posty: 7
Podziękowano: 4 razy
Otrzymanych podziękowań: 4 razy
Post Re: Podwójny Atak
ErikNight napisał(a):
Hm z tego co piszesz wnioskuje ze chodzi Ci o celność ataku na następnego zgrzyta bądź moba, set Pinarii daje dodatkowy atak lecz przy zmianie moba po zabiciu 1 brany jest tez deff tego następnego atakowanego wiec jest możliwość ze możesz trafić lecz nie musisz



chodzi mi o podwójny atak... pokazuje mi się to "kółeczko" ze mam podwójny a o nie uderzam.


29 Sie 2013, o 15:17
Profil
Uczeń Simona

Rejestracja: 5 Sie 2011, o 17:48
Posty: 57
Podziękowano: 19 razy
Otrzymanych podziękowań: 39 razy
Nick w grze: Querido
Post Re: Podwójny Atak
Bardziej precyzyjnie by było jak byś napisał, że wchodzi podwójny atak i przepada wraz z ubiciem moba. Jeżeli dobrze zrozumiałem, też to zauważyłem i jest to troszku denerwujące gdy atak się marnuje.


1 Wrz 2013, o 00:51
Profil
Pogromca Valdaroga

Rejestracja: 4 Kwi 2011, o 23:13
Posty: 1301
Podziękowano: 26 razy
Otrzymanych podziękowań: 502 razy
Post Re: Podwójny Atak
Powtórzę wypowiedź snoowmana, gdyż najwyraźniej nie została zrozumiana.

Po zabiciu przeciwnika, kolejność ataków nie jest zachowana. Świetnie to widać czasem przy zużyciu kondycji. Nieraz widziałem barbarzyńcę, co zabił przeciwnika, potem dwukrotnie kłaniał się (z powodu braku kondycji)... a potem zaatakował.

Podobnie może być z podwójnym atakiem. Pierw wykonuje dodatkowy atak, a dopiero potem ten atak, który go spowodował. Skutek przed przyczyną.
Dlatego należy liczyć ilość akcji w rundzie.


4 Wrz 2013, o 15:27
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 6 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 208 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron