Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 58 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6
 Sprzedam Allenor Licytacja dziś do 20:00 
Autor Wiadomość
Współpracownik Gnarla
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Kwi 2013, o 14:55
Posty: 173
Miejscowość: Gdańsk
Podziękowano: 18 razy
Otrzymanych podziękowań: 35 razy
Nick w grze: Crazyzdf
Post Re: Sprzedam Allenor Licytacja dziś do 20:00
jesli sie ani kupiec ani sprzedajacy nie przyzna ze poszło za PLN-y to niczego nie udowodnisz.. Zreszta handel epikami za pln to norma i kazdy o tym wie ze tak jest ... Wszystko pod stołem.. 3 epiki sam widziałem jak handlowali za kasiore na blizej nie okreslonym forum aczkolwiek tematycznym...

A co oznacza Cien podejrzeenia????? tak to kazdym graczu mozna powiedziec... a to ze była aukcja to co? była były oferty i co z tego wynika? wkoncu sie rozmyslił i jednak nie chce kontynuowac aukcji.. Gadanie ze przyzwoitosc czegos wymaga cóz kazda aukcje mozna anulowac w dowolnej chwili jesli sprzedajacy jest niezadowolony z ofert , był gosc z najwieksza stawka był, nie zgłosił sie to sprzedajacy rezygnuje z aukcji co w tym dziwnego ni niby dlaczego ma sprzedac cos drógiej osobie co dawała znacznie mniej ?

Ps a co logi maja do tego? czemu ma niby robic kolejna aukcje? czemu ma trzymac epika w skrzyni ? moze godac komus w prezecie, moze sprzedac u koldzicy, moze wyrzucic, przetopic , sprzedac za 1szt złota i nikomu nic do tego...


5 Wrz 2013, o 22:01
Profil WWW
Duma Forum!
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Paź 2010, o 22:03
Posty: 4171
Miejscowość: 100lica
Podziękowano: 452 razy
Otrzymanych podziękowań: 1822 razy
Nick w grze: HeavenM
Post Re: Sprzedam Allenor Licytacja dziś do 20:00
Crazy, ja odpowiem brutalnie.

Nic co gracze zdobywają w grze nie jest ich własnością. Nie mają prawa tym handlować. Obrót jakimkolwiek przedmiotem z gry za realne pieniądze narusza regulamin a przede wszystkim prawa autorskie firmy Whitemoon.

Ponieważ wszytko należy do właściciela gry jeśli właściciel uzna, iż doszło do złamania regulaminu/naruszenia jego praw ma prawo interweniować czyli np. w tym wypadku skasować przedmiot, który może być 'trafiony'.


5 Wrz 2013, o 22:10
Profil
Pogromca Valdaroga

Rejestracja: 12 Maj 2011, o 15:01
Posty: 1157
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 23 razy
Nick w grze: Thanatoss
Post Re: Sprzedam Allenor Licytacja dziś do 20:00
http://scr.hu/27z/k6oy5

temat do zamkniecia


5 Wrz 2013, o 22:15
Profil
Współpracownik Gnarla
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Kwi 2013, o 14:55
Posty: 173
Miejscowość: Gdańsk
Podziękowano: 18 razy
Otrzymanych podziękowań: 35 razy
Nick w grze: Crazyzdf
Post Re: Sprzedam Allenor Licytacja dziś do 20:00
ale nie udowodnisz tego ze poszło za pln-y

same podejrzenie nie ma zadnej mocy prawnej a juz wogóle nie jest zadna podstawa..


sam rozdawalem rary i sety za darmo niejeden raz, czy w takim razie jestem tez podejrzany ze przehandlowałem je za pln-y ??

Ta, wsio jest dryga wiadomo tez ze nie mozna handlowac niczym z gry za realne sianko...... Jednak takie rzeczy sie dzieja jak wyrzej napisałem... wszystko jest pod lada, na zadupiu jakiejs strony czy na gg załatwiane. w grze masz czysciocha juz , zwykłe przekazanie za nawet 1 sztuke złota ... podejrzewac mozesz ale nie udowodnisz nic.


5 Wrz 2013, o 22:18
Profil WWW
Duma Forum!
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Paź 2010, o 22:03
Posty: 4171
Miejscowość: 100lica
Podziękowano: 452 razy
Otrzymanych podziękowań: 1822 razy
Nick w grze: HeavenM
Post Re: Sprzedam Allenor Licytacja dziś do 20:00
Crazy, możesz mieć swoje racje - ale uwierz mi - nie drgnie mi powieka ani ręka jak będę miał cień podejrzenia.

Chcesz to mnie sprawdź, jak już będziesz miał epika :)


5 Wrz 2013, o 22:22
Profil
Współpracownik Gnarla
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Kwi 2013, o 14:55
Posty: 173
Miejscowość: Gdańsk
Podziękowano: 18 razy
Otrzymanych podziękowań: 35 razy
Nick w grze: Crazyzdf
Post Re: Sprzedam Allenor Licytacja dziś do 20:00
Heaven temat ten jest ciekawy. i bardzo mało poruszany albo wcale..

chetnie podyskutuje o tym w jakims konkretnym temacie...

czy chcem cie sprawdzic, cóz wiesz ze dokładnie mam twoje podejscie nie raz tak samo postepuje.. Tylko ze cień podejrzenia to za mało , tak mozesz załatwic kazdego.

Licza sie fakty

czyli z tego co piszesz... teoretycznie trafiłes na moje logi przypadkiem ot chciałes cos zobaczyc, patrzysz ze np Pas Luty za darmo oddałem komus.. Pas jest cenny .. czyli co ty w tym momencie zrobisz? Z niby podejrzeniem handlu za PLN-Yskasujesz gosciowi ten pas ? A niby dlaczego ? Jak kilka wpisów w góre napisałem mogłem z tym pasem zrobic co tylko mi sie zywnie podoba w grze... nawet oddac za darmo.


Ostatnio edytowany przez Crazyzdf, 5 Wrz 2013, o 22:31, edytowano w sumie 1 raz



5 Wrz 2013, o 22:26
Profil WWW
Uczeń Heremona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 3 Kwi 2012, o 23:47
Posty: 530
Podziękowano: 141 razy
Otrzymanych podziękowań: 32 razy
Nick w grze: Alt
Post Re: Sprzedam Allenor Licytacja dziś do 20:00
zamknijcie może ten temat, bo offtopuje crazy i tworzy sobie tylko kolejny temat dla swych wielce rozsądnych przemyśleń. tak, wiem że mój post to też offtop.

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=deBP2qJZ9XE
W grze od 12.2011 - 02.2014. Obecnie sporadycznie :)
Znany też jako Altair
Ostatni z rozwiązanej grupy Elitarnych Testerów.
Dawniej mod/smod na s4, eu, s3 i mod forum.com


5 Wrz 2013, o 22:28
Profil
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Maj 2011, o 21:41
Posty: 2129
Podziękowano: 468 razy
Otrzymanych podziękowań: 593 razy
Post Re: Sprzedam Allenor Licytacja dziś do 20:00
Alt.. skoro wiesz, że to offtop to może lepiej zgłosić zamiast kontynuować?


Temat zamykam jak napisał Thanat, ktoś kolorowy będzie chciał coś dodać to napisze.

_________________
Rzuff - s2 (Taern.pl)
Rzuffi - s1 (Taern.com)
Rzuff na YT: http://goo.gl/84D78E

Image


5 Wrz 2013, o 22:32
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 58 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 125 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron