Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 2 posty(ów) ] 
 zawiesilo mnie 
Autor Wiadomość
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 1 Sty 2011, o 18:38
Posty: 2
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post zawiesilo mnie
Po ubiciu babadaka przy wychodzniu z wiezy (bylem z gnieworem) zaatakowala nas gupa lucznikow i z pewnoscia nie milibysmy problemu z ich pokonaniem zeby nie zawieszenie, zrobilismy relog i niestety ponowny ruch zakonczyl sie tak samo znowu zwiecha postanowilem wiec ze poczekam dluzej, jadnak jak sie pojawil obraz to bylo luz po moim hp pomimo wczesniej wypitych potow,
niestety stracilem zlota w sumie nieduzo po troche ponad 1k ale za to expa poszlo prawie 25k
gniewor oczywiscie tez padl bo jemu tez zawiesilo nie wiem tylko ile on jest w plecy bo sie wkurzyl i poszedl spac:)
prosze wiec jezeli jest taka mozliwosc o zwrocenie mi chociaz expa, gdzyby to bylo mniej ale 25k to duzo jak dla mnie, tym bardziej ze to nie z mojej winy
pozdrawiam,
angell


16 Lut 2011, o 23:43
Profil
Duma Forum!
Awatar użytkownika

Rejestracja: 8 Lis 2010, o 01:32
Posty: 4230
Miejscowość: Cagliharmon
Podziękowano: 107 razy
Otrzymanych podziękowań: 303 razy
Post Re: zawiesilo mnie
EsAmo napisał(a):
Wczytywanie elementów gry (walka, mapa, lokacja, npc, ...) zatrzymało się i ani drgnie.
Efektem jest czarny ekran (bez planszy) lub zamrożone wczytywanie.
W takim wypadku należy wyczyścić pamięć podręczną - cache przeglądarki, po czym odświeżyć okno.


17 Lut 2011, o 18:55
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 2 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 212 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron