Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 12 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna
 Nie wiem co się tało 
Autor Wiadomość
Współpracownik Gnarla
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Kwi 2013, o 14:55
Posty: 173
Miejscowość: Gdańsk
Podziękowano: 18 razy
Otrzymanych podziękowań: 35 razy
Nick w grze: Crazyzdf
Post Nie wiem co się tało
Serwer: S3
Nazwa postaci:
Czas:
Opis:
Na wysokośći dziobu statku wywala mnie kilkanascie razy, wspominam o tym na forum na sb. Pytajac o co chodzi czemu tak .. oczywiscie retorycznie bo wiemze czasem wywala, po jakims czasie chce ponownie wiejsc w okolice statku i tu mnie wywaliło

Image

Wywaliło mnie tak ze nie wylogowało z serwera, a pokazał sie monit ze nalezy zatrzymac wykonanie skryptów bo coś tam coś tam.. znacie to napewno, oczywiscie kliknełem zatrzymaj... Gra w tym momęcie staje i nic zrobic nie mozna.

Własnie tenn ss robiłem musiałem go obrobic a w miedzyczasie pisałem o wszystkim na forum co sie stało ... Gdy obrabiałem obrazek słysze melodyjke śmierci klikam na zakładke z gra a tu mam karty... ktoś mnie zdedał w tym czasie a nie odświezałem gry...

odziwo dało sie na karte kliknac

Straciłeś u śmierci: 25085 exp852 złotaNie możesz walczyć w PvP jeszcze: 4 min 56 sec

na bocznym czacie nic nie ma info kto atakował ani nic..

cóz to sie stało ? na zatrzymanym skrypcie mozna atakowac graczy ?

Uwazam ze to coś nie powinno miec miejsca ... ded z nikad a nawet nie mozna było temu zaradzic , nawet walki nie widzialem... podkreslam pisałem na forum w tym czasie .. Mało straciłem ale jednak prosze o zwrot

Acha patrzcie w logi co sie działo stoje w karczmie wiec nie nadpisałem nic od wydarzenia


20 Wrz 2013, o 19:18
Profil WWW
Uczeń Heremona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 3 Kwi 2012, o 23:47
Posty: 530
Podziękowano: 141 razy
Otrzymanych podziękowań: 32 razy
Nick w grze: Alt
Post Re: Nie wiem co się tało
viewtopic.php?f=84&t=29402

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=deBP2qJZ9XE
W grze od 12.2011 - 02.2014. Obecnie sporadycznie :)
Znany też jako Altair
Ostatni z rozwiązanej grupy Elitarnych Testerów.
Dawniej mod/smod na s4, eu, s3 i mod forum.com


20 Wrz 2013, o 19:23
Profil
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Maj 2011, o 21:41
Posty: 2129
Podziękowano: 468 razy
Otrzymanych podziękowań: 593 razy
Post Re: Nie wiem co się tało
Wygląda na to, że masz laga w tym miejscu.

Spróbuj wyczyścić cache i ciasteczka, może to jakiś błąd danych, który powoduje nadmierne obciążenie przy próbie przetworzenia informacji.


Zostałeś zabity, bo zapewne zaatakowali a Ciebie rozłączyło, w takim wypadku postać miała ustawiony def i ucieczkę.

_________________
Rzuff - s2 (Taern.pl)
Rzuffi - s1 (Taern.com)
Rzuff na YT: http://goo.gl/84D78E

Image


20 Wrz 2013, o 19:25
Profil
Współpracownik Gnarla
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Kwi 2013, o 14:55
Posty: 173
Miejscowość: Gdańsk
Podziękowano: 18 razy
Otrzymanych podziękowań: 35 razy
Nick w grze: Crazyzdf
Post Re: Nie wiem co się tało
to zadna odpowiedz alt

na zatrzymanym skrypcie nic zrobic sie nie da swiat staje... nigdzie nie pisze ze postac w grze w tym czasie stoji jak jak owieczka czekajaca na rzez... jakbym to wiedział to bym odswiezył strone i z głowy . Nie powinno tak byc

rzuff, ma wsio wyczyszczone... juz to wiele razy robiłem...
nikt mnie nieatakował ss jest dokładnie z tego zdarzenia.. widzisz bym był atakowany ? cmykło zatrzymało skrypt i odziwo jakims cudem ruszyło , nie odswiezałem zakładki z gra bo byłem zajety na forum i tym ss .

poprostu nie wiem co sie stało i co sie wydarzyło..

a i peta straciłem noz .....


20 Wrz 2013, o 19:27
Profil WWW
Pogromca Valdaroga

Rejestracja: 7 Cze 2011, o 18:39
Posty: 1306
Podziękowano: 52 razy
Otrzymanych podziękowań: 217 razy
Post Re: Nie wiem co się tało
Wyłącz muzyke i dzwieki wtedy sprawdz ;]

_________________
Kocham mojego Szopa :D


20 Wrz 2013, o 19:46
Profil
Współpracownik Gnarla
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Kwi 2013, o 14:55
Posty: 173
Miejscowość: Gdańsk
Podziękowano: 18 razy
Otrzymanych podziękowań: 35 razy
Nick w grze: Crazyzdf
Post Re: Nie wiem co się tało
ta smiej sie dalej, w logi idz zobaczi pomóz a nie sie nabijasz....

Skrypt był zatrzymany zrobiłem ss i sobie poszedłem obrobic obrazek w paincie aby pokazac na forum, jasno na sb pisałem o tym ... ze znów mnie wywaliło.. i robie obrazek a tu zaskoczenie pełne ktos mnie zdedał nawet nie wiem kto jak i gdzie... na walke jesli była nie miałem zadnego wpływu ... mam cicho w pokoju... jakby była walka to bym słyszał nie rob jaj, ze swiezakiem nie gadasz


20 Wrz 2013, o 19:52
Profil WWW
Pogromca Valdaroga

Rejestracja: 4 Kwi 2011, o 23:13
Posty: 1301
Podziękowano: 26 razy
Otrzymanych podziękowań: 502 razy
Post Re: Nie wiem co się tało
Przecież co chwilę udowadniasz, że masz problemy nie z taernem, ale z danym skryptem. Osobiście zmieniłbym przeglądarkę (na firefoxie często miałem problemy ze skryptami) lub chociaż zainstalował inną wersję (i usunął wtyczki oraz wszelkie toolbary), ale wyłączenie dźwięków też może pomóc. Po prostu masz przeciążoną przeglądarkę i sypie się w kryzysowych sytuacjach.
Najwyraźniej z jakiś powodów dane miejsce jest wymagające i powoduje problemy.


20 Wrz 2013, o 19:56
Profil
Pogromca Valdaroga

Rejestracja: 7 Cze 2011, o 18:39
Posty: 1306
Podziękowano: 52 razy
Otrzymanych podziękowań: 217 razy
Post Re: Nie wiem co się tało
Crazy zamiast pisac zrób to co napisałem i sprawdz, dopiero po tym wypowiedz sie.

_________________
Kocham mojego Szopa :D


20 Wrz 2013, o 19:58
Profil
Uczeń Heremona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Lis 2011, o 09:33
Posty: 494
Miejscowość: Kameneak
Podziękowano: 143 razy
Otrzymanych podziękowań: 106 razy
Nick w grze: Crossborn
Post Re: Nie wiem co się tało
Rowniez mialem taki problem na firefoxie, bijac zabe(bossa) wyrzucalo mnie z gry oraz wymuszalo restartowanie komputera, przez co musialem wszystko ladowac od nowa. Trzy razy probowalem ja ubic, za kazdym mnie wylogowywalo. Zmienilem na chrome. Na chromie niekiedy(raz na 7 dni okolo lub rzadziej) odswiezy mi przegladarke, ale nie musze restartowac kompa i inic nie traca. Jakis problem z wtyczka jest, nie tylko mi odswieza sie chrome.

_________________
_______
Image
Image


20 Wrz 2013, o 20:03
Profil WWW
Współpracownik Gnarla
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Kwi 2013, o 14:55
Posty: 173
Miejscowość: Gdańsk
Podziękowano: 18 razy
Otrzymanych podziękowań: 35 razy
Nick w grze: Crazyzdf
Post Re: Nie wiem co się tało
nie kumacie

to ze zatrzymało skrypt to kit z tym... swiat stajei ok... wazne co sie wydarzyło w tym czasie w grze... bo na nic w tym momecie wpływu nie miałem.. skad mam wiedziec ze gdy skrypt sie zatrzyma to w grze postac sobie dalej stoi i czeka na śmierc? no skad? nie ma informacji o tym nigdzie, jak bym wiedział to bym poprostu odswiezył strone i zszedł z czerwonego...

i jeszcze raz nie mówimy tu o tym ze mam problem z przegladarka czy flashem czasem wszedzie sie zdarza.. natomiast sprawa dotyczy tego co dzieje sie w czasie jego zatrzymania...

mozna powiedziec i to zapewne sugerujecie ze peszek ale to jest nieuczciwe , poniewaz nie miałem zadnego wpływu na przebieg wydarzenia..


20 Wrz 2013, o 20:06
Profil WWW
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 12 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 208 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron