Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 16 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna
 Rary 
Autor Wiadomość
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Lut 2013, o 19:38
Posty: 378
Miejscowość: Poznań
Podziękowano: 176 razy
Otrzymanych podziękowań: 105 razy
Nick w grze: Zuzialol
Post Rary
Witam. Rary, jak sama nazwa wskazuje: "rzadkie przedmioty" - mają być rzadkie, a coraz częściej widuje się ludzi z całym ekwipunkiem rarowym... I nie są one w ŻADEN SPOSÓB RZADKIE :!: A więc proponuję obniżyć drop rarów tak, żeby naprawdę spełniały swoją rolę np. do 0,5%, a nie 3%-5%, a sklepowe reczy polepszyć tak, żeby miały gdzieś połowę statystyk rarów. Wiem, że sklepówki zamierzacie polepszyć i dobrze się dzieje :)

_________________
Zuzialol 84 dr...
70 lvl wbity 27.07.2014 o godzinie 20:46.
80 lvl wbity 10.09.2015 o godzinie 16:50 :) Szybko mi idzie

Na zawsze pozostaje Pijanym Jeżem...

Do tego turkowy łuk 27 Zuziuk, mo 35 Teestpremki i inne

23 Wrz 2013, o 13:16
Profil
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Rejestracja: 1 Maj 2011, o 18:35
Posty: 1643
Miejscowość: RZE
Podziękowano: 302 razy
Otrzymanych podziękowań: 400 razy
Nick w grze: Buszcik
Post Re: Rary
Wyczerpujący post
Nic, tylko wprowadzać...


23 Wrz 2013, o 13:18
Profil
Post Re: Rary
bez jaj

dobrze jest jak jest , podbij lvl to zobaczysz jak sie dropi rary...

Jedynie moge sie zgodzic ze wzmocnieniem sprzetu w sklepie ale o połowe wzgledem rarów setów to sensu nie ma...

O 10% roznicy to juz nie tak zle i z braku laku moznaby i w skl;epowym pochasac na t a chwile lub to co proponujesz połowe to dalej sprzet sklepowy byłby bezuzteczny, zmiana zakładajaca roznice 10%dalej by trzymała rary i sety grubo ponad zwykłlym sprzetem ale mozna by było sie ostatecznie bez nich obejsc

szansa na drop juz i tak została drastycznie zmieniona , obnizona a ty jeszcze bardziej chcesz to ograniczyc?? Pomysł na zdecydowane NIE


23 Wrz 2013, o 13:25
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Lut 2013, o 19:38
Posty: 378
Miejscowość: Poznań
Podziękowano: 176 razy
Otrzymanych podziękowań: 105 razy
Nick w grze: Zuzialol
Post Re: Rary
Tu chodzi o klimat gry ;)
taernwiki napisał(a):
Rar - Nazwa określająca rzadki przedmiot, którego statystyki przekraczają granice zwykłych przedmiotów. Ich siła jest niezwykle potężna, a zdobycie bardzo trudne.
A zdobycie nie jest aż tak trudne :P Odrobinę zmniejszyć dropa i by pasowało do opisu, bo są ludzie, którzy co drugi boss rara mają.

_________________
Zuzialol 84 dr...
70 lvl wbity 27.07.2014 o godzinie 20:46.
80 lvl wbity 10.09.2015 o godzinie 16:50 :) Szybko mi idzie

Na zawsze pozostaje Pijanym Jeżem...

Do tego turkowy łuk 27 Zuziuk, mo 35 Teestpremki i inne

23 Wrz 2013, o 14:59
Profil
Post Re: Rary
Jak masz za dużo rarów to ja z chęcią wezme :) SebaVsmok na s4 :) pisz tutaj na forum jak coś...

A tak na serio niby jest to 4-5% a ja mam 145 smoków i ani jednego rara
proponuje ci zrobić podsumowanie: rary/ilość wszystkich bosów x 100%...


23 Wrz 2013, o 15:09
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Maj 2011, o 03:07
Posty: 1229
Podziękowano: 78 razy
Otrzymanych podziękowań: 463 razy
Nick w grze: Gildartz
Post Re: Rary
Hmm temat niejednokrotnie poruszany na forum, szczególnie przez starszych stażem użytkowników. Na początku to było mocno drażniące, teraz zresztą też, że w praktycznie każdej grze mmocrpg gracz ma na sobie jeden czy dwa rary, a reszta to zwykły ekwipunek, jednak, i jest to ogromne ALE, w Taernie obowiązują inne zasady. Tutaj rolę przysłowiowych rarów pełnią Przedmioty Epickie, a rary/sety to przeciętny ekwipunek. Dzieje się tak, dlatego że ich drop jest wysoki, ale nie można go obniżyć z powodu braku konkurencyjnego ekwipunku, ponieważ ekwipunek w sklepie kończy się bodajże na 50 lvl, a nie wyobrażam sobie siebie, jako postaci na praktycznie 120 lvl, latającym w ekwipunku dającym 20 stat, który jest na 50 lvl. To śmieszne. Łatwiej jest wprowadzić kilka nowych rarów przy dropie 3%, niż wymyślić setki itemów (nowe skiny, dobrać staty i poziomy etc), żeby umieścić je w sklepie. :) Więc drop rarów musi być taki z powodu braku konkurencyjności przedmiotów sklepowych, a dorobienie przedmiotów sklepowych pochłonie zbyt wiele czasu, więc lepiej zostawić tak, jak jest, i zająć się rzeczami na dzień dzisiejszy ważniejszymi - balans profesji, system pvp, system wojen gildiowych, sam system gildii i wiele, wiele innych, które aktualnie mają większy priorytet od ekwipunku.
Bless. :)

_________________
Image
Image
Image


23 Wrz 2013, o 15:35

Podziękowali: Zuzialol (23 Wrz 2013, o 15:47)
Profil
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Lut 2013, o 19:38
Posty: 378
Miejscowość: Poznań
Podziękowano: 176 razy
Otrzymanych podziękowań: 105 razy
Nick w grze: Zuzialol
Post Re: Rary
seba11pl napisał(a):
Jak masz za dużo rarów to ja z chęcią wezme :) SebaVsmok na s4 :) pisz tutaj na forum jak coś...

A tak na serio niby jest to 4-5% a ja mam 145 smoków i ani jednego rara
proponuje ci zrobić podsumowanie: rary/ilość wszystkich bosów x 100%...

Ja mam malutko wydropionych rarów, ale to ja... Tobie radzę przejrzeć ludzi 50+ i zobaczyć, jacy z nich mają mniej niż 3/4 eq rarowe. Są ludzie pechowi, którzy mało dropią, ale tacy po prostu kupują bez problemu i git.
@Gildartz
No właśnie rary/sety to nie ma być przeciętny ekwipunek :evil: Dobra, sklepowe kończy się na 50 lvl, rzeczywiście. To w sprawy dużych lvli już się nie wtrącam, ALE... Spójrzcie, ile z tych rzeczy sklepowych do 50 lvl ludzie mają na sobie... Wobec tego chociaż rary do rarów z fyo tak obniżyć, a wyżej NA RAZIE zostawić w spokoju. Może kiedyś będzie się chciało ludziom z ekipy zrobić sklepowe EQ na wyższy poziom. No i leci kufel za jedyną sensowną odpowiedź w całym temacie.
@Buszcik
Co jak co, ale po tobie takiej "wyczerpującej i sensownej" odpowiedzi się nie spodziewałem. Nawet ŻADNEGO argumentu nie podałeś.

_________________
Zuzialol 84 dr...
70 lvl wbity 27.07.2014 o godzinie 20:46.
80 lvl wbity 10.09.2015 o godzinie 16:50 :) Szybko mi idzie

Na zawsze pozostaje Pijanym Jeżem...

Do tego turkowy łuk 27 Zuziuk, mo 35 Teestpremki i inne

23 Wrz 2013, o 15:47
Profil
Uczeń Heremona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 2 Lut 2012, o 19:23
Posty: 533
Miejscowość: Podrzecze (małopolskie)
Podziękowano: 370 razy
Otrzymanych podziękowań: 229 razy
Nick w grze: Basfau
Post Re: Rary
Szansa na rara ciągle jest mała, ba, nawet zostało wprowadzone obniżenie lv-owe. Jak ludzie orają bossy to i rarki mają, przecież nie wzięły się z pierwszego lepszego szczurka.

_________________
Basfau - druid 116lv S3/S7
http://scr.hu/5nu/8uwes kod na nieśmiertelność

"Jestem chory na Polskę" ~ Jerzy Duda-Gracz

AvE Ja <3
Matematyka: Twierdzenie Drygurosa brzmi? Bug^2 + Lag^2 = Up^2


23 Wrz 2013, o 15:50
Profil
Uczeń Simona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 2 Lis 2011, o 16:44
Posty: 75
Miejscowość: Giżycko
Podziękowano: 17 razy
Otrzymanych podziękowań: 20 razy
Post Re: Rary
Bezsens. Sam mam problem ze zdobyciem czegoś. Niby 150 dz a żadnego rara. I tak jest ze wszystkim prócz wieży. Sam masz mało rarów i narzekasz że ktoś ma większe szczęście bo chodzi w full eq a mógł jest dostać od g/znajomych lub kupic za śmieszna cene.

_________________
Nope.


23 Wrz 2013, o 16:58
Profil
Współpracownik Gnarla
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Sty 2011, o 16:08
Posty: 170
Miejscowość: Wrocław
Podziękowano: 36 razy
Otrzymanych podziękowań: 16 razy
Serwer: Tolnor
Post Re: Rary
Wyobrażam sobie cene diabolo na s1 \o/

_________________
08.2010 START GRY

SERWER 1


23 Wrz 2013, o 19:35
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 16 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 398 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron