Odpowiedz  [ 39 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna
 Mag :) 
Autor Wiadomość
Pogromca Valdaroga

Rejestracja: 4 Kwi 2011, o 23:13
Posty: 1301
Podziękowano: 26 razy
Otrzymanych podziękowań: 502 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Mag :)
Cytuj:
osłabiali i na halicie wstawiali agresywne moby? żeby graczom nie było tak łatwo

Świetny argument za pozostawieniem aktualnego stanu rzeczy. Im więcej osób gania za magiem tym jest trudniej - po co ułatwiać graczom hlv grę?
Sam mag z kolei "ucieka" na dmother, żeby niskim lv nie było łatwo.
Wszystkim jest trudno - po co zmieniać?

Już szczególnie nie widzę tej zmiany, gdy argumentem jest "wkurza mnie to ze takie lolki biegają ( to nie jest jeden przypadek) i zabierają maga a potem zgarniają takie rarytasy".
Jakoś nie widzę powodu odmawiać komukolwiek możliwości, gdyż zbyt późno się zarejestrował i przypadkiem są gracze z większym stażem, którzy nie lubią gdy ktoś cokolwiek osiąga w tej grze. Masz strasznie samolubne podejście.

http://www.youtube.com/watch?v=uAB3GS0E_m4


29 Wrz 2013, o 10:55
Profil
Duma Forum!
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Paź 2010, o 22:03
Posty: 4171
Miejscowość: 100lica
Podziękowano: 452 razy
Otrzymanych podziękowań: 1822 razy
Nick w grze: HeavenM
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Mag :)
agresywne moby na halicie są głównie po to by zapobiegać bociarzom...

i magowi nie wprowadzę minimalnego lvl, to w ogóle nie wchodzi w grę, natomiast będzie on lekko zmieniony - w sumie mogę mu dodać rejon na czarnym koło Keme, to nie problem :)


29 Wrz 2013, o 10:57
Profil
Współpracownik Gnarla

Rejestracja: 26 Mar 2012, o 20:07
Posty: 228
Podziękowano: 92 razy
Otrzymanych podziękowań: 162 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Mag :)
To juz dawno powinno zostać zrobione. Do niedawna jak obserwowałem coraz wiecej ludzi niżej 50 poziomu szukało maga. To zaczyna robić się żałosne. Rock powinien byc do jakiegos 50 lvla a mag od 60 (nie atakują trójki na zakręcie i w lesie orkow, taka osoba w miarę moze na płaski wejść. Pomysl z tym zeby mag pojawiał sie na czarnym... Jestem na nie, niektórzy tylko staliby atakując osoby chace oddać aby tylko ich zdenerwować. Proponowalbym próg wzięcia zlecenia od maga na 60 poziom lub zmniejszenie częstotliwości pojawiania się go w lesie koldow i w górach. Większą szansa, że przygłupi mag zalezie na masyw.
Jeszcze jednym rozwiązaniem moze byc podzielenie nagród na progi lvlowe. (Czarną perła 30 lvl, Mięso 30 lvl, Owadzia mapa 55 lvl, Klucz na lodowego 65 lvl, Dusza vorlinga 70 lvl, reszta bez ograniczeń) Rozwiązanie tylko jedno ze względu na to że gdyby wszystkie z nich działały, zdobycie czegokolwiek byloby zbyt trudne.

_________________
piss.

https://www.youtube.com/watch?v=AN7ImRR6IHs



sub me


29 Wrz 2013, o 11:00
Profil
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Lut 2013, o 19:38
Posty: 378
Miejscowość: Poznań
Podziękowano: 176 razy
Otrzymanych podziękowań: 105 razy
Nick w grze: Zuzialol
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Mag :)
baloczi napisał(a):
To juz dawno powinno zostać zrobione. Do niedawna jak obserwowałem coraz wiecej ludzi niżej 50 poziomu szukało maga. To zaczyna robić się żałosne. Rock powinien byc do jakiegos 50 lvla a mag od 60 (nie atakują trójki na zakręcie i w lesie orkow, taka osoba w miarę moze na płaski wejść. Pomysl z tym zeby mag pojawiał sie na czarnym... Jestem na nie, niektórzy tylko staliby atakując osoby chace oddać aby tylko ich zdenerwować. Proponowalbym próg wzięcia zlecenia od maga na 60 poziom lub zmniejszenie częstotliwości pojawiania się go w lesie koldow i w górach. Większą szansa, że przygłupi mag zalezie na masyw.
Jeszcze jednym rozwiązaniem moze byc podzielenie nagród na progi lvlowe. (Czarną perła 30 lvl, Mięso 30 lvl, Owadzia mapa 55 lvl, Klucz na lodowego 65 lvl, Dusza vorlinga 70 lvl, reszta bez ograniczeń) Rozwiązanie tylko jedno ze względu na to że gdyby wszystkie z nich działały, zdobycie czegokolwiek byloby zbyt trudne.

Że ty na poważnie? :P Przede wszystkim co by miały robić lvle 50-60? Progi lvlowe na nagrody? :lol: :lol: Heaven napisał, że to nie przejdzie, więc temat jak dla mnie do zamknięcia.

_________________
Zuzialol 84 dr...
70 lvl wbity 27.07.2014 o godzinie 20:46.
80 lvl wbity 10.09.2015 o godzinie 16:50 :) Szybko mi idzie

Na zawsze pozostaje Pijanym Jeżem...

Do tego turkowy łuk 27 Zuziuk, mo 35 Teestpremki i inne

29 Wrz 2013, o 11:02
Profil
Współpracownik Gnarla

Rejestracja: 26 Mar 2012, o 20:07
Posty: 228
Podziękowano: 92 razy
Otrzymanych podziękowań: 162 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Mag :)
TAK na poważnie. Maluchy macie rocka i szukanie przez was maga, tylko jest to przeszkadzanie graczom którzy mogą zdobyć adekwatną nagrodę co do ich lvla.

_________________
piss.

https://www.youtube.com/watch?v=AN7ImRR6IHs



sub me


29 Wrz 2013, o 11:05
Profil
Pogromca Valdaroga

Rejestracja: 4 Kwi 2011, o 23:13
Posty: 1301
Podziękowano: 26 razy
Otrzymanych podziękowań: 502 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Mag :)
baloczi napisał(a):
TAK na poważnie. Maluchy macie rocka i szukanie przez was maga, tylko jest to przeszkadzanie graczom którzy mogą zdobyć adekwatną nagrodę co do ich lvla.
TAK na poważnie. Hlv macie swoje bossy i bicie przez was duszków/geo/wieży/smoka, tylko przeszkadza graczom którzy chcieliby sprzedać rar na swój poziom za adekwatną cenę.


29 Wrz 2013, o 11:43

Podziękowali: rzuff (29 Wrz 2013, o 19:22)
Profil
Jedną nogą w Haligardzie
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sie 2012, o 10:13
Posty: 27
Podziękowano: 9 razy
Otrzymanych podziękowań: 21 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Mag :)
Zuzialol napisał(a):
baloczi napisał(a):
To juz dawno powinno zostać zrobione. Do niedawna jak obserwowałem coraz wiecej ludzi niżej 50 poziomu szukało maga. To zaczyna robić się żałosne. Rock powinien byc do jakiegos 50 lvla a mag od 60 (nie atakują trójki na zakręcie i w lesie orkow, taka osoba w miarę moze na płaski wejść. Pomysl z tym zeby mag pojawiał sie na czarnym... Jestem na nie, niektórzy tylko staliby atakując osoby chace oddać aby tylko ich zdenerwować. Proponowalbym próg wzięcia zlecenia od maga na 60 poziom lub zmniejszenie częstotliwości pojawiania się go w lesie koldow i w górach. Większą szansa, że przygłupi mag zalezie na masyw.
Jeszcze jednym rozwiązaniem moze byc podzielenie nagród na progi lvlowe. (Czarną perła 30 lvl, Mięso 30 lvl, Owadzia mapa 55 lvl, Klucz na lodowego 65 lvl, Dusza vorlinga 70 lvl, reszta bez ograniczeń) Rozwiązanie tylko jedno ze względu na to że gdyby wszystkie z nich działały, zdobycie czegokolwiek byloby zbyt trudne.

Że ty na poważnie? :P Przede wszystkim co by miały robić lvle 50-60? Progi lvlowe na nagrody? :lol: :lol: Heaven napisał, że to nie przejdzie, więc temat jak dla mnie do zamknięcia.



do zamknięcia to był twój temat odnośnie zmniejszenia % na rara.. wielu graczy podziela moja opinie wiec dajmy się im wypowiedzieć.

Proszę ogranicz pisanie postów nic nie wnoszących, to nie Karczma. rzuff


29 Wrz 2013, o 11:47
Profil
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Lut 2013, o 19:38
Posty: 378
Miejscowość: Poznań
Podziękowano: 176 razy
Otrzymanych podziękowań: 105 razy
Nick w grze: Zuzialol
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Mag :)
AzionRafal napisał(a):
Zuzialol napisał(a):
baloczi napisał(a):
To juz dawno powinno zostać zrobione. Do niedawna jak obserwowałem coraz wiecej ludzi niżej 50 poziomu szukało maga. To zaczyna robić się żałosne. Rock powinien byc do jakiegos 50 lvla a mag od 60 (nie atakują trójki na zakręcie i w lesie orkow, taka osoba w miarę moze na płaski wejść. Pomysl z tym zeby mag pojawiał sie na czarnym... Jestem na nie, niektórzy tylko staliby atakując osoby chace oddać aby tylko ich zdenerwować. Proponowalbym próg wzięcia zlecenia od maga na 60 poziom lub zmniejszenie częstotliwości pojawiania się go w lesie koldow i w górach. Większą szansa, że przygłupi mag zalezie na masyw.
Jeszcze jednym rozwiązaniem moze byc podzielenie nagród na progi lvlowe. (Czarną perła 30 lvl, Mięso 30 lvl, Owadzia mapa 55 lvl, Klucz na lodowego 65 lvl, Dusza vorlinga 70 lvl, reszta bez ograniczeń) Rozwiązanie tylko jedno ze względu na to że gdyby wszystkie z nich działały, zdobycie czegokolwiek byloby zbyt trudne.

Że ty na poważnie? :P Przede wszystkim co by miały robić lvle 50-60? Progi lvlowe na nagrody? :lol: :lol: Heaven napisał, że to nie przejdzie, więc temat jak dla mnie do zamknięcia.



do zamknięcia to był twój temat odnośnie zmniejszenia % na rara.. wielu graczy podziela moja opinie wiec dajmy się im wypowiedzieć.
Wiem, że do zamknięcia, człowieku, nawet o to w tamtym temacie prosiłem :P

Proszę ogranicz pisanie postów nic nie wnoszących, to nie Karczma. rzuff

_________________
Zuzialol 84 dr...
70 lvl wbity 27.07.2014 o godzinie 20:46.
80 lvl wbity 10.09.2015 o godzinie 16:50 :) Szybko mi idzie

Na zawsze pozostaje Pijanym Jeżem...

Do tego turkowy łuk 27 Zuziuk, mo 35 Teestpremki i inne

29 Wrz 2013, o 11:48
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Cze 2012, o 14:48
Posty: 92
Podziękowano: 191 razy
Otrzymanych podziękowań: 117 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Mag :)
Bardziej by się przydał górny limit lvla , 100 np , bo co to jest oblecieć 4 mapki , czasu starczy na luzie ,mobki nie atakują ... troche za łatwo mi się zadaje ...

_________________
okrucieństwo jest naszą powinnością , bo cóż wredniejszego ....
tożsamość,nienawiść,pamięć

nie


29 Wrz 2013, o 13:28
Profil
Współpracownik Gnarla

Rejestracja: 26 Mar 2012, o 20:07
Posty: 228
Podziękowano: 92 razy
Otrzymanych podziękowań: 162 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Mag :)
DruidzkieŚci napisał(a):
Bardziej by się przydał górny limit lvla , 100 np , bo co to jest oblecieć 4 mapki , czasu starczy na luzie ,mobki nie atakują ... troche za łatwo mi się zadaje ...

Znaczy, że osoby wyżej 100 lvla nie mogłyby brać zlecenia? Śmieszne (nie mylić z zabawne) Kimmerul Mag powinien byc przeznaczony dla bardziej zaawansowanych graczy a nie laikow (lolków) 30 lvlowych zabierających maga ludziom nawet i 100+

_________________
piss.

https://www.youtube.com/watch?v=AN7ImRR6IHs



sub me


29 Wrz 2013, o 17:15
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 39 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 391 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron