Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 312 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29 ... 32  Następna
 co warto zmienić/poprawić/dodać - oczami graczy 
Autor Wiadomość
Taernijczyk z ekwipunkiem

Rejestracja: 31 Sie 2012, o 13:58
Posty: 23
Miejscowość: Warszawa
Podziękowano: 10 razy
Otrzymanych podziękowań: 18 razy
Post Re: co warto zmienić/poprawić/dodać - oczami graczy
W czacie handlowym kiedy próbuje się coś ponownie sprzedać zbyt szybko pokazuje się komunika, że można korzystać z niego raz na 10 minut. Myślę, że praktycznie by było wiedzieć ile czasu dokładnie brakuje do ponownej możliwości handlowania, np. 'będziesz mógł korzystać z czatu handlowego ponownie za 1m15s'.


Zatwierdzone, będzie wprowadzone - rzuff

_________________
Druid 85lvl Frigia
Voodoo 55lvl Friggia
S3


4 Paź 2013, o 08:14

Podziękowali: KrisJ80 (28 Lis 2013, o 23:59)
Profil
Jedną nogą w Haligardzie
Awatar użytkownika

Rejestracja: 1 Mar 2013, o 01:18
Posty: 32
Miejscowość: Gdańsk
Podziękowano: 11 razy
Otrzymanych podziękowań: 8 razy
Nick w grze: Kosterski
Post Re: co warto zmienić/poprawić/dodać - oczami graczy
Myślę, że warto dodać jakąś instancję z nowym bossem dla 60-90 lvli, druidzi już narzekają, że dostaną po tyłkach po updacie, że bossy są oklepane - nie uważam tak, ale to może być jakiś sposób na uspokojenie ich.

_________________
Gdy inni ślepo podążają za prawdą, pamiętaj NIC NIE JEST PRAWDZIWE
Gdy innych ogranicza moralność lub prawa , pamiętaj WSZYSTKO JEST DOZWOLONE
Działamy w mroku by służyć światłości.
NIC NIE JEST PRAWDZIWE, WSZYSTKO JEST DOZWOLONE.


4 Paź 2013, o 09:31
Profil
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 28 Wrz 2013, o 08:42
Posty: 1
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Nick w grze: Dragssss
Post Re: co warto zmienić/poprawić/dodać - oczami graczy
Siemka wszystkim graczom Taern !

Mam pomysl na nowy zwój,działał by tak jak damy ten zwoj na przedmiot to przedmiot na który dalismy ten zwój nie bedzie juz podpisany.Hmmm nazwiego go moze .... zwój podpisania :D nie mam pomysłow na nazwe pozdro dla aministracji i calego Taernu !


6 Paź 2013, o 09:09
Profil
Jedną nogą w Haligardzie
Awatar użytkownika

Rejestracja: 1 Mar 2013, o 01:18
Posty: 32
Miejscowość: Gdańsk
Podziękowano: 11 razy
Otrzymanych podziękowań: 8 razy
Nick w grze: Kosterski
Post Re: co warto zmienić/poprawić/dodać - oczami graczy
Pomysł do bani, wtedy nie byłoby żadnej różnicy między przedmiotem uszkodzonym, a nieuszkodzony, ponieważ np. mam diabolo, wbijam 100 lvl, zakładam vorleah, używam Twojego przedmiotu i mogę sprzedać diabolo za 13kk+, bezsens.

W tym temacie nie komentujemy postów innych.
- desacred.

_________________
Gdy inni ślepo podążają za prawdą, pamiętaj NIC NIE JEST PRAWDZIWE
Gdy innych ogranicza moralność lub prawa , pamiętaj WSZYSTKO JEST DOZWOLONE
Działamy w mroku by służyć światłości.
NIC NIE JEST PRAWDZIWE, WSZYSTKO JEST DOZWOLONE.


6 Paź 2013, o 12:24
Profil
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 9 Mar 2013, o 14:38
Posty: 2
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Re: co warto zmienić/poprawić/dodać - oczami graczy
Chciałbym poruszyć kwestie eventów.Wielu ludzi pracuje w tygodniu na różne zmiany i jest to niesprawiedliwe że eventy odbywają sie w tygodniu.Dlaczego nie można organizować eventów w weekendy kiedy każdy ma czas na gre? Wydaje mi sie że takie rozwiązanie byłoby bardziej sprawiedliwe.Pozdrawiam ludzi pracy


16 Paź 2013, o 19:30
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem

Rejestracja: 21 Lis 2011, o 21:49
Posty: 13
Podziękowano: 1 raz
Otrzymanych podziękowań: 4 razy
Post Re: co warto zmienić/poprawić/dodać - oczami graczy
mam taki pomysł żeby osłabić pety z 3 klatki bo są za dobre a pet nie powinnien zastępować gracza żeby miały te same ressy co pety z 2 klatki. Należe zbilansować pety gildyjne bo jest przepaść między nimi tak jak zbilansowaliście druida względem innych klas. Było by uczciwie dla wszystki.


16 Paź 2013, o 22:23
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem

Rejestracja: 31 Sie 2012, o 13:58
Posty: 23
Miejscowość: Warszawa
Podziękowano: 10 razy
Otrzymanych podziękowań: 18 razy
Post Re: co warto zmienić/poprawić/dodać - oczami graczy
Tak dziś myślałam, czy nie byłoby możliwości takiej 'historii gildyjnej graczy', która pomogłaby przy rekrutacji- nie zawsze kojarzy się konkretnego gracza z nicku i nie wiadomo, czego się można po takim spodziewać.
Wyobrażam to sobie tak:
W rankingu mogłaby pojawić się dodatkowa kolumna, w która wchodząc, można by mieć wgląd w spis kto kiedy i jak długo w jakiej gildii był (X dołączył do gildii Y 01.01.13 , X odszedł z gildii Y 02.01.13), oraz kanclerz gildii mógłby wpisać do takiego pobytu, po odłączeniu, referencję.
Może pomysł lekko przekombinowany, ale myślę, ze pomogłoby to w unikaniu cwaniaczków przy rekrutacji, odsianiu typu graczy na którym danej gildii zależy i skróceniu okresy próbnego.
Myślę, że nawet gdyby ktoś dostał po kłótni z kanclerzem 1 niesprawiedliwa ocenę, nie zmieniałoby to jego ogólnego widoku dla potencjalnych nowych gildii, natomiast gracz, który z każdej kolejnej gildii wyszarpuje co może i ucieka- musiałby się liczyć z konsekwencjami.

_________________
Druid 85lvl Frigia
Voodoo 55lvl Friggia
S3


16 Paź 2013, o 22:36
Profil
Błądzący w Tunelach

Rejestracja: 11 Sty 2012, o 20:27
Posty: 85
Podziękowano: 8 razy
Otrzymanych podziękowań: 9 razy
Post Re: co warto zmienić/poprawić/dodać - oczami graczy
apropos petów, czy można by wprowadzić pewnego rodzaju równouprawnienie wśród petów jeśli chodzi o resy, chodzi mi o to żeby wraz z awansowaniem pety z niższych klatek zdobywały takie same resy jak te z wyższych klatek po osiągnięciu odpowiedniego lvlu, tj 65 lub 80.


17 Paź 2013, o 14:10
Profil
Jedną nogą w Haligardzie

Rejestracja: 2 Cze 2011, o 20:15
Posty: 26
Podziękowano: 21 razy
Otrzymanych podziękowań: 36 razy
Nick w grze: Yzerman
Serwer: Tolnor
Post Re: co warto zmienić/poprawić/dodać - oczami graczy
Przychylam się do propozycji kolegi wyżej. „Moc” peta nie powinna zależeć od tego z jakiej klatki pochodzi, a od levelu jaki posiada. Wyższa klatka = mniej czasu na ekspienie peta do uzyskania wysokiego poziomu. Podobnie jak w przypadku profesji balans petów również by się przydał. Pety na tym samym poziomie powinny mieć zbliżoną wartość dla gracza i podobną przeżywalność. I nie chodzi mi tutaj tylko o pety z gildii, ogary również wyekspione do lvl 100+ powinny mieć podobną użyteczność co wyekspione pety z klatek.


17 Paź 2013, o 14:44
Profil
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 1 Sie 2012, o 13:06
Posty: 1
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 6 razy
Post Re: co warto zmienić/poprawić/dodać - oczami graczy
ustanowić możliwość zmiany nazwy gildi napewno zacheci to kupujacych gildie oraz drygu wiecej zarobi rzecz jasna :)

Poważnie się nad tym zastanawiamy.
-desacred


18 Paź 2013, o 20:33

Podziękowali: KrisJ80 (29 Lis 2013, o 00:01)
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 312 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29 ... 32  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron