Odpowiedz  [ 18 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
 [IDEA] Transformacja postaci w inną po planowanym update gry 
Autor Wiadomość
Pogromca Valdaroga

Rejestracja: 4 Kwi 2011, o 23:13
Posty: 1301
Podziękowano: 26 razy
Otrzymanych podziękowań: 502 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: [IDEA] Transformacja postaci w inną po planowanym update
Nie pierwszy i nie ostatni temat odnośnie możliwości zamiany klas. Dziwne, że temat jeszcze nie został zamknięty; taka opcja nie będzie w ogóle rozważana.
Dopóki nie ma możliwości używania eliksirów czy regeneracji dużej ilości hp (z przedmiotów) w trakcie walki, druid będzie niezastąpioną profesją. Przecież żaden gracz na 50 lv nie będzie chodził na duszki w 2-3 osoby do końca świata. Na tych poziomach pokonanie DZ bez druida ma zbyt niską szansę powodzenia, by ktokolwiek chodził tam (bez starannie dobranej i znanej sobie ekipy). To, że gracze 100+ mogą solować, wcale nie sprawi że 50 lv sobie poradzą.
Podobnych analogii wobec bossów można wysnuć wiele.

Zwłaszcza, że druid nie jest AŻ tak osłabiony.


4 Paź 2013, o 10:42
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem

Rejestracja: 10 Lis 2012, o 14:09
Posty: 11
Podziękowano: 11 razy
Otrzymanych podziękowań: 78 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: [IDEA] Transformacja postaci w inną po planowanym update
To ja chce mojego full ekwi sh zamienic na full ekwi mo 124+ i wyexpione tak samo itemy :D

_________________
Księciuunio Sheed 135+
Pykom czasem.


5 Paź 2013, o 12:55
Profil
Jedną nogą w Haligardzie
Awatar użytkownika

Rejestracja: 1 Mar 2013, o 01:18
Posty: 32
Miejscowość: Gdańsk
Podziękowano: 11 razy
Otrzymanych podziękowań: 8 razy
Nick w grze: Kosterski
Odpowiedz z cytatem
Post Re: [IDEA] Transformacja postaci w inną po planowanym update
Ten update to wielki krok, według mnie dobry.
Tak znam wasze teksty - Grasz vd, więc się zamknij się.

Ten update ma poruszyć wiele spraw:

- Zatrzymać graczy, którzy zapierniczają do 140 lvla.
Może wydawać się to dziwne, ale są ludzie, którzy potrafią siedzieć 24/7 i nic tylko biegać pod lód.
Po wprowadzeniu updatu, 70 druid nie pójdzie pod lód, bo będzie za słaby, co za tym idzie będzie zmuszony bić słabsze bossy, dzięki czemu będzie więcej wypraw na: Valdka, Jaske, Konstrukta V1, Fyodora, Modliszkę.

- Zmniejszyć bezsensowne ceny.
To już umówiłem nieco wyżej, ponieważ gdy bossy pod lodem przestaną być tak ostro farmione, będzie leciało mniej rarów, przez co ich cena podskoczy, za to bossy które wymieniłem wcześniej będą częściej farmione, dzięki czemu rary z nich będą spadały częściej, co zaowocuje spadkiem ceny rarów typu Diabolo, Xeno, (więcej Urnstuli/Urnstulów) itp.

- Wyrównanie szans w PvP
To pozostawiam wam do rozgryzienia.

Zastanówmy się co by się stało gdyby ten update nie miał wejść w życie:

- Bezsensowna kontynuacja odwróconego rynku.

- Szybkie wbijanie 140 lvla (i co dalej ?)

- Bicie bossów, które NIE SĄ przeznaczone na odpowiedni poziom.

Mimo, że mam tylko 76 poziom to cieszę się z nadchodzących zmian, (mimo że ani razu nie byłem pod lodem) ponieważ będzie więcej farmienia midlvlowych bossów.

Uważam że Administracja powinna dodać z 2 bossy na średnie poziomy, ponieważ te, które wymieniłem są już "oklepane".

Dobrze, że wejdzie kraina dla koksów, bo ile można siedzieć pod lodem i na Htadze, ale nie zapominajcie od midlvlach, dla których to będzie jazda według stałego wzoru.

_________________
Gdy inni ślepo podążają za prawdą, pamiętaj NIC NIE JEST PRAWDZIWE
Gdy innych ogranicza moralność lub prawa , pamiętaj WSZYSTKO JEST DOZWOLONE
Działamy w mroku by służyć światłości.
NIC NIE JEST PRAWDZIWE, WSZYSTKO JEST DOZWOLONE.


5 Paź 2013, o 14:56

Podziękowali: Maerle (5 Paź 2013, o 15:43)
Profil
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 2 Paź 2013, o 07:46
Posty: 5
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 1 raz
Nick w grze: RAGAN
Odpowiedz z cytatem
Post Re: [IDEA] Transformacja postaci w inną po planowanym update
Cały czas powtarzam a co z tymi graczami którzy zaczynając grac np 2 lata temu wybierali postać wtedy zupełnie inną od dzisiejszej ?

Co z tymi którzy poświęcili przez te 2 lata swój czas, a teraz nie widzą dalszego sensu na grę tą osłabiona postacią.

Czy nie jest uczciwym podejściem danie im czegoś w zamian ?

Mówimy tu o ludziach którzy dalej by chcieli grać w Taern ale uważają za bezsensowne granie np. osłabiony druidem czy tez innym charakterem

Idąc dalej tym tokiem myślenia dzisiaj mam np 82 lev pogodziłem się ze zmianami a za kolejne 8 - mcy wychodzi kolejny "upek" i kolejne np. osłabienie ... i co dalej ?

Czy dalej zaciskać zęby i grać ponieważ jest to jedyna postać i zainwestowało się w nią bardzo dużo czasu??

Czy testujemy cierpliwość i wytrzymałość graczy , ile jeszcze zniosą i kiedy w końcu rzucą grę ?

Czy takim graczom nie należy się od twórców gry jakaś alternatywa ?
/Nie wchodzi w grę budowa nowej postaci od początku/

Czekam na wasze opinie :)

Z uszanowaniem,

RAGAn s2


5 Paź 2013, o 21:58
Profil
Uciekinier Taernijczyk
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 Wrz 2013, o 17:21
Posty: 3
Miejscowość: Dąbrowa Górnicza
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Nick w grze: Chikusek
Odpowiedz z cytatem
Post Re: [IDEA] Transformacja postaci w inną po planowanym update
Ja się z kolegą wyżej zgadzam, ponieważ sam po przeczytaniu zmian skończyłem grę druidem i nie zamierzam do niego wracać gdyż moim zdaniem/innych druid to teraz po prostu zwykle ścierwo który służy tylko do leczenia a sam NIEWIELE będzie w stanie zrobić po upku.
2. Chyba że przy wejściu tych legendarnych podklas w "niedalekiej przyszlosci" (jakieś 2lata+) druid bd w stanie solować z dmg.. :)


7 Paź 2013, o 17:01
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Mar 2012, o 23:05
Posty: 144
Miejscowość: Sochaczew
Podziękowano: 28 razy
Otrzymanych podziękowań: 44 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: [IDEA] Transformacja postaci w inną po planowanym update
EgoistycznyEgoista napisał(a):
Ja się z kolegą wyżej zgadzam, ponieważ sam po przeczytaniu zmian skończyłem grę druidem i nie zamierzam do niego wracać gdyż moim zdaniem/innych druid to teraz po prostu zwykle ścierwo który służy tylko do leczenia a sam NIEWIELE będzie w stanie zrobić po upku.
2. Chyba że przy wejściu tych legendarnych podklas w "niedalekiej przyszlosci" (jakieś 2lata+) druid bd w stanie solować z dmg.. :)



Skonczyles hmm na 40 lvl ? Nie wiem może nie wiesz, a jak nie wiesz to Ci przypomnę ale głównym zadaniem druida i tego nie zmieni żadne upek i czy Wam to się podoba czy nie, ale jest chronienie dupy członką ekipy to jest: leczenie zeby nie padli dawanie kondy by mieli za co bic oraz zrodla oraz korzeniowanie i zabieranie PA tak by rywal czół się słabszy. Jedźmy dalej. Przeczytaj jeszcze raz tutaj na forum post (chyba) Desacreda w którym jasno było napisane, że druid nie będzie leczyl mnie a więcej nawet to zostało ładnie przedstawione. Druid dalej będzie uber koxem który bedzie w stanie solowac bossy no ale po twoim wpisie moge z cala swiadomoscia moich slow napisac ze ty do tego zacnego grona nie bedziesz sie zaliczal. Po prostu nie znasz podstaw gry druidem :)

_________________
"Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem."



21:26 GumisKabi: bo Nekro jest graczem ktory jest gmem a nie gmem ktory udaje gracza:P


7 Paź 2013, o 17:07
Profil
Uciekinier Taernijczyk
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 Wrz 2013, o 17:21
Posty: 3
Miejscowość: Dąbrowa Górnicza
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Nick w grze: Chikusek
Odpowiedz z cytatem
Post Re: [IDEA] Transformacja postaci w inną po planowanym update
Gralem druidem sporo czasu ale mam dość po każdym upku bycie osłabianym i teraz jeszcze taka paranoja ^ :) Wole ryckiem stać dawać blok ochro i pachnieć ^


7 Paź 2013, o 17:13
Profil
Pogromca Valdaroga

Rejestracja: 4 Kwi 2011, o 23:13
Posty: 1301
Podziękowano: 26 razy
Otrzymanych podziękowań: 502 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: [IDEA] Transformacja postaci w inną po planowanym update
To se pachnij, tylko że za blokiem celność będzie mniejsza... a ryc na 120+ to nadal spory problem w balansie, więc uważaj żeby i on w jakimś upie nie dostał.


7 Paź 2013, o 17:19
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 18 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 407 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron