Odpowiedz  [ 2 posty(ów) ] 
 Kilka pomyslow co do gry. 
Autor Wiadomość
Jedną nogą w Haligardzie
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Maj 2012, o 09:52
Posty: 31
Miejscowość: Rzeszów
Podziękowano: 5 razy
Otrzymanych podziękowań: 20 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Kilka pomyslow co do gry.
Witam chcialem przedstawic pare wlasnych pomyslow co do gry. Odrazu pisze, ze nie kazdemu musza sie one podobac to sa moje wlasne poglady ale moze ktorys z nich zostanie wykorzystany kiedys i dodany w jakims upku ;)

1. Gildie

a) pierwsza z ofert dotyczy surki/zlota/platyny a o co dokladniej ? zeby kanclerz i stratedzy mieli wykresy i dane na temat kto ile i czego wplacil do gildi w danym odstepie czasowym lub ogolnie dla gildi gdy tylko sie do niej dolaczylo.

b) wykres albo statystyka kto ile bierze bufkow mozliwosc blokady bufkow jesli dana osoba pobiera a nie doklada sie do nich wiem ze takie osoby sa i dobrze by bylo gdyby je mozna bylo skontrolowac bardzo by sie takie cos przydalo. tak samo jak wyzej dane by byly podane dla kanclerza i strategow no i oczywiscie nie dodalem ze dla danego gracza by wiedzial co zrobil dla gildi.


2. PvP

odnosnie pvp mial bym oferte taka by urozmaicic szczegolnie rankingi lowcow jak i zabojcow. a o co dokladniej chodzi ? np robic tygodniowy albo miesieczny turniej kto nabije jak najwiecej statusu jako lowca albo zabojca oczywiscie z pewnymi wytycznymi punktowymi zeby nie bylo tak latwo. punkty mozna by bylo liczyc tak ze dostaje sie je jedynie za przedzialy lvlowe np mam 80 lvl i jesli zabije 50 lvl z rsem dostaje 1-10 pktow czyli malo bo ma o wiele mniejszy lvl ale tak od mojego lvlu w gore jesli zabije rsa dostaje tyle pktow jaki mial lvl + roznica lvli wiadomo zabijam 100 lvl dostaje 100+20 itp itd. mysle ze to moglo by urozmaicic rozgrywke dla osob ktore szczegolnie lubia sie "orac" i mogly by sie w to pobawic a pozatym zarobic jakies ciekawe nagrody.

to sa moje male propozycje oczywiscie wiem ze znajdzie sie paru hejterow ktorzy znajda jakas literowke czy cos podobnego i bd trolowac prosze odposcie sobie ;) raczej prosil bym o ocene pomyslow niz patrzyc na tresc jego mysle ze kazdy rozumie jak nie to napiszscie postaram sie wyjasnic.


18 Paź 2013, o 19:24
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Mar 2012, o 23:05
Posty: 144
Miejscowość: Sochaczew
Podziękowano: 28 razy
Otrzymanych podziękowań: 44 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Kilka pomyslow co do gry.
Co do punktu AD 1 http://forum.taern.pl/viewtopic.php?f=121&t=31822


Co do punktu AD 2:

Piszesz, że fajnie sie orać ale dajesz ograniczenia. Jak się orać to na całego bez ograniczeń a co ! Niech pięć ludzi z 30 lvl zabije jakiegoś 90 lvl i niech ma frajde :) A tak na poważnie, jako zagorzały fan bijatyk jakoś mnie twój pomysł nie rusza. Rankingi są i widać kto jest najlepszy z czach/tarcz, można by było jedynie to w pewnym sensie rozbudować (no ale nie tak jak ty to przedstawiłeś). Można by było wprowadzic dodatkowo w celu zarobku jakiegos "Stróżą Prawa", ktos zlece na kogos polowanie my go zabijamy i dostajemy kase :) Ten pomysł również by trzeba było rozbudowac :P


P.S - Na przyszłość staraj sie pisac bardziej czytelniej

_________________
"Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem."



21:26 GumisKabi: bo Nekro jest graczem ktory jest gmem a nie gmem ktory udaje gracza:P


18 Paź 2013, o 19:39
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 2 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 425 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron