Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 11 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna
 Zbanowany na s4 
Autor Wiadomość
Uciekinier Taernijczyk
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Sie 2013, o 05:54
Posty: 3
Miejscowość: Giżycko
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Nick w grze: Kukiel
Post Zbanowany na s4
Serwer: S1
Nazwa postaci: Xaviierr
Czas: 17:00
Opis:
Witam

Serwer: S4
Nazwa postaci: Xaviierr
Czas: 14.10.2013r około godz 15:00
Opis: Logując sie na konto zauważyłem ze mam konto Zbanowane. Dodam że na suuporcie też już pisałem.

http://www.support.taern.pl/view.php?e= ... =561570&c=
5123234e
link do zgłoszenia

Sytuacja za która mam bana: Dostałem od gracza passy hasło na jego konto. Poźniej ogołociłem postać sprzedając wszystko do sklepu u koldzicy. Następnie przerzuciłem całą kasę na swoje konto. Wyszło na to że dopuściłem się oszustwa nie myśląc i tym bardziej nie wiedząc że jest to karane banem.


Cały REGULAMIN przeczytałem ze zrozumieniem i na pewno go nie złamałem. Podczas rozmowy z GM na suuport napisałem ile zarobiłem na tym graczu i taką kwotę mogę oddać. Wiadomo ze bez tego konta nie jestem wstanie zwrócić graczowi tej kasy. dostałem od gm ss co do powodu dlaczego mam bana
http://screenshooter.net/8251929/grtjfxr
Na s4 wszystkie oszustwa karane są jednakowo - ban konta do zwrotu długu.
Nigdy czegoś takiego nie widziałem i nie znałem. Zasady że każdy Admin\Gm ma prawo nałożenia kary za przewinienia nieokreślone w regulaminie jeśli uzna taką za stosowną.

Zobaczcie obie strony ja i ten gracz obaj jesteśmy winni tym że ja oszukałem a z jego strony tym ze dał swoje passy nieznajomemu.
8.Gracz odpowiada za utrzymanie w tajemnicy swojego hasła. Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za utratę przez gracza hasła oraz loginu oraz późniejsze działania dokonane przy użyciu tych danych.

Jeżeli w regulaminie usługodawca nie ponosi odpowiedzialności chodzi mi o działania dokonane przy użyciu tych danych. To dlaczego Gm banuje. Jest to dla mnie niezrozumiałe.

jeszcze jedno małe pytanie czy firma http://www.whitemoon.eu/contact.html ustaliła ten regulamin ??
To nie jest Żadna skarga na GM z którym pisałem na suuport


Ostatnio edytowany przez Kali10088, 16 Paź 2013, o 08:53, edytowano w sumie 1 raz



16 Paź 2013, o 08:15
Profil
Duma Forum!
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Paź 2010, o 22:03
Posty: 4171
Miejscowość: 100lica
Podziękowano: 452 razy
Otrzymanych podziękowań: 1822 razy
Nick w grze: HeavenM
Post Re: Zbanowany na s4
Już Ci tłumaczę - czy w regulaminie jest napisane, że wolno kraść i oszukiwać? Czy w ogóle coś takiego musi być zabronione w regulaminie, żeby oczywistym było, że tak się nie robi bo normalnie ludzie nie kradną, a za kradzież grozi kara? Skoro jak sam przyznajesz, dopuściłeś się oszustwa/kradzieży to jaką kare byś sam sobie dal? Słowne upomnienie? A może pogrożenie palcem?

Ręce opadają jak czytam takie rzeczy i tak oczywiste sprawy, trzeba tłumaczyć człowiekowi, który jak sam twierdzi ze zrozumieniem przeczytał regulamin - to by wskazywało na umiejętność myślenia - czyny wskazują jednak na coś przeciwnego...


16 Paź 2013, o 08:31
Profil
Uciekinier Taernijczyk
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Sie 2013, o 05:54
Posty: 3
Miejscowość: Giżycko
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Nick w grze: Kukiel
Post Re: Zbanowany na s4
Witam

Tak jest to zrozumiałe ze nie wolno kraść i oszukiwać.Ale to jest gra tak samo nie wolno robić transakcji konto za konto co skutkuje także banem w najgorszym wypadku w najlepszym niczym, to jest z postu na tym dziale. Po prostu nie wiedziałem ze jest to karane banem na nie wiadomo jaki czas. Czy jest jakieś możliwe rozwiązanie bym dostał ub a potem uzbierał kwotę i rozliczył się z tym graczem?


16 Paź 2013, o 08:50
Profil
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Maj 2011, o 21:41
Posty: 2129
Podziękowano: 468 razy
Otrzymanych podziękowań: 593 razy
Post Re: Zbanowany na s4
Mam bardzo ładny cytat:

Leszek Kołakowski napisał(a):
Niewiedza nie zwalnia od odpowiedzialności, ponieważ są sytuacje, w których wiedzieć jest obowiązkiem moralnym.



Streszczając:
- dostałeś passy do konta
- sprzedałeś eq w sklepach
- przelałeś wszystko na swoje konto
- prosisz o unbana bo grać nie możesz
:?: :!:


PS Po tym jak podałeś dane na Support w tamtym zgłoszeniu zrobi się pewnie bałagan..

_________________
Rzuff - s2 (Taern.pl)
Rzuffi - s1 (Taern.com)
Rzuff na YT: http://goo.gl/84D78E

Image


16 Paź 2013, o 09:30
Profil
Uciekinier Taernijczyk
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Sie 2013, o 05:54
Posty: 3
Miejscowość: Giżycko
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Nick w grze: Kukiel
Post Re: Zbanowany na s4
Witam


Wszystko się zgadza. Zawiniłem mocno w tej sytuacji ale jeśli chcę się rozliczyć z Osobą poszkodowaną to potrzebuje swojego konta by uzbierać kwotę i mu oddać.
Dlatego proszę o ub


16 Paź 2013, o 16:39
Profil
Współpracownik Gnarla
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Maj 2011, o 20:16
Posty: 175
Podziękowano: 1 raz
Otrzymanych podziękowań: 4 razy
Nick w grze: Qubabarb
Post Re: Zbanowany na s4
Byś musia mu odac rary do Te go naprawe I jeszcze jak mial ulepszone tez . Wtedy bylo by ok. A ogólnie takim oszusta nie powinlo byc zmiluj się kara powinla byc nieodwracalna
. Jeśli skąd wziąłeś i logles na jego konto powinles odac takim stanie konto a nie cos kasowa
. A po 2 pewnie namówiłeś go do spolnego exp albo jakas zamianka. Do mnie to ban na cale konto!!!!

_________________
2012-2013 serwer 4 Barbarzynca :-) QubaBarb
2010-2011 serwer 3 kiedyś Nick: Brum Autko

Zamkniety Temat nic się z tym już nie zrobi ;)]


17 Paź 2013, o 11:47
Profil
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 19 Paź 2013, o 10:46
Posty: 1
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Nick w grze: Pomit
Post Re: witam jak mam zgłośic że moje konto maiło
być zbanowane na 24h 27.09.2013 a ban jest nadal ??? :?: :?: :!: :!:
i co mam zrobić aby odbanować konto Pomit na serwerze s3


Napisać na Support (support.taern.pl). rzuff


19 Paź 2013, o 11:06
Profil
Post Re: Zbanowany na s4
jako ze ten gosc na 100 % unbana nie dostanie , to tez nie mamozliwosci ani na dodadanie sie z tym poszkodowanym ani niema mozliwosci zwrotu czegokolwiek, chciałbym sie dowiedziec co w takim wypadku sie dzieje dla tego poszkodowanego?

czy zwracacie mu rownowartosc skradzionych rzeczy? pewnie nie

czy oddajecie mu to co stracił eq dokładnie takie samo ? pewnie nie

a moze oddajecie poszkodowanemu wszystkie itemy i kase jaka posiadał oszust ? pewnie nie

wiec zapytam z czystej ciekawosci po co bredzicie o tym by sie chłopak dogadał i oddał jak bana nie zdejmiecie to nic sie nie zmieni w tej sprawie a niezdejmiecie, wiec ten poszkodowany i tak lezy i kwiczy bo palcem nie kiwniecie nawet , powołujac sie na jakas durna formułke i odnosnik zeby sie dogadali i zeby mu oddał wszystko... w tej sytuacji poszkodowany nie ma nic i nie bedzie miał...

Jasne ze danie passów to jego bład, tez kare powinien poniesc ale nie robcie sobie jaj mówiac oddaj mu , przeciez nawet nie ma na to szansy.

Nie prosciej jasno napisac ...

gosciu jesteszłodziejem aw taernie nie ma miejsca dla takich jak ty kara jest ban dozywotni i nie ma dyskusji...

oraz wyjasnienie proste ze gosc poszkodowany moze liczyc dosłownie na nic... bo wkoncu sam passy dał... wiec musiał sie liczyc z taka mozliwoscia..

Prosto zwiezle i na temat a nie pierdzenie na supporcie o dupie marynie zaprzeproszeniem...


22 Paź 2013, o 03:03
Współpracownik Gnarla
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Maj 2011, o 20:16
Posty: 175
Podziękowano: 1 raz
Otrzymanych podziękowań: 4 razy
Nick w grze: Qubabarb
Post Re: Zbanowany na s4
Również miałem taki kłopot jak tu .
sprzedawałem na handlu epika i zostalem oszukany. Kupujący dostal unbana też musialem się dogadać.
miesiąc trawalo to żeby sie dogadać o zwrocie należności postaci platyn. I było tak że mi oddal część co mial dać. Po przez suport i kupcem bylo kwotą oszacowaną przez suport po dlugich pisaniu się dogadałem z oszustem albo na trochę mniejszą kwotę.
poszedlem mu na ugodę tez mial platyny na postaci ale bylo tak ze pozyczal od kolegow są później oddal mi jeszcze po odblokowaniu postaci.
Ja mialem takiego oszusta co mu zalezalo na odblokowaniu postaci bo mial 90 lvl.

_________________
2012-2013 serwer 4 Barbarzynca :-) QubaBarb
2010-2011 serwer 3 kiedyś Nick: Brum Autko

Zamkniety Temat nic się z tym już nie zrobi ;)]


22 Paź 2013, o 07:58
Profil
Współpracownik Gnarla
Awatar użytkownika

Rejestracja: 2 Sty 2012, o 21:24
Posty: 217
Miejscowość: Sanok
Podziękowano: 122 razy
Otrzymanych podziękowań: 150 razy
Nick w grze: Nasti
Post Re: Zbanowany na s4
AUTKO napisał(a):
Również miałem taki kłopot jak tu .
sprzedawałem na handlu epika i zostalem oszukany. Kupujący dostal unbana też musialem się dogadać.
miesiąc trawalo to żeby sie dogadać o zwrocie należności postaci platyn. I było tak że mi oddal część co mial dać. Po przez suport i kupcem bylo kwotą oszacowaną przez suport po dlugich pisaniu się dogadałem z oszustem albo na trochę mniejszą kwotę.
poszedlem mu na ugodę tez mial platyny na postaci ale bylo tak ze pozyczal od kolegow są później oddal mi jeszcze po odblokowaniu postaci.
Ja mialem takiego oszusta co mu zalezalo na odblokowaniu postaci bo mial 90 lvl.



To zupełnie inna sytuacja, tutaj ewidentnie konto było OKRADZIONE, i handel epikiem nie ma z tym nic wspólnego. Ty zostałeś oszukany, bo zwyczajnie nie policzyłeś dobrze, albo nie zwróciłeś uwagi ile kto Ci daje hajsu za epik. Tu ktoś dostał passy i owalił eq u kowala. A skoro sam się jeszcze do tego oficjalnie przyznaje niech pogodzi się z tym, że dostał bana. I jeden zawinił podając pasy i drugi, więc chyba najlepsze rozwiązanie optymalnie zostało użyte.

Potrzebujesz dostępu do konta by oddać kase? Exp nowe konto i staraj się nazbierać i oddać.

Gdyby kradzieże czy ogólnie oszustwa były właśnie w taki sposób karane myślę, że dużo mniej osób z takimi "pociągami" było by w tej grze. Bo dla mnie to lekko dziwne, dostaje kare prosi kolegę by za niego zwrócił i zadowolony wraca do gry jak gdyby nigdy nic. Sam ban takich ludzi niczego nie nauczy... Powinien być ban póki sam nie odpracuje całości długu! ;)

_________________
"Jak szczęśliwie żyliby niektórzy, gdyby o sprawy innych ludzi tak samo mało troszczyli się, jak o swoje własne...."

Nasti-VD 127 Ostlor
NastiiiV- Dru 50 Larkas


Image
http://scr.hu/0exu/mfv5r


22 Paź 2013, o 08:19
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 11 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 45 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron