Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 
 ranga specjalna 
Autor Wiadomość
Odpowiedz z cytatem
Post ranga specjalna
Otóz wpasc moze i nie wpadłem na nowosc ale fajnie by było gdyby jednak mozna było na forum posiadac swoje grupy..

macie kolory i grupy tester , mod admin i te rozowe hybrydy...

otóz kazdy widzi aktywnych graczy , proponuje z tej racji ze sa to osoby aktywnie biorace udział w zyciu forum aby były wyroznione...

Np ranga , Aktywny user, pomocnik czy cos w tym stylu i by nick tej osoby był inny od pozostałych np zółty niczym vip na wszelakich innych stronach. Jakie kryteria by musiały te osoby spełniac to Pan Mod Rzuff widzi kto jest aktywny i na tej podstawie mozna by takie rangi nadawac.. Plus moze strefa aktywnych graczy ukryta przed innymi z paroma tematami do wymiany pogladów by nie mieszac w głowach reszcie na forum...

Juz nie wspomne o dodaniu rangi specjalnej troll która tez mogła by byc bo wiele osob sie na ta range pisza, z racji łatwosci jejosiagniecia tez panmod rzuff wie kto mogłby ja miec... tu tez strefa klimatyczna niewidoczna dla wszystkich by była , z tematami płaczu, błagania o litosc,spamu itp..

oczywiscie dla tych rang byscie byli nieco bardziej wyrozumiali...w tych tylko działach z racji strefy klimatycznej...

fajnym urozmaiceniem było by tez gdyby sówj kolor na forum miały kobiałki.. ale to niewazne wazne to co proponuje wyzej...

Mysle zeurozmaiciło by to trocheforum, przyciagneło by wiecej osob, i co najwazniejsze co ludzie lubia musieli by sie starac by trafic do takiej grupy ludzi..

co o tym myslicie?


24 Paź 2013, o 20:46
Jedną nogą w Haligardzie
Awatar użytkownika

Rejestracja: 3 Sie 2012, o 18:19
Posty: 28
Miejscowość: Mazowsze :P
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Nick w grze: Tiril
Odpowiedz z cytatem
Post Re: ranga specjalna
jestem na nie, mym skromnym zdaniem :P Po cóż komplikować

_________________
Bu.
Serwer 2, Piękna i sławna Druidka
107 - (u)rośnie i będzie koksem.
Serwer 2, Piękna, dzielna Rycerka 69- z pomocą Zwyrol team rośnie duża i jest koksem .

Nie ogarniam -> Bum

24 Paź 2013, o 20:59
Profil
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 4 Kwi 2012, o 14:43
Posty: 251
Miejscowość: Kemenak
Podziękowano: 82 razy
Otrzymanych podziękowań: 16 razy
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: ranga specjalna
a co ze mną ?
Emerytowanym Troll Masterem :d

Dobra do rzeczy ...
Nie jestem pewien ale był już kiedyś taki post
Bynajmniej pamiętam że Ja osobiście poruszałem kwestie rang na forum trzeba by poszukać :d

Zapewne to nie przejdzie

_________________
WHY SO SERIOUS ?


Image


24 Paź 2013, o 21:31
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 3 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 232 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron