Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 5 posty(ów) ] 
 tłumaczenie 
Autor Wiadomość
Zabójca Tilsai
Awatar użytkownika

Rejestracja: 9 Kwi 2012, o 17:58
Posty: 769
Miejscowość: Gdańsk
Podziękowano: 454 razy
Otrzymanych podziękowań: 384 razy
Nick w grze: Maldito
Post tłumaczenie
Gdy nie było innych wersji językowych gry nie było z tym problemu jednak teraz coraz częściej tam gdzie w polskiej wersji gry powinien być tekst polski znajduje się tekst angielski . Przykład ?
Image
Poprawcie te błędy bo czasami gracz nowy może odnieść wrażenie że jest to tylko gra zagraniczna z Polskim tłumaczeniem..


Tak od siebie zapytam , do licha tworzycie zagraniczne serwery angielskie , francuskie , ruskie tłumaczenia skoro na tych zagranicznych i tak nikt nie gra a jeżeli już to polscy gracze w większości , według mnie powinniście przyłożyć największą wagę to tworzenia głównego tabu gry oraz tworzenia nowych mapek DLA NAS aniżeli tworzyć coś nadaremnie . Kto ma podobne zdanie niech da kufla żebym wiedział 8-)

_________________
Gram od: 2011-04-13
Image
PEWNE INFORMACJE POZOSTANĄ UKRYTE ! ; )

MALDITO OSTLOR 101
TOLNOR 60
HELLSINGMO OSTLOR 44
VIP OSTLOR 37
OZ TOLNOR 31


29 Paź 2013, o 21:48
Profil
Duma Forum!
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Paź 2010, o 22:03
Posty: 4171
Miejscowość: 100lica
Podziękowano: 452 razy
Otrzymanych podziękowań: 1822 razy
Nick w grze: HeavenM
Post Re: tłumaczenie
Nie widzę problemu - stwórz własną grę, samodzielnie określ jej model biznesowy, grupę docelową i rynki, które chcesz zdobywać. Wtedy zrobisz to po swojemu. Tymczasem pozwól osobom, które włożyły w Taerna kupę czasu, zdrowia i pieniędzy na rozwój owocu ich pracy wg. ich pomysłu, a nie Twoich wyobrażeń czy oczekiwań.


29 Paź 2013, o 22:11
Profil
Zabójca Tilsai
Awatar użytkownika

Rejestracja: 9 Kwi 2012, o 17:58
Posty: 769
Miejscowość: Gdańsk
Podziękowano: 454 razy
Otrzymanych podziękowań: 384 razy
Nick w grze: Maldito
Post Re: tłumaczenie
Z tym że bawicie się w zagraniczne wersje które i tak się do nieczego nie przydadzą (tak jak w przypadku us1) lecz o nas już zapomnieliście , o graczach cierpliwie czekających na dalszy rozwój gry , gry która jest piękna bo tworzona z pasją , jednak dla niektórych z ekipy tworzona jedynie dla zysku

Heavenmaker napisał(a):
Nie widzę problemu - stwórz własną grę, samodzielnie określ jej model biznesowy, grupę docelową i rynki, które chcesz zdobywać.

Ano rozumiem do czego zmierzacie , "rynki, które chcesz zdobywać" no jasne , głupi jestem że nie pomyślałem od razu , nie dość że od nas wyłudzacie niewiadomo jaką kase (37zł za marne 500 platyny) to teraz chcecie jeszcze dzierżyć pieniądzę zza granicy , ja byłem zawsze pewien że ta gra była stworzona z jakiejś pasji ale jednak w tych czasach wszystko się robi dla pieniędzy..

Odnośnie tematu , koniec dyskusji na temat pieniędzy , to sprawa wasza nie powinniśmy w nią ingerować , z mojej strony jedynie prośba o poprawienie tych błędów , niech polska wersja gry wygląda rzeczywiście po polsku bo w tej chwili nieładnie to wygląda

_________________
Gram od: 2011-04-13
Image
PEWNE INFORMACJE POZOSTANĄ UKRYTE ! ; )

MALDITO OSTLOR 101
TOLNOR 60
HELLSINGMO OSTLOR 44
VIP OSTLOR 37
OZ TOLNOR 31


29 Paź 2013, o 22:19
Profil
Współpracownik Gnarla
Awatar użytkownika

Rejestracja: 2 Sty 2012, o 21:24
Posty: 217
Miejscowość: Sanok
Podziękowano: 122 razy
Otrzymanych podziękowań: 150 razy
Nick w grze: Nasti
Post Re: tłumaczenie
HELLSING napisał(a):
Z tym że bawicie się w zagraniczne wersje które i tak się do nieczego nie przydadzą (tak jak w przypadku us1) lecz o nas już zapomnieliście , o graczach cierpliwie czekających na dalszy rozwój gry , gry która jest piękna bo tworzona z pasją , jednak dla niektórych z ekipy tworzona jedynie dla zysku

Heavenmaker napisał(a):
Nie widzę problemu - stwórz własną grę, samodzielnie określ jej model biznesowy, grupę docelową i rynki, które chcesz zdobywać.

Ano rozumiem do czego zmierzacie , "rynki, które chcesz zdobywać" no jasne , głupi jestem że nie pomyślałem od razu , nie dość że od nas wyłudzacie niewiadomo jaką kase (37zł za marne 500 platyny) to teraz chcecie jeszcze dzierżyć pieniądzę zza granicy , ja byłem zawsze pewien że ta gra była stworzona z jakiejś pasji ale jednak w tych czasach wszystko się robi dla pieniędzy..

Odnośnie tematu , koniec dyskusji na temat pieniędzy , to sprawa wasza nie powinniśmy w nią ingerować , z mojej strony jedynie prośba o poprawienie tych błędów , niech polska wersja gry wygląda rzeczywiście po polsku bo w tej chwili nieładnie to wygląda




Logiczną rzeczą bynajmniej dla mnie jest fakt, że ktoś kto wkłada kupe kasy na to by zrobić grę, traci mnóstwo czasu, na dopracowywanie każdego drobnego choć by szczegółu, chce w jakiś sposób zarobić... To nie ma być instytucja charytatywna... Poresztą nikt nie każe Ci zamawiać platyny, skoro tak bardzo jest dla Ciebie droga. Po co zagraniczne serwery? Po to by pokazać że i POLSKIE gry są zajebiste. I po przy tym także dobrze zarobić. Ty jak byś zainwestował w coś w jakiś swój własny biznes cokolwiek, nie liczył byś na zyski? Bo ja owszem.

_________________
"Jak szczęśliwie żyliby niektórzy, gdyby o sprawy innych ludzi tak samo mało troszczyli się, jak o swoje własne...."

Nasti-VD 127 Ostlor
NastiiiV- Dru 50 Larkas


Image
http://scr.hu/0exu/mfv5r


29 Paź 2013, o 23:01
Profil
Zabójca Tilsai
Awatar użytkownika

Rejestracja: 9 Kwi 2012, o 17:58
Posty: 769
Miejscowość: Gdańsk
Podziękowano: 454 razy
Otrzymanych podziękowań: 384 razy
Nick w grze: Maldito
Post Re: tłumaczenie
Może i się tutaj z Tobą zgodzę jednakże należałoby poprawić owe błędy oraz przyłożyć większą wagę do tego co już jest

_________________
Gram od: 2011-04-13
Image
PEWNE INFORMACJE POZOSTANĄ UKRYTE ! ; )

MALDITO OSTLOR 101
TOLNOR 60
HELLSINGMO OSTLOR 44
VIP OSTLOR 37
OZ TOLNOR 31


29 Paź 2013, o 23:06
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 5 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 193 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron