Odpowiedz  [ 76 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8
 Wybieranie ras , sylwetek 
Autor Wiadomość
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Mar 2013, o 12:02
Posty: 89
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 8 razy
Nick w grze: Naloko
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Wybieranie ras , sylwetek
Kidnapped napisał(a):
a czemunie, skiny np dla kobiet typowo mogły by byc,,, np jakies stringi zamiast spodni , stanikzamiast zbroi, lub jakis tam lisc klonu zamiast pasa... szpilkizamiast butów...

cow tym złego? ładnie obrobic ismiało mozna zapuscic w gre, przypomne tylko filmy i seriale np xena, herkules, czerwona sonia itp jaos tam w zbrojach pełnych nie latali i całkiem dobrze sie patrzyło.. tu tez powinna byc taka mozliwosc.

PS. Ale fakt ciekawie wygladajacych przedmiotów powinno byc w grze z 5 x tyle co wszystkich rarów i setów tak by urozmaicic wyglad..


Bo te filmy miały tyle realizmu w sobie co spełnienie obietnic wyborczych przez polskich polityków. Jak mi rozbiorą awatara, to żegnam się z grą. Chce grać wojownikiem a nie kurtyzaną. Jak lubisz gołe laski to zagraj w Runs of Magic albo inną azjatycką grę.

_________________
Rany zadane na ciele, tak jak powiedzieli, w imie...
Rany zadane sercu, są początkiem, końca!
Rany zadane duszy, i ty wiesz, iż to wie gdzie moje...
Rany zadane mojemu życiu, przeklinające głośno, niczym chaos!


26 Paź 2013, o 11:57
Profil
Jedną nogą w Haligardzie
Awatar użytkownika

Rejestracja: 7 Gru 2012, o 16:03
Posty: 27
Miejscowość: Katowice/Dąbrowa Górnicza
Podziękowano: 1 raz
Otrzymanych podziękowań: 5 razy
Nick w grze: Vozus
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Wybieranie ras , sylwetek
Podoba mi się ten pomysł, aczkolwiek sylwetka, karnacja skóry bardzo na TAK to rasa już niekoniecznie.. gdzieś w głowie marzy mi się łucznik o rasie elfa albo barbarzyńca siejący postrach na swoich malutkich nóżkach kolda jednakże uważam że zepsułoby to wątek fabularny naszej gry gdyż Taernijczyk to człowiek i wywodzi sie z krainy gdzie nie poznajemy innych magicznych istot a na koldów trafiamy dopiero w późniejszych etapach :)

_________________
Nick: Vozus
Serwer: V
Profesja: Rycerz
Poziom: 60
Gildia: Assassins of Kings

"Na woj­nie ten wyg­ry­wa, kto naj­mniej błędów popełnia."
Rycerz 95 oraz Druid 140 aktualnie : OFF
Image


26 Paź 2013, o 13:08
Profil WWW
Jedną nogą w Haligardzie
Awatar użytkownika

Rejestracja: 3 Sie 2012, o 18:19
Posty: 28
Miejscowość: Mazowsze :P
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Nick w grze: Tiril
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Wybieranie ras , sylwetek
Elfy? o.O To jeszcze dajmy wróżki, jednorożce jako pety, dodajmy ploxom różowe skrzydełka i będzie słiiiit :D Elfiątka będą atakowały niedobre Uthory, wróżki będą uciszać etc. Toć to nijak nie ima się klimatu gry.
Nie wiem czy to jest dobry pomysł. Co prawda sposób druid wygląda niezbyt przystojnie tak rozkraczony, a barbarzyńca niedługo wywróci koziołka z tym mieczykiem. Ale nie przesadzajmy koxy ^_^

_________________
Bu.
Serwer 2, Piękna i sławna Druidka
107 - (u)rośnie i będzie koksem.
Serwer 2, Piękna, dzielna Rycerka 69- z pomocą Zwyrol team rośnie duża i jest koksem .

Nie ogarniam -> Bum

30 Paź 2013, o 13:35
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Mar 2013, o 12:02
Posty: 89
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 8 razy
Nick w grze: Naloko
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Wybieranie ras , sylwetek
Tiril napisał(a):
Elfy? o.O To jeszcze dajmy wróżki, jednorożce jako pety, dodajmy ploxom różowe skrzydełka i będzie słiiiit :D Elfiątka będą atakowały niedobre Uthory, wróżki będą uciszać etc. Toć to nijak nie ima się klimatu gry.
Nie wiem czy to jest dobry pomysł. Co prawda sposób druid wygląda niezbyt przystojnie tak rozkraczony, a barbarzyńca niedługo wywróci koziołka z tym mieczykiem. Ale nie przesadzajmy koxy ^_^

Ale ty wiesz, że elfy z legend europejskich to małe (metr, może niecałe półtora) wredne stworzenia o bladej (lub kredowo białej) skórze, wielgachnych owadzich skrzydłach, wielkich głęboko osadzonych czarnych oczach oraz szerokich szczękach z zębami jak u rekina? Porywały dzieci, czasami dorosłych, rzucały okropne klątwy (głównie związanych z wizerunkiem) i zabijały ludzi w tragikomiczny sposób (na przykład kazały im tańczyć aż do śmierci z wyczerpania albo sprawiały, że człowiek nabierał takiego obrzydzenia do jedzenia, że nie mógł nic przełknąć). Nie mają niemal nic wspólnego z elfami Tolkiena czy wróżkami z Nibylandii. To wstrętne, przerażające, niebezpieczne i przede okrutne istoty. I takim elfem chętnie bym pograła. Precz z utartymi schematami!

Tak samo można przetworzyć inne rasy. Niziołek co prawda może pozostać takim, jakim go Tolkiem stworzył (chyba, że ktoś ma lepszy pomysł). Wampir nadaje się raczej na moba, bo inaczej musiałby błyszczeć, żeby móc normalnie chodzić na zewnątrz, a centaur ma cztery kopyta i nie można mu założyć dolnej części ekwipunku.

Osobiście wolę, aby na początek weszły do caa (create-a-avatar) opcje modyfikowania koloru skóry, wzrostu oraz tuszy (sylwetki jak kto woli), a dopiero potem pojawiły się rasy. Z ras, które moim zdaniem nie zniszczą klimatu to:
- Elfy (wersja folklorowo-creepypastowa),
- Półelfy zwani też Podmieńcami (elfy wychowane przez ludzi, nie posiadające skrzydeł),
- Półogry (półorki?),
- Niziołki,
Dalej nie mam pomysłu.

_________________
Rany zadane na ciele, tak jak powiedzieli, w imie...
Rany zadane sercu, są początkiem, końca!
Rany zadane duszy, i ty wiesz, iż to wie gdzie moje...
Rany zadane mojemu życiu, przeklinające głośno, niczym chaos!


1 Lis 2013, o 14:16
Profil
Uciekinier Taernijczyk
Awatar użytkownika

Rejestracja: 6 Lis 2013, o 19:50
Posty: 3
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Nick w grze: ParadoxVd
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Wybieranie ras , sylwetek
Ja chciałbym mieć kaloryfer na klacie :D Kolor skóry jest nawet ok , lecz myślę że posypalyby się kneble za rasizm! :)
Jeśli chodzi o te całe orki, elfy itd. to przesada. Jestem zdecydowanie za nowymi mapkami i podklasami niż za postaciami wymyślonymi przez tolkiena.

Ktoś zaproponował dodatkowe PU dla człowieka. Brałbym go bez zastanowienia! 8-) Byłby zbyt mocny! :D

Takie moje skromne zdanie


10 Lis 2013, o 22:03
Profil
Jedną nogą w Haligardzie
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Lut 2013, o 19:45
Posty: 25
Podziękowano: 41 razy
Otrzymanych podziękowań: 25 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Wybieranie ras , sylwetek
Nie jestem za wprowadzeniem do gry tego pomysłu. Jakoś nie wyobrażam sobie widzieć w Taernie orkow elfow itp. Podoba mi się tak jak jest i koniec :D


11 Lis 2013, o 22:49
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 76 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 164 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron