Odpowiedz  [ 11 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna
 Quest 
Autor Wiadomość
Błądzący w Tunelach

Rejestracja: 24 Mar 2013, o 12:01
Posty: 87
Podziękowano: 220 razy
Otrzymanych podziękowań: 41 razy
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Quest
Cześć
Mam pomysł na nowy quest nazywał by się : drzewko szczęścia. Teraz przedstawie jak by wyglądał :
etap 1: idziemy do augusta : drzewa w wiosce druidów. Dialog:
gracz: Cześć auguście marnie wyglądasz, gnębi Cie coś?
npc: Witaj jeśli już mnie o to pytasz to tak
Gracz: [dalej] / bywaj może do Ciebie kiedys zajrzę
npc: ( gdy wybierzemy opcje dalej ) ostatnio chodzili po jaskiniach bandyci którzy nakłuwają moje korzenie w których znajduje się moja żywica - bardzo cenna żywica która jeśli się ją przyrządzi odpowiednio daje moc wiecznego szczęścia. Tu pojawia się moja prośba chciał bym byś znalazł łotrów i ich ukarał za to że niszczą mi korzenie, śpiesz się bo jeśli wypiją moją żywice będą niepokonani.
npc: ( jeśli wybierzemy opcje bywaj może.... ) ech nikt nie chce pomoc dla biednego starego drzewa bywaj.

(TERAZ IDZIEMY DO JASKIŃ ŁOTRY SIEDZĄ TAM GDZIE SĄ ŚWIECĄCE RYBY IDZIEMY W TAMTĄ STRONĘ I BĘDZIE TAKA ZIELONA STRZAŁKA POKAZUJĄCA NPC LECZ TO NIE NPC A "KRYJÓWKA W SKALE " NACISKAMY NA NIĄ I NACISKAMY OPCJE CHOWAM SIĘ. SŁYSZYSZ JAK ROZMAWIAJĄ:)
Zenek: Teraz władze nic nam nie zrobią będziemy niepokonani[ słyszysz jak się parszywie śmieją]
Rupert: Zenek nie śpiesz się tak potrzeba nam jeszcze jednego składnika ta żywica bez prastarej energii.
Zenek: masz racje weźmiemy prowiant i tam zaraz pójdziemy.
(powracasz do swoich myśli ) TwojeMysli : a więc teraz chcecie zdobyc kolejny składnik ide tam.
(TELEPORTUJE NAS NA OGROWISKO I Z OGROWISKA LECIMY NA TO MIEJSCE GDZIE SIĘ ZDOBYWA PRASTARĄ ENERGIE WIDZISZ JAK BANDYCI JUŻ TAM STOJĄ IDZIESZ DO NICH I WALCZYSZ Z 2x arcy bandyta i 3x arcy łotr PO WALCE WIDZISZ JAK JEDEN Z BANDYTÓW - OSTATNI KTÓRY PRZEŻYŁ ( RUPERT) - ŁĄCZY ŻYWICE Z ENERGIĄ I JĄ PIJE JAK SIĘ RUSZYSZ TO CIĘ ATAKUJE RUSZASZ SIĘ ATAKUJE CIĘ I MA 20 K HP I WALI PO 2K ( JEST TO ŁOTR ŁUCZNIK ) Z OGNISTEJ STRZAŁY I MA 99 % JAKIEGO BYS DEFFA NIE DAŁ :>)
po dedzie idziemy do augusta i z nim rozmawiamy :
gracz: auguście niestety nie udało się zabić wszystkich zabiłem pięciu jeden został zrobił eliksir i mnie pokonał. Na twoje szczęście nie będzie już niszczył korzeni
npc: Dziękuje Ci dam Tobie nagrodę za to co zrobiłeś. Jeśli chcesz go pokonać jest 1 wyjście dość ryzykowne ale jedyne. podejmiesz się go ?
Gracz: tak podejmę mów w czym rzecz/ nie boję się ( kończysz zadanie i dostajesz tylko nagrodę od augusta za przepłoszenie bandytów )
npc : ( opcja TAK ) Świetnie idź do obozu imperialnych niedaleko plaży wejdź do wieży petera i porozmawiaj z nim postaraj się zdobyć konstrafgert jest to mikstura która działa tak samo jak moja żywica i prastara energia.
Gracz: dobrze więc idę do petera

(dostajemy nagrodę 30k expa + 10k złota. Idziemy do petera i dialog wygląda tak ) gracz :witaj słyszałem że masz gdzieś schowane różne eliksiry
npc: tak to prawda nie interesuje mnie skąd to wiesz interesuje mnie co Ci potrzeba.
gracz potrzebuje konstrafgert.
npc: hmm a tak mam ten eliksir lecz mimo że jesteś z taernu nie dam Ci go za darmo. Jeśli chcesz go musisz zabic 5 imperialnych i przynieść mi ich naramienniki.
Gracz: dobrze niebawem wrócę z naramiennikami szykuj eliksir.

(ubijasz 5 imper bierzesz blaszki ich i lecisz do petera ) dialog :
gracz: mam już naramienniki teraz konstrafgert.
npc: świetnie proszę o to eliksir którego Ci potrzeba powodzenia.

(idziemy do augusta i informujemy o sukcesie ) dialog:
gracz: witaj! mam to o co prośiłeś
npc: świetnie idź teraz szukać łotra i przed walką z nim wypij to. Mimo lekko mocniejszego działania niż moja żywica konstrafgert nie działa przez cały czas. Powodzenia!

( wcześniej było napisane że chcą się odegrać na władzach imperium - na imperialnych. Biegniesz do obozu imperialnych niedaleko keme. wchodzisz tam i gadasz zNollem
gracz: cześć czemu tu tak pusto ( nie ma tu ani jednego imperialnego będzie to specialna insta )
npc: witaj wszycy poszli na zwiad na grań podobno grasuje tam szajka bandytów
Gracz : to nie jest szajka bandytów tylko jeden bandyta grozi im niebezpieczeństwo musze im pomóc
npc: czekaj czekaj skoro to jeden bandyta to co on zrobi dla całej wyszkolonej armi imperialnych ?
Gracz: to nie jest zwykły bandyta to jest bandyta po wypiciu zywicy augusta
npc: ojejku w takim razie leć im pomóc może dać radę

( idziemy na gran i tam widzimy ruperta i cały oddział nieżywych imperialnych podchodzi do ledwo żywego dowódcy i dialog : )
npc: jeśli dasz radę powiedz dla mojej żony ...( umarł )
(kończysz rozmowe podchodzisz do ruperta dialog : )
gracz : pomszcze ich [wypijasz eliksir.Walka]
(teraz rupert ma 15 k hp tyle co arcy łotr zreki i wali takimi samymi atakami co arcy łotr. Walka wygąda tak jak z jakimś mega arcy łotrem. po walce : rupert ledwo żywy zamienia się w zwykłego arcy łotra i walka po walce podnosimy skrzynkę : zapas żywicy augusta. lecimy do augusta i informujemy o sukcesie .) dialog z augustem:
Gracz: witaj udało mi się go pokonć teraz twoje korzenie mogą się jeszcze bardziej rozrastać. a i jeszcze coś znalazłem sporo twojej żywicy w plecaku ruperta
npc : świetnie dziękuję Ci bardzo teraz wiem że mogę Tobie zaufać.Lecz coś jeszcze mnie nęka, w moim korzeniu została jeszcze dziura po igłach które wbijały te opryszki i tu wchodzisz Ty idz zdobądź 2 pajęcze włókna z pajęczych jaj i obwiń nim ranę na moim korzeniu.

( lecimy po włókna i idziemy do korzeni tam gdzie w próbie dr stały drzewce jest tam strzałka gadamy z nią i mamy taki tekst [ bandażuję ranę na korzeniu ] naciskamy to. nagle pojawia się grupki : 1x : 5x komar, 5x nietoperz; 2x : 5x szczur - przyciąkną je zapach żywicy. Musimy je zabić i po tym idziemy do augusta i gadamy ) dialog:
gracz :Wszystko załatwione teraz jesteś bezpieczny
npc: dziękuje wiedziałem że mogę na Ciebie liczyć. O to twoja nagroda.A za te żywice dam Ci eliksiry.

Wykonałeś zadanie
Otrzymałeś : 75 000 doświadczenia otrzymałes: 70 000 złota otrzymałeś wywar zdrowia ( 5 ), inhibitor topazowy (1 )
Q był by dostępny od 44 lvla i wymagany Quest próba druidów


Ostatnio edytowany przez filipWasil 11 Lis 2013, o 09:54, edytowano w sumie 2 razy



10 Lis 2013, o 11:43
Profil
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 1 Paź 2011, o 15:38
Posty: 249
Miejscowość: Daleko
Podziękowano: 150 razy
Otrzymanych podziękowań: 472 razy
Nick w grze: Brigitte
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Quest
Za łatwo, za dobra nagroda + Ekipa nie szuka pomysłów na nowe questy.

_________________
LARKAS
Brigitte
74 VD
Mordoorr 27 BB
"...and we don't know why
we fear, how we feel inside..."


10 Lis 2013, o 12:59
Profil
Zabójca Tilsai
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Paź 2011, o 22:01
Posty: 799
Podziękowano: 66 razy
Otrzymanych podziękowań: 195 razy
Nick w grze: Eld
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Quest
Kij napisał(a):
Ekipa nie szuka pomysłów na nowe questy.

właśnie że szukają pomysłów na nowe questy

jak na taką nagrodę to quest trzy razy za krótki

_________________
We are all the same, players in the game.


10 Lis 2013, o 13:30
Profil
Błądzący w Tunelach

Rejestracja: 24 Mar 2013, o 12:01
Posty: 87
Podziękowano: 220 razy
Otrzymanych podziękowań: 41 razy
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Quest
koperek to w ten czas zamknij cos poprawie i znowu pokaże :)
@down dlatego proszę o zamknięcie i jak będe miał czas to poprawie rozbuduje


Ostatnio edytowany przez filipWasil, 10 Lis 2013, o 16:16, edytowano w sumie 1 raz



10 Lis 2013, o 14:07
Profil
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 4 Mar 2013, o 20:37
Posty: 235
Miejscowość: Tarnów
Podziękowano: 37 razy
Otrzymanych podziękowań: 55 razy
Nick w grze: Rzaba
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Quest
Taka uwaga jak mozesz stwórz jakis kontrast; slabo sie czyta ..
Mało wyborów i nagroda troszku duza

_________________
MO 36
Image
Image


Vocare Ad Regnum


10 Lis 2013, o 16:08
Profil
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Maj 2011, o 21:41
Posty: 2129
Podziękowano: 468 razy
Otrzymanych podziękowań: 593 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Quest
filipWasil napisał(a):
koperek to w ten czas zamknij cos poprawie i znowu pokaże :)
@down dlatego proszę o zamknięcie i jak będe miał czas to poprawie rozbuduje


To zamykam, ale nie twórz kolejnego tylko edytuj ten, a info podeślij któremuś modowi Forum, żeby otworzył.

-----
Ponownie otwarte.

_________________
Rzuff - s2 (Taern.pl)
Rzuffi - s1 (Taern.com)
Rzuff na YT: http://goo.gl/84D78E

Image


10 Lis 2013, o 21:06
Profil
Błądzący w Tunelach

Rejestracja: 24 Mar 2013, o 12:01
Posty: 87
Podziękowano: 220 razy
Otrzymanych podziękowań: 41 razy
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Quest
zedytowany


11 Lis 2013, o 09:55
Profil
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Quest
Jest to jakaś dobra koncepcja.
Napisane to troche chaotycznie, czasem da się pogubić:

filipWasil napisał(a):
ŁĄCZY ŻYWICE Z ENERGIĄ I JĄ PIJE JAK SIĘ RUSZYSZ TO CIĘ ATAKUJE RUSZASZ SIĘ ATAKUJE CIĘ I MA 20 K HP I WALI PO 2K ( JEST TO ŁOTR ŁUCZNIK ) Z OGNISTEJ STRZAŁY I MA 99 % JAKIEGO BYS DEFFA NIE DAŁ :>)

Dobrze by było, gdybyś ubrał to w zdania w miare sensowne.

filipWasil napisał(a):
npc : ( opcja TAK ) Świetnie idź do obozu imperialnych niedaleko plaży wejdź do wieży petera i porozmawiaj z nim postaraj się zdobyć konstrafgert jest to mikstura która działa tak samo jak moja żywica i prastara energia.
Gracz: dobrze więc idę do petera

Nie trzyma się kupy: Musisz iść do obozu imperialnych niedaleko plaży? I jeszcze ta wieża Petera :) Kwestia obozu imperialnych pojawia się później - przyuważ.

filipWasil napisał(a):
( idziemy na gran i tam widzimy ruperta i cały oddział nieżywych imperialnych podchodzi do ledwo żywego dowódcy i dialog : )
npc: jeśli dasz radę powiedz dla mojej żony ...( umarł )

Powinno być raczej :powiedz mojej żonie lub mam wiadomość dla mojej żony.

filipWasil napisał(a):
(teraz rupert ma 15 k hp tyle co arcy łotr zreki i wali takimi samymi atakami co arcy łotr. Walka wygąda tak jak z jakimś mega arcy łotrem. po walce : rupert ledwo żywy zamienia się w zwykłego arcy łotra i walka po walce podnosimy skrzynkę : zapas żywicy augusta. lecimy do augusta i informujemy o sukcesie .)

Myślisz, że dasz radę na 44 lvlu ubić łucznika z 15k hp i bijącego po 2k?

Generalnie pomysł dobry - dobrze, że nie ograniczasz się do biegania tylko po jednej mapie i używasz więcej niż dwóch npc.
Teraz nic tylko czekać na decyzję ;)


11 Lis 2013, o 11:13
Błądzący w Tunelach

Rejestracja: 24 Mar 2013, o 12:01
Posty: 87
Podziękowano: 220 razy
Otrzymanych podziękowań: 41 razy
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Quest
nie napisałem że bije ten rupert po 2k bije bo ok 500 hp i polega to na zabiciu go w grupie bo solo to nawet dr nie da rady bo taki ziomuś na 2 strzały go ma chodzi by się wysilić i znaleść pt


11 Lis 2013, o 11:34
Profil
Uczeń Heremona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Lis 2011, o 09:33
Posty: 494
Miejscowość: Kameneak
Podziękowano: 143 razy
Otrzymanych podziękowań: 106 razy
Nick w grze: Crossborn
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Quest
filipWasil napisał(a):
nie napisałem że bije ten rupert po 2k bije bo ok 500 hp i polega to na zabiciu go w grupie bo solo to nawet dr nie da rady bo taki ziomuś na 2 strzały go ma chodzi by się wysilić i znaleść pt


Nie można napisać "bije po ok 500" bo dmg jest głównie zależny od tego jakie mamy na sobie resy. Chyba, że biłby z plujki.
Cytuj:
npc: ( gdy wybierzemy opcje dalej ) ostatnio chodzili po jaskiniach bandyci którzy nakłuwają moje korzenie w których znajduje się moja żywica - bardzo cenna żywica która jeśli się ją przyrządzi odpowiednio daje moc wiecznego szczęścia. Tu pojawia się moja prośba chciał bym byś znalazł łotrów i ich ukarał za to że niszczą mi korzenie, śpiesz się bo jeśli wypiją moją żywice będą niepokonani.
npc: ( jeśli wybierzemy opcje bywaj może.... ) ech nikt nie chce pomoc dla biednego starego drzewa bywaj.


Który, w których, która.
Co to za opcja "bywaj może"?!
Ostatnie zdanie Augusta jest nielogiczne.

Cytuj:
nie boję się ( kończysz zadanie i dostajesz tylko nagrodę od augusta za przepłoszenie bandytów )


Gdzie w tym zdaniu bohater odmawia?!

Cytuj:
npc : ( opcja TAK ) Świetnie idź do obozu imperialnych niedaleko plaży wejdź do wieży petera i porozmawiaj z nim postaraj się zdobyć konstrafgert jest to mikstura która działa tak samo jak moja żywica i prastara energia.


Dlaczego bohater nie mógł by sam zrobić mikstury z żywicy i prastarej energii?!

Cytuj:
npc: ojejku w takim razie leć im pomóc może dać radę

...

A teraz podsumowanie:
Większość dialogów nie ma najmniejszego sensu i brakuje w nich przecinków.

_________________
_______
Image
Image


11 Lis 2013, o 14:27
Profil WWW
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 11 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 368 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron