Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 
 Czat gildii 
Autor Wiadomość
Współpracownik Gnarla
Awatar użytkownika

Rejestracja: 7 Sie 2010, o 09:08
Posty: 183
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 4 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Czat gildii
Moje pytanie dotyczy tego czatu, czemu nie sygnalizuje że ktoś coś pisze? Wszystkie czaty sygnalizują tylko nie ten, jak GM coś pisze to dyskoteka aż się robi i staje się irytujące, zwłaszcza kiedy jest turniej, co mnie obchodzi jak runda skoro nie biorę w nim udziału? Nie wystarczy notka na bocznym czacie bez tego stroboskopu? Druga rzecz to lista gildii, można by było zrobić (dawno temu o tym pisałem i do tej pory nic) jak na liście przyjaciół, że widać kto w grze a kto nie, chociaż jakąś mała zieloną kropkę przy nicku, przecież nie dodam całej gildii do znajomych żeby wiedzieć kto jest w grze, chyba że zależy władzą gry na wpływach za plate która wydaje się na powiększenie listy.

Proszę o konkretną odpowiedź, a nie pisanie że to już było poruszane ileś razy, bo wiem że pewnie było nie raz, ale chyba skoro ktoś pisze po raz n-ty tzn. że może warto było by to poprawić?

_________________
Image


10 Lis 2013, o 19:22
Profil
Jedną nogą w Haligardzie
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Lut 2013, o 19:45
Posty: 25
Podziękowano: 41 razy
Otrzymanych podziękowań: 25 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Czat gildii
Taaak jestem za! Dziwi mnie czemu nie można sobie włączyć/wyłączyć tak tak jak innych chatow chatu gildyjnego...


11 Lis 2013, o 22:53
Profil
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Czat gildii
Zapomnisz włączyć, nie przeczytasz o tym że za 20 minut jest restart serwera i będziesz płakał na supporcie że mialeś czystą w połowie inste i chcesz żeby Ci Rarowego bossa zrespic w zamkniętej lokacji... Albo biles bossa, rar poleciał, ale się nie zapisał...


11 Lis 2013, o 22:58
Uciekinier Taernijczyk
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Wrz 2013, o 19:34
Posty: 8
Miejscowość: Jasło
Podziękowano: 2 razy
Otrzymanych podziękowań: 1 raz
Nick w grze: QuNiu
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Czat gildii
Seba ale przeciez jak wyłączy czat to i tak info pojawi mu sie na czacie bocznym, więc raczej zobaczy wiadomosc o "restarcie serwera".

_________________
SH QuNiu 70+lvl (ON)
VD BodKin 24lvl (OFF)
Barb Hammer 20lvl (OFF)


11 Lis 2013, o 23:44
Profil
Współpracownik Gnarla
Awatar użytkownika

Rejestracja: 7 Sie 2010, o 09:08
Posty: 183
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 4 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Czat gildii
Cytuj:
Zapomnisz włączyć, nie przeczytasz o tym że za 20 minut jest restart serwera i będziesz płakał na supporcie że mialeś czystą w połowie inste i chcesz żeby Ci Rarowego bossa zrespic w zamkniętej lokacji... Albo biles bossa, rar poleciał, ale się nie zapisał...



Przecież miał na myśli czat gildyjny a nie info od GM. A co do Twojej wypowiedzi, przecież nawet gdyby była możliwość wyłączania notek od GM i zdarzyła by się sytuacja o której wspominasz to pretensje mógłby mieć jedynie do siebie.

_________________
Image


12 Lis 2013, o 18:55
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 5 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 421 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron