Odpowiedz  [ 50 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następna
 Nowy, specialny serwer 

Jaka jest Twoja wizja nowego serwera?
Serwer ze znacznym ograniczeniem expa i możliwości zdobycia złota. 33%  33%  [ 18 ]
Jw, plus możliwość orania na żółtym. 20%  20%  [ 11 ]
Jw, plus zwiększenie kar za śmierć w pvp. 11%  11%  [ 6 ]
Uważam, że taki serwer jest zbędny. 35%  35%  [ 19 ]
Razem głosów : 54

 Nowy, specialny serwer 
Autor Wiadomość
Uczeń Heremona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Gru 2011, o 16:51
Posty: 499
Podziękowano: 153 razy
Otrzymanych podziękowań: 197 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Nowy, specialny serwer
Grając nupkiem uderza mnie, jak szybko można wyexpić postać, czy zarobić pieniądze na starcie. Dziś praktycznie wszystko jest znacznie łatwiejsze niż jeszcze 2 lata temu gdy zaczynałam grę. W tamtych czasach 60 poziom to było coś, 500k w depozycie to było coś, jakaż była satysfakcja z robienia dziesiątek flaszek, sprzedawanie, kupowanie coraz lepszego ekwipunku.
Dziś bardzo szybko wyrasta się z okresu nazywanego umownie "niemowlęcego", wystarczy robić quest, może kilka razy żaba, parę komarów i proszę, mamy 40 poziom. Ze złotem jest jeszcze łatwiej: kilka małży, questy, dość przyzwoite zlecenia, drogi halit, nikt już np. nie farmi wilków dla skór. Kto dziś robi małe flaszki nie licząc postaci na turnieje? Wiele smaczków jest po prostu niewykorzystanych.

Tyle tytułem wstępu, teraz propozycja:
Chciałabym się Was spytać co myślicie o nowym, specjalnym serwerze rządzącym się nieco innymi regułami. Doświadczenie byłoby tam zdobywane kilkakrotnie wolniej, nagrody za questy, zlecenia byłyby tam odpowiednio niższe, szansa na rary również znacznie niższa. W skrócie serwer dla koneserów. Nie chcę się tutaj rozwodzić nad procentami, o ile niższa szansa na rar, czy ile razy mniej doświadczenia, ciekawi mnie, czy są osoby które byłyby gotowe na takim serwerze grać?

_________________
REDDE, QUOD DEBES

ACCUSARE NEMO SE DEBET

ACTUS HOMINIS,NON DIGNITAS IUDICETUR

DA MIHI FACTUM, DABO TIBI IUS


Ostatnio edytowany przez Calipsis, 25 Lis 2013, o 14:26, edytowano w sumie 1 raz



16 Lis 2013, o 13:39

Podziękowali: 2 Ashbull (16 Lis 2013, o 13:53), skraczest (24 Lis 2013, o 22:10)
Profil
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 2 Cze 2011, o 18:45
Posty: 328
Podziękowano: 83 razy
Otrzymanych podziękowań: 213 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Nowy, specialny serwer
Pomysł moze i ciekawy ale takich ludzi zwanych koneserami wg mnie było by niewielu. Większość graczy która stanowi niestety dzieciarnia chce sie jak najszybciej nachapac miec jak najwiekszy lvl nie przejmując sie tym co sie zwie poznanie gry zabawa graniem i jej poznawanie.
Dobrym przykładem sa "Dzieci Lempo" expiace tam a potem puszczone na głebsza wode nie umiejace grać.

_________________
Galmachar-Barbarzyńca 140lvl Ostlor Image

Żmij
Attawa
Skin Blasku
Allenor


16 Lis 2013, o 13:52
Profil
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Rejestracja: 4 Cze 2011, o 20:32
Posty: 1947
Miejscowość: Wrocław
Podziękowano: 442 razy
Otrzymanych podziękowań: 514 razy
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Nowy, specialny serwer
Dodaj jeszcze moby trudniejsze i kara za smierc wysoka. Bo nie ma co sie oszukiwać w taernie kara za smierc jest smiesznie niska...
I brak zlecenia na kase:P (tego na 300k)

_________________
Druid 129 i wciąż rośnie:) MO 134 nawalam z fireballa:D
100 level wbity 4.09.2014 :)
"Quis custodiet ipsos custodes?"
Morana ubita na 111 levelu. 21.05.2015 w składzie sh,bb,łuk,ryc...


16 Lis 2013, o 14:17
Profil
Współpracownik Gnarla
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Gru 2010, o 14:18
Posty: 215
Podziękowano: 48 razy
Otrzymanych podziękowań: 32 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Nowy, specialny serwer
A może serwerc HC ? :D Ja się na to piszę.

_________________
A little knowledge is a dangerous thing.
Image
PJONA!


16 Lis 2013, o 15:52
Profil
Duma Forum!
Awatar użytkownika

Rejestracja: 5 Paź 2010, o 21:19
Posty: 4832
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 232 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Nowy, specialny serwer
Swego czasu były poruszane kwestia stworzenia serwera HardCore (HC) aczkolwiek inicjatywa nie otrzymała wystarczające zainteresowania, aby został urealniona. Niemniej nie wykluczamy takiej możliwości w przyszłości.

_________________
Kreatywność, obiektywizm, optymizm = TESTER!

The First 100 lvl on the Lands of Taern - at 114 the Career has been sacrificed.


16 Lis 2013, o 16:31
Profil
Współpracownik Gnarla
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Lip 2013, o 16:26
Posty: 173
Podziękowano: 56 razy
Otrzymanych podziękowań: 31 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Nowy, specialny serwer
Jestem za. Proponuje też powrócić na tym serwerze do starej zasady "umierasz, tracisz wszystko" tak jak to było na samym początku ;) .

_________________
AVE S3: Miachavelli/Druid (ciągle rosnie)


16 Lis 2013, o 17:00
Profil
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 4 Mar 2013, o 20:37
Posty: 235
Miejscowość: Tarnów
Podziękowano: 37 razy
Otrzymanych podziękowań: 55 razy
Nick w grze: Rzaba
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Nowy, specialny serwer
Sulti napisał(a):
Jestem za. Proponuje też powrócić na tym serwerze do starej zasady "umierasz, tracisz wszystko" tak jak to było na samym początku ;) .

oczywiscie ty wiesz jak bylo na początku i ty wszystko traciłes :roll:
A co do tematu jezeli byla by jedynie możliwosc kupna premium to by bylo jak jest losowania etc...

_________________
MO 36
Image
Image


Vocare Ad Regnum


16 Lis 2013, o 17:02
Profil
Błądzący w Tunelach

Rejestracja: 12 Maj 2012, o 22:37
Posty: 130
Podziękowano: 54 razy
Otrzymanych podziękowań: 30 razy
Nick w grze: Wotaher
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Nowy, specialny serwer
Ja bym chętnie pograł na takim serwerze :))


16 Lis 2013, o 17:04
Profil
Współpracownik Gnarla

Rejestracja: 31 Lip 2012, o 14:36
Posty: 167
Podziękowano: 152 razy
Otrzymanych podziękowań: 84 razy
Nick w grze: Vari
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Nowy, specialny serwer
nie ma szans, teraz tak piszecie ale po kilku dniach takiej gry znudziłoby się. Kiedyś było ,,fajnie" bo nie było innej możliwości, dziś wymagałoby to ustawienia na każdym serv. Poza tym liczba chętnych na pewno nie byłaby dość duża by robić nowy serwer tylko dla nich.

_________________
VD 119lvl Ostlor.
Został Taernijczykiem 16.12.2011 \o/


16 Lis 2013, o 18:14
Profil
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Maj 2011, o 03:07
Posty: 1229
Podziękowano: 78 razy
Otrzymanych podziękowań: 463 razy
Nick w grze: Gildartz
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Nowy, specialny serwer
Ja bym chętnie pograł na takim serwerze. Aktualnie na swoim (s3) osiągnąłem wszystko, co chciałem osiągnąć. Mam full eq, daję radę wszędzie, epik mnie niezbyt interesuje, więc do niego nie dążę, a w pvp za bardzo liczy się fuks i bonusy z eq, a nie realne umiejętności graczy (choć to też, ale w małym stopniu). Założyłem sobie postać na nowym serwerze, bo kolejna na s3 to nie to samo (kupa kasy w depo, rarki podropione etc), ale i tak w sumie poświęcając średnio 1h dziennie na expienie tego nupka, mam już 27 lvl. Idzie szybko, kasę też łatwo zarobić. Fajnie byłoby pograc na serwie, gdzie wbicie levela to naprawdę jest osiągnięcie, rar to rzadki przedmiot, a nie tylko rar z nazwy, a pieniądze mają swoją wartość, a nie itemy kupowane po prawie miliard golda. Aktualne serwery stanęły na głowie, fajnie byłoby pograć na takim dla "koneserow", to byłoby coś. :)

Co do powyższego, nie musi być tam tłumów. Może być nawet serwer ze wstępem na "zaproszenie" administracji. Gracze, którym na tym zależy, na grze dla gry, a nie dla expa, levela czy eq. Wiadomo, że nowy serwer, to kupa nowych graczy, z których większość gra nie po to, by grać, ale po to, by wbić się do topki etc. Większość nawet nie ogarnia gry, wyexpi się szybko (jak ktoś wyżej wspomniał o lempach itp), a potem nie ogarniają zwykłych inst, nie mówiąc już o pvp. To serwer dla koneserów, więc mają być koneserzy, a tych jest zdecydowanie mniej niż zwykłych graczy, którym zależy tylko na levelu i kasie... ;)

_________________
Image
Image
Image


16 Lis 2013, o 18:18

Podziękowali: skraczest (24 Lis 2013, o 22:10)
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 50 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 272 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron