Odpowiedz  [ 50 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna
 Nowy, specialny serwer 

Jaka jest Twoja wizja nowego serwera?
Serwer ze znacznym ograniczeniem expa i możliwości zdobycia złota. 33%  33%  [ 18 ]
Jw, plus możliwość orania na żółtym. 20%  20%  [ 11 ]
Jw, plus zwiększenie kar za śmierć w pvp. 11%  11%  [ 6 ]
Uważam, że taki serwer jest zbędny. 35%  35%  [ 19 ]
Razem głosów : 54

 Nowy, specialny serwer 
Autor Wiadomość
Taernijczyk z ekwipunkiem
Awatar użytkownika

Rejestracja: 9 Kwi 2012, o 11:11
Posty: 23
Podziękowano: 2 razy
Otrzymanych podziękowań: 34 razy
Nick w grze: Tsubasa
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Nowy, specialny serwer
Ogólnie zarys koncepcji jak najbardziej mi się podoba, choć w szczegółach osobiście widziałbym to nieco inaczej. Tak czy siak, fakty są takie, że teraz mamy 5 serwerów + zagraniczne i na wszystkich obowiązują dokładnie identyczne zasady - ten sam poziom trudności, taki sam exp, questy, zlecka, ogólnie wszystko identyczne. Mam nadzieję, że jeśli kiedyś w przyszłości powstanie nowy serwer to będzie on działał na innych zasadach niż obecne, bo tworzenie kolejnego n-tego z dokładnie tymi samymi zasadami jest moim zdaniem bez sensu.

Mi prywatnie najbardziej podobają się proste pomysły, więc proponowałbym, żeby na nowym serwerze po prostu na dzień dobry wzmocnić wszystkie MOBy o +- 50%. Dać im proporcjonalnie więcej hp, dmg, resów nie ingerując przy tym w żadne inne kwestie rozgrywki :twisted:


16 Lis 2013, o 18:40
Profil
Inżynier
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Lut 2012, o 12:04
Posty: 1452
Podziękowano: 112 razy
Otrzymanych podziękowań: 357 razy
Nick w grze: Zojah
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Nowy, specialny serwer
Mnie osobiście idea serwera HardCore bardzo się podoba. Zaczynałam grę na całkiem nowych serwerach 2 razy, i - pomijając tzw.wątpliwe uroki 'wyścigu szczurów' - to te czasy, kiedy to się robiło pierwszego krzyżaka, pierwsze duszki, pierwszą wieżę... spada pierwszy Sidun i tak dalej - bezcenne. Pvp na 20-30 lv. Kto pierwszy założy gildię. Proste rarki są osiągnięciem - wow, ty masz już czengi! A potem... wyjeżdża człowiek na tydzień, i... siduna już się nie opłaca nawet sprzedawać :d
Myślę, że taki serw, gdzie jest naprawdę trudno - mógłby być ciekawą alternatywą dla starych wyjadaczy, którzy nie mają już za bardzo co robić.

Widzę tylko jeden problem, niestety dość poważny - ilość ludzi, która byłaby grą na takim HC zainteresowana. Taern to gra wybitnie zespołowa, i wtedy to jest naprawdę fajna zabawa. IMHO kolejne miejsce, gdzie gra sprowadzi się do mozolnego expienia głównie solo (vide serwer eu) - to się mija z celem. Nie mniej... ta wada nie zmienia faktu, że pomysł HC mi się bardzo podoba ;-)

_________________
pozdrowienia z s7, eu i s5
Kidda (mała mo), MarysQ vel Kidda (dru 120)
Zojah zwana Zośką (ryc z s5)


19 Lis 2013, o 14:49
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Sty 2012, o 18:31
Posty: 156
Miejscowość: Siedlce
Podziękowano: 38 razy
Otrzymanych podziękowań: 33 razy
Nick w grze: Wesolygoryl
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Nowy, specialny serwer
do serwera hardcorowego dorzucił bym opcje "wszędzie czarne oro 4 ever". Czyli zostawić zielone pola a pozostałe miejsca zrobić na czarno.

_________________
Wesołygoryl MO 140 Ostlor na codzień
TypowyTroll RYC 116 Ostlor dla odmiany
ZłyŻuczek SH 59 Tolnor pvp i turnieje
mój kanał YT


19 Lis 2013, o 14:58

Podziękowali: 5 DevV (19 Lis 2013, o 15:01), Eduardoo (19 Lis 2013, o 17:12), Hass (19 Lis 2013, o 17:42), Tehawanka (9 Gru 2013, o 00:49), Zuzialol (19 Lis 2013, o 19:22)
Profil
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Nowy, specialny serwer
no i serwer straciłby sens... zamiast grać spokojnie jeden gracz zebrałby koło siebie grupke i zabijał innych...


19 Lis 2013, o 17:18
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 15 Lis 2012, o 19:25
Posty: 4
Podziękowano: 1 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Nowy, specialny serwer
moim zdaniem pomysł jest mocno przesadzony ...
Serwer powstałbym dla max 20 graczy z 5 serwerów i z kim tu na bossy chodzić? :p
Chciałabym żeby szansa na epika była jeszcze mniejsza wtedy epik to byłby coś takiego ahh ;) byłoby to coś co maja nieliczni - kilka farciarzy serwerowych, a reszta niech patrzy i zazdrości :p Na dzień dzisiejszy epiki na s 4 nie są czymś niezwykłym coraz częściej wchodząc na grę czytam: ,Epik dzisiaj spadł " i myśl jak tak dalej pójdzie to cały serwer będzie miał tylko nie ja ;) Chyba trochę odbiegłam od tematu :D


19 Lis 2013, o 18:43
Profil
Współpracownik Gnarla
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Gru 2011, o 09:54
Posty: 190
Miejscowość: Nawet google nie widzą
Podziękowano: 20 razy
Otrzymanych podziękowań: 28 razy
Nick w grze: Mashtall
Serwer: HardCore
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Nowy, specialny serwer
Wypowiem sie jako doświadczony gracz. Gram w ta grę Od 2-3 lat i patrząc na to w jakim czasie na s 5 pojawił sie 100lvl. jestem przerażony. Po wybiciu 81 lvl będąc top 15 wyjechałem na tydzień na urlop gdy wróciłem byłem 50 szok. Ale mniejsza z tym co do tego serwera Ja najbardziej jestem za tym serwerem. I moim zdaniem jesteście w błędzie, ze by ludzi nie bylo jestem pewien ze graczy którzy mają dość szybkości expa jest Bardzo dużo na s 5 przynajmniej 30 osób z którymi Mam kontakt po zakończeniu gry. Masa ludzi przechodzi na lola Bo tam 30 lvl to nie 2 dni gry. Podsumowując dajcie ankietę na serwery jestem pewny, zemomentalnie 600 ludzi zadeklaruje chęć gry a drugie tyle dołączy po krótkim czasie. Pozdrawiam gracz mający dość pogoni za lvl xD

_________________
Wracam do gry ze zdwojoną siłą !

W głębi serca zawsze będę jednym z graczy Mielonych


20 Lis 2013, o 11:10
Profil WWW
Uczeń Simona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Lis 2011, o 16:24
Posty: 53
Podziękowano: 33 razy
Otrzymanych podziękowań: 49 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Nowy, specialny serwer
Popieram ten pomysł.Najlepiej jak by powstał on na starych mapkach, bez tych wszystkich nowych questów i zleceń(epików,krytyków ;) ).Jak wiemy jednak utrzymanie serwera kosztuje, i nie wiem czy niewielka grupka graczy by była w stanie, zwrócić koszty jego utrzymania.


23 Lis 2013, o 13:40
Profil
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Cze 2011, o 11:30
Posty: 269
Miejscowość: Hollywood
Podziękowano: 3 razy
Otrzymanych podziękowań: 104 razy
Serwer: HardCore
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Nowy, specialny serwer
a może server special z timerem na 30 dni najlepsze osoby top 3 były by nagradzane.

_________________
Moment w którym zamykasz oczy na polu walki, jest momentem, w którym już ich nie otwierasz


24 Lis 2013, o 00:54
Profil
Uczeń Heremona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Mar 2013, o 13:05
Posty: 517
Podziękowano: 189 razy
Otrzymanych podziękowań: 241 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Nowy, specialny serwer
SoadMaster napisał(a):
a może server special z timerem na 30 dni najlepsze osoby top 3 były by nagradzane.

Najlepsze, czyli z najwyższym lvl? I wyścig szczurów od nowa? Sądziłem że ideą tego serwera jest cieszenie się grą, a nie jak najszybsze maksowanie postaci ( bo przynajmniej dla mnie to cieszeniem się nie jest)


24 Lis 2013, o 13:04

Podziękowali: Nicolay (24 Lis 2013, o 13:48)
Profil
Uczeń Simona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Sty 2012, o 14:42
Posty: 56
Miejscowość: Ruska wieś
Podziękowano: 33 razy
Otrzymanych podziękowań: 17 razy
Nick w grze: Demolitore
Serwer: Ostlor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Nowy, specialny serwer
Według mnie bardzo fajny pomysł ponieważ,(dam plusy i minusy) :
Plusy :
- Pierwszy lepszy z brzegu nie był by tarczą lub czachą
- Wróciły by stare dobre czasy gdy "Ayol" to był rar a nie łuk którym można się podetrzeć
- 20 lvl nie wbijało by się w ok. 3h (pamiętam czasy gdy siedziało się cały dzień i wbiło się 17 lvl a normalka w 1 dzień to było 10-12 lvl)
- Grali by tylko ogarnięci ludzie którzy "wiedzą co to Taern" bo reszta by wymiękła
Minusy:
- Pierwszego dnia wbiła by masa ludu i później szpanowała że grała na HC i skończyło tam swoją przygodę na Simonie..
- serwer miałby ogromną popularność ... przez 2 dni
Do tego wróciłbym stary Aralir (Mi się strasznie podobał) i herszta z jego starą ekipą i pare innych bossów. I najważniejsze nie było by morpchów (czy jak to sie pisze) wtedy nie było by takiego strasznego kokszenia postaci

_________________
W grze od 07. 2011r. (s1) ---> (s4) ---> (s7) ---> Ostlor
ŁUK 70
BRB 50


24 Lis 2013, o 22:08
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 50 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 271 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron