Odpowiedz  [ 42 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna
 Lepsze Turnieje 
Autor Wiadomość
Pogromca Valdaroga

Rejestracja: 4 Kwi 2011, o 23:13
Posty: 1301
Podziękowano: 26 razy
Otrzymanych podziękowań: 502 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Lepsze Turnieje
Hard napisał(a):
Radze przeczytać jeszcze raz ale ze zrozumieniem mojej wypowiedzi.
Jak sobie życzysz.
Po pierwsze "moją wypowiedź", nie "mojej wypowiedzi". Podstawy gramatyki.
Cytuj:
W realu są zawody w sportach kontaktowych gdzie są ustalone przedziały wagowe (a nie wiekowe) dla zawodników . System podziału przedziałów lewelowych nie spełnia swojej funkcji.
Nie jesteśmy w realu. Nawet nie w carrefourze. Nie porównuj rzeczywistości do gry, bo to mija się z celem. Nie znam się na sportach kontaktowych, lecz w nich są eliminacje, zanim przystąpi się do jakiejś olimpiady. To tak jakby oceniać czy gracz ma dobrze rozdane umiejętności oraz statystyki oraz zna kilka dobrych taktyk do PvP, zanim pozwoli mu się na udział w turnieju.
Cytuj:
Ja widzę tu potrzebę zmian samego podziału, który by mógł być zmieniony z obecnego na system mierzony powerem postaci co by bardziej dało szanse postacią nie wykokszonym.
W jaki sposób to zablokować? W trakcie zapisów na turniej mogę się choćby rozebrać do naga. Zablokowanie ekwipunku jest złym pomysłem - niemalże każdy gracz w zależności od przeciwnika dobiera inaczej przedmioty.
Głównie pierścienie, lecz zdarza się również zmieniać inne części eq (wybór pomiędzy obliczem sprawy a khalamem, fraxami a brassarami - w zależności od potrzebnych resów/innych właściwości).

Turnieje dla newbie mają być turniejami na newbie; mają tam być młodsi gracze. Nie z buildami na turniej (co nie wlicza się do poweru, a ma ogromne znaczenie), nie ze starannie ulepszoną postacią tak, by zawsze pasować do limitu. Nie z ogromnym doświadczeniem, które w samo w sobie przesądza wyniki walki w równie dużym stopniu co pech/fart charakterystyczny dla procentów.
Sam build ma ogromne znaczenie; posiadając turniejowego łuka czy barbę, pokonuję graczy o 20+ lv wyższych. Którzy mają więcej wszystkiego; od statystyk po punkty umiejętności. Tylko dlatego, że mają oni zdecydowanie za dużo siły/kondycji/hp albo zbyt słabo rozwinięte debuffy.

Ponadto, niektóre przedmioty dają więcej korzyści, a inne mniej. Widać to szczególnie u postaci z tarczą, gdyż pkt+resy z niej dają sporo powera.
Cytuj:
Z trendu wynika, że jest duże zapotrzebowanie na turnieje, i jest ich zdecydowanie za mało, jeśli będzie można uczestniczyć tylko postacią główną to ilość turniejów w jakich gracz może uczestniczyć drastycznie spadnie.
Przeczytałeś własny post? Właśnie do tego punktu się odnosiłem. Będzie można brać udział w turnieju każdą swoją postacią. Tylko że nie będzie można brać udziału dla newbie. Zamiast tego będzie się turniejowcami brało udział w turniejach dla pro, czyli ilość turniejów, w jakich gracz może uczestniczyć będzie DOKŁADNIE TA SAMA. Będzie za to więcej turniejów, przeznaczonych dla nowych graczy.
Cytuj:
Tak wiec zamiast wykorzystać to co dobre wolicie całkowicie zabić ducha rywalizacji na arenie turniejowej.
Jest jeszcze aspekt platyny, której idzie bardzo dużo na ulepszania postaci turniejowych, gracze stracą motywację do ich tworzenia i zużycie platyny spadnie co jest jak podcinanie gałęzi na której się siedzi.
Wobec czego, ostatnie zdania postu są idiotyczne i świadczą o braku przemyślanej wypowiedzi. Będzie inaczej; gracze chętniej ulepszą się na +1/+2/+3, jeśli będą wiedzieć że nie będą konkurować z graczami ulepszonymi na +6/+7/+8.

Teraz, szczerze polecam - naucz się czytać ze zrozumieniem WŁASNE posty. Potem może nauczysz się tego w odniesieniu do cudzych.


25 Lis 2013, o 03:24
Profil
Uczeń Simona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Sty 2012, o 14:42
Posty: 56
Miejscowość: Ruska wieś
Podziękowano: 33 razy
Otrzymanych podziękowań: 17 razy
Nick w grze: Demolitore
Serwer: Ostlor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Lepsze Turnieje
Kyth i hard dzięki za rozwinięcie mojego pomysłu :) .Kyth z tego co się orientuje to był kiedyś turniej dla tych co zaczeli gre to się chyba nazywało "na miecze,pałki i kamienie"
Przepraszam za moją pomyłkę poprostu ja nie interesuje się zabardzo zmienianiem kolorków eq i esencjami itp.

_________________
W grze od 07. 2011r. (s1) ---> (s4) ---> (s7) ---> Ostlor
ŁUK 70
BRB 50


25 Lis 2013, o 08:15
Profil
Uczeń Heremona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Lis 2011, o 09:33
Posty: 494
Miejscowość: Kameneak
Podziękowano: 143 razy
Otrzymanych podziękowań: 106 razy
Nick w grze: Crossborn
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Lepsze Turnieje
Moim zdaniem obecnie nie ma sensu robic turniejow dla newbie bo gracze sa zbyt pazerni i nie rozumieja, ze to turniej dla nowych. Przez co wiekszosc postaci nie bierze udzialu w walkach, a do finalu pomimo 6 rund mozna dojsc bez walki. Rozwiazaniem tego problemu jest mozliwosc usuwania graczy z turnieju(przez ekipe) badz polaczenie kont. Nowy regulamin ma byc wprowadzony gdzies za rok, zapewne wtedy wejdzie zmiana z 1konto = 1gracz. Pierwszej pewnie taern sie nie doczeka, dodatkowo takie turnieje wymagaja wiekszego nakladu pracy przez ekipe(kilku moderatorow, gmow musi sprawdzac postacie i banowac je, 2 turnieje prowadzone naraz).

_________________
_______
Image
Image


25 Lis 2013, o 08:40
Profil WWW
Uczeń Simona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Sty 2012, o 14:42
Posty: 56
Miejscowość: Ruska wieś
Podziękowano: 33 razy
Otrzymanych podziękowań: 17 razy
Nick w grze: Demolitore
Serwer: Ostlor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Lepsze Turnieje
Maxmar a kto powiedział że turnieje muszą być w tym samym czasie? Przecież mogą być jeden po drugim lub 1np w piątek 2 np w sobotę

_________________
W grze od 07. 2011r. (s1) ---> (s4) ---> (s7) ---> Ostlor
ŁUK 70
BRB 50


25 Lis 2013, o 09:00
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 8 Mar 2011, o 23:04
Posty: 100
Podziękowano: 4 razy
Otrzymanych podziękowań: 45 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Lepsze Turnieje
A kto mówił, że życie jest sprawiedliwe? :roll:

taki wysokopoziomowy gracz robiący postacie turniejowe 19lvl 29lvl itd... poświęca bardzo dużo swojego czasu, złota, platyny aby potem udowodnić na arenie, że jest koxem :D

gdyby administracja chciała to zmienić robiłaby złośliwie turnieje do 18lvl i nagle wszystkie wykokszone postacie 19lvl nie mogłyby brać udziału :) proste


25 Lis 2013, o 12:17
Profil
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Wrz 2011, o 22:12
Posty: 406
Podziękowano: 138 razy
Otrzymanych podziękowań: 169 razy
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Lepsze Turnieje
A high lvl'e ponownie stworzyłyby postać z 18 poziomem i byłoby to samo. Super rozwiązanie.

_________________
"Każdego dnia budzimy się, by walczyć o jutro, każdej nocy zasypiamy marząc o lepszej przyszłości"


25 Lis 2013, o 12:26
Profil
Uczeń Simona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Sty 2012, o 14:42
Posty: 56
Miejscowość: Ruska wieś
Podziękowano: 33 razy
Otrzymanych podziękowań: 17 razy
Nick w grze: Demolitore
Serwer: Ostlor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Lepsze Turnieje
Sildo czy ty umiesz czytać ze zrozumieniem ja napisałem że chciałbym aby noobchairy MIAŁY własny turniej a zwykłe postacie które ni mają h'lvl na koncie własny turniej

_________________
W grze od 07. 2011r. (s1) ---> (s4) ---> (s7) ---> Ostlor
ŁUK 70
BRB 50


25 Lis 2013, o 12:36
Profil
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Lepsze Turnieje
Dla mnie temat jest śmieszny...
Gracze posiadający postcie pod turnieje poświęcili swój czas w doskonaleniu taktyki, platyne i złoto na eq oraz ulepszenia, żeby potem im to się zwróciło, a jeszcze później postacie były w stanie zarabiać na posiadacza konta(na premke, na ulepszenia, pigmenty itp), ale ktos kto nic nie włożył w swoją postać chciałby brać plate za nic...


25 Lis 2013, o 14:11
Uczeń Simona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Sty 2012, o 14:42
Posty: 56
Miejscowość: Ruska wieś
Podziękowano: 33 razy
Otrzymanych podziękowań: 17 razy
Nick w grze: Demolitore
Serwer: Ostlor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Lepsze Turnieje
seba11pl to jest tylko pomysł a mi głównie chodzi o wyrównanie szans... Bo wbije taka wykokszona postać h'lvl i na lajciku robi wszystkich i 80 platyn zdobywa. Jak jest faktycznie dobry to z innymi noobchairami powinien sobie dać rade.Po waszych opiniach i przemyśleniu zmodyfikowałem troszkę swój pomysł : otóż jak jest powiedzmy 2vs2 3vs3 czy 5vs5 zwykły gracze mają jakieś szanse lecz na 1vs1 ich szanse wynoszą 0 %.
Modyfikacja tego pomysłu polegała by na tym, że :
noob chairy i zwykli gracze mieli by tylko 1vs1 odddzielnie.
Wiem że większości ludzi się nie podoba ale tu chodzi o wyrównanie szans. Wiem że dobry i sprytny gracz ze słabym eq może pokonać gracza z wyższym lvl ale bez przesady.
Mi chodzi oto że nagroda w turnieju jest za pokazanie umiejętności i sprytu wykazaniem się czymś a nie wejście "cyborgiem" zmiażdżenie wszystkich i -"siema , miło było"

_________________
W grze od 07. 2011r. (s1) ---> (s4) ---> (s7) ---> Ostlor
ŁUK 70
BRB 50


25 Lis 2013, o 14:20
Profil
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Wrz 2011, o 22:12
Posty: 406
Podziękowano: 138 razy
Otrzymanych podziękowań: 169 razy
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Lepsze Turnieje
Po twojej wypowiedzi można wywodzić o tym, że chciałbyś wygrywać turnieje niskopoziomowe, szczególnie z racji stawki wygranej. Jakim sposobem rozróżnić chaara stworzonego przez high lvl od zwykłego przeciętniaka? Póki co nie istnieje taki sposób, a idea która jest zamieszczona na forum nie wiem czy dojdzie do skutku.

_________________
"Każdego dnia budzimy się, by walczyć o jutro, każdej nocy zasypiamy marząc o lepszej przyszłości"


25 Lis 2013, o 17:30
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 42 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 258 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron