Odpowiedz  [ 42 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna
 Lepsze Turnieje 
Autor Wiadomość
Uczeń Simona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Sty 2012, o 14:42
Posty: 56
Miejscowość: Ruska wieś
Podziękowano: 33 razy
Otrzymanych podziękowań: 17 razy
Nick w grze: Demolitore
Serwer: Ostlor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Lepsze Turnieje
Dragonfire78 Nie nie robie tego pod siebie tylko pod 3/4 gracze których nie stac na wykokszone eq

_________________
W grze od 07. 2011r. (s1) ---> (s4) ---> (s7) ---> Ostlor
ŁUK 70
BRB 50


25 Lis 2013, o 18:11
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 8 Mar 2011, o 23:04
Posty: 100
Podziękowano: 4 razy
Otrzymanych podziękowań: 45 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Lepsze Turnieje
Przyznam szczerze, że na innych kontach mam "wykokszone" postacie turniejowe więc znajdź pomysł w jaki sposób wyeliminować moje postacie z turnieju? :twisted:

Te turnieje są dla high-lvli i nie zmienisz tego, lepiej wbij duży lvl i twórz własne pionki na turnieje! :)


25 Lis 2013, o 20:31
Profil
Uczeń Simona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Sty 2012, o 14:42
Posty: 56
Miejscowość: Ruska wieś
Podziękowano: 33 razy
Otrzymanych podziękowań: 17 razy
Nick w grze: Demolitore
Serwer: Ostlor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Lepsze Turnieje
Nie muszę :D Nie chcę :D Na h'lvl walki to 2-3 rundy (bez druidów) :D

_________________
W grze od 07. 2011r. (s1) ---> (s4) ---> (s7) ---> Ostlor
ŁUK 70
BRB 50


25 Lis 2013, o 20:35
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 8 Mar 2011, o 23:04
Posty: 100
Podziękowano: 4 razy
Otrzymanych podziękowań: 45 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Lepsze Turnieje
chodziło mi bardziej o to, że turnieje na 19, 29lvl itd. to turnieje tak naprawdę na high-lvli... :D


25 Lis 2013, o 20:52
Profil
Uczeń Heremona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 2 Lut 2012, o 19:23
Posty: 533
Miejscowość: Podrzecze (małopolskie)
Podziękowano: 370 razy
Otrzymanych podziękowań: 229 razy
Nick w grze: Basfau
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Lepsze Turnieje
Niekoniecznie, wystarczy dobrze ogarniający skład. Kiedy miałem 35lv druidem (główna postać) znalazłem jakieś randomy na globalu i zajęliśmy drugie miejsce. Wygrywanie turniejów to kwesta ogarniania PvP.

_________________
Basfau - druid 116lv S3/S7
http://scr.hu/5nu/8uwes kod na nieśmiertelność

"Jestem chory na Polskę" ~ Jerzy Duda-Gracz

AvE Ja <3
Matematyka: Twierdzenie Drygurosa brzmi? Bug^2 + Lag^2 = Up^2


25 Lis 2013, o 22:44
Profil
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Sty 2011, o 12:37
Posty: 286
Podziękowano: 12 razy
Otrzymanych podziękowań: 89 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Lepsze Turnieje
Basfau, Sildo, skraczest
A ja wam powiem tylko tyle :D


Nie posiadasz wymaganych uprawnień, by zobaczyć pliki załączone do tej wiadomości.


26 Lis 2013, o 01:31
Profil
Pogromca Valdaroga

Rejestracja: 4 Kwi 2011, o 23:13
Posty: 1301
Podziękowano: 26 razy
Otrzymanych podziękowań: 502 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Lepsze Turnieje
skraczest napisał(a):
Kyth i hard dzięki za rozwinięcie mojego pomysłu :) .Kyth z tego co się orientuje to był kiedyś turniej dla tych co zaczeli gre to się chyba nazywało "na miecze,pałki i kamienie.
To jakiś turniej na 1 lv? Znam takie. Wygrywa ktoś, kto skupi z 20 flaszek hp, 40 zręki i ulepszy całe dostępne eq na +4+5. Oczywiście wbija też w czasie turka 2 lv, żeby skorzystać z którejś z umiejętności klasowej.

Wątpię by wystartował tam ktokolwiek z nowych graczy, bo do tego trzeba robić osobną postać i uważać, by nie wbić 2 lv przed turniejem.

Hard
Sildo walczył w PvP zapewne wtedy, kiedy ty z przerażeniem obserwowałeś czy nie zbliża się czacha, bo bałeś się że maiarot ci spadnie... O Tobie z kolei nic nie słyszałem, a widzę że masz problemy ze zrozumieniem nawet podstawowych pojęć.


26 Lis 2013, o 02:05

Podziękowali: Sildo (26 Lis 2013, o 13:04)
Profil
Uczeń Simona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 Paź 2012, o 23:14
Posty: 46
Podziękowano: 27 razy
Otrzymanych podziękowań: 35 razy
Nick w grze: NettikIIoII
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Lepsze Turnieje
Proponowany pomysł z powerem moim zdaniem jest fatalny.
Dajmy na to ja mam sh turniejowego pod pvp na 29 lvl i mam na nim 704 powera (tak średnio) to co mam się bić na turku ze zwykłymi postaciami na 45? Build turniejowy ulepszenia robią swoje, ale z taka różnica lvl nie ma szans. Na taki turek gracze chodziliby z kolei np dr 68 w samych resach i kładliby każdego bo sam lvl daje im taką przewagę.

Gdy robiłem tego sh była to moja 1 postać i zdecydowałem się, że od razu zrobie turniejówke, mozolnie robiłem i sprzedawałem flaszki, dziesiątki razy zbijałem presta i tak dalej żeby kupić całe eq i je sobie ulepszyć na 5+ to jest wykonalne tylko wymaga od gracza sporo pracy. teraz na tym koncie mam też inne postacie (dużo wyższe lvl którymi normalnie gram) ale nie uważam przez to, że mój sh powinien mieć zablokowany dostęp do turnieju. Turek jest po to żeby wygrał najlepszy a nie pierwszy lepszy który miał trochę farta (chociaż na turniejach i tak prawie zawsze fart wygrywa).

_________________
Turnieje: 3 mjc: 32x / 2 mjc: 25x / 1 mjc: 65x
RedBite bb59, wygrany turniej mistrzów.
http://www.youtube.com/c/nettik1231


26 Lis 2013, o 02:18
Profil WWW
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 8 Mar 2011, o 23:04
Posty: 100
Podziękowano: 4 razy
Otrzymanych podziękowań: 45 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Lepsze Turnieje
Poza ulepszeniami swojego eq na +5 jeszcze nikt nie zauważył innego ważnego (jak nie najważniejszego) aspektu postaci na np.29lvl... to umiejętności postaci! tzw build.

Tworząc postacie turniejowe siadałem z kalkulatorem, kartką i długopisem tak żeby wykorzystać wszystkie możliwe punkty umiejętności na danym poziomie, po czym męczyłem się wbijając noobkowi docelowy poziom. Pomijając ulepszone EQ na +5 to jest miażdżąca przewaga nad postaciami, które mają losowo rozrzucone umiejętności na swojej postaci :)

##wspomnienia## Na początku gry pojawił się turniej do 29lvl, a ja akurat miałem 27lvl moim VD. Nie było mnie stać na eq od kowala, a moje umiejętności wymagały już resetu, miałem lalkę na 5 poziomie, szpilkę na 4, a uderzenie cienia na 3... i każdą nową umiejętność na 2-3 poziomie, pozostawiając punkty na ukazanie... :D Wierzcie albo nie... wygrałem ten turniej, bo jak się okazało wszyscy gracze byli podobnie nieogarnięci jak ja wtedy.

te czasy minęły, kasę na eq można szybko zarobić, dziesiątki poradników pod PvP zwalniają nowych graczy od myślenia no i te wykokszone postacie turniejowe powodują, że nowi gracze nie mają szans na turniejach.

Lepsze turnieje...?


26 Lis 2013, o 13:18
Profil
Pogromca Valdaroga

Rejestracja: 4 Kwi 2011, o 23:13
Posty: 1301
Podziękowano: 26 razy
Otrzymanych podziękowań: 502 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Lepsze Turnieje
Cytuj:
Turnieje dla newbie mają być turniejami na newbie; mają tam być młodsi gracze. Nie z buildami na turniej (co nie wlicza się do poweru, a ma ogromne znaczenie)[...]
Sam build ma ogromne znaczenie; posiadając turniejowego łuka czy barbę, pokonuję graczy o 20+ lv wyższych. Którzy mają więcej wszystkiego; od statystyk po punkty umiejętności. Tylko dlatego, że mają oni zdecydowanie za dużo siły/kondycji/hp albo zbyt słabo rozwinięte debuffy.

Nie mów że nikt, tego jest świadom każdy doświadczony gracz. Szkoda, że jest ich tak niewielu.
Cóż, administracja jest świadoma problemu i zapewne kiedyś się nim zajmie, jeśli uważa że należy cokolwiek zmienić.


26 Lis 2013, o 13:22

Podziękowali: skraczest (26 Lis 2013, o 13:33)
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 42 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 283 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron