Odpowiedz  [ 50 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna
 Nowy, specialny serwer 

Jaka jest Twoja wizja nowego serwera?
Serwer ze znacznym ograniczeniem expa i możliwości zdobycia złota. 33%  33%  [ 18 ]
Jw, plus możliwość orania na żółtym. 20%  20%  [ 11 ]
Jw, plus zwiększenie kar za śmierć w pvp. 11%  11%  [ 6 ]
Uważam, że taki serwer jest zbędny. 35%  35%  [ 19 ]
Razem głosów : 54

 Nowy, specialny serwer 
Autor Wiadomość
Taernijczyk z ekwipunkiem

Rejestracja: 25 Lis 2013, o 13:43
Posty: 13
Podziękowano: 5 razy
Otrzymanych podziękowań: 8 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Nowy, specialny serwer
Myślę ,że po nowym roku mogli by uruchomić taki serwer, np. gdzieś w styczniu :)


26 Lis 2013, o 18:10
Profil
Uczeń Heremona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Mar 2013, o 13:05
Posty: 517
Podziękowano: 189 razy
Otrzymanych podziękowań: 241 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Nowy, specialny serwer
Sildo napisał(a):
@up troche się rozpędziłeś z tymi lvl na rary :D

Jak juz zmniejszyc szansę to zrobic to liniowo, a nie po całości...

Zwyczajnie zmniejszyć szansę na rar o połowę i załatwione (jezeli szansa na rar wynosi obecnie 1% to będzie 0,5%).

A jeżeli chodzi o zdobywanie rarów na wyzszych lvlach to też zmniejszyć o połowę np. Obecnie na Fyodora szansa na rar spada od 76-100 lvl od 100-60% to zmniejszyć do 30% poprostu :D
w tym przypadku realna szansa na drop z Fyodora (przy normalnym 1%) wynosiłaby 1% x 0.5 x 0.3 = 0.15% :D czyli na zrobionych 1000 Fyodorków 15 rarów (45 bo mamy 3 rary).

Tego chcecie? :mrgreen:

Mi tam podobałby się każdy sposób na ograniczenie dropu na takim serwerze :D
Kyth Moire napisał(a):
Nie sądzę, żeby utworzenie serwera oraz ustawieniu niektórych jego parametrów byłoby aż tak trudne. Kwestia, czy chcą stworzyć kolejny server. Na chwilę obecną - nie, nie chcą.
Inaczej sprawa może wyglądać po kilku większych upach. Może po podklasach?

3 zdania :arrow: marzenia legły w gruzach :cry:


26 Lis 2013, o 19:10
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Lut 2012, o 16:11
Posty: 150
Podziękowano: 95 razy
Otrzymanych podziękowań: 26 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Nowy, specialny serwer
Pomysł servera hardcore fajny, ale ja skupiłbym się na czymś innym. Mianowicie moigłoby wyglądać to tak:
1. Zdobywanie expa zmniejszone o 50%;
2. Zarabianie złota zmniejszone o 60%;
3. Ulepszenie mobów:
-więcej PA;
-25% więcej statystyk;
4. Bez ochrony 2-dniowej po śmierci.

sorki za wcześniejszy błąd, poprawione


Ostatnio edytowany przez Carrot, 28 Lis 2013, o 17:21, edytowano w sumie 1 raz



27 Lis 2013, o 19:45
Profil
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Lut 2013, o 19:38
Posty: 378
Miejscowość: Poznań
Podziękowano: 176 razy
Otrzymanych podziękowań: 105 razy
Nick w grze: Zuzialol
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Nowy, specialny serwer
Carrot napisał(a):
Pomysł servera hardcore fajny, ale ja skupiłbym się na czymś innym. Mianowicie moigłoby wyglądać to tak:
1. Zdobywanie expa zmniejszone o 100%;
2. Zarabianie złota zmniejszone o 150%;
3. Ulepszenie mobów:
-więcej PA;
-25% więcej statystyk;
4. Bez ochrony 2-dniowej po śmierci.

Zastanowiłeś się zanim to napisałeś? Dodawać sobie więcej niż 100% można, ale odejmować już nie... Na twoich warunkach by się w ogóle nie expiło (no w końcu 100%, czyli całość mniej), a złoto by odejmowało bo nie wiem??

_________________
Zuzialol 84 dr...
70 lvl wbity 27.07.2014 o godzinie 20:46.
80 lvl wbity 10.09.2015 o godzinie 16:50 :) Szybko mi idzie

Na zawsze pozostaje Pijanym Jeżem...

Do tego turkowy łuk 27 Zuziuk, mo 35 Teestpremki i inne

27 Lis 2013, o 20:26
Profil
Współpracownik Gnarla
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Lip 2013, o 16:26
Posty: 173
Podziękowano: 56 razy
Otrzymanych podziękowań: 31 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Nowy, specialny serwer
A co z turniejami oraz eventami? Czy byłyby eventy typu HH?

_________________
AVE S3: Miachavelli/Druid (ciągle rosnie)


28 Lis 2013, o 14:13
Profil
Uczeń Heremona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Mar 2013, o 13:05
Posty: 517
Podziękowano: 189 razy
Otrzymanych podziękowań: 241 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Nowy, specialny serwer
Sulti napisał(a):
A co z turniejami oraz eventami? Czy byłyby eventy typu HH?

Jak na mój gust to zależałoby od ekipy na tym serwerze.


28 Lis 2013, o 18:04
Profil
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 29 Mar 2013, o 09:55
Posty: 2
Podziękowano: 2 razy
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Nowy, specialny serwer
Witam :) moim zdaniem taki serwer nie ma szansy bytu :)
lepszym rozwiazaniem byloby tworzyc serwery na pewien okres czasu i zwycieskie osoby zostaly by nagradzane :)

edit.
Steevy napisał(a):
Witam wypowiem się po raz drugi na temat tego serwera.

Wiecie ile ludzi kończy grę z powodów które zaraz podam? nawet sb sprawy nie zdajecie.
Jakie nie miałby racji bytu? MIAŁBY!!! a wiec o rzeczy.

1. HH? No tak przecież exp leci za wolno, 50k na gorzalce za grupkę to mało 120k za bossa gorzałkowego? nie no śmieszny ten exp... trzeba podwoić aby z bossa było ćwierć miliona.... podam przykład expienia. (s4 postawione grupki po 2 szatanki znajomy podsyla ss "paczaj" ja otwieram go i jestem załamany... 1,2kk ?! expa za grupkę ktorą kataja chwilkę? to chore -_-

2. Złoto? Tak trzeba dodać zlecenie z którego ma się 300k złota bo przecież ludzie są biedni :< I co to zrobiło z rynkiem? tzw. "rary" np z herszta czy tez krzyżaka lub żabki są tak traktowane "o rar kowal się ucieszy" bo po co trzymać coś i szukać kupca który za za to 5k jak sprzedać można za 2,5k u kowala. 2,5k? to nie są pieniądze przecież.

3. Szansa na rary czy epiki? No tak obniżenie szansy ogromny +, ale co z tego jak nadal ludzie z minimalnym % są w stanie 2-3 rary z bossa zgarnąć. Epiki lecą jak liście z drzewa na jesień wchodzę do gry i już na chacie słyszę "spadł epik" i tak prawie każdego dnia gry. Mało tego nie z Wenda nie z Gorzałki nie z Natanka, a .... z Żaby marionetki duszków -_- tam to chyba % jak trafienie w lotka "6". Ale płacz jest, ze obniżona szansa i, ze nic nie leci -_-

4. Eventy tu jestem za aczkolwiek nie do końca. Oderwanie się od rutyny fajna sprawa tyle, że... na jasny gwint hiper exp z tego -_- to ma być przyjemność z zabicia jakiejś nieziemsko trudnej grupki, a nie przyjemność bo zabiłem w grupie 2x Valdka i mam za to 200k czy 300k expa. Event to event coś co ma dawać radość z tego, że jest czymś rzadkim a nie czymś codziennym i przynoszącym ogromne korzyści.

5. "Wyścig szczurów" Kto pierwszy będzie miał 100lvl !!!! a więc mam 40lvl czas na dz i nic więcej do 55-60 trzeba na dz expić bo exp dobry a jak dają HH to koniecznie trzeba tam iść bo to skok w rankingu przecież potem lempo aż do 80lvl i valdogor!!! ups nie ogarniam nic :/ przepraszam pt mówiąc, ze mam lagi choć mam internet 40mb/s jest 3 rano serwery puste. Udało sie ogarnać valdka czas na gorzłke ! Nareszcie dropne coś i będę bogaty !!! i kolejne ups :< valdka ogarnołem, ale jak bić ta gorzałke jak def, i ludzie padają bo wolałeś orać lempo niżeli zdobywać umiejetności expiąc wolniej, ale na modliszce, Fyo, chempach.

6. Pvp jako, ze istanieje to oczywiście spory + tyle, ze -_- ludzie którzy wyexpili sie na lempo mają 100lvl uważani są za ogarniętego gracza wiec lud szczęsliwy jak taki wskoczy pomóc zaorać jakiegos typka z 80lvl a tu pac 100 umiera bo 80 ma mniejszy lvl, ale za to 200x wiecej umiejętności oraz doświadczenia i tu zonk "on gra na hackah!.

Wiec do jasnej ciasnej dawać tu ten serwer HC! on ma racjie bytu, nie zostanie "zniszczony" przez tzw. "gimbaze" gdyż ona tam nie będzie grac bo przecież lvl nie wbiją szybko, a rarki z nieba nie spadają więc po co mają być "słabi" jak mozna grac na normalnym serwie i byc koksem.

Dziekuje za uwagę pozdrawiam ;)

ps. Wybaczcie błędy jeśli jakieś sie pojawiły nie używam polskich znaków i dość dziwnie mi się pisze.


ciezko bylo mi to czytac, ale jakos dobrnalem do konca. taki serwer nie ma szansy bytu, bo na siebie nie zarobi. jak wiadomo tworcy gry nie beda doplacac do serwera, bo tacy "pro gejmerzy" chca sobie wbic na serwer HC, poklikac tam kilka dni, a nastepnie zakonczyc gre :)
ps. pewnie wieksza ilosc osob po przeczytaniu twojego postu ma obiekcje kto tu jest gimbem :D


Ostatnio edytowany przez Merff, 28 Lis 2013, o 22:02, edytowano w sumie 1 raz



28 Lis 2013, o 19:41
Profil
Współpracownik Gnarla
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Gru 2011, o 09:54
Posty: 190
Miejscowość: Nawet google nie widzą
Podziękowano: 20 razy
Otrzymanych podziękowań: 28 razy
Nick w grze: Mashtall
Serwer: HardCore
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Nowy, specialny serwer
Witam wypowiem się po raz drugi na temat tego serwera.

Wiecie ile ludzi kończy grę z powodów które zaraz podam? nawet sb sprawy nie zdajecie.
Jakie nie miałby racji bytu? MIAŁBY!!! a wiec o rzeczy.

1. HH? No tak przecież exp leci za wolno, 50k na gorzalce za grupkę to mało 120k za bossa gorzałkowego? nie no śmieszny ten exp... trzeba podwoić aby z bossa było ćwierć miliona.... podam przykład expienia. (s4 postawione grupki po 2 szatanki znajomy podsyla ss "paczaj" ja otwieram go i jestem załamany... 1,2kk ?! expa za grupkę ktorą kataja chwilkę? to chore -_-

2. Złoto? Tak trzeba dodać zlecenie z którego ma się 300k złota bo przecież ludzie są biedni :< I co to zrobiło z rynkiem? tzw. "rary" np z herszta czy tez krzyżaka lub żabki są tak traktowane "o rar kowal się ucieszy" bo po co trzymać coś i szukać kupca który za za to 5k jak sprzedać można za 2,5k u kowala. 2,5k? to nie są pieniądze przecież.

3. Szansa na rary czy epiki? No tak obniżenie szansy ogromny +, ale co z tego jak nadal ludzie z minimalnym % są w stanie 2-3 rary z bossa zgarnąć. Epiki lecą jak liście z drzewa na jesień wchodzę do gry i już na chacie słyszę "spadł epik" i tak prawie każdego dnia gry. Mało tego nie z Wenda nie z Gorzałki nie z Natanka, a .... z Żaby marionetki duszków -_- tam to chyba % jak trafienie w lotka "6". Ale płacz jest, ze obniżona szansa i, ze nic nie leci -_-

4. Eventy tu jestem za aczkolwiek nie do końca. Oderwanie się od rutyny fajna sprawa tyle, że... na jasny gwint hiper exp z tego -_- to ma być przyjemność z zabicia jakiejś nieziemsko trudnej grupki, a nie przyjemność bo zabiłem w grupie 2x Valdka i mam za to 200k czy 300k expa. Event to event coś co ma dawać radość z tego, że jest czymś rzadkim a nie czymś codziennym i przynoszącym ogromne korzyści.

5. "Wyścig szczurów" Kto pierwszy będzie miał 100lvl !!!! a więc mam 40lvl czas na dz i nic więcej do 55-60 trzeba na dz expić bo exp dobry a jak dają HH to koniecznie trzeba tam iść bo to skok w rankingu przecież potem lempo aż do 80lvl i valdogor!!! ups nie ogarniam nic :/ przepraszam pt mówiąc, ze mam lagi choć mam internet 40mb/s jest 3 rano serwery puste. Udało sie ogarnać valdka czas na gorzłke ! Nareszcie dropne coś i będę bogaty !!! i kolejne ups :< valdka ogarnołem, ale jak bić ta gorzałke jak def, i ludzie padają bo wolałeś orać lempo niżeli zdobywać umiejetności expiąc wolniej, ale na modliszce, Fyo, chempach.

6. Pvp jako, ze istanieje to oczywiście spory + tyle, ze -_- ludzie którzy wyexpili sie na lempo mają 100lvl uważani są za ogarniętego gracza wiec lud szczęsliwy jak taki wskoczy pomóc zaorać jakiegos typka z 80lvl a tu pac 100 umiera bo 80 ma mniejszy lvl, ale za to 200x wiecej umiejętności oraz doświadczenia i tu zonk "on gra na hackah!.

Wiec do jasnej ciasnej dawać tu ten serwer HC! on ma racjie bytu, nie zostanie "zniszczony" przez tzw. "gimbaze" gdyż ona tam nie będzie grac bo przecież lvl nie wbiją szybko, a rarki z nieba nie spadają więc po co mają być "słabi" jak mozna grac na normalnym serwie i byc koksem.

Dziekuje za uwagę pozdrawiam ;)

ps. Wybaczcie błędy jeśli jakieś sie pojawiły nie używam polskich znaków i dość dziwnie mi się pisze.

@edit
Merff nie krytykuje broń boże twojej wypowiedzi, ty masz inne zdanie ja tez mam inne ^^. Ale jedno jest pewne Gimnazjum dawnoooo skonczyłem :D Moim zdaniem ludzie kupowali i bedą kupować platke :) maja za duzo hajsu, a oddać nie chcą :<

_________________
Wracam do gry ze zdwojoną siłą !

W głębi serca zawsze będę jednym z graczy Mielonych


28 Lis 2013, o 21:23

Podziękowali: nettik123 (28 Lis 2013, o 21:29)
Profil WWW
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 22 Cze 2013, o 11:43
Posty: 3
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 1 raz
Nick w grze: AdiPub
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Nowy, specialny serwer
Czemu nie .....Nie taki zly pomysł.

Ale Ograniczona liczba slotw to zly pomysl,z kim by tu na bossy bylo chodzic,ale co do reszty +

Pozdrawiam :)

_________________
ElShaaravi S7.
Rycerz 93 lv [Ciagle ROSNIE]

Co dwie głowy to nie jedna


29 Lis 2013, o 19:49
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem

Rejestracja: 25 Lis 2013, o 13:43
Posty: 13
Podziękowano: 5 razy
Otrzymanych podziękowań: 8 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Nowy, specialny serwer
W każdym razie najbardziej prawdopodobna data startu s6 jest to styczeń :D
Zresztą nowy serwer = nowi gracze = większe zarobki :D
Na tym serwerze powinna zostać większa grupa graczy, jeżeli admini wprowadzą to co zostało podane w tym temacie :)


30 Lis 2013, o 09:33
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 50 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 9 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron