Odpowiedz  [ 6 posty(ów) ] 
 [IDEA]Pety po odesłaniu 

Podoba się?
TAK 96%  96%  [ 23 ]
NIE MAM ZDANIA 0%  0%  [ 0 ]
NIE 4%  4%  [ 1 ]
Razem głosów : 24

 [IDEA]Pety po odesłaniu 
Autor Wiadomość
Odpowiedz z cytatem
Post [IDEA]Pety po odesłaniu
Jak wiemy pety po odesłaniu są dostępne darmowe, od pewnego czasu ponoć już nie potrzeba platyny do odebrania ogara, ale chcąc odebrać któregoś z jednorazowych petów nadal potrzebuje imperiałów...(chyba że od ostatniego odbierania się coś zmieniło?)
Korzystając przez długi czas z jednego peta tak jak ja z kraba zapominamy, które pety możemy odebrać za darmo... od kilku dni zastanawiam się czy mogę odebrać spopielacza i ogara za darmo...

Pomysł polega na tym, że kiedy otwieramy zakładke peta dodatkowo pokazywałyby nam sie pet dostępne do odebrania http://scr.hu/480/tjcc7

Wiem że moge sprawdzić, które poty są do odebrania, np nie biorąc wcale platyny ze sobą i pójście do wilczego, ale w przypadku petów jednorazowych raczej nie mogę tego sprawdzić... ponadto musiałbym odesłać kraba, a gdyby okazało się że nie mam żadnego peta do odebrania musiałbym znowu kupywać 50 imperiałów...


30 Lis 2013, o 21:00
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Maj 2011, o 21:41
Posty: 2129
Podziękowano: 468 razy
Otrzymanych podziękowań: 593 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: [IDEA]Pety po odesłaniu
Trochę inaczej bym to widział, na pewno nie wiązałbym tego z tym, że teraz potrzeba imperiałów do odbioru jednorazówek, to najpewniej bug, który będzie naprawiony.

Natomiast świetną rzeczą jest lista petów, które się posiada, nie tylko tych do odebrania, ale wszystkich. Lista gdzie podana by była nazwa, lvl oraz to czy można go odebrać za free.

Super sprawa, zwłaszcza, że teraz dojdzie kilka nowych petów.

_________________
Rzuff - s2 (Taern.pl)
Rzuffi - s1 (Taern.com)
Rzuff na YT: http://goo.gl/84D78E

Image


1 Gru 2013, o 00:37
Profil
Inżynier
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Lut 2012, o 12:04
Posty: 1452
Podziękowano: 112 razy
Otrzymanych podziękowań: 357 razy
Nick w grze: Zojah
Odpowiedz z cytatem
Post Re: [IDEA]Pety po odesłaniu
Mnie również podoba się taki pomysł. Aczkolwiek umiejscowienie zakładki, które podałeś, jest trochę niefortunne, bo zakłada, że trzeba posiadać peta, żeby sprawdzić, które pety odesłałeś - a przecież peta najczęściej sie odbiera właśnie wtedy, kiedy nie ma się żadnego ;-) A tworzenie nowej ikonki w miejscu, gdzie normalnie mamy peta... hmm... no nie wiem.
Ale idea jak najbardziej ok.

_________________
pozdrowienia z s7, eu i s5
Kidda (mała mo), MarysQ vel Kidda (dru 120)
Zojah zwana Zośką (ryc z s5)


1 Gru 2013, o 12:48
Profil
Odpowiedz z cytatem
Post Re: [IDEA]Pety po odesłaniu
Co do zakładki to chciałem znaleźć już coś związanego z petami, a to chyba jedyne takie miejsce istniejące obecnie :) nie zastanawiałem się nad tymi, którzy nie mają petów ;/
A to co proponuje Rzuff jest naprawdę lepszym pomysłem :)

Patrząc na wyniki ankiety widać że pomysł zyskał sympatie innych graczy/użytkowników :) tylko czekać na głos kogoś z ekipy :)


1 Gru 2013, o 14:15
Odpowiedz z cytatem
Post Re: [IDEA]Pety po odesłaniu
Odświeżam


8 Gru 2013, o 23:21
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Maj 2011, o 21:41
Posty: 2129
Podziękowano: 468 razy
Otrzymanych podziękowań: 593 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: [IDEA]Pety po odesłaniu
seba11pl napisał(a):
Odświeżam


Propozycja została zamieszczona w odpowiednim temacie, gdy będzie coś wiadomo przekażemy informację zwrotną.

_________________
Rzuff - s2 (Taern.pl)
Rzuffi - s1 (Taern.com)
Rzuff na YT: http://goo.gl/84D78E

Image


9 Gru 2013, o 13:46
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 6 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 219 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron