Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 25 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3  Następna
 Złaczenie serwerów + powstanie serwera s6. 
Autor Wiadomość
Duma Forum!
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Paź 2010, o 22:03
Posty: 4171
Miejscowość: 100lica
Podziękowano: 452 razy
Otrzymanych podziękowań: 1822 razy
Nick w grze: HeavenM
Post Re: Złaczenie serwerów + powstanie serwera s6.
Arato napisał(a):
Jak sami wiecie, serwery coraz bardziej charakteryzują się tym ,że coraz mniej osób gra w taerna.

już sama teza jest błędna i wnioski również -> ilość graczy online na serwerach jest mniej więcej identyczna jak rok temu czy dwa lata temu - wszystko zależy kiedy serwer powstał.
Oczywiście są odchylenia, ale są w obie strony. Średnia pozostaje bez zmian.

Problemem oczywiście jest ilość graczy na serwerach us i ue, ale to jest temat na inne forum.


30 Lis 2013, o 20:30
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Cze 2012, o 14:48
Posty: 92
Podziękowano: 191 razy
Otrzymanych podziękowań: 117 razy
Post Re: Złaczenie serwerów + powstanie serwera s6.
HM , jakimi danymi się podpierasz ?
liczbą unikalnych wejść ?
unikalnym czasem online w grze ?
bo to istotne czy ktoś lognie do gry stanąć pod keme , wejść do gildii , napisać "cześć co tam , no w porzo , spadam za chwile "...

_________________
okrucieństwo jest naszą powinnością , bo cóż wredniejszego ....
tożsamość,nienawiść,pamięć

nie


30 Lis 2013, o 20:53
Profil
Duma Forum!
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Paź 2010, o 22:03
Posty: 4171
Miejscowość: 100lica
Podziękowano: 452 razy
Otrzymanych podziękowań: 1822 razy
Nick w grze: HeavenM
Post Re: Złaczenie serwerów + powstanie serwera s6.
Opieram się na chwilowej ilości zalogowanych postaci. Loguje na różne serwery, o różnych porach i w tzw. panelu mam wartość: liczba graczy online. Po tej właśnie wartości oceniam ilość graczy na każdym z serwerów.


30 Lis 2013, o 21:04
Profil
Mistrz Gry
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Gru 2010, o 14:24
Posty: 2608
Podziękowano: 85 razy
Otrzymanych podziękowań: 284 razy
Serwer: Tolnor
Post Re: Złaczenie serwerów + powstanie serwera s6.
A ja mam kryształową kulę i wiem że liczba graczuf(nie graczy) rzeczywiście spadła :) a to z tego powodu że skończyły się wakacje a zaczęła szkoła i ucznie(nie uczniowie) poszli się óczyć(nie uczyć) stąd mniej lódzi(nie ludzi) na serwerach...
Liczba ludzi pozostała bez zmian.

_________________
Image
Image


2 Gru 2013, o 22:12
Profil
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Cze 2011, o 11:30
Posty: 269
Miejscowość: Hollywood
Podziękowano: 3 razy
Otrzymanych podziękowań: 104 razy
Serwer: HardCore
Post Re: Złaczenie serwerów + powstanie serwera s6.
Moja magiczna kula mówi mi zupełnie co innego. I jestem jak najbardziej za jakaś fuzją bo wieeeeje nudą, może upek coś zmieni ale pewnie będzie tak jak zawsze: ludzie wejdą przeczytają co weszło tydzień się pokręcą i wyjdą :<

_________________
Moment w którym zamykasz oczy na polu walki, jest momentem, w którym już ich nie otwierasz


2 Gru 2013, o 22:26
Profil
Mistrz Gry
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Gru 2010, o 14:24
Posty: 2608
Podziękowano: 85 razy
Otrzymanych podziękowań: 284 razy
Serwer: Tolnor
Post Re: Złaczenie serwerów + powstanie serwera s6.
A złączenie co zmieni? Wejdą na tydzień pozabijają się w pvp, poobrażają i znów będzie powrót do nudy bo przecież eq i staty zostaną przeniesione... To już lepiej zamiast łączyć zlikwidować wszystkie serwery i zrobić jeden globalny z początkiem od 0, wtedy każdy pretendujący koks będzie miał okazję się wykazać w walce o top one...

_________________
Image
Image


2 Gru 2013, o 22:30
Profil
Zabójca Tilsai
Awatar użytkownika

Rejestracja: 9 Kwi 2012, o 17:58
Posty: 769
Miejscowość: Gdańsk
Podziękowano: 454 razy
Otrzymanych podziękowań: 384 razy
Nick w grze: Maldito
Post Re: Złaczenie serwerów + powstanie serwera s6.
Według mnie to jest to logiczne że im więcej jest tych serwerów tym mniej graczy na poszczególnych serwerach (jest to odwrotnie proporcjonalne muszą się przecież jakoś podzielić) na miejscu ekipy zdecydowanie dałbym sobie spokój z dodawaniem nowych serwerów , 5 głównych w zupełności wystarczy , ludzie chcą nowych serwerów ponieważ każdy chce być w rankingu TOP1

Co z serwerem Hardcore można zrobić głosowanie wśród graczy który serwer można zrobić trudniejszym a który łatwiejszym

_________________
Gram od: 2011-04-13
Image
PEWNE INFORMACJE POZOSTANĄ UKRYTE ! ; )

MALDITO OSTLOR 101
TOLNOR 60
HELLSINGMO OSTLOR 44
VIP OSTLOR 37
OZ TOLNOR 31


2 Gru 2013, o 22:30
Profil
Mistrz Gry
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Gru 2010, o 14:24
Posty: 2608
Podziękowano: 85 razy
Otrzymanych podziękowań: 284 razy
Serwer: Tolnor
Post Re: Złaczenie serwerów + powstanie serwera s6.
Liczba graczy na serwerach nie spada, po otwarciu s3 na s1 i s2 spadła liczba na krótki okres czasu a potem wróciła do normy i było porównywalne z s3 i analogicznie z każdym nowo powstałym serwerem... Obecnie nie ma planów na s6 a liczba graczy nie spada i żaden serwer polski nie cierpi na ubytek graczy. Drygu i posiadacze panelu mają dostęp do informacji ilu jest graczy na poszczególnym serwerze a skoro nie wykazują chęci do łączenia tzn że ta liczba jest zadowalająca i żadne plotki krążące wśród graczy tego nie zmienią.

_________________
Image
Image


2 Gru 2013, o 22:35
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem

Rejestracja: 9 Sie 2013, o 16:19
Posty: 11
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 1 raz
Nick w grze: Ccccome
Post Re: Złaczenie serwerów + powstanie serwera s6.
HELLSING napisał(a):
Według mnie to jest to logiczne że im więcej jest tych serwerów tym mniej graczy na poszczególnych serwerach (jest to odwrotnie proporcjonalne muszą się przecież jakoś podzielić) na miejscu ekipy zdecydowanie dałbym sobie spokój z dodawaniem nowych serwerów , 5 głównych w zupełności wystarczy , ludzie chcą nowych serwerów ponieważ każdy chce być w rankingu TOP1


Tak ale żeby być w top 1, trzeba grać 24h na dobe. Na samym początku powstania s5 jakiś no-life 31 lv dr był w topce lecz po tygodniu nie był zaliczany do pierwszych 20 :) Co Ci po byciu w topce przez 1 dzień?
Z drugiej strony wystarczy wejść na s5 spojrzeć na lv jakie już tam są. Jeśli osoba nastawiona na wygrywanie (znam kilka takich) popatrzy na te high lv, pomyśli sobie że nie ma po co grać. Moim zdaniem łączenie tych światów to byłby syf i malaria :D Osobiście zagrałbym na tym s6 z kilkoma kolegami tak dla zabawy, poczuć te emocje z pierwszymi rarami, astronomicznymi cenami wszystkiego (nawet głupich jagód :D). Taki świeży start :mrgreen: .
Wiem wiem, zaraz ktoś mi napisze że równie dobrze moge zacząć sobie od nowa ale to nie jest to samo, bo do 25 lv to 300k Ci wystarczy na wszystkie rary z naprawą. A ta kada jest w depo, nie musisz jej zbierać tylko masz w depo.


Ostatnio edytowany przez TwiSter6, 2 Gru 2013, o 22:47, edytowano w sumie 1 raz



2 Gru 2013, o 22:46
Profil
Zabójca Tilsai
Awatar użytkownika

Rejestracja: 9 Kwi 2012, o 17:58
Posty: 769
Miejscowość: Gdańsk
Podziękowano: 454 razy
Otrzymanych podziękowań: 384 razy
Nick w grze: Maldito
Post Re: Złaczenie serwerów + powstanie serwera s6.
Panie Nazgull można by w przyszłości w oknie czatu obok daty dać mały napis online : xxx , takie coś było by bardzo fajne 8-)

_________________
Gram od: 2011-04-13
Image
PEWNE INFORMACJE POZOSTANĄ UKRYTE ! ; )

MALDITO OSTLOR 101
TOLNOR 60
HELLSINGMO OSTLOR 44
VIP OSTLOR 37
OZ TOLNOR 31


2 Gru 2013, o 22:47
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 25 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 337 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron