Odpowiedz  [ 12 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna
 Rocznice gildii :) 

Co sądzisz o tym pomyśle?
Fajny pomysł, jestem za 54%  54%  [ 7 ]
Słaby pomysł, jestem na nie :P 38%  38%  [ 5 ]
Nie mam zdania 0%  0%  [ 0 ]
Pomysł OK, ale trzeb go dopracować ( w komentarzu propozycja dopracowania) 8%  8%  [ 1 ]
Razem głosów : 13

 Rocznice gildii :) 
Autor Wiadomość
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Lut 2013, o 19:38
Posty: 378
Miejscowość: Poznań
Podziękowano: 176 razy
Otrzymanych podziękowań: 105 razy
Nick w grze: Zuzialol
Odpowiedz z cytatem
Post Rocznice gildii :)
Witam, wpadłem na pomysł, żeby gildie mogły obchodzić swoje rocznice :)
Np. mija 365 dni od założenia gildii (czyli rok jakby ktoś nie wiedział :mrgreen: ) to na panelu gildii (w aktualnościach, zespole - gdziekolwiek) pojawiają się takie kostki do losowania jak z premki i może w to kliknąć kanclerz lub stratedzy. Gdy się w to kliknie na czatach pojawia się kolorowy napis "Gildia abc obchodzi dzisiaj swoją 1 rocznicę!". I można by wylosować nagrodę dla gildi jakąś małą np. +1k presta, 1k każdego surka itd.

EDIT : Dołączam ankietę

_________________
Zuzialol 84 dr...
70 lvl wbity 27.07.2014 o godzinie 20:46.
80 lvl wbity 10.09.2015 o godzinie 16:50 :) Szybko mi idzie

Na zawsze pozostaje Pijanym Jeżem...

Do tego turkowy łuk 27 Zuziuk, mo 35 Teestpremki i inne

Ostatnio edytowany przez Zuzialol, 2 Gru 2013, o 14:18, edytowano w sumie 1 raz



1 Gru 2013, o 21:50
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem

Rejestracja: 9 Sie 2013, o 16:19
Posty: 11
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 1 raz
Nick w grze: Ccccome
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Rocznice gildii :)
Git pomysł :D
Tylko nie zapominaj o tym że istnieją gildie, które obchodzą swój jubileusz, ale niestety nie maja działki wykupionej wiec surek w takiej gildi byłby nie potrzebny :mrgreen:


1 Gru 2013, o 22:03
Profil
Współpracownik Gnarla
Awatar użytkownika

Rejestracja: 7 Sie 2010, o 09:08
Posty: 183
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 4 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Rocznice gildii :)
Szczerze, to marna kopia pomysłu z urodzinami graczy. Mało dopracowane, napisane na kopycie.

_________________
Image


1 Gru 2013, o 22:07

Podziękowali: rzuff (1 Gru 2013, o 23:30)
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem

Rejestracja: 9 Sie 2013, o 16:19
Posty: 11
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 1 raz
Nick w grze: Ccccome
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Rocznice gildii :)
Ale widzisz, ten pomysł ma to że jak zakładasz gildie to dopiero za rok dostaniesz nagrodę, a nie że robisz nowe konto i urodziny masz za dzień, dostajesz 200k i przelewasz sobie na konto główne za pośrednicstwem kolegi/koleżanki.


1 Gru 2013, o 22:14
Profil
Uciekinier Taernijczyk
Awatar użytkownika

Rejestracja: 1 Gru 2013, o 15:45
Posty: 2
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Nick w grze: Suzuki
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Rocznice gildii :)
Zgadzam się z tym co mówi Twister. Ale z gildiami to też mógłby sobie każdy zakładać i presta trzepać co rok :P Więc ja bym był za wprowadzeniem tego dla gildi z np 15k+ presta. Ale sam pomysł w sobie jest nawet ciekawy. Tylko trzeba go bardziej dopracować. :)

Pozdrawiam.
Suzuki


1 Gru 2013, o 22:21
Profil
Uczeń Simona

Rejestracja: 5 Sie 2011, o 17:48
Posty: 57
Podziękowano: 19 razy
Otrzymanych podziękowań: 39 razy
Nick w grze: Querido
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Rocznice gildii :)
TwiSter6 napisał(a):
Ale widzisz, ten pomysł ma to że jak zakładasz gildie to dopiero za rok dostaniesz nagrodę, a nie że robisz nowe konto i urodziny masz za dzień, dostajesz 200k i przelewasz sobie na konto główne za pośrednicstwem kolegi/koleżanki.

Nie wiedziałem, że jak zrobię nowe konto to rok mija w dzień i ciągle mam urodziny.


2 Gru 2013, o 00:10
Profil
Uczeń Heremona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Mar 2013, o 13:05
Posty: 517
Podziękowano: 189 razy
Otrzymanych podziękowań: 241 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Rocznice gildii :)
WARHEAD napisał(a):
Nie wiedziałem, że jak zrobię nowe konto to rok mija w dzień i ciągle mam urodziny.

Gdyby w dzień urodzin gracza leciały jakieś bonusy (złoto/plata na konto) to byłoby mnóstwo nadużyć w stylu właśnie
TwiSter6 napisał(a):
Ale widzisz, ten pomysł ma to że jak zakładasz gildie to dopiero za rok dostaniesz nagrodę, a nie że robisz nowe konto i urodziny masz za dzień, dostajesz 200k i przelewasz sobie na konto główne za pośrednictwem kolegi/koleżanki.

Bo kto będzie sprawdzał kiedy w rzeczywistości ma się urodziny? Trzeba będzie skany DO wysyłać? :lol:
Suzuki napisał(a):
Zgadzam się z tym co mówi Twister. Ale z gildiami to też mógłby sobie każdy zakładać i presta trzepać co rok :P Więc ja bym był za wprowadzeniem tego dla gildi z np 15k+ presta.

Nawet jeśli każdy trzepałby sobie presta co rok, to żeby wymarła gildia natrzepała sobie 20k prestiżu to założyciel będzie na to czekał 20 lat?
Nie przesadzajmy.
Gildie koxów nawet tego 1k presta więcej nie odczują, bo mają już strażnice wymaksowane.
To byłby spory kop właśnie dla tych małych gildii.


2 Gru 2013, o 11:08
Profil
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Lut 2013, o 19:38
Posty: 378
Miejscowość: Poznań
Podziękowano: 176 razy
Otrzymanych podziękowań: 105 razy
Nick w grze: Zuzialol
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Rocznice gildii :)
Zdzisław napisał(a):
Szczerze, to marna kopia pomysłu z urodzinami graczy. Mało dopracowane, napisane na kopycie.
Owszem, nie dopracowałem tego, bo na szybko pisałem, sorka. Ale tu chodzi bardziej o ogólny zarys pomysłu, bo i tak wiadomo, że nie wprowadzą tego dokładnie tak jak gracz napisał :) A że kopia? Niczego nie wzorowałem na tamtym pomyśle, tylko napis, ale to przecie można zmienić :P
Suzuki napisał(a):
Zgadzam się z tym co mówi Twister. Ale z gildiami to też mógłby sobie każdy zakładać i presta trzepać co rok :P Więc ja bym był za wprowadzeniem tego dla gildi z np 15k+ presta. Ale sam pomysł w sobie jest nawet ciekawy. Tylko trzeba go bardziej dopracować. :)

Pozdrawiam.
Suzuki
Po co ktoś miałby tracić 600k i zakładać gildię tylko po to, żeby za rok 1k presta do tej jednej gildi dostać? :D Co rok, to nie tak szybko :) W tym przypadku do żadnych nadużyć by nie miało prawa dochodzić, bo to bonus i tak dla gildii a nie dla gracza. Dlatego to by nikomu nie zaszkodziło, tylko taki mały bonusik dla gildii :)

_________________
Zuzialol 84 dr...
70 lvl wbity 27.07.2014 o godzinie 20:46.
80 lvl wbity 10.09.2015 o godzinie 16:50 :) Szybko mi idzie

Na zawsze pozostaje Pijanym Jeżem...

Do tego turkowy łuk 27 Zuziuk, mo 35 Teestpremki i inne

2 Gru 2013, o 14:16
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem

Rejestracja: 9 Sie 2013, o 16:19
Posty: 11
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 1 raz
Nick w grze: Ccccome
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Rocznice gildii :)
WARHEAD napisał(a):
TwiSter6 napisał(a):
Ale widzisz, ten pomysł ma to że jak zakładasz gildie to dopiero za rok dostaniesz nagrodę, a nie że robisz nowe konto i urodziny masz za dzień, dostajesz 200k i przelewasz sobie na konto główne za pośrednicstwem kolegi/koleżanki.

Nie wiedziałem, że jak zrobię nowe konto to rok mija w dzień i ciągle mam urodziny.


Popatrz na to tak, zakładasz nowe konto (dziś jest 1-12-2013) i ustawiasz sobie urodziny na 2-12-2013. Otrzymujesz prezent na swóje "urodziny" i oddaleś "koledze" który potrzebował. Można to zrobić z każdego innego komputera byle by było inne IP.
A teraz gildia. Zakładasz gildie, w której nie możesz sobie ustawić daty powstania bo powstała dopiero co u za rok otrzymujesz prezencik, którego nie możesz sobie wypłacić bo idzie na rzecz gildi.
Nie wiem ile lat ma pierwsza powstała gildia. Więcej niż 5 nie będze mieć (tak przypuszczam ;P) więc 4k prestiżu otrzymała by, jeśli by to było wprowadzone na samym początku. :)


2 Gru 2013, o 16:57
Profil
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Rejestracja: 4 Cze 2011, o 20:32
Posty: 1947
Miejscowość: Wrocław
Podziękowano: 442 razy
Otrzymanych podziękowań: 514 razy
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Rocznice gildii :)
O ile pamiętam w temacie na którym Zuzialol się "nic a nic nie wzorował, ani troszczkę", o tutaj: viewtopic.php?f=121&t=32547&p=235848#p235848
Sugerowałem urodziny postaci nie jako datę ustawianą przez gracza a realnie rok gry bądź rok aktywnej gry.

_________________
Druid 129 i wciąż rośnie:) MO 134 nawalam z fireballa:D
100 level wbity 4.09.2014 :)
"Quis custodiet ipsos custodes?"
Morana ubita na 111 levelu. 21.05.2015 w składzie sh,bb,łuk,ryc...


2 Gru 2013, o 23:00
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 12 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 318 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron