Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 11 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna
 ZMIANY v.0.99.18 - pytania 
Autor Wiadomość
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Wrz 2010, o 20:54
Posty: 383
Podziękowano: 4 razy
Otrzymanych podziękowań: 5 razy
Post ZMIANY v.0.99.18 - pytania
Drygu napisał(a):
- 5 minutowa blokada walki pvp po śmierci z rąk gracza
- blokada dołączania do drużyny, w której znajduje się gracz gildii, z którą prowadzimy wojnę
- ograniczenie do 10 miejsc po jednej stronie w walce (suma graczy, którzy się przewiną w drużynie nie może przekroczyć 10)


Ad 1. Czy blokada jest zarówno czynna jak i bierna? Nie mogę atakować i być atakowanym PVP? Co się dzieje, gdy jestem w drużynie z tymi, którzy takiej blokady nie mają?

Ad 2. Czemu? Zdążyłem raz zastosować i już nie będę mógł więcej :( No i jest drugi mankament. Jeśli jestem (Gildia 1) w PT z potencjalnym wrogiem (Gildia2) i prowadzący zaatakuje kogoś z mojej G1, to do drużyny w której jestem nie dołączy nikt z G2 - dupnie.

Ad 3. Wprawdzie zdarza się to rzadko, ale czy to oznacza maksymalnie 5 zgonów na walce z bossami, np takim Duchem Portalu? Po 6 zgonie w drużynie już gracz nie dołączy - czy może ten sam gracz dołączać nieskończoną ilość razy (poza śmiercią w pvp z uwagi na 5minutową karencję)?

A może ten współczynnik 10 uzależnić od honoru gildii w której jest gracz - wyższy honor - 10, niższy 6-8.

_________________
Mikei S1
Nie zawija się ognia w papier.


Ostatnio edytowany przez mikei, 22 Lut 2011, o 23:26, edytowano w sumie 1 raz



22 Lut 2011, o 23:01
Profil
Uczeń Simona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sie 2010, o 01:23
Posty: 77
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 2 razy
Post Re: ZMIANY v.0.99.18 - pytania
Jakby na to nie patrzec, znajomych ma sie nie tylko w tej samej gildi i co, idac w grupie z graczami z innej gildi, po zgonie nie bedzie mozna dolaczyc.

Tak samo mialem dzisiaj idac na ducha portalu. Wylogowalo mnie podczas ladowania walki i juz nie moglem dolaczyc chociaz prowadzacy nalezy do tej samej gildi co ja.

Tak wiec ja jestem za wycofaniem tej zmiany, gdyz to wprowadzilo wiecej bledow niz bylo dotychczas. Nie psujcie tego co dziala dobrze, albo jak juz musicie cos wprowadzic to najpierw to sprawdzcie czy dobrze dziala bo jak widac dziala ZLE.

_________________
http://demotywatory.pl/2014205/I-tak-zawsze%22A


22 Lut 2011, o 23:18
Profil
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 16 Lut 2011, o 23:48
Posty: 1
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Re: ZMIANY v.0.99.18 - pytania
no i nieprzemyślane zmiany w grze oby najmniej takich


22 Lut 2011, o 23:24
Profil
Jedną nogą w Haligardzie
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Wrz 2010, o 12:41
Posty: 35
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Re: ZMIANY v.0.99.18 - pytania
kurrrr straciłem przez to 40k expa to jest bez sensu ze nie można dołączyć :( a szło tego uniknąć

_________________
PanCiemnosc 75 lvl Druid S1
Uwieziony 45 lvl Voodoo S3


22 Lut 2011, o 23:25
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Paź 2010, o 08:25
Posty: 104
Podziękowano: 17 razy
Otrzymanych podziękowań: 47 razy
Nick w grze: Deckard
Serwer: Tolnor
Post Re: ZMIANY v.0.99.18 - pytania
To dodam jeszcze iż 4 osoby z tej grupy należały do tej samej gildii a jedna nie należała do żadnej. :)

_________________
Mag Ognia 140lvl Tolnor
Plox 127lvl Hohgrat 128 Tłuk 131lvl


22 Lut 2011, o 23:26
Profil
Jedną nogą w Haligardzie
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Sty 2011, o 14:28
Posty: 26
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 6 razy
Post Re: ZMIANY v.0.99.18 - pytania
ja poprosze o zwrot straconego expa 70k:)
godzina około 22 10 - 22 20

_________________
Atero druid s1 112lvl
Idmager vd s1 67lvl
Umbriel rycerz 46lvl


22 Lut 2011, o 23:28
Profil
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Cze 2009, o 16:34
Posty: 3515
Podziękowano: 108 razy
Otrzymanych podziękowań: 1521 razy
Post Re: ZMIANY v.0.99.18 - pytania
MATODRA: sam jesteś nieprzemyślany :mrgreen:

Wkradł się bug do dołączania się do drużyny podczas walki. Dlatego dziś nie da się dołączyć.

Pozostałe zmiany są konieczne po wprowadzeniu gildii i były przedyskutowane w gronie testerów. Jak gildie staną się dostępne to zobaczycie, że były one niezbędne.

Mikei:
ad1. Czynna i bierna. Z drużyny zostaniesz wyrzucony w momencie ataku.

ad2. A jak znajdziesz się w tej samej drużynie co osoba z przeciwnej gildii, jeżeli nie możesz do niej dołączyć? :D Jedyny przypadek to wypowiedzenie wojny w momencie jak już jesteś z kimś w drużynie. Ale nie będziemy rozdzielać drużyn w momencie wypowiadania wojny.

ad3.
Ta zmiana jest dziś zepsuta. Ale licznik będzie się nabijał przy każdym dołączeniu do drużyny. Wszystko jedno czy już w niej byłeś czy nie. Dodatkowe utrudniene do bicia bossa.


23 Lut 2011, o 00:34
Profil
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Wrz 2010, o 20:54
Posty: 383
Podziękowano: 4 razy
Otrzymanych podziękowań: 5 razy
Post Re: ZMIANY v.0.99.18 - pytania
Ad 2. Don't like this. Zbyt radykalne, trzeba się zastanowić nad lepszym rozwiązaniem. Np umieścić na ekranie walki przyciski blokowania/odblokowywania drużyny. Prostsze, a nie ograniczy możliwości chodzenia na insty ze znajomymi, którzy, chociążby przypadkowo za sprawą sojuszy, znaleźli się po innej stronie barykady; albo dlatego, że niepopularna godzina nie pozwoli na zebranie składu wśród znajomych.

Ad 3. Ech, jak się podliczy zgony i disconnecty, to nie będzie miło, szczególnie na duchu portalu dla niższych leveli, a być może dla jeszcez niższych na duszkach. Kiedy wodec tego licznik się zeruje? Po tym, jak w drużynie zostanie tylko 1 osoba?

_________________
Mikei S1
Nie zawija się ognia w papier.


Ostatnio edytowany przez mikei, 23 Lut 2011, o 00:59, edytowano w sumie 1 raz



23 Lut 2011, o 00:50
Profil
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Cze 2009, o 16:34
Posty: 3515
Podziękowano: 108 razy
Otrzymanych podziękowań: 1521 razy
Post Re: ZMIANY v.0.99.18 - pytania
ad2. Jeżeli prowadzisz z inną gildią wojnę to masz się z nią bić a nie chodzić razem na spacery :mrgreen: Gildie w czasie pokoju nie mają takiego ograniczenia.

ad3. I o to też chodzi żeby było trudniej ubić bossa.


23 Lut 2011, o 00:53
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem

Rejestracja: 15 Sty 2011, o 02:35
Posty: 20
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 1 raz
Post Re: ZMIANY v.0.99.18 - pytania
Nie rozumiem tej dziwnej zmiany - pkt 1 - co było powodem wprowadzenia tego utrudnienia?

PS
Jak już zgłaszałem w innym temacie - obrona w tym czasie nie działa.


23 Lut 2011, o 01:16
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 11 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 72 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron