Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 48 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5
 Bugusing - Duch Zamku 
Autor Wiadomość
Duma Forum!
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Paź 2010, o 22:03
Posty: 4171
Miejscowość: 100lica
Podziękowano: 452 razy
Otrzymanych podziękowań: 1822 razy
Nick w grze: HeavenM
Post Re: Bugusing - Duch Zamku
Shorty, 'szalone chomiki i przyjaciele' stoją przy samym wejściu, są tak ustawieni, że skokami będzie je trudno ominąć, ale jednocześnie zajmują bardzo małą przestrzeń.
Podejrzewam, że ryzyko zgonu połączonego z długim wylogowaniem właśnie w tym miejscu jest bardzo małe. Wszystkie zgony przerzuca pod Projekcje Arkanegrina. Jedyny problem to logout na dłużej niż 10 min w miejscu gdzie stoją chomiki - ale jak wspomniałem, szansa na to jest bardzo mała.

Docelowo to przejście będzie zmienione tak, że nie będzie trzeba chomików tam stawiać i ryzyko zgonu będzie zerowe, póki co jest to rozwiązanie prowizoryczne.


22 Wrz 2013, o 15:55
Profil
Post Re: Bugusing - Duch Zamku
Mam całkiem inne rozwiazanie... i zadnejprowizorki nie trzeba.. w dolnym kemenak zwyczajnie nalezy wejsciówke zmniejszyc do powiedzmy 100K albo ja całkiem zdjac, a przed wejsciem do insty bosa juz , postawic npc gdzie by sie uiszczało cała opłate po czym by dopiero wpuszczał do srodka.. takie rozwiazanie skutecznie uniemozliwiło by oszustawa


22 Wrz 2013, o 16:11
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Lut 2013, o 19:38
Posty: 378
Miejscowość: Poznań
Podziękowano: 176 razy
Otrzymanych podziękowań: 105 razy
Nick w grze: Zuzialol
Post Re: Bugusing - Duch Zamku
Kidnapped napisał(a):
Mam całkiem inne rozwiazanie... i zadnejprowizorki nie trzeba.. w dolnym kemenak zwyczajnie nalezy wejsciówke zmniejszyc do powiedzmy 100K albo ja całkiem zdjac, a przed wejsciem do insty bosa juz , postawic npc gdzie by sie uiszczało cała opłate po czym by dopiero wpuszczał do srodka.. takie rozwiazanie skutecznie uniemozliwiło by oszustawa
Ale co by to niby zmieniło? :P

_________________
Zuzialol 84 dr...
70 lvl wbity 27.07.2014 o godzinie 20:46.
80 lvl wbity 10.09.2015 o godzinie 16:50 :) Szybko mi idzie

Na zawsze pozostaje Pijanym Jeżem...

Do tego turkowy łuk 27 Zuziuk, mo 35 Teestpremki i inne

22 Wrz 2013, o 16:16
Profil
Współpracownik Gnarla
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Sty 2013, o 08:52
Posty: 162
Miejscowość: Mroczny Zakątek
Podziękowano: 165 razy
Otrzymanych podziękowań: 130 razy
Nick w grze: Judaasz
Post Re: Bugusing - Duch Zamku
Opłata była zawsze i tak zostanie nawet nie wiem skąd Ci przyszło do głowy zniesie tej sumki :)

_________________
Judaasz-Dr 140lv
Gildia: Stonehenge

20:12 Lamonja: pecha mieliśmy ,że na was trafiliśmy :)


22 Wrz 2013, o 16:34
Profil
Jedną nogą w Haligardzie

Rejestracja: 19 Cze 2012, o 12:15
Posty: 27
Podziękowano: 2 razy
Otrzymanych podziękowań: 28 razy
Post Re: Bugusing - Duch Zamku
Heavenmaker napisał(a):
Shorty, 'szalone chomiki i przyjaciele' stoją przy samym wejściu, są tak ustawieni, że skokami będzie je trudno ominąć, ale jednocześnie zajmują bardzo małą przestrzeń.
Podejrzewam, że ryzyko zgonu połączonego z długim wylogowaniem właśnie w tym miejscu jest bardzo małe. Wszystkie zgony przerzuca pod Projekcje Arkanegrina. Jedyny problem to logout na dłużej niż 10 min w miejscu gdzie stoją chomiki - ale jak wspomniałem, szansa na to jest bardzo mała.

Docelowo to przejście będzie zmienione tak, że nie będzie trzeba chomików tam stawiać i ryzyko zgonu będzie zerowe, póki co jest to rozwiązanie prowizoryczne.


http://screenshooter.net/3725747/pmvpdgy Ktoś tu się chyba jedak mija z prawdą..


23 Wrz 2013, o 16:54
Profil
Duma Forum!
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Paź 2010, o 22:03
Posty: 4171
Miejscowość: 100lica
Podziękowano: 452 razy
Otrzymanych podziękowań: 1822 razy
Nick w grze: HeavenM
Post Re: Bugusing - Duch Zamku
Ja i Shorty pisaliśmy o sytuacji na s3 - Ty pewnie piszesz o s4 - nie ja tam rozstawiam mobki więc nie wnikam. Każdy serwer może to zrobić po swojemu - cel jest identyczny.


23 Wrz 2013, o 17:05
Profil
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Rejestracja: 4 Cze 2011, o 20:32
Posty: 1947
Miejscowość: Wrocław
Podziękowano: 442 razy
Otrzymanych podziękowań: 514 razy
Serwer: Tolnor
Post Re: Bugusing - Duch Zamku
Heavenmaker napisał(a):
ale przecież nie ma zakazu w solowaniu DZa i po zmianie nadal każdy kto będzie chciał będzie mógł go sobie solować - chodzi jedynie o drogę na skróty z pominięciem poziomu zgrzytów

Zdaje się że w tym updacie uniemożliwiono rozdzielenie drużyny przed wejsciem na dz? Jesli się nie mylę jesli calej drogi się nie pokona samemu to samemu też się bosa nie zrobi (chyba że koledzy zrezygnują)...

_________________
Druid 129 i wciąż rośnie:) MO 134 nawalam z fireballa:D
100 level wbity 4.09.2014 :)
"Quis custodiet ipsos custodes?"
Morana ubita na 111 levelu. 21.05.2015 w składzie sh,bb,łuk,ryc...


17 Gru 2013, o 15:24
Profil
Współpracownik Gnarla
Awatar użytkownika

Rejestracja: 2 Sty 2012, o 21:24
Posty: 217
Miejscowość: Sanok
Podziękowano: 122 razy
Otrzymanych podziękowań: 150 razy
Nick w grze: Nasti
Post Re: Bugusing - Duch Zamku
ViconiaDeV napisał(a):
Heavenmaker napisał(a):
ale przecież nie ma zakazu w solowaniu DZa i po zmianie nadal każdy kto będzie chciał będzie mógł go sobie solować - chodzi jedynie o drogę na skróty z pominięciem poziomu zgrzytów

Zdaje się że w tym updacie uniemożliwiono rozdzielenie drużyny przed wejsciem na dz? Jesli się nie mylę jesli calej drogi się nie pokona samemu to samemu też się bosa nie zrobi (chyba że koledzy zrezygnują)...




No ale ja nie widzę problemu. Skoro można samemu "solować" dz to jaki jest problem z wybiciem zgrzytów? To przecież też można po drodze zrobić samemu :)

_________________
"Jak szczęśliwie żyliby niektórzy, gdyby o sprawy innych ludzi tak samo mało troszczyli się, jak o swoje własne...."

Nasti-VD 127 Ostlor
NastiiiV- Dru 50 Larkas


Image
http://scr.hu/0exu/mfv5r


18 Gru 2013, o 10:44
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 48 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 179 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron