Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 2 posty(ów) ] 
 Mario super szybka insta 3 grupki 
Autor Wiadomość
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 3 Lut 2011, o 22:29
Posty: 81
Podziękowano: 5 razy
Otrzymanych podziękowań: 12 razy
Post Mario super szybka insta 3 grupki
Serwer: S5
Nazwa postaci: Pusiaczek
Czas: przed upem i po dzis
Opis:
Witam. Jak w temacie opiszę tu buga z mario. Pierwszą mario zabijamy normalnie tyle tylko że trzeba to zrobic szybko(tzn od wejścia na instancję przy marionetce spieszymy się do kolejnej instancji początkowej). Jak już szybciutko dolecimy do wejścia wybieramy opcję ze starą instancją(która jest oczywiście czysta:*). lecimy na koniec insty wybieramy jedyna słuszną opcję "yy proste ze prosto" czy coś w tym stylu i znajdujemy się na instancji z 2 magami jedna czwórka i dwoma piątkami. Takim magiem zabijamy to praktycznie bez odpo. Zabijamy mario i lecimy od nowa czyli wybieramy znowu starą instancję. Zrobienie mario zajmuje nam polowe czasu:) Bug został odkryty wczoraj testowany postacią Maoma S5. Dziś zgłosiłem buga Srebrniutkiej(błagam bez haseł typu daj ss bo nie mam tego programu i jak można zrobic ss opisujący taką sytuację?) ale nie miała czasu zbytnio żeby sprawdzic, więc przetestowałem jeszcze 2x czy działa po upie-działa. W czasie testów nic z mario nie spadło.

P.S. Dalej zajmujcie się osłabianiem Druida a MO mieso 3 min i mario 3 min barb exp solo na 2 gorgonach od 70lvla w 4-5 rund, luk.... a dobra szkoda mojej żyłki. Powiem tylko że dr powinien byc największym koksem dlatego ze całą grę wymaga max skupienia a nie klikaa bezmyslnie 2 hotów. Żeby nie było gram lukiem (na dr sporadycznie wchodzę na s3):) GZ dla tych waszych testerów dacie takiemu full all i mówi ze dr kox niech wyexpi pierw niech ubierze i ulepszy za swoje(większośc profesji na drobnych bosach wychodzi czasowo 4:1 a niby to druida brocha- gz noobs cry). Zastanówcie się dlaczego na s3-s4 nie było samych druidów na serwerze? Bo łatwiej wypłakac zmiany niż nauczyc się ogarniac i peświecic max skupienia na ta szlachetna profesję. No się rozpisałem ho ho ho -----sorka za "c" z kreską niestety mi nie działa

Pozdrawiam Pusiaczek S5/Drutex S3

_________________
GVd Ostlor

Dude Duneb


15 Gru 2013, o 12:46
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 3 Lut 2011, o 22:29
Posty: 81
Podziękowano: 5 razy
Otrzymanych podziękowań: 12 razy
Post Re: Mario super szybka insta 3 grupki
Czy ktoś może łaskawie ustosunkowac się do mojego wpisu? Chcę poznac oficjalne stanowisko osób odpowiedzialnych za tworzenie gry. Co prawda w prywatnej rozmowie z Dajebany dowiedziałem się: to nie bug, specjalnie tak ustawiliście, tips jest za długi i go musicie skrócic. Jednak pragnę poznac oficjalne stanowisko. Gram już trochę w tą grę i wiem, że to co dla jednego jest czarne dla innego może byc białe. Boli mnie to że "buga" opisałem i 0 oficjalnego stanowiska. Jeśli to nie jest bug proszę o tym napisac jeśli bylo juz o tym prosze o odnośnik do ustalen. Widzę że po opublikowaniu mojego posta strasznie dużo ludzi zaczęło biegac mario- wygląda na to że bardzo spodobało im się moje odkrycie. Co do rozwiązania które mi opisał haeven (uważam że jeśli oficjalnie to nie jest bug) nic wam nie da skrócenie tips ponieważ nie jest problemem wynajęcie jakiegoś low lvla który będzie nam insty pilnował (oczywiście za niewielką opłatą- uprzywilejowani ci którzy graja w domu w więcej osób np ja). Więc jeśli wg was to nie jest bug też chętnie pozarabiam w ekspresowym tempie. Proszę o odpowiedź w temacie aby nie było niedomówień.

P.S. Do gracza 97lvl któremu wczoraj na globalu s5 żyłka pękła po północy. Jest więcej osób które uważają że za bota powinien byc perm. Taki mały przykład dla ludzi z ekipy którzy myślą inaczej (przepraszam za przykład ale chcę żebyście zrozumieli): Pani w gimnazjum przyłapała was na ściąganiu oczywiście skończyło się to pałą :) Czy po pól roku pani zmazuje pałę i ocenia jeszcze raz waszą pracę jak gdyby nigdy nic? To tyle z humoru :P

pozdrawiam

_________________
GVd Ostlor

Dude Duneb


17 Gru 2013, o 16:24
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 2 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 181 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron