Odpowiedz  [ 22 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3  Następna
 Welcome to league of ZEUS 
Autor Wiadomość
Współpracownik Gnarla

Rejestracja: 15 Sty 2012, o 17:29
Posty: 166
Podziękowano: 18 razy
Otrzymanych podziękowań: 29 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Welcome to league of ZEUS
Rascal ty tez pomyśl za nim coś napiszesz sh robi co chce ? jak teraz ogarnięty brb cie ubije bo uniki nie chcą działać tak samo juz przed upem nie było łatwo rozwalić luka z epikiem teraz to jestem jak brb tyle ze on ma dmg


18 Gru 2013, o 19:06
Profil
Uczeń Simona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 9 Mar 2011, o 20:46
Posty: 58
Miejscowość: Sandomierz/Kraków
Podziękowano: 15 razy
Otrzymanych podziękowań: 11 razy
Nick w grze: Rascal
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Welcome to league of ZEUS
Grałeś kiedyś Sh?? Barb dla Sh to żaden problem.

_________________
Turnieje HC
1vs1 1-140 3 miejsce
2vs2 36-52 1 miejsce
1vs1 20-29 1 miejsce
1vs1 1-140 1 miejsce
1vs1 60-74 1 miejsce


18 Gru 2013, o 19:17
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem
Awatar użytkownika

Rejestracja: 5 Lip 2012, o 14:38
Posty: 22
Podziękowano: 27 razy
Otrzymanych podziękowań: 29 razy
Nick w grze: Shacal
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Welcome to league of ZEUS
:lol: :lol: :lol:

Rascal, Showtimee dobrze mówi, pomyśl zanim coś napiszesz...


:arrow: Po 1. Nie mówiłem o htaganie tylko o vorleahu...

:arrow: Po 2. Sh nie jest nie do pokonania i teraz nie robi większego problemu dla żadnej z profy, a dla Druida tym bardziej, szczególnie dla ogarniętego Druida...

:arrow: Po 3. Owszem, może Wam sporo osłabili, ale jest to takie osłabienie, które dużo nie zmienia i taka jest prawda.

Bossy,których inni solo nie zrobią, Wy to robicie bez wiekszego problemu , jeśli chodzi o pvp, wygrywacie z każdym, rzadko zdarzy Wam się przegrać... Ale no tak jak ktoś przegrywa na 100lvl Druidem ze 140 Rycem, no to jest pewnie dla Was wielki problem i trzeba dodać coś druidowi a innych osłabić :)

Moim zdanie po prostu ten temat jest nie potrzebny i tyle, macie i tak najwięcej, najwięcej możliwości i wgl. a chcecie jeszcze więcej...

_________________
Pielęgnuje tę nienawiść w sercu na dobre i karmie ją głupotą ludzi, którą widzę ciągle.
Mój Kanał YouTube :twisted:


18 Gru 2013, o 20:30
Profil WWW
Współpracownik Gnarla
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Sie 2012, o 13:36
Posty: 206
Podziękowano: 195 razy
Otrzymanych podziękowań: 257 razy
Nick w grze: EpikDrut
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Welcome to league of ZEUS
wez Ty shacal dr pograj tak wbijajac chociaz 100 lvl to pogadamy bo naprawde sporo sie zmienilo, a widzac teraz pvp dr 100+ vs ryc 100+ to pogram... dr z latarka padl jak szmata... po za tym solowanie jest bardzo ograniczone poprzez debuff z leka, dz solnie kazdy ale troche bardziej ogarniety, teraz na 80 to juz ciezka sprawa. A taka modle to juz tylko 110+ chyba ze ma sie nowy set, po za tym pisales ze mamy pro nowy set... kazdy ma nowy i takze potezny a jego posiadanie w calosci i tak graniczy z cudem wiec o czym tu gadac jak ledwie spadlo kilka czesci i kazda pod inna klase... tak z czasem to sie zmieni ale to i tak bedzie odsetek graczy z tym eq, btw. pozdro na instach jak Cie dr niedoleczy :D

_________________
Pomogłem/podobało się? Kufelek się należy ;)
Zapraszam na mój kanał YT! klik
To tylko gra... to tylko taern...
https://scr.hu/0dk2/wo2xz
Epik [127lvl] z latarką to jak Polska bez korupcji i długów


18 Gru 2013, o 20:38
Profil WWW
Uczeń Simona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 9 Mar 2011, o 20:46
Posty: 58
Miejscowość: Sandomierz/Kraków
Podziękowano: 15 razy
Otrzymanych podziękowań: 11 razy
Nick w grze: Rascal
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Welcome to league of ZEUS
Ad. 1 Htagan czy Vorleah, co za róznica, tak czy siak 4/5 itemów z setu, co się nie opłaca.

Ad. 2 Skoro mówisz, że Sh nie stanowi wiekszego problemu dla żadnej z profy, to gratuluje umiejętności.

Ad. 3 Nigdzie nie napisałem, że druid został zbyt mocno osłabiony, ani nic w tym stylu.

Piszesz, że druid składa w pvp kogo chce, bez latarni, wątpię.

_________________
Turnieje HC
1vs1 1-140 3 miejsce
2vs2 36-52 1 miejsce
1vs1 20-29 1 miejsce
1vs1 1-140 1 miejsce
1vs1 60-74 1 miejsce


18 Gru 2013, o 20:51
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem
Awatar użytkownika

Rejestracja: 5 Lip 2012, o 14:38
Posty: 22
Podziękowano: 27 razy
Otrzymanych podziękowań: 29 razy
Nick w grze: Shacal
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Welcome to league of ZEUS
:|

:arrow: 1. Różnica spora, jedno to psycho,które daje skok farida,który sprawia że unikacie całkowicie ciosu, a htagan to zwykły rar -.-

:arrow: 2. Dziękuje, moim zdaniem są całkiem niezłe, lecz teraz każda klasa ma szanse wygrać z sheedem, a już od walczących zależy z jaką łatwością bądź z jakim trudem.

:arrow: 3. Ty nie mówiłeś ale ktoś po Tobie owszem... HgMnk mianowicie.

Bez latarni wątpisz :) Widocznie, nie każdym druid ma problem pokonania danej klasy bez epika :lol:

_________________
Pielęgnuje tę nienawiść w sercu na dobre i karmie ją głupotą ludzi, którą widzę ciągle.
Mój Kanał YouTube :twisted:


18 Gru 2013, o 21:50
Profil WWW
Taernijczyk z ekwipunkiem
Awatar użytkownika

Rejestracja: 5 Lip 2012, o 14:38
Posty: 22
Podziękowano: 27 razy
Otrzymanych podziękowań: 29 razy
Nick w grze: Shacal
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Welcome to league of ZEUS
Galajus, skoro tak to pograj sobie sheedem, który walczy w pvp z druidem... Czym wiekszy lvl druida tym wiecej macie hp, druidzi z 2.5k hp że tak powiem są już na wymarciu, teraz większość lata na 3-4k hp, a zbić to, nie jest proste, szczególnie nie dla sheeda, który nie ma mega DMG... Zrobili co zrobili, moim zdaniem większych zmian nie będzie a druid nadal będzie koxił jak ogarnie ten system... Mówić sobie możemy dużo,lecz prawda jest jedna...

Tak czy siak, temat dotyczy bonusików dla Was, druidów... To może każdemu wprowadzmy jakis bonusik kto jaki sobie zażyczy, bo przecież druidzi i tak mają za mało i przecież ciągle im źle...

_________________
Pielęgnuje tę nienawiść w sercu na dobre i karmie ją głupotą ludzi, którą widzę ciągle.
Mój Kanał YouTube :twisted:


18 Gru 2013, o 22:01
Profil WWW
Uczeń Simona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 9 Mar 2011, o 20:46
Posty: 58
Miejscowość: Sandomierz/Kraków
Podziękowano: 15 razy
Otrzymanych podziękowań: 11 razy
Nick w grze: Rascal
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Welcome to league of ZEUS
Zdaniem wielu (moim też), Sh to najlepsza profesja do pvp, dlatego nie rozumiem Twoich narzekań.

Cytat z blog.taern.com
"Niedoceniany Sheed wyrósł w tej chwili na największego koxa. Nie jest on jednak niemal niepokonany jak to było w przypadku Druida. Jego przewaga nad resztą je niewielka. Wyrównaną walkę z Sheedem jest w stanie podjąć Drut, Barb i Łuk. Pozostałe profesje również nie są bez szans – na 10 walk 3 walki powinno im się udać urwać."

_________________
Turnieje HC
1vs1 1-140 3 miejsce
2vs2 36-52 1 miejsce
1vs1 20-29 1 miejsce
1vs1 1-140 1 miejsce
1vs1 60-74 1 miejsce


18 Gru 2013, o 22:25
Profil
Współpracownik Gnarla
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Sie 2012, o 13:36
Posty: 206
Podziękowano: 195 razy
Otrzymanych podziękowań: 257 razy
Nick w grze: EpikDrut
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Welcome to league of ZEUS
dobra dobra... chyba cos Cie ominelo bo jak jeszcze nie zauwazyles mase ludzi sciaga pz i daje moc/wiedze zeby nie lekac x razy... bo za tym dr z pz 4k teraz nabije sb szybko debuffa bo nie bedzie wystarczajaco leczyl a Ty tym swoim "nupskim" sh spokojnie sb go ubijesz wysysajac z many do zera... nawet palki uzyc nie bedzie mozna bo wszystko na lek za 100 pojdzie xD i ty pitolisz glupoty ze sh najslabszy... gadasz jak BYLO... porob pvp a nie spamisz forum teoriam z pupy wzietymi.
Co do "ciagle nam zle" jesli tego nie widzisz ja nie narzekam na wszystko(jak i spora czesc dr) tylko na sam debuff z leka ktory przegina palke... postac druida ktorego atutem jest leczenie zostala zrownana z ziemia... dobra ulecze i co potem? nieogary nabija debuffa, osoby podazajace za moca maja mala ilosc pz lub wiedzy, co za tym czeste dedy jesli sa bez ochro... bledne kolo i Ty piszesz ze sh jest do niczego? chyba Ci sie cos pomylilo... bo nawet ja przed banem po 3h grania(2 lody i fyo zrobilem) zauwazylem ze czasem nie jestem w stanie doleczyc i zaraz ktos pada np z uroku na wonszach :(

Po za tym odbiegamy od tematu;
moim zdaniem dr stracil mocno na wartosciach bojowych ale no po czesci na to sie pisalismy wybierajac ta postac, w koncu mamy leczyc a nie bic... ale to co sie dzieje to sa jaja :d odwolujac sie do wczesnieszych slow.
pzdr

_________________
Pomogłem/podobało się? Kufelek się należy ;)
Zapraszam na mój kanał YT! klik
To tylko gra... to tylko taern...
https://scr.hu/0dk2/wo2xz
Epik [127lvl] z latarką to jak Polska bez korupcji i długów


18 Gru 2013, o 22:53
Profil WWW
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Welcome to league of ZEUS
Haha zawsze takie temaciki kończą się taką wymianą zdań ."Sheed to koks...barb nie ma szans ... a bo wy solujecie " itp. Pomysł zmiany druida wziął się chyba od zawistnych płaczących ^^ , przegrywających .Tak długo płakali, że święty by nie wytrzymał :) i oni mają czelność pisać że druidzi "puaczą" przeczytajcie swoje posty ..Ja TO nazywam płaczem :p


19 Gru 2013, o 00:34
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 22 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 91 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron