Odpowiedz  [ 22 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3
 Welcome to league of ZEUS 
Autor Wiadomość
Taernijczyk z ekwipunkiem
Awatar użytkownika

Rejestracja: 5 Lip 2012, o 14:38
Posty: 22
Podziękowano: 27 razy
Otrzymanych podziękowań: 29 razy
Nick w grze: Shacal
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Welcome to league of ZEUS
:o :lol: :lol:

Galajus
:arrow: Po 1. kto spami ten spami, ja tu wstawiam wypowiedzi że żadne bonusiki druidom nie są już potrzebne.

:arrow: Po 2. "Nupski" to jest Twój druid jak już tak chcesz się wypowiadać :lol:

:arrow: Po 3. Nie wiem gdzie Ty przeczytałeś iż ja wypowiedziałem takie słowa jak Sheed jest do niczego i że jest słaby, bo jest to zaje.. bardzo dobra, fajna klasa.

:arrow: Po 4. Porobić pvp? Całą grę w nim uczestniczę także, tą uwagę zostaw dla siebie, ja tam nie wnikam z czego bierzesz swoje teorie, ale moje z pupy nie są 8-)

Mówię tylko że żadne bonusy Wam już nie są potrzebne, chyba macie wystarczająco dobrych rzeczy.


Jakby każdy tak chciał aby zostały dodane jakieś dodatki do każdej klasy,aby być tylko lepszym i wygrywać bez żadnego problemu z każdym, forum by nie starczyło, a powody byłyby nędzne

_________________
Pielęgnuje tę nienawiść w sercu na dobre i karmie ją głupotą ludzi, którą widzę ciągle.
Mój Kanał YouTube :twisted:


19 Gru 2013, o 09:04
Profil WWW
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Welcome to league of ZEUS
Ja może napiszę już na poważnie :

Nie chodzi o dodawanie bonusów lecz pozostawienie druida
w niezmienionej formie .Zmiany wcale nie są takie małe jak niektórzy piszą

Grałem na początku Sheedem jako, że lubię grać solo ( jak dobrze pamiętam coś ostatnio ekipa pisała o ukłonie w kierunku graczy "solo") Nie interesowały mnie walki pvp tylko jako takie spokojne granie bez szału i ciśnień na lvl exp i eq.Druga postać ...druid .Klasa sama w sobie .Świetna do łażenia solo bez potrzeby proszenia się o pomoc. Druida wybrałem właśnie ze względu na to, że jest niezależny i z petem może dużo więcej niż inne profy :p .Mogłem sobie np. Geo bić 35 rund ale bez deda i ucieczki.Teraz po zmianach nie wyobrażam sobie walki z jakimś wymagającym bosem solo z tego względu, że po prostu nie starczy mi many ...pż ...i wystarczającego leczenia .Dlatego też druid popełnił samobójstwo "wieszając się " na własnej lasce .

P.S "Balansowanie" trzeba było zrobić podczas tworzenia postaci, a nie po kilku latach .Ktoś stracił trochę czasu, żeby mieć postać jaka mu pasuje, a ekipa stworzyła w tej chwili "druidopodobnego" ludka. Nie piszcie mi, że "trzeba ogarniać " bo nie jest to serwer dla zawodowców i tak naprawdę te osoby co piszą, że "ogarniają" kłamią :D
P.S. II Co to znaczy "ogarniać" heh zwyciężać w pt 5v1 czy bić bosa z kolegami z full eq rar/epik i ochro ryca ...pff


22 Gru 2013, o 20:58
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 22 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 74 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron