Odpowiedz  [ 16 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna
 Taern Wars - Atak Klonów^^ 
Autor Wiadomość
Jedną nogą w Haligardzie

Rejestracja: 29 Paź 2012, o 18:48
Posty: 30
Podziękowano: 1 raz
Otrzymanych podziękowań: 2 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Taern Wars - Atak Klonów^^
Witam! Piszę ten temat , gdyż wkurza mnie to , że każdy chodzi ubrany tak samo...
Można to zauważyć już po graczach 30+ (khalam , tężec , może set "okowy snu" ) to samo tyczy się fizoli tylko, że inne rary. Każdy 30 lvl dąży do tego ale to dopierdo początek ^^... Gracze 45+ są praktycznie tacy sami (czacha , smoczy gnat , wzorek , diabolo) to samo tyczy się fizoli tylko, że inne rary. Postacie 75+ są KLONAMI!!! Istav , wzorek/skilffy , nurthil/dracoporis , thorimmy/lysmary i oczywiście to nieszczęsne diabolo... to samo tyczy się fizoli tylko, że inne rary. Gracze 90+ mają również tak samo - docelowo lawina/otwieracz/epik , Mallus Selenorum/Batagur , w przypadku magów - thorimmy/aquaneiry , dracoporis/tsunami , htagan , Istav.
Jedyna rzecz , która różni graczy to...skiny lub morph, lecz staty są dosyć podobne. Każdy jest taki sam a mnie to najbardziej dobija. Jedynie początkowe lvl do 15 wyglądają inaczej , bo przecież noszą rzeczy dropnięte, questowe lub kupione u kowala.
I tu moi drodzy wpadłem na pomysły - trochę szalone ale moim zdaniem dobre, lecz mogą przewrócić Taern trochę do góry nogami :

OPCJA A: Zrobić tak aby 1 boss miał 15 rarów niekoniecznie musi być tyle może byc mniej lub więcej i zmodufikować % dropu ,

OPCJA B: Zrobić tak aby morph był za złoto a z czempionów wypadały skiny (wygląd byłby zmieniony ale staty pozostają bez zmian...) ,

OPCJA C: Zrobić tak aby z mobków lub czempionów wypadały inne rarytasy słabsze od rarów, lecz mocniejsze od rzeczy u kowala , koldzicy itp. ,

OPCJA D: Zrobić nowe rzeczy tzw. UNIKATY, czyli ich drop byłby zwiększony miałyby lepsze staty od rarów tylko , że najpierw trzeba by znaleźć części (tak jak przy tworzeniu klucza z postumentów u Valdaroga) np.: Barło Urgrima :
-kula przeszłości,
-kij rozmachu,
-złota poświata. Wszystko można byłoby połączyć u kowala , koldzicy itp.

OPCJA E: Można byłoby zrobić tak, aby niektóre rary były tylko dla wyznaczonych klas np. tak jak u setów.

OPCJA F: Można byłoby zrobić zlecenia na ŁACHY , czyli takie jak rary , lecz słabsze od nich.

O to kilka ss moich rozmów z innymi graczami na temat tego pomysłu :

http://scr.hu/0q8d/2cdug cz I , http://scr.hu/0q8d/jm1p4 cz II

http://scr.hu/0q8d/4oa9u cz III , http://scr.hu/0q8d/6g6kd cz IV

Proszę o bardzo dogłębne przemyślenie tej propozycji. Myślałem nad tym pomysłem tydzień , więc nie mówcie , że pomysł jest nieprzemyślany lub niedopracowany...

Korzystając z okazji chce pozdrowić wszystkich , życzyć Wesołych Świąt Bożego Narodzenia i szczęśliwego Nowego Roku , żeby ten rok okazał się sukcesywny także aby VAT nie przekroczył progu Waszych domów ^^.

_________________
Mo 81+ Qsiek G : Warriors of Destiny Pzdr ;)


24 Gru 2013, o 12:39

Podziękowali: Kij (3 Sty 2014, o 23:22)
Profil
Współpracownik Gnarla
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Lip 2013, o 16:26
Posty: 173
Podziękowano: 56 razy
Otrzymanych podziękowań: 31 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Taern Wars - Atak Klonów^^
Pomysł fajny, ale juz realizowany poprzez wprowadzenie skinów i morphów, gdzieś na blogu czytałem, że zostanie wprowadzone jeszcze więcej unikalnych skinów.

_________________
AVE S3: Miachavelli/Druid (ciągle rosnie)


24 Gru 2013, o 12:56
Profil
Jedną nogą w Haligardzie

Rejestracja: 12 Gru 2013, o 14:25
Posty: 42
Podziękowano: 24 razy
Otrzymanych podziękowań: 4 razy
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Taern Wars - Atak Klonów^^
TYlko że te skiny to są dla elity. Bo o ile przeciętnego gracza może jeszcze stać na 1 morph (50 platy=700k) i na jakiś podstawowy rar na który zmorfują, to już te ciekawsze skiny są zarezerwowane wyłącznie dla bogatych. Bo kiedy się ma do wyboru kupić garnek za 3kk czy zmorfować sobie broń to chyba logiczne...




Co do pomysłów - strasznie chaotyczne ale z tego co zrozumiałem to część mogłaby być niezła. Ale nie mamy co się łudzić, tych najciekawszych i tak nie założymy :D

Absolutnie popieram opcję B, reszta to praktycznie to samo i raczej nie ma szans na wprowadzenie.

_________________
Ten granatowy barbarzyńca z Larkas


24 Gru 2013, o 13:10
Profil
Jedną nogą w Haligardzie

Rejestracja: 29 Paź 2012, o 18:48
Posty: 30
Podziękowano: 1 raz
Otrzymanych podziękowań: 2 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Taern Wars - Atak Klonów^^
Pomysł D moim zdaniem nawet też jest niezły ;)

_________________
Mo 81+ Qsiek G : Warriors of Destiny Pzdr ;)


24 Gru 2013, o 13:15
Profil
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Wrz 2011, o 22:12
Posty: 406
Podziękowano: 138 razy
Otrzymanych podziękowań: 169 razy
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Taern Wars - Atak Klonów^^
Ad. A- Roboty nad zmianą ilości rarów z danego bosa byłoby co nie miara. Musiałoby również nastąpić usunięcie wielu bossów, przecież nie dorabianoby kilkadziesiąt nowych itemów.
Ad. B- Przecież skiny są dostępne na bossach, co prawda na niewielu, ale są. Morph za gold? Szczerze w to wątpię. A poza tym co za różnica. Modyfikator ten kosztowałby zapewne taką samą kwotę co w przeliczeniu na 50 platyny.
Ad. C- Tutaj tylko powiem, że były pomysły zmodyfikowania itemów w sklepach na mocniejsze, aby były alternatywą dla rarów i jeśli się nie mylę to jest to w zamyśle inżynierów.
Ad. D- Żarcik? Po takim wprowadzeniu rary poszłyby w odstaw.
Ad. E- Właśnie taki był zamysł dostarczenia graczom setów. Są dostępne dla każdej klasy postaci.
Ad. F- Tutaj nie widzę jakoby większego sensu.
Podsumowując: niektóre nazwy rarów przepisałeś błędnie (takie małe wtrącenie), za pomocą morphu każdy osobnik może ubrać się w co tylko zapragnie. Więcej zobaczymy po reformie sklepowych itemów o ile taka będzie (nie mam 100%- owej pewności, że taka ma wejść).
EDIT:
@down- Sam pisałeś o unikatach w punkcie D, a nie o rarach. Chodzi o to, że jeśli lolek dropie ten Twój "unikat", który ma większy % na drop i jest mocniejszy od zwykłego rara to chyba logiczne, że w tej chwili rary nie będą się liczyć na rynku. To raczej Ty sam nie wiesz o czym piszesz ;p .

_________________
"Każdego dnia budzimy się, by walczyć o jutro, każdej nocy zasypiamy marząc o lepszej przyszłości"


Ostatnio edytowany przez Dragonn 24 Gru 2013, o 13:53, edytowano w sumie 2 razy



24 Gru 2013, o 13:24
Profil
Jedną nogą w Haligardzie

Rejestracja: 29 Paź 2012, o 18:48
Posty: 30
Podziękowano: 1 raz
Otrzymanych podziękowań: 2 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Taern Wars - Atak Klonów^^
Co do twojego podsumowania to albo mnie nie rozumiesz albo po prostu nie umiesz czytać ;) . Mi nie zależy TYLKO i WYŁĄCZNIE na wyglądzie. Jak by wszedł pomysł powiedzmy A + E to np. druid miałby lepiej bo akurat te itemy będą skoncentrowane na dużej ilości wiedzy. Co do D to rary nie poszły by na twój "odstaw" bo trzeba byłoby je najpierw złożyć...

_________________
Mo 81+ Qsiek G : Warriors of Destiny Pzdr ;)


24 Gru 2013, o 13:32
Profil
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Cze 2009, o 16:34
Posty: 3515
Podziękowano: 108 razy
Otrzymanych podziękowań: 1521 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Odp: Taern Wars - Atak Klonów^^
Mamy to na uwadze i stopniowo wprowadzamy coraz więcej różnorakich skinow. Teraz realizujemy 3 opcje: więcej mocnych białych itemow jako alternatywa dla rarow + więcej bossów z alternatywnymi rarami + więcej skinow.


24 Gru 2013, o 15:52

Podziękowali: Daghar (24 Gru 2013, o 16:01)
Profil
Uczeń Simona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Lip 2013, o 13:02
Posty: 49
Podziękowano: 59 razy
Otrzymanych podziękowań: 18 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Taern Wars - Atak Klonów^^
Szczerze ? Nic mi z tego nie pasuje xD
Jestem tylko za wprowadzeniem skinow WIECEJ SKINOW WIECEJ SKINOW.
Np. Zrobcie skin klaty z zeda xD I tez moglibyscie zrobic morph za zloto te 400-500k.
Chetnie bym morpha kupil i lazil z klata zeda :D


24 Gru 2013, o 16:01
Profil
Uczeń Heremona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 2 Lut 2012, o 19:23
Posty: 533
Miejscowość: Podrzecze (małopolskie)
Podziękowano: 370 razy
Otrzymanych podziękowań: 229 razy
Nick w grze: Basfau
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Taern Wars - Atak Klonów^^
A może jakieś skiny z randomowych mobów (przykladowo: łeb wilka lub laska wikinga maga)? To wcale głupie być nie musi :) tylko jakiś w miarę ogarnięty %% dropu, bo niektóre mobki mają sexiaste zbroje (nie Grażyna ^^) ;)


EDIT:
Lub więcej skinów z bossów.
Co do rarów już się wypowiadałem - jest mały wybór i w zasadzie każdy chodzi w tym samym (hajs się nie zgadza to nie ma morpha ;( klony!! )

_________________
Basfau - druid 116lv S3/S7
http://scr.hu/5nu/8uwes kod na nieśmiertelność

"Jestem chory na Polskę" ~ Jerzy Duda-Gracz

AvE Ja <3
Matematyka: Twierdzenie Drygurosa brzmi? Bug^2 + Lag^2 = Up^2


25 Gru 2013, o 10:03
Profil
Zabójca Tilsai
Awatar użytkownika

Rejestracja: 9 Kwi 2012, o 17:58
Posty: 769
Miejscowość: Gdańsk
Podziękowano: 454 razy
Otrzymanych podziękowań: 384 razy
Nick w grze: Maldito
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Taern Wars - Atak Klonów^^
Też mam dobry pomysł , rary mogłyby zostać jakie są lecz każdy rar miał 3 różne losowe skiny , czyli na przykład dropniemy bartaur i wygląda normalnie , dropniemy następnym razem mi może nam się również trafić bartaur ale z innym wyglądem lecz z tymi samymi statami (no chyba że można by je trochę pozmieniać , zabrać trochę siły dodać trochę zręki)

_________________
Gram od: 2011-04-13
Image
PEWNE INFORMACJE POZOSTANĄ UKRYTE ! ; )

MALDITO OSTLOR 101
TOLNOR 60
HELLSINGMO OSTLOR 44
VIP OSTLOR 37
OZ TOLNOR 31


25 Gru 2013, o 13:57
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 16 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 8 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron