Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 2 posty(ów) ] 
 Utracony przedmiot i złoto przy handlu 
Autor Wiadomość
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 25 Gru 2013, o 11:46
Posty: 1
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Nick w grze: Profeser
Post Utracony przedmiot i złoto przy handlu
Serwer: S1
Nazwa postaci: Profeser
Czas: ok 10.20 25.12.2013
Opis:
Dzisiaj tuż po zalogowaniu wykonałem pomyślnie transakcje, zaraz po niej chciałem wykonać kolejną z graczem VoodkaMen, tradycyjnie poszliśmy do Konwojenta. Ja chciałem sprzedać Łep Reffa on miał zapłacić 1 400 000. Widziałem jak dodaje złoto a ja dodawałem do handlu item. Po kliknięciu ok zielone światełko włanczało się następnie wyłanczało. Myśleliśmy że to wina którejś z postaci wiec obaj kilka razy zrobliśmy relog, nie pomogło więc zmienialiśmy lokaliazację. Pechowy handel miał miejsce w depozycie w Trentis. Niby wszystko było wporządku, ale ja patrze nie mam złota, a kilka sekund później VoodkaMen nazywa mnie złodziejem itd. Wyjśniliśmy sprawę między sobą ale prosiłbym o jakąś interwencje ze strony administracji gry. Wiem, że jesteście w stanie sprawdzić wszystko o naszych postaciach poprzez logi. Zdaje sobie sprawę ile to czasu zajmuje. Niemniej jednak VoodkaMen ma 20 lvl i złoto na ten item zbierał miesiąc na małżach, i chociażby z tego tytułu ile czasu on poświęcił na zdobycie złota proszę o kilka minut, które poświęci nam administracja.


25 Gru 2013, o 12:06
Profil
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Maj 2011, o 21:41
Posty: 2129
Podziękowano: 468 razy
Otrzymanych podziękowań: 593 razy
Post Re: Utracony przedmiot i złoto przy handlu
Witaj,

Najlepiej będzie jak swój problem opiszesz na Supporcie (www.support.taern.pl)

_________________
Rzuff - s2 (Taern.pl)
Rzuffi - s1 (Taern.com)
Rzuff na YT: http://goo.gl/84D78E

Image


30 Gru 2013, o 17:29
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 2 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 191 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron